Jautājumi par AQI Hydros Club 5*

Pašreizējās ekskursijas uz šo viesnīcu
Iegūstiet labāko cenu no ceļojumu aģentiem
  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
85 abonenti tiks
informēti par problēmu


Vairāk par Turcija
Vai ir krabji? (ēst)
7 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Esam rezervējuši paku 2 pieaugušajiem un 2 bērniem, nakšņojot vienā istabā, vai ir iespējams ar papildus samaksu ņemt līdzi vēl vienu 4 gadus vecu bērnu?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Sveiki visiem!Kurš bija,stāstiet!Ejam ar 2 gadīgu bērnu.Kas bija ar tādiem maziem,pastāstiet ar ko baroja (agrāk konservi un ātri pagatavojamie graudaugi). un vai tuvumā ir tirgi ar drēbēm un citām turku stulbām?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Es gribu zināt laika apstākļus septembra vidū Kemerā
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Mums līdzi ir mazs bērns (1 gadiņš), vēlos izvēlēties bungalo istabu, lai nebūtu trokšņains no diskotēkām un nav ģeogrāfijas nomalē. Paldies
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Mēs ar draugu dosimies uz šo viesnīcu 12.05.13. uz 7 dienām, lūdzu, iesakiet, kur labāk lēti doties. Vai ir iespēja pašam pārvietoties pa pilsētu un doties ekskursijās?
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 7 atbildes
Vai varat pateikt, vai viesnīcā ir slidkalniņi? Un vai teritorija ir zaļa? Vai ir šūpuļtīkli, šūpoles. Un kur atrodas restorāns, galvenajā ēkā vai atsevišķi?
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl