Čigānu laime)

28 augusts 2008 Ceļošanas laiks: no 29 augusts 2008 ieslēgts 13 Septembris 2008
Reputācija: +57.5
Pievienot kā draugu
Uzrakstīt vēstuli

Nejauš i uzzinā jā m, ka Serbijā katru gadu notiek trompetistu festivā ls. Uzreiz ieinteresē jā mies, jo Balkā nu mū ziku mī lam jau sen un no visas sirds (galvenokā rt pateicoties Bregovič a un Kusturicas filmā m). Tū risma aģ entū ras praktiski neved no Ukrainas uz Serbiju, izņ ē mums bija Eirovī zija 2008, tā pē c vienu no saviem labā kajiem braucieniem organizē ja paš u spē kiem.

Katru gadu Guč as ciems, kas atrodas 150 km attā lumā no Belgradas, Serbijas pū tē ju ansambļ u festivā lā kā viesus pulcē simtiem tū kstoš u tū ristu no daž ā dā m valstī m. Gada laikā komandas tiek atlasī tas visā Serbijā , un "labā kie no labā kajiem" sacenš as finā lā (kas patiesī bā notiek Gucā ), meistarī gi izpildot melodijas "kā zā m un bē rē m". Festivā la programmā iekļ auti arī tostu, tautastē rpu "stū mē ju" konkursi, folkloras kopu, ā rvalstu viesu uzstā š anā s un masu svē tki Guč i ielā s.


Diemž ē l Ukrainas pilsoņ iem ir nepiecieš ama vī za, lai ieceļ otu Serbijā . Bet viņ i to ievietoja tajā paš ā dienā , gandrī z bez problē mā m.

Dokumentā cija:

* Viesnī cas rezervā cija uz Jū su uzturē š anā s laiku (uz veidlapas, ar zī mogu) var bū t faksimilkopija vai izdruka no interneta, bet galvenais – ar zī mogu. vai ielū gums no Serbijas, vai ceļ ojuma kupons

* sievietē m lī dz 45 gadiem - izziņ a par darbu, kurā norā dī ts amats un alga

* anketa - aizpildī ta vē stniecī bā

* 15 eiro - konsulā rā nodeva

Belgradā , protams, var nokļ ū t ar savu auto...jo ī paš i tā pē c, ka tagad Rumā nija ir atcē lusi tranzī ta vī zas. Vai arī : tū risma aģ entū ru č arterbusi (150 eiro abos virzienos), vilciens (240 eiro) vai lidmaš ī na (no 280 eiro ar 1 pā rsē š anos). Izvē lē jā mies lidmaš ī nu un lidojumu ar pā rsē š anos Romā.

Mū su programmā bija iekļ auta 1 nakts Belgradā pirms festivā la un 2 naktis pē c tam.

Taksometram no lidostas uz Belgradu vajadzē tu maksā t lī dz 1000 dinā riem, pā rē jais ir tū ristu krā pniecī ba. Starp citu, par valū tas kursu: 1 dolā rs = 50 dinā ri, eiro - 75.

Nakš ņ oš ana Belgradā.

Numurs 3 * viesnī cā maksā no 70 eiro, lē tā k ir nakš ņ ot 2-vietī gā istabiņ ā centra hostelī . Par 20-40 eiro var dabū t tī ru istabu, pieeju virtuvei, internetu, karstā ū dens iekā rtā m. Mums izdevā s dzī vot divos Belgradas hosteļ os, kurus rezervē jā m no Kijevas pa e-pastu, bez priekš apmaksas.

1. Af-terr, paš ā Belgradas centrā . 38 eiro par istabu. Istaba ir š aura, bet viss pā rē jais ir ok. Hosteļ a atraš anā s vieta ir vienkā rš i š ika, galvenā gā jē ju iela atrodas ap stū ri.

2. Arkabarka, peldoš ais hostelis Donavas krastā , parkā , lī dz centram 15 min gā jiens. Par tiem paš iem 38 eiro dienā dabū jā m arī brokastis un sagaidī š anas alu : ) Istaba plaš ā ka, ir vieta mantā m. Ir nodroš inā ts fumigators : ) Liels hosteļ a pluss ir dzī vojamā istaba pirmajā stā vā un vasaras terase ar galdiņ iem tieš i pie ū dens ar skatu uz Kalemegdan cietoksni.

Iesaku abus hosteļ us.

Citas izmitinā š anas iespē jas Belgradā atrodamas www. tob. co. yu

Belgrada-Guč a.

Iekā pjam autobusā.


Centrā atrodas arī galvenā dzelzceļ a un autoosta. Belgrada-Cacak biļ etes - 10 eiro (ir atlaide ISIC), autobuss kursē katru stundu, jā brauc 2.5 stundas. No Chachak mikroautobuss vai autobuss jū s aizvedī s uz Gucci vē l par 3-5 eiro un 30 minū tē m.

Mā joklis Guč ā.

Mums tas maksā ja 30 eiro dienā un iekļ ā va brokastis, rezervē tas no Kijevas ar pilnu priekš apmaksu caur Panacomp kompā niju (Serbijas tū risma aģ entū ra www. panacomp. eu). Satikā s, apmetā s pie brī niš ķ ī giem saimniekiem. Istaba ar divguļ amo gultu, ē rtī bas ir viena 2 istabā m, bet tas nemaz nesagā dā ja problē mas. "Brokastis" tika barotas visu diennakti, kad vien viņ š ieradā s.

Š ķ iet, visi organizatoriskie momenti ir aprakstī ti, tagad par paš u festivā lu.

TAS IR KAUTKAS TRAKS! Ciemats ar 2000 iedzī votā jiem uzņ em aptuveni pusmiljonu tū ristu. Orķ estri spē lē uz ielā m un kafejnī cā s, daudz garš ī gu ē dienu un dejo, lī dz jū s nokrī tat. Š ķ iet, ka jautrī ba nekad nebeidzas.

Tū risti ir pā rsteidzoš i kulturā li, kurā viņ iem palī dz arī Ļ OTI pieklā jī gi policisti, kuri dejo, lai uzturē tu kā rtī bu.

Ē dienam un dzē rieniem dienā nepiecieš ami aptuveni 10-15 eiro.

No suvenī riem var ņ emt lī dzi tamburī nus, T-kreklus, vietē jos slivovicus, nacionā los zvaniņ us un svilpes, piemē ram, cepures, somas, apavus...izvē le ir diezgan liela.

Atseviš ķ i es vē lē tos atzī mē t vienu no sirsnī gā kajā m pilsē tā m Eiropā - Belgradu. Vidē ji skaista, ļ oti zaļ a, ar daudziem parkiem un vasaras kafejnī cā m.

Es pievienoju fotoattē lus un video, lai pabeigtu attē lu.

Ja nolemjat apmeklē t š o viesmī lī go valsti - uzdodiet jautā jumus : )

Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Lai stāstam pievienotu vai noņemtu fotoattēlus, dodieties uz šī stāsta albums
Главная площадь Белграда
Глаз над Белградом
Набережная Савы
Ретро-транспорт
Танцы на столе - Гуча
От мала...
До велика)
Музыканты настигают везде
Вкусная еда
И море пива
Гууууууууча
Līdzīgi stāsti
iemiesojums