Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Brēmenes mūziķu piedzīvojumi. Modernā versija!

20 Novembris 2010 Ceļošanas laiks: no 14 Oktobris 2010 ieslēgts 16 Oktobris 2010
Reputācija: +4834.5
Pievienot kā draugu
Uzrakstīt vēstuli

Atraš anā s vieta: Vā cija

Personā ž i: biedrs Anecka un biedrs Gudiks

Bija vakars, nekā nebija...

- Kā pē c mums nav alus? Garš ī gi! - teica biedrs Gudiks un nozī mī gi piemiedza aci

- Ž iguļ evskis? ? – Anete attrauca

- Vā cietis! ! - atcirta Gudiks

- Darī sim to!

… tā ī lens vienā skaistā vietā sagriezā s, un tika nolemts uz pā ris dienā m pamā t uz Vā ciju.

Ā tri nopirkā m Wizzair biļ etes uz Ķ elni, internetā atradā m č ipu viesnī cu, dienas laikā saņ ē mā m vī zas un sā kā m krā mē t somas!

1. nodaļ a. Briesmī gi.

Nekā du nepatikš anas pazī mju! Kā pareizie ceļ otā ji laicī gi izgā ja no mā jas, ieradā s divas stundas pirms reģ istrā cijas sā kuma, uzpī pē ja...un sā kā s!

Pie reģ istrā cijas rindā s stā vē ja ukraiņ u emigranti, jaunas meitenes ar bē rniem, biznesmeņ i un vecā ka gadagā juma cilvē ki, kuri acī mredzami lidoja apciemot bē rnus. Aiz mums bija piestiprinā ti divi gari vī rieš i ar nelielu dū mu.


Ieraugot meitenes ar blondu bē rnu, viņ as komentē ja: “Mamma ved mazo Hansu parā dī t mapi! »…

Pirmo reizi lidoju ar Vizer, un man patika! Lidmaš ī nas ļ oti tī ras, gaiš as (sē dekļ u krā sa mani vienkā rš i iepriecinā ja), personā ls smaidī gs. Man blakus apsē dā s jauna skaista blondī ne. Lidojuma laikā parunā jā mies un iepazinā mies, izrā dā s viņ a lidoja ar pā rsē š anos uz Amsterdamu. Lidojums bija ā trs, un tagad pē c pulksteņ a tuvojas nosē š anā s laiks, un mē s joprojā m esam debesī s ...un tad dzirdam pilotu “Cienī jamie pasaž ieri! Lidojam virs Ķ elnes, bet stiprā s miglas dē ļ virs pilsē tas nevaram nolaisties! Vē l kā du stundu riņ ķ osimies virs pilsē tas, ja migla noskaidrosies, piezemē simies. Ja laikapstā kļ i neuzlabosies, lidosim uz nosē š anos Dortmundē , vai citā tuvā kajā lidostā ! "..."Ak, nifiga sev! ”- š o lasā m kaimiņ u sejā s! Mū su jaunā draudzene rosī jā s savā sē deklī un teica, ka baidā s lidot!

Sapratuš i, ka bū s panika, sā kā m viņ u aizraut ar sarunā m, lai gan atzī stos, ka pati biju nobijusies!

Pagā ja stunda ...un mē s joprojā m riņ ķ ojā m virs pilsē tas. Visi sā ka raustī t stjuarti, un viņ a beidzot paziņ oja: "Laika apstā kļ i Ķ elnē nav mainī juš ies, mē s lidojam uz nosē š anos Dortmundē. " Nolaidā s. Skatā mies pa logu – nevis lidosta, bet vistu kū ts! Visi pasaž ieri sā ka celties no savā m vietā m un steigties uz izeju. BET ne viss ir tik vienkā rš i! Vē l viens pilota paziņ ojums “Cienī jamie pasaž ieri. Mē s nevaram jū s izlaist no lidmaš ī nas, jo uz vietas nav muitas dienestu. Pagaidī sim stundu un, ja Ķ elnē uzlabosies laikapstā kļ i, lidosim atpakaļ uz Ķ elni. Ja nē , izsauksim policiju un muitu! ". Visi sā ka dusmoties, jo daudziem bija pā rsē š anā s uz citiem reisiem, mū su draudzene arī kavē jā s vilcienā uz Amsterdamu. Vienai no pasaž ierē m kļ uva slikti, viņ a tika pielodē ta ar valakardī nu.

Lai kā viņ i mē ģ inā ja pā rliecinā t, viņ i mū s nelaida ā rā.


Stundas gaidī š anas laikā ieradā s lidmaš ī na ar Turcijas pilsoņ iem, kas izraisī ja saš utumu (viņ iem arī vajag muitniekus! ). Atkal pagā ja stunda un jauns paziņ ojums no pilota “Tagad visi, kas vē las izkā pt Dortmundē un paš i nokļ ū t galamē rķ ī - izkā piet no lidmaš ī nas, nolaiž am visu bagā ž u un jū s paņ emat savas mantas. Un tie, kas vē las ar mums atgriezties Ķ elnē , paliek lidmaš ī nā . Kravā sim atpakaļ atlikuš o bagā ž u un gaidī sim laikapstā kļ u uzlaboš anos! ". Kļ uva skaidrs, ka š ī krā pniecī ba prasī s vē l vismaz stundu, un nebija jē gas tē rē t laiku gaidī š anai. Mē s izkā pā m no lidmaš ī nas. Muitā sapratā m, ka visa lidmaš ī na aizbraukusi! =) Plā ns bija tikt lī dz Dortmundei, pastaigā ties un tad nokļ ū t Ķ elnē . Bet, uzzinā juš i INFO, ka, lai nokļ ū tu Dortmundē ar pā rsē š anos un vē l jā pagaida, nolē mā m likteni nekā rdinā t. Paldies (es pat nezinu kam! )

), mums iedeva divus autobusus, un visi pasaž ieri tika nogā dā ti Ķ elnes lidostā (100 km no Dortmundes lidostas). 12.20 bijā m lidostā (nevis 8 no rī ta).

*skaidrī bas labad - es lieliski saprotu, ka š ī situā cija ir tī rā force majeure, un nekā dā gadī jumā nevajag vainot aviokompā nijas! *

Nonā kuš i Ķ elnes lidostā , devā mies uz DB dzelzceļ a staciju. S13 lī nija ved tieš i uz pilsē tas centru. Pateicoties mū su lidmaš ī nas ceļ abiedram Vadimam, viņ š mums nodeva vieglu ievadkursu vietē jos vilcienos un nepā rvaramas varas gadī jumā atstā ja savu telefonu: “Nu, pē kš ņ i bū s jā skaidrojas policijai vai kā ! » O_o Bija grū ti saprast vilciena biļ etes: ir daž ā di biļ eš u veidi (grupas, ģ imenes, vientuļ nieki utt. ) un daž ā di pilsē tas rajoni (rajons). Izmantojot "zinā tniskā poke" metodi, noskaidrojā m, ka no Ķ elnes-Bonnas lidostas mums nepiecieš ama biļ ete uz Ķ elnes rajonu 1b, izmaksas 2.40 eiro vien.

Kā mums paskaidroja, š ī biļ ete ir derī ga vienā virzienā , pat ja veicat pā rsē š anos. Tā mē s pabraucā m garā m galvenajai dzelzceļ a stacijai (un Hauptbahnhof (Hbf) stacijai), sasniedzā m nā kamo staciju Hansaring un pā rsē dā mies uz U metro lī niju, braucā m vienu pieturu lī dz Mediapart / ChristophstraBe stacijai. Mū su viesnī ca atradā s tieš i Kristofshtrasse. Atveram viesnī cas stikla durvis, priekš ā š aura zā le, augstas kā pnes ar zilu paklā ju, ziedi...“Dī vaini, mē s it kā neesam VIP viesi, un es neņ ē mu balles kleita! » Kā ds vecā ka gadagā juma vī rietis stā vē ja uz kā pnē m un ar interesi skatī jā s uz mums.

- Sveiki, divas blondī nes atbildē ja.

- Laipni lū gti! Vai esat no jums?

- No Ukrainas!

- SIA! Veseli Buļ ļ i!!! ! !

Mū s sagaidī ja ļ oti sirsnī ga sagaidī š ana, saimnieki izrā dī jā s mū su imigranti, tač u tajā brī dī viņ i nebija viesnī cā , bet gan viņ u palī gs, kuru satikā m uz kā pnē m. Mums iedeva brī niš ķ ī gu numuru, atstā jā m drē bes un nolē mā m ā tri vien izlī dzē ties par gaisā pavadī to dienu! !


Izgā jā m uz iepriekš minē to ielu un nolē mā m “aplī st” pa apkā rtni. Paš ā pirmajā pagriezienā mums degunā trā pī ja š ausmī ga smaka - uzdū rā mies uz atkritumu tvertnē m turpat uz ietves! Pē c tam devā mies uz Svē tā Gereona baznī cu. Š ī ir vecā kā Ķ elnes baznī ca, kas celta IV gadsimtā romieš u laikā . Ē ka ir ļ oti liela, un tajā ierakstī ts mū sdienī gums - tā s teritorijā atrodas bē rnudā rzs un dzī vojamā s ē kas. Atgriež oties uz Krishtofstrasse, mē s redzē jā m milzī gas virsotnes, kas slejas pā ri visai pilsē tai. Tā bija Ķ elnes katedrā le (aka Dom), Ķ elnes slavenā kais orientieris. Ejot pa ielu, mē s brī nī jā mies par š ī s katedrā les varenī bu. Viņ š ir vienkā rš i MILZĪ GS! Tā ir lielā kā gotiskā katedrā le Vā cijā un atrodas UNESCO aizgā dī bā.

Netā lu no Katedrā les atrodas centrā lā dzelzceļ a stacija, turpat ir laukums un kā pnes, kas ved uz katedrā li. Tu uzkā p tajā , paskaties uz augš u - un tu jū ties kā kukainis!

Ķ elnes katedrā les celtniecī ba sā kā s 1248. gadā , bet gadu vē lā k darbi apstā jā s un tika atsā kti tikai 1823. gadā . Katedrā le tika uzcelta vietā , kur vē lī nā Romas impē rijā notika kristieš u sapulces. Ķ elnes katedrā le brī numainā kā rtā pā rdzī voja Otro pasaules karu. Tā augstums ir 144 m, platums 86 m. Torņ i ir 157 m augsti. Ķ elnes katedrā les kase ir nozī mī gā kā Eiropā , pē c nozī mes pā rspē jot pat Vatikā na kasi. Tač u Ķ elnes katedrā les galvenā vē rtī ba neapš aubā mi ir trī s karaļ u lā de, kurā atrodas trī s svē to karaļ u (trī s burvju) relikvijas: Kaspara, Melhiora un Baltazara.

Mani visvairā k pā rsteidza vitrā ž as uz milzī gajiem logiem katedrā les iekš pusē . Š ķ iet, ka tie atbilst visiem Bī beles stā stiem. Visā Katedrā lē ir ē rģ eles, pat zem griestiem atradā s ē rģ eles. Ž ē l, ka neviens viņ us nespē lē ja! Izgā jā m no Katedrā les un pē c pieredzē juš u cilvē ku ieteikuma nolē mā m uzkā pt katedrā les kreisajā tornī.

Bet, tā kā š ie pieredzē juš ie cilvē ki nepaskaidroja, no kuras “pa kreisi” š is tornis ir, un mū su mazā s galvas bija miglas reibumā , kā debesis pā r Ķ elni, mē s pā ris reizes apstaigā jā m katedrā li, lī dz sapratā m, kā mē s varam uzkā pt. tornis! Beidzot sapratu, ka lai tiktu augš ā , mums vajag LEJĀ uz tualetē m un suvenī ru veikalu un tur bija ieeja pa kā pnē m. Kā pš ana tornī maksā.2, 50 eiro


Nē , es noteikti domā ju, ka tas bū s grū ti, bet ne tik daudz! Kā piens bija pa š aurā m vī tņ u kā pnē m, kuru pakā pienu platums bija ap 80-100 cm, kā pnes bija ietī tas akmens sienā un vietā m bija dubļ aini š auri logi, pa kuriem ieplū da gaisma. Visa siena bija nokrā sota ar uzrakstiem daž ā dā s valodā s, zī mē jumi - pietrū ka tikai grafiti. Kamē r tu ej augš ā , kā ds kā pj lejā , un pa tik š auru eju ir diezgan grū ti vienam otru palaist garā m (ņ emot vē rā , ka mums bija foto tehnika , tas jau bija lī dzī gs ekstrē majiem sporta veidiem) ).

Daž ā s vietā s pakā pieni bija diezgan nospiesti, un neviļ us tika domā ts par to, kā da slodze viņ iem ir, lai akmens salocī tu zem š ā da svara? ! Sasnieguš i zvanu torņ a augstumu, mū s sagaidī ja uzraksts “Palī dzi lā cim! » ar atbilstoš o fotoattē lu. Ak jaunī ba! ! ! )))) Tā lā k celš anā s, celš anā s, celš anā s, un beidzot mums ir eja. Mē s aizbraucam, un tur....Vē l viena kā pņ u telpa! Nu sasodī ts, kas tas ir? ! Tū risti bez elpas sē dē ja uz akmeņ iem, kurš smē ķ ē ja, kurš dzē ra ū deni. Mē s sē dē jā m apmē ram 5 minū tes un nolē mā m pabeigt š o torni. Kā pnes, pa kurā m mums bija jā kā pj, bija no metā la, parastas tā das kā pnes, apmē ram 5-10 metrus augstas, apņ emtas ar dzelzs sietu. Bet, ja kā pjot pa akmens kā pnē m pa logiem neko neredzē jā m, tad tur bija MILZĪ GI logi bez stikla, smailē m, daudzā m konstrukcijā m un zem tevis visa pilsē ta un Reina. Augstums 100 metri, kā jas sā k trī cē t, kā pnes tā s paš as.

Tomē r mani pā rsteidza fakts, ka visi kā pj augš ā pa kā pnē m, bet NEVIENS nekā pj lejā . Kā ds laipns draugs ieteica viņ iem visiem tur ielē kt tieš i Reinā!! . . Ha, es neesmu tas kautrī gs! “Lepnais varangietis nepadodas ienaidniekam! "(c) un mē s joprojā m to apguvā m! Skats no torņ a protams grandiozs: Ķ elnes ielas, pilsē tas kreisā un labā daļ a, Reina, tvaikoņ i, mazas saliņ as un pati katedrā le!

Viņ i viegli pā rvarē ja nolaiš anos, devā s uz laukumu pretī Katedrā lei un pabrauca garā m Ludviga muzejam ar pieminekli milzī gam sudraba priesterim, devā s uz Reinas krastmalu. Bija daudz alus mā ju, krā sainu mā ju, daudz zaļ umu, bet kaut kas nebija pareizi...Netī rumi, atkritumi, daudz rā pojoš a izskata indivī du. Likā s, ka esam "melnajā " kvartā lā un mums tagad piedā vā ja koka! Te več i brauca ar velosipē diem, un viņ us nemaz nepā rsteidza notiekoš ais. Droš i vien Vā cija "atvē rtā prā ta valsts" * dī vaini ar brī viem skatiem *


Izstaigā jā m rudens krastmalu, apbrī nojā m Reinu un iegriezā mies vecajos pilsē tas rajonos, kur bija vienkā rš i neticami daudz alus darī tavu! Ķ elnē viņ i brū vē savu zī molu alu, ko sauc par Kö lsch. Katrai alus darī tavai ir sava š ī alus garš a, un tas tiek pasniegts 0.3 ml minzurkā s. Cena sā kot no 2.80 eiro par š ā du "glā zi". Mums bija liels prieks fotografē t izkā rtnes krogu priekš ā , tas ir sava veida iestā des emblē ma. Kā dam ir dzelzs zieds, kā dam ir valis, kaimiņ am ir lauva. Tā s visas ir ļ oti skaistas. Ejot pa aizmugurē jā m ielā m, devā mies uz Alter Markt tirgu, kur atrodas Rā tsnams (Rathaus). Ķ elnes rā tsnama ē ka tiek uzskatī ta par vecā ko Vā cijā . Tā celta 1330. gadā uz vecā rā tsnama pamatiem, kas š ajā vietā stā v jau kopš.12. gadsimta. Mū sdienā s š ī lieliskā ē ka ir veiksmī ga vē lā s renesanses un vā cu gotikas stila arhitektū ras kombinā cija.

Fasā di rotā.130 akmens statujas un arkas, kas atbalsta balkonu.

Pē c tam mē s devā mies uz iepirkš anā s ielā m ar daudziem modes preč u veikaliem, tirgiem un restorā niem. Nolē mā m uzkost un izvē lē jā mies tā du kā McDuck, tikai tajā gaļ as vietā - jū ras veltes. Milzī gi salā ti š ķ ī vī č ipsu veidā ar tunci, garnelē m, gardu sieru, salā tu lapā m un vē l kaut ko, mums izmaksā ja 5 eiro, un mē s tos ē dā m kopā . Š eit nopirkā m arī vietē jo alu. Patika svaigas ceptas preces. Daž ā das bagetes, maizī tes, sviestmaizes. Ar š ā du sviestmaizi par cenu 2.50 eiro var paē st kā rtī gas brokastis. Kamē r ē dā m pusdienas (vakariņ as), kļ uva tumš s, un mē s ar galvu steidzā mies uz Katedrā li cerī bā uzņ emt nakts fotogrā fijas. Jau skrienot augš ā sapratā m, ka kaut kas nav kā rtī bā - bija TUMŠ S! ! ! Kur ir fona apgaismojums? ? Bet kā ar skaistumu un gaismā m? ? Bijā m sarū gtinā ti un kurnē jā m, ka velti nesam statī vu (un es to vilku, proti, kurnē ju! ). Nu labi!

Piebraucā m pie centrā lā s dzelzceļ a stacijas un sā kā m fotografē t aizejoš os Ekspresus. Mē s pagriezā mies uz katedrā li, un tur ..... Dievs, cik skaisti! ! ! Kā Fē nikss pacē lā s no pelniem! Gaismas noķ ē ra brī niš ķ ī gā s figū ras Katedrā les virsotnē s, pati mā ja mainī ja krā su un š ķ ita, ka tā ir rozā , tad zaļ a, tad zila. Apgaismotā js paveica lielisku darbu! Nakts katedrā le ir grandioza!

Kamē r fotografē jā mies, mums bija apmulsums, kadrā iekļ uva garā mejoš i cilvē ki, un es histē riski kliedzu: “Stop pliz! ”, uz vienu no š ī m“ pieturā m ”dzirdē ju pā rmetoš u atbildi -“ Krievu valodā varē ja! ". Un tā tas bija uz katra stū ra, krievu runa bija visur!


Pulkstenis rā dī ja pulksten 20.00, visi sā ka slē gt veikalus un ierobež ot tirdzniecī bu, pilsē ta sā ka mirt. Mē s, prā tī gi novē rtē juš i savas fiziskā s spē jas un vē lmes, nolē mā m triekt mā jā s. Mē s iegriezā mies veikalā netā lu no viesnī cas un nopirkā m daž ā da veida alu. Cena visiem veidiem bija vienā da - 1.10 eiro par 0.5ml. Tā nu, sē ž ot savā siltajā , mā jī gajā istabā , mē s pā rbaudī jā m alu.

Noguris, pā rguris, emociju pilns.

Acis atvē rā s 07.00 pē c Vā cijas laika. Dienas programma bija pieticī ga – divi muzeji. Nu jā , esam naivi, domā jā m, ka ā tri!

Izejot no viesnī cas numuriņ a, nolē mā m vienoties par atslē gu piegā di. Reģ istratū rā neviena nebija, bet augš ā kā ds trokš ņ oja. Es piecē los un uzdū ros kā dam vī rietim.

- Sveiki. (Sveika dā rgā )

- Sveiks, sprechen Sie Deutsch? (un tu neslimo. Vai tu runā vā ciski? )

- Nē , tikai angļ u valodā . (nē , tu sho! Toko angļ u valodā! )

- No kurienes tu esi? (no kurienes tu esi? )

- Ak! Dinamo č empions! ! ! ! ))))))

Tā mē s satikā m vē l vienu viesnī cas darbinieku, diezgan dzī vespriecī gu onkuli, arī no bijuš ā s PSRS, futbola fanu. Mums noteikti patika š ī viesnī ca!

Tā tad pirmais mū su sarakstā bija Ludviga muzejs. Ieeja 10 eiro. Š ajā brī niš ķ ī gajā muzejā atrodas viena no lielā kajā m Pablo Pikaso darbu kolekcijā m, ko pā rspē j tikai Parī zes un Barselonas kolekcijas.

Vā cu mā kslas mecenā ta Pē tera Ludviga, kura vā rdā ir nosaukts muzejs, atraitne Irē na Ludviga muzejam dā vinā ja 774 Pikaso darbus, tostarp 49 unikā lus darbus, 29 keramikas darbus, 37 akvareļ us, 15 gravē jumus un 681 zī mē jumu. Aptuveni 8000 m platī bā muzejā ir eksponē ta viena no pasaulē vadoš ajā m modernā s un modernā s mā kslas kolekcijā m. Ekspozī cija aptver ekspresionisma š edevrus un 20.  gadu vā cu glezniecī bu. 20. gadsimts , krievu avangards un sirreā lisms, Dalī , Miro, Magrita gleznas un plaš a grafikas kolekcija. Vē l viena ekspozī cijas daļ a ir veltī ta popā rtam un piedā vā Roja Lihtenš teina, Vorhola, Rauš enberga, Dž aspera Dž onsa un Sehgala darbus. Ir vē rts atzī mē t vienu no slavenā kajā m mū sdienu fotogrā fijas kolekcijā m pasaulē . Lihtenš teina darbs mani fascinē ! Tas vienkā rš i satriec prā tu. Man bija liels prieks!


Dalī darbs nav pat komentē š anas vē rts, tas ir tikai “Ā ā ā , OOO, ū ū ū , ā , va, madamaragaya! "Tikai emocijas. Kā dai uzticī gai draudzenei vispā r bija acis saspī lē tas kā narkomā nei ekstazī . Pa Muzeju klejojā m kā das č etras stundas, varbū t vairā k.

Izgā jā m no muzeja un devā mies otrā galamē rķ a virzienā - Wallraf and Richartz Museum (Wallraf-Richartz-Museum). Klī stot pa ielā m, devā mies uz Rā tsnamu un ieraudzī jā m lielu skaitu lī gavu, viesus ar ziediem un baloniem, kuč ieri baltu zirgu vilktā pajū gā . Bija piektdiena, un jaunlaulā tie Rā tsnamā gleznoja. Kamē r es fotografē ju bē goš o lī gavu, viņ a pamanī ja mani un kaut ko man kliedza (ceru, ka viņ a vienkā rš i pasveicinā ja). Katrs jaunizveidotais pā ris tika apkaisī ts ar rož u ziedlapiņ ā m un pasniegts ar dā vanā m.

Manu uzmanī bu piesaistī ja divas gara auguma blondī nes, 35-40 gadus vecas, zilas jakas, tumš i zilas bikses, mati rū pī gi ž elejā , sejā s bija solā rija pazī mes, izpalika neķ ī trs izskata apraksts.

- Gudik! ! Skaties ko! Droš i vien lī gavaiņ a draugi. Kur ir lī gava?

Droš i vien slē pjas!

Pē c stundas, sē ž ot uz novē roš anas klā ja Valrafa un Rič arca muzejā un no augstuma skatoties uz katedrā li un rā tsnamu, mū su priekš ā parā dī jā s š ā da aina: viesi iznā ca no rā tsnama un sā ka apsveikt tos paš us divus vī rieš us. zilā s jakā s, sā ka ar viņ iem fotografē ties un dā vinā t.

- Ei, mā miņ , bet lī gavas nav! Tie ir zili! ! ! Mē s bijā m geju kā zu aculiecinieki! ! ! O_o

- Laipni lū dzam Germani Darling! Š eit ir atļ autas viendzimuma laulī bas!

Tā tad, par augsto - Valrafa un Rič arca muzejs Ķ elnē ir viena no vecā kajā m un lielā kajā m izstā ž u zā lē m Vā cijā . Ieeja 9.50 eiro.


Tajā atrodas pasaulē lielā kā viduslaiku gleznu kolekcija, ī paš i "Ķ elnes skolas" darbi, kā arī liela grafikas darbu kolekcija. Centrā lā vieta atvē lē ta viduslaiku griezumam un Ķ elnes molberta glezniecī bai no 1300. lī dz 1550. gadam. un renesanses mā ksla. Baroku pā rstā v Rubensa un Rembranta š edevri, kā arī deviņ padsmitā gadsimta zā les. veltī ts romantikas, reā lisma un impresionisma periodam. Izstā dī tas arī Dž erara Korbo kolekcijas un skulptū ras. Milzī gs skaits gleznu par Bī beles tē mā m, vecas ikonas. Klasikas gleznas ir tik reā listiskas, ka jebkurš.3D efekts zaudē savu nozī mi. Audekli ir milzī gi, sejā s ir izsekotas mazā kā s krunciņ as. Tā s ir neticamas gleznas, nenovē rtē jamas gan cenas, gan kultū ras relikvijas ziņ ā . Viņ i neprot tā zī mē t! Uzreiz mums paveicā s tikt uz izstā di - Do or Die. Cilvē ka stā voklis glezniecī bā un fotogrā fijā.

Izstā de bū s apskatā ma lī dz 2011. gada 9. janvā rim (ja kā dam bū s laiks) =) Ekspozī cijas galvenā ideja ir parā dī t, kā mainā s senā s gleznas uztvere, kompozī cija un patosa formula tagadnē , salī dzinot glezniecī ba un mū sdienu fotogrā fija. Vienkā rš i sakot, tiek uzņ emta veca bilde un uz tā s bā zes top jauna inscenē ta fotogrā fija. Slavenā fotogrā fija "Meitene motora pā rsegā " tika aizstā ta ar gleznu "Meitene maisā uz galvas". Tiek prezentē ti Annas un Bernarda Blū mu un Borisa Mihailova un daudzu citu darbi. Neticama ekspozī cija!

Kopē jais DIVOS muzejos pavadī tais laiks bija ap 7-8 stundā m. Viņ a acis bija neticami apdeguš as, jo tā s dedzī gi skatī jā s katrā bildē , galva griezā s no gaisa trū kuma. Mē s apsē dā mies pirmajā kafejnī cā , kas iekrita mū su acī s, un pasū tī jā m milzī gu desertu ar karameļ u un amaretto saldē jumu un, labi, kapuč ī no (lai kofeī ns rosinā tu smadzenes). Emocijas bija vē tra. Man nekad nav bijis tā ds kultū ras piesā tinā jums!

Mū su tautieš i atkal sē dē ja pie galda un dzē ra š ampanieti =)

Noslē dziet dienu ar iepirkš anos! Radiem iegā dā jā mies daudz skaistu lietu un suvenī rus. Viņ i gribē ja iekļ ū t krogā , bet mū s klā ja lietus un mē s kā slapjas vistas metā mies mā jā s. Mē s ieskrē jā m veikalā pē c alus, un uzreiz mums pieķ ē rā s divi vā cieš i, ilgi mē ģ inā ja kaut ko vā ciski stā stī t (spriež ot pē c vī na daudzuma, ko viņ i nopirka, viņ i nepā rprotami nerunā ja par muzejiem), bet mē s bijā m. tik noguruš i, ka mē s vienkā rš i skatī jā mies, ka viņ iem pat nebija spē ka pateikt “niht fershtein”. Pē c 10 minū tē m viņ u monologa un manas frā zes “Ko viņ i no mums grib? "Viņ i beidzot saprata, ka mē s neesam vietē jie cilvē ki, un piepildī jā s ar jautā jumiem: " Kur? Ukraina? Odesa? Kijeva? Ļ oti labi". Ak, tie nodzē ruš ies vā cieš i! Turcijas pā rdevē ja pasmē jā s par viņ iem un pagrieza ar pirkstu templi pē c viņ iem.

Izbraukš ana uz Kijevu bija pulksten 8.00.


Sā kā m skaitī t pieejamā s monē tas – nepietika pat 1 biļ etei. Ko darī t? ? ? Viss slē gts un nav kur apmainī t. Netā lu uz soliņ a sē dē t-guļ ot nē ģ eris. Gudiks pagrū ž mani sā ņ us un lū dz izsaukt palī dzī bu. Pamodiniet Š O brī numu. Viņ š atplaukst smaidā , uz lū pā m cepumu paliekas, skaidra izgarojumu smarž a! Saka: "Jums vajag kredī tkarti, ielieciet to bedrē ! ". Izņ emu savu MasterCard (naivs muļ ķ is), mē ģ inā m ielikt, aparā ts lamā jas, saprotam, ka neder. Nē ģ eris, redzot, ka nav jē gas, zaudē interesi par lož metē ju un iegū st interesi Gudikas priesteru veidolā . Un mē s ejam: “No kurienes tu esi? Kā pē c tu lidotu prom? Palieciet! Tad lidojiet! ". Gudika, sajutusi, ka tagad tiks mē ģ inā ts uzsist viņ as nenovē rtē jamo dupsi, dod man ā rkā rtas signā lu. Paķ eram koferi un lidojam no stacijas uz ielu.

Pulksten 05.30. Nolemjam ar kā jā m steigties uz Centrā lo staciju. Kamē r steidzā mies ar koferi uz kalna, mums pā ris reizes piedā vā ja ballī tes turpinā t ar vietē jiem muchač iem. 05.

47 bijā m stacijā . Beidzot dabū jā m biļ etes uz nā kamo vilcienu S1.06. 12. Izejas nebija, reģ istrā cija joprojā m beidzas pē c 40 minū tē m, bija jā bū t laicī gi. Uz platformas mū s gaidī ja Shock-2: neticami daudz iereibuš u, akmeņ iem nomē tā tu biedru. Vienam eksemplā ram izdevā s izkā pt no vagona, lai iekristu starp vilcienu un peronu. Citi turpat gulē ja. Viena kompā nija uzvedā s absolū ti stulbi - kliedza, lē kā ja, ņ urdē ja, ripinā jā s pa grī du. Visi tū risti (tikai no š ī perona devā s vilciens uz lidostu) š okē ti skatī jā s uz viņ iem. Skaidrs, ka nav vienkā rš a alkohola. Pā rsteidza policijas trū kums. Visas dienas mē s neredzē jā m policistus, tikai 2 policijas maš ī nas stā vē ja vienatnē vienā vietā - tukš as.

Lidostā nonā cā m ap 06:30. Mums izdevā s apmaldī ties D terminā lī un brī numainā kā rtā doties tieš i uz sava lidojuma reģ istrā cijas galdu. Mums izdevā s. Lidojums kavē jā s.

Pirmo reizi mū ž ā mums abiem bija prieks atgriezties MĀ JĀ S.

Tik daudz dī vaini. Kā mums nepatika Vā cija? Daudz bezpajumtnieku, viņ i bija visur. Daudz panku, "neformā la" jaunatne, piedzē ries, netī rs. Bez tū ristiem, turkiem un arā biem, likā s, ka Vā cijā nav neviena vā cieš a. Varbū t tā ir lielas pilsē tas problē ma, tač u, zinot, cik daudz mū su imigrantu dzī vo tur un mazpilsē tā s, rodas jautā jums: “kur palika vā cieš i? ".

Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Lai stāstam pievienotu vai noņemtu fotoattēlus, dodieties uz šī stāsta albums
Бальтазар
Приключения Бременских музыкантов. Современная версия!
Подъем на Башню Собора
вторая лестница на Башню
Приключения Бременских музыкантов. Современная версия!
Приключения Бременских музыкантов. Современная версия!
Приключения Бременских музыкантов. Современная версия!
Ратуша
в голубом пиджаке будущий супруг (или супруга)
Ночной Собой
Приключения Бременских музыкантов. Современная версия!
Приключения Бременских музыкантов. Современная версия!
Приключения Бременских музыкантов. Современная версия!
Приключения Бременских музыкантов. Современная версия!
Līdzīgi stāsti
komentāri (13) Atstājiet savu komentāru
iemiesojums