Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Jautājums o Phan Thiet

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
170 abonenti tiks
informēti par problēmu
Tēmu jautājumsа

Saistīts jautājums «Ekskursijas»
DALIES AR INFORMĀCIJU!
Lidojam ar doniju atpūsties no 13. decembra. Es lasu daudz informācijas par ekskursijām. Es pierakstījos gandrīz visās aģentūrās Mui Ne — un 1001 vienu nakti Vjetnamā un Focus Travel un nelielu sauju. Visi uzaicinātie — ielūgumi — atstāja savus tālruņus. Zvani - atbrauksim skriet - visu sarunāsim. Viņi visi labi dzied! tāpēc pieredzējuši cilvēki var padalīties ar savu pieredzi - kurš kur konkrēti ņēma. Kurš ar ko ceļoja?
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
7 abonenti  • prasīja 2012-11-2913 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  8
аватар alegria
Focus Travel ir tūrisma operators, kura cenas ir gandrīz 2 reizes dārgākas! mēs visas ekskursijas paņēmām 1001 naktī - noteikti apmeklējiet 2 dienu Nha Trang-Dalat: vienkārši super, paprasiet gidu vārdā TON - vjetnamieši to nenožēlos - viņiem ir ekskursija 110 USD, tad varat izvēlēties - bet es ļoti iesaku jums uzkāpt TAKO kalnā, kur atrodas guļošā Budas statuja + jūs varat doties šajā ekskursijā 3 vienā ($ 55): piemēram, ar karstajiem avotiem un Haka bāku! - statuja ir garākā Dienvidaustrumāzijā, un jūs varat izteikt vēlēšanos! avoti un dubļi arī super, nu Baltās un Sarkanās kāpas - Mui Ne lepnums arī ir obligāti!!! + brauciet uz t/c 1001 nakti (tur arī var pasūtīt visu uzreiz - ekskursijas) un atraktīvie pirkumi - no o-gara tējas un ādas no Dalat (noteikti iegādājieties !!! labumi), tradicionālie 2-pusējie peldmēteļi ar izšuvumi, dažādi medikamenti + lētas un kvalitatīvas pērles (ja kaut kas pietrūkst, var pasūtīt = izaudzinās)
аватар masha2166
Es daru tāpat, bet mēs lidojam vēlāk uz NG. Visām aģentūrām ir līdzīgas programmas un ekskursijas, cenas, serviss, domāju arī: 1001, Ivanko-tour, Bi-tour. Atsauksmes ir pretrunīgas, kam, šķiet, ir paveicies. Man vajag licenci un apdrošināšanu. Vismaz min. garantija.
аватар Afnbybz
1001 Nights un Ivanko Tour noteikti ir licences.
аватар Afnbybz
Decembrī bijām Vjetnamā. Visas ekskursijas tika uzņemtas 1001 naktī - viņi to nenožēloja. Un viņi uzvarēja budžetā, un attieksme ir laba. Ekskursijās bija 9-10 cilvēki autobusā. vienīgais negatīvais - krievvalodīgie gidi. grūti saprast.
аватар ribalchenko2
Afnbybz, protams, tikai 1001 nakti un Ivanko-tour ir licences, mēs braucām ar abām, atšķirība ir kolosāla !!! Organizāciju, ceļvežus, attieksmi pret tūristiem (plus apdrošināšanu) Ivanko-tūrē nevar salīdzināt ar "nakti". Es nevienam neieteiktu 1001 nakti! Pateicoties murgainajai ekskursijai uz Vinpērlu, vesela diena tika izslēgta no pārējās. Daudzi raksta par Sašas rupjībām (viņš nemaz nav Saša, īstais Čongs) viss ir absolūti precīzi! Nebija ne runas par atvainošanos, nemaz nerunājot par kompensācijām, tikai rupjībām un draudiem, par ko viņš saņēma.
Diez vai palīdzēs ieteikums rūpīgi izvēlēties ekskursijas organizatorus, tas ir tikpat labi.
аватар mihaylova34
Labdien! Es pilnībā atbalstu komentāru un vēlos izstāstīt mūsu piedzīvojumu stāstu ar "1001 Vjetnamas nakti".
Apceļojam Āziju ne pirmo reizi, bet, tā kā mums vienmēr ir ļoti maz laika (profesionālās nodarbinātības dēļ), tad labāk izvēlamies vietas, kuras vēlamies apmeklēt valstī un uzticamies tūrisma aģentūrai uz vietas. Mēs vienmēr lasām atsauksmes pirms kaut kur dodamies, bet dīvainā kārtā par "1001" atradām tikai pozitīvas, tāpēc nolēmām ceļot ar viņiem. Ierodoties tajā pašā dienā atradām viņu tuvāko biroju, kurā sēdēja sieviete ar atrautīgu skatienu. Paņēmām viņu prospektu un vienojāmies, ka nākamdien atbrauksim visu pasūtīt. Atbrauca, rezervēja 4 ekskursijas uz 5 dienām. Viens no tiem bija salikts "Nha Trang - 2 days Dalat", tajā mums bija jāpievienojas trīs dažādām grupām. Uzreiz teicām, ka garie braucieni mūs nemaz nebiedē, šajā ziņā esam “nobružāti ruļļi”, bet tūrisma aģentūras pārstāve nemitīgi centās mūs atrunāt no kaut kādas ekskursijas... kaut kā dīvaini, tā parasti notiek. otrādi. Viņi atstāja avansa maksājumu 100 USD, atlika maksāt 400. Summa, manuprāt, ir normāla, lai noturētu tūristus.
аватар zubova5
Attieksme pret tūristiem ir švaka!
Šis ir 2014. gada oktobris. Nopirkām 3 ekskursijas. Viens indivīds Da Lat, pārējie divi - Cuchi tuneļi un Trīs salas - grupa. Ko mēs dabūjām pie izejas: indivīdam bija labi, ja gids mūs nemitīgi nesteidzināja un nevilka. Labi, Da Lat ir ziedi. Nākamā ekskursija bija uz tuneļiem. Viņi mūs paņēma un vēl vienu pāris, viņi mūs paņēma. Kad apstājāmies brokastīs, gids informē, ka "atpakaļ braucat ar vietējo transportu, jo rīt jau otrā Mekongas delta", redzot mūsu acīs apjukumu, pārsteigts: "Vai jūs nebijāt brīdināts?" Mēs bijām šokēti. Kad teica - vediet mūs toreiz, gide kādam piezvanīja un paziņoja, ka naudu mums neatdos. Apbrīnojami. Un te nu mēs sūdīgā noskaņojumā dodamies apskatīt šos tuneļus. Nez vai mēs bijām citā situācijā! Pārsteidzoši izglītotais gids Tons centās situāciju labot, cik vien spēja! Un liels paldies par to! Viņš darīja visu, kas bija viņa spēkos. Un autobuss mūs atrada ērtāk (pēc izbraukšanas laika) un visādi uzmundrināja, rādīja Saigona. Bet vakarā mūs tomēr iesēdināja autobusā, ar atpūtas krēsliem, un 5 stundas mēs tajā kratījāmies ar bariņu vjetnamiešu (par savu naudu). Ieradās viesnīcā nr. Aģentūras darbiniekam vajadzēja sazināties un brīdināt - nevis mājienu. Vēl jautrāk. Mums bija ieplānota ekskursija uz rezervātā esošajām salām, pa ceļam gide Meja priecīgi informēja, ka esam mainījuši programmu, un braucam uz Vinpērlu (joprojām nav laika ar kuģīti nokļūt salās un tur ir garlaicīgi). Un tas, ka mēs teicām, ka bijām pagājušogad, un mums NEPATIEK, nevienam netraucēja. Nu, pie velna, Vinpērl, tātad Vinpērl. Es jokojot jautāju: "Vai mēs atkal esam guļošajā autobusā?" Mai: "Nu jā, jūs brīdināja?!" Es: "Nē, Mai, mēs neesam brīdināti." Rezultātā mūs izlaida Nha Trang pie Winpearl (izklaidējieties). Protams, braucām ar funikulieri abos virzienos, uztaisījām pāris fotogrāfijas teritorijā. Un, pateicoties "1001 Nights of Vietnam", mēs bijām spiesti visas dienas garumā klīst pa Nha Trang pagalmiem. Mums nav kur nakšņot - viesnīca netiek nodrošināta, tad pasēdēsim vienā kafejnīcā, tad otrā, gulēsim pludmalē, bet, atkal ar tevi, fotoaparāts, fotoaparāts, 2 objektīvi, dārgie telefoni - jūs nevar peldēt kopā. Tā nu mēs tur pakavējāmies līdz vakaram. Un vakarā (8 !!!) mūs iekrāva kaut kādā lopu mašīnā, kas savāca cilvēkus lielā autobusā. Iedomājieties mikroautobusu, kas ir pārslogots, salonā tika iebāzti ne tikai mūsu, bet arī kāda cilvēka koferi. Un šajā kaunā mēs nogriezām 15 minūtes līdz slip-bass. Slip bass ir rezervēts sēdekļu autobuss. 3 plauktu rindas, katrs 2 līmeņi, guļus. Un bariņš vietējo, ļoti trokšņainu cilvēku. Brauciens bija 6 stundas. 2 naktī izkraujāmies viesnīcā. Ierodoties, uzrakstīju pretenziju aģentūrai, neticiet man pat neatbildēja - neatvainojās. Paldies, 1001 nakts, ka tu esi tik sūds uz tūristiem.
аватар cheblakova81
Atpūta Vjetnamā. Mēs ar vīru devāmies pusdienās, aizgājām uz aptieku, kas kopā, kā arī tās pārdevēja, ir Ivanko Tour pārstāvniecība. Mūs apkalpoja diezgan ātri, jo pārdevēja ļoti labi runāja krieviski. Vīrs paņēma manu telefonu, nofotografēja instrukcijas un, stāvot viņam blakus, nolika telefonu sev blakus uz letes. Šajā laikā ieradās apmeklētāji, pirmie 40 minūšu laikā, kad bijām tur, jo vieta nebija pārpildīta un pat sezonas sākumā mēs ar vīru bijām izklaidīgi un vispār aizmirsām tur savu telefonu. (iPhone 5). Ieradāmies viesnīcā, atklājām zaudējumu, atgriezāmies 15-20 minūšu laikā, pārdevējs neko nezina, aizmirsa runāt krieviski, saproti arī. Vēlāk sazvanīja pa telefonu, jo atbraucot atkal viss bija ciet, pagalmā bija 17.00, prasīja par samaksu atdot, krieviski neko nesaprata. Tagad padomājiet par to, kad jūsu ekskursijā kaut kas noiet greizi, vai viņi jūs sapratīs vai vienkārši uzripinās soliņu un teiks, ka mēs neko nezinām. Cilvēki nav godīgi!!!!!
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par Phan Thiet
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl