Jautājums o Klints

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
159 abonenti tiks
informēti par problēmu
Tēmu jautājumsа

Saistīts jautājums «Viesnīcas izvēle»
Kurš atpūtās Utesā? Un kruīza viesnīcā?
Dalieties savos iespaidos. Jo viņi saka, ka tas slikti "smaržo". Kāda ir apkalpošana un ēdināšana viesnīcā "Kruiz"?
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
7 abonenti  • prasīja 2009-05-2416 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  6
аватар Luna77
Ūtesā atpūtāmies maija brīvdienās 2006. vai 2005. gadā, precīzi neatceros.Ieņēmām istabu jaunajā ēkā. Ļoti laba ēka,tad tikko uzcelta un tika pabeigts atsevišķs restorāns(ēdamistaba) atpūtniekiem šajā ēkā.Istabas plašas ar visām ērtībām,no balkona paveras brīnišķīgs skats uz jūru un kipresēm. Ēdām kopējā ēdamzālē (Sovdepiya). Ieejot uzreiz sajūti ēdināšanas smaržu, atbilstošo ēdienkarti. Nobrauciens uz jūru ir stāvs, ir serpentīns, pludmale šaura un maza. Jo bijām maijā un jūrā nepeldējāmies, nevaru pateikt kā ir ar vietām pludmalē sezonas plaukumā.tā pludmale.
Utes teritorijā atrodas šiks parks ar daudziem augiem un attiecīgi reibinošu gaisu - jūras gaisa un vietējā parka sajaukums ar ziedošajiem augiem, skaistumu! Nezinu, kā ir ar izklaidi sezonā, redzēju pāris kafejnīcas, bet tur lejā netālu no Utes pludmales, pa kreisi, sākas privātās viesnīcas, un ar to, manuprāt, pietiek.
аватар PlyusheMonstr
Braucu cauri Utesam – ļoti skaistam Krimas nostūrim.
Jūra, skati, parks, cipreses, princeses Gagarinas īpašums.
Pludmale ir ļoti šaura un tur bija daudz cilvēku.
Viss pārējais bija ļoti jauki.
аватар LANA1972
Biju pagājušā gada augustā privātā dzīvoklī Utesā, jūra super, sanatorijas ēdiens restorāns. Man ļoti patika, ja šogad izdosies, noteikti braukšu uz šejieni !!!
аватар heliostour
Varat arī ieteikt Majestic Hotel Utyos labi zinu.Smaržo lieliski un skats šausmīgs divvietīgs numuriņš no 16.06.09 līdz 10.10.09 50% no galvenās vietas ir apmaksāti (būs 193 UAH)
Izbaudiet brīvdienas bez trikiem.
аватар Severynenko
Mani vecāki atpūtās, atgriezās pirms nedēļas. Viņiem ļoti patika atvaļinājums un arī ēdiens. Tagad viņi gaida nākamo atvaļinājumu un atkal kruīzā
аватар sherbak1
lieliska uzturēšanās Ytes.
laba viesnīca Kruīzs.Istabas neparastas un ļoti garšīgs ēdiens.
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par Klints
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl