Svētki, kas vienmēr ir ar jums (c)

07 augusts 2014 Ceļošanas laiks: no 25 Jūlija 2014 ieslēgts 26 Jūlija 2014
Reputācija: +6112.5
Pievienot kā draugu
Uzrakstīt vēstuli

Š ī nav pirmā reize, kad sā ku runā t par Ļ vovu. Tač u katru reizi apstā jos, jo, lasot citus autorus, š aubos, vai uz š o iemī ļ oto pilsē tu varē š u paskatī ties jaunā veidā . Tač u pē dē jais (pareizā k sakot, ekstrē mais? : ) brauciens mani pā rliecinā ja, ka Ļ vovas nav daudz. Attiecī gi par viņ u var bū t daudz viedokļ u un stā stu par viņ u.

Man ceļ ojums uz Ļ vovu vienmē r ir svē tki. Pat tikai tad, kad sā c mirkt vienā vietā - steidzami jā dodas uz turieni. Es sevi tā palutinā ju laikā , kad pases nebija : ). Aizbrauca uz Ļ vovu - un atcerē jā s somu. Vienmē r. Un ā rkā rtī gi patī kami.

Š oreiz tur devos kopā ar brā li un viņ a ģ imeni. Es esmu benders no Ž itomiras apgabala. Un viņ š - gandrī z "ATOshnik" no Nikolajevas.

Katrā ziņ ā mū su dzelzceļ a stacijas kasiere, kad uzzinā ju, ka biļ etes apmeklē tā jiem no Nikolajevas, ļ oti lī dzjū tī gi sā ka jautā t: «Nu kā tur pie viņ iem? ».

Un ļ vovieš i uzreiz uztaisī ja atlaidi visiem suvenī riem: ).


Bet par visu, kā saka, kā rtī bā.

Uzreiz PAR NAUDU UN "ATŅ EMT". Brauciena laikā grivnas kurss pret Krievijas rubli bija 1:3, grivnas kurss pret dolā ru bija 12:1, bet grivnas kurss pret eiro bija 16:1. Sā kā s ar Krievijas valū tu, jo š oreiz (tomē r kā vienmē r) pilsē ta bija pilna ar cilvē kiem, kuri runā ar raksturī gu akcentu. Viņ i smē jā s, dzē ra kafiju, ē da kliņ ģ eri, palaida ķ ī nieš u laternas naksnī gajā s debesī s un ģ ē rba UPA drē bes Kriivkā . Un bija redzams, ka viņ iem š eit ir LABI. Jo Ļ vovā ieradī sies vairā k krievu, vairā k cilvē ku uzzinā s, ka arī tagad krievi š eit neē d, neskatoties uz to, ka pilsē tā ir Stepanam Bandera piemineklis un tā da paš a nosaukuma iela, kā arī Dž ohara Dudajeva iela.

Ļ vovas dzelzceļ a stacijā mū su lokomotī ve ieradā s pulksten 5.30.

Nodotas lietas noliktavas telpā (manuā li - 15 UAH / sē deklis, automā tiski - 20 UAH / š ū nā ), kļ ū das dē ļ iztī rī tas (dzelzceļ a stacijas otrā stā va tualetē jū s pat varat nomazgā ties duš ā par 20 UAH. ), Un kā jā m uz ielas. Gorodotskis tika nosū tī ts uz centru. Pa ceļ am apbrī nojā m Sv. Olgas un Elizabetes baznī cu (nokļ uvu nā kamajā dienā ). Un garā m Operai, pie kuras balerī nas sastinga elegantā pa (skat. foto) nonā ca laukumā . tirgus. Cik lieliski tas izrā dā s, izskatā s kā agrā vasaras rī tā ! Gandrī z neviens (foto pievienots, un ir vakara foto - varat salī dzinā t).

SVARĪ GI. Tirgus laukumā tieš i aiz Neptū na statujas Rā tsnamā atrodas informā cijas un tū risma centrs. Tur jums pilnī gi bez maksas tiks izsniegta pilsē tas karte ar tajā atzī mē tajiem apskates objektiem, detalizē ti pastā stī s, kā un kur doties. Ļ oti jauki meitenes-puiš i - brī vprā tī gie.


Man jau ir š ā du karš u kolekcija, bet katru reizi es droš i aizmirstu viņ u mā jas. Manuprā t, papī ra karte ir daudz ē rtā ka un pazī stamā ka nekā tur esoš ā s daž ā das jaunizveidotā s lietas. Lai gan pirms brauciena Illusia man laipni nodroš inā ja saiti uz Lina-Lviv gida programmu - http:// play. google. com / veikals / lietotnes / informā cija? id = com. lvvietas. Ļ oti laba lieta, jums tas vienkā rš i jā lejupielā dē iepriekš , un viedtā lrunī / planš etdatorā ir nepiecieš ams GPS modulis.

Pē c iepriekš apstiprinā tā plā na uzreiz dodamies uz "Kryivku" (Rinok Square 14), tas labi strā dā visu diennakti, un tauta vairs nebija pret kafijas dzerš anu un kaut kā svarī gā ka norī š anu. Š eit jums vienlaikus jā atklā j 3 noslē pumi.

Pirmais noslē pums.

Ieeja ē kā atrodas arkveida pagalmā starp mā jā m № 13 un 15, uz fasā des ļ oti neskaidri redzama 14. istaba.

Tajā paš ā pagalmā , pa labi no kā pnē m, ieeja restorā nā "Visdā rgā kais restorā ns Galisijā " (dā rgā kais restorā ns Galisijā ), cits nosaukums - "Masonu lodž a", tas arī ir interesanti, starp citu , , daudz zemā ks. Š eit arī "strā dā " karte Local, par to zemā k). Ieeja Kriivkā nav iezī mē ta, orientieris ir koka durvis ar dzirdes logu pa kreisi no kā pnē m. Paturiet prā tā , ka ieeja ir aprī kota ar videokameru iekš ā un jū su pā rsteigtajā m un apmulsuš ajā m sejas izteiksmē m, kamē r jū s saprotat, vai jums ir jā nā k vai tomē r ir jā iepriecina apmeklē tā ji un darbinieki.

Noslē pums ir atš ķ irī gs.

SVARĪ GI. Tū risma karte Vietē jais. Karte tiek labprā tī gi un bez maksas izsniegta VISIEM pilsē tas viesiem: spā ņ iem, afroamerikā ņ iem, ukraiņ iem, krieviem un citiem zviedriem (c). Tas ir, nekā das apspieš anas nacionā lu iemeslu dē ļ . Jo Ļ vovā dzī vo vistolerantā kie cilvē ki pasaulē!


Pē c tā izdoš anas jū s saņ emat arī pilsē tas karti ar adresē m un ī su aprakstu par svarī gā m un nozī mī gā m Ļ vovas vietā m, neparastu apskates ekskursiju grafiku un daudz ko citu. Uzkrā još ā karte - par katriem iztē rē tajiem 10 UAH. partnerinstitū cijā s (Kryivka, Gas Lamp Pub un Lviv Coffee Mine) jū s saņ emat 100 prē mijas. Un jū s, savukā rt, vē lā k varat iztē rē t tos suvenī ru iegā dei un citiem. Es veidoju savu Kopaļ na Kavā , un tas tiek atvē rts vē lā k nekā , piemē ram, suvenī ru veikals Kriivkā . Tā tad, ja dodaties kaut kur paē st no agra vilciena, diemž ē l nā ksies iztikt bez biļ etes. Bet tomē r tas panā ks vē lā k - Ļ vovā ļ oti "apeltelī tisks" gaiss, kv. Tirgus vienkā rš i smarž o pē c kafijas un kanē ļ a. Attiecī gi jums bū s daudzas reizes uzkodas, tē ja, kafija. Un es jau klusē ju par Ļ vovas rotaļ lietā m (un karte der arī to iegā dei).

Treš ais noslē pums

Kryivkā ir suvenī ru veikals. Bet atš ķ irī bā no restorā na tas ir atvē rts no 10.00. Daž i suvenī ri (piemē ram, T-krekls ar uzrakstu "Balalaika - 3 stī gas. Bandura - . 67. Jautā jumi ?! ") vai izvē lne "Hides" vai "Bender" vā ciņ š tiek pā rdots tikai š eit. Citi (Bandera kafija) ir pieejami citur..

Nu par Kriivku. Mē s aizveram durvis. Slē gts. Nē , viņ i mums to atver. Drū mais jauneklis (turpmā k HM) uzreiz jautā (piezī me krieviem - nespī dzina, bet jautā : ): “Ko tu gribi? ». Esam bailī gi "Ē d un dzer". HM kā pienā kas: “Vai starp jums ir maskavieš i? ”. Uzreiz "nododu" radiem: "Nemaz. Bet š eit viņ i ir no Nikolajevas. HM: “Nu, tas tā , tas tā . Vai jū s zinā t saukli? ”. Mi: "Nu kā . Slava Ukrainai! ”. HM: “Slava varoņ iem! Nu, nā c iekš ā . ”

Mē s ieejam. Mums uzreiz piedā vā pastaigā t, atskatī ties, jo zā les ir vairā kas.

Cilvē ku nav daudz, bet ir atklā ti sakot krievvalodī gie un Maskavas stila "karstie" (piedodiet maskavieš i, bet ir stereotips). Apsē ž amies, mū su viesmī le Mariana (! ) atnes mums ē dienkarti. Pasū tī ja kartupeļ us ar sponderu un skā bo krē jumu puiš iem, mums ir viena uz diviem panna ar kaut ko tur (neatceros, es atvainojos, ka nenopirku atmiņ ā ē dienkarti - ir dā vanu veikalā.45 UAH. ), Glā ze medalus (uz garš augiem, bet tas bija silts, lai gan viegli dzerams) un zā ļ u tē ja. Garš ī gi, ā tri. Ē diens it kā gatavots uz malkas – viss smarž oja ļ oti apetī tlī gi dū mi. Nu pē c pastiprinā š anas apskatī jā m iestā des "iekš as". Fotografē ja un fotografē ja "zaķ ī š iem" acī s. Kopumā tur pavadī ju 3 (! ) stundas. Manuprā t, tur nekā tā da nav.

Š ī tieš ā m ir "atrakcija", kā saka Ļ vovā , un, ja tā uztver visu š o svī tu - tas ir pozitī vi, interesanti un interesanti. Bet tas ir mans pazemī gais viedoklis : ).

Mikolajivas iedzī votā ji bija sajū smā , un vispirms viņ i pastā stī ja saviem vecā kiem un draugiem, ka Kriivka aizrī jā s pa telefonu.


Tā lā k dodamies uz Rā tsnamu. Te tev uzreiz demokrā tija darbī bā : lai nokļ ū tu lī dz Rā tsnama skatu laukumam, jā iet pa "spē cī giem" gaiteņ iem. Tajā paš ā laikā paš valdī bas darbinieki strā dā sev, it kā nekas nebū tu noticis, daudzos kabinetos durvis ir vaļ ā , gaiteņ os tiek risinā ti daž i jautā jumi, piemē ram, sirms kungs ļ oti pieklā jī gi centā s dabū t naudu no cienī jamas kundzes. (galvenais grā matvedis vai finanš u darbinieks). Un viņ a viņ am pieklā jī gi paskaidroja, ka bez vī zas tā dam kungam nav ko cerē t : ).

Un, ejot pa rā tsnama stā viem, izdodas ieraudzī t duci tik mī lī gu situā ciju. Bet jau redzamas metā la durvis, kas patiesī bā sā k celš anos rā tsnama tornī.

Ž ē l, ka lī dz š im man garā m pagā jusi panorā ma, kas paveras no Rā tsnama skatu laukuma. Tas ir vienkā rš i kaut kas neticams, satriecoš i skaists un brī niš ķ ī gi pā rsteidzoš s. Ļ vovā var redzē t VISU, ko gribē jā t redzē t. Turklā t tornis ar zvaniņ iem ir aplī mē ts ar baneriem ar precī zu norā di par noteiktiem apskates objektiem, kas redzami no š ī s Rā tsnama puses. Ieejas biļ ete maksā.10 grivnas, var kā pt no 9.00 lī dz 17.00.

SVARĪ GI. 12.00 tornī katru dienu spē lē trompetists (kā daudzā s Eiropas pilsē tā s). Diemž ē l š o brī di palaidā m garā m.

Pē c Rā tsnama tika nolemts, ka laiks domā t par mā jokli. Zvanī ja dzī vokļ a ī paš niekam (iepriekš ē jā dienā kā rezervā cija nosū tī ta uz viņ a mobilo tā lruni 50 UAH. , Atlikuš ie 300 samaksā ti uz vietas).

Aizgā jā m lī dz Lič akivskai, paņ ē mā m atslē gas, devā mies uz staciju pē c mantā m. Iekā rtojā s, pusdienoja, iztī rī ja un nomazgā jā s. Viņ i nogulē ja pusstundu un atkal devā s ceļ ā.

Todien pilsē tas centrā izskanē ja paziņ ojums, ka pie Š evč enko pieminekļ a notiks masveida Ķ ī nas laternu palaiš ana. Manē jais, protams, nolē ma, ka mums vajadzē tu to apskatī t. Bet tā kā lī dz 22.00 bija vē l daudz laika (uz kuru bija paredzē ta akcija), tad nolē mā m izstaigā t vietē jā s katedrā les, baznī cas un baznī cas. Labprā t skrietu uz Pinzel muzeju (un viņ š mums bija tepat zem deguna, blakus mā jai, kurā dzī vojā m). Bet mani viesi deva priekš roku vienkā rš i nesteidzī gai pastaigai-redzei-aiziet-iet pa ielā m un tempļ iem. Diemž ē l tajā dienā masu palaiš ana nenotika, un pē c nesā lī tas maizes ē š anas viņ i atgriezā s mā jā s un devā s gulē t.

Tagad neliela atkā pe par š o un citiem svarī giem patstā vī gā ceļ ojuma mirkļ iem Ļ vovā.

PAR mā jokli

Iespē jas ir bezgalī gas.


Es mē dzu vienmē r uzturē ties priekš pilsē tā , Brjuhovič os. Jo viņ i ieradā s ar automaš ī nu. No turienes tieš ā.10 minū š u brauciena attā lumā no Operas. Ar mikroautobusu - apmē ram 20 minū tes.

Š oreiz, lai netē rē tu laiku ceļ ā , un tā pē c, ka viņ i bija "bez zirga", viņ i nolē ma ī rē t dzī vokli. Meklē š ana ilga pusdienlaikā . Sezonā interesantas vietas (piemē ram, dzī voklis-muzejs) tiek rezervē tas uz ilgu laiku. Principā hostelī paš ā pilsē tas centrā var iztikt par 80-100 UAH/s cilvē kiem. Mē s ī rē jā m studijas tipa dzī vokli par UAH 350. / dienā (par to jau rakstī ju augstā k) č etriem uz ielas. Lychakivska (gā jienā lī dz Svobody avē nijai 800 m). Istabā divguļ amā gulta un skapis, virtuves zā lē divvietī gs dī vā ns un virtuvī te, plazma. Duš as kabī ne. Santehnika jauns, divkontū ru boileris. Ū dens ir nepā rtraukts. Mā ja ir veca, bet ar ļ oti labu svaigu remontu.

Man š ķ ita, ka meklē jot mā jokli (un brauciens bija spontā ns, tā pē c mā jokļ u iespē jas bija š auras, sezonā ir grū ti atrast kaut ko pienā cī gu, lē tu, centrā un rī t), tā pē c es nezvanī š u. (meklē ju dobovo un vē l daž os portā los, neatceros) - visur diemž ē l viss aizņ emts.

Bet VISI teica: "Pagaidi, tagad es atzvanī š u savam draugam Romā nam (vai Orestam, vai Mā rtijam : )), mē s tev noteikti kaut ko atradī sim. " Skaidrs, ka viņ i no tā dzī vo, bet kaut kā tik sirsnī gi gribē jā s palī dzē t, pat ne naudas dē ļ , bet vienkā rš i cilvē ciski. Un tā ir tik raksturī ga Ļ vovas iedzī votā ju iezī me, ko esmu daudzkā rt atzī mē jis daž ā dā s situā cijā s.

PAR SABIEDRISKO TRANSPORTU

Mē s izmantojā m tikai tramvaju. Brauciena cena ir 2 grivnas. Ja jums ir studenta biļ ete - atlaide 1 UAH. No dzelzceļ a stacijas lī dz centram kursē tramvaji №№ 2.9, 10. Ejiet pa apli, ti, marš ruts no stacijas uz centru atš ķ iras no marš ruta no centra uz staciju.

Marš rutā №9 kursē vē l viens ā trgaitas tramvajs (tas ir vienī gais visā Ļ vovā ). Ceļ ojums pa to var bū t alternatī va apskates vietā m. Ir ļ oti patī kami redzē t pilsē tu pa panorā mas logiem, skanot Vivaldi mū zikai salonā ar gaisa kondicionē tā ju.


TTX: piecu sekciju tramvajs, seš asu, vienvirziena, ar zemu izstrā dā jumu. To Ļ vovā kopī gi izgatavo ukraiņ i un vā cieš i. Var sasniegt ā trumu lī dz 80 km/h 22 sekundē s. Tieš i no!

PAR CENĀ M VISPĀ RĪ GI

Cenas parastajā s kafejnī cā s ir ļ oti pieņ emamas. Mē s č etratā brokastojā m ar alkoholu "Kryivkā " par 220 grivnā m, dzē rā m tē ju ar strū delē m un siera kū kā m (siera kū ka ir tā ds Ļ vovas pī rā gs, ti, kū ka) "Pirmā s pilsē tas siera kū ku un strū deļ u maiznī cā " (aka "Ļ vovas pī rā gi") )) par 160 gruniem. , pusdienoja ar alu "El Greco" latī ņ u nodaļ as priekš ā par 180 UAH "Agrā kie" braucieni biež i pusdienoja kafejnī cā starp Vē stures muzeju un Marijas Zankovetskas teā tri.

Bet mana mī ļ ā kā ē dinā š ana ir SVF (par to rakstī ju iepriekš š eit: http:// blogs. Turpravda. Ua / staruha_izergil / 94877.html). Ē diens un apkalpoš ana "Kryivkā " - lieliski, "Siera un strū deles ceptuvē " - "č etriem", "El Greco" - ē diens "č etriem", apkalpoš ana - vā jš "trī s".

Vai vienā dienā uz Karpatiem (Tustanas cietoksnis, ū denskritums Kamjankas upē , Dead (Crane) ezers) - no 9.00 lī dz 18.00 par 250 UAH. Ja viņ i zinā tu par š ā dā m iespē jā m iepriekš , viņ i, iespē jams, kaut ko plā notu paš i. Bet diemž ē l š oreiz nesanā ca : (

Nu, tagad par mū su turpmā ko laiku Ļ vovā . Nā kamajā dienā izrā dī jā s, ka vakardienas ciemojoš ajiem tū ristiem kā jas sā p tik ļ oti, ka vienkā rš i nav spē ka kustē ties. Tā nu pagaidā m cē lā mies, skrā pē jā mies, pabrokastojā m, nodevā m atslē gas, aiznesā m mantas uz staciju uz noliktavas telpu...Tomē r, kamē r viņ i to visu darī ja, viņ iem atkal apnika, un cilvē ki teica stingru “Nē "uz manu aizņ emto ekskursiju programmu.

Ar vā rdiem "Jā tniek, nedzeniet zirgus" nolē ma vienkā rš i pastaigā ties.


Ē dā m saldē jumu un dzē rā m alu, skatī jā mies Neptū na statujas mē rī jumus, lai uzš ū tu viņ am jaunu izš ū tu kreklu Neatkarī bas dienai, klausī jā mies, kā pilnī gi klaburč ū skas izskata puisis, oranž ā beretē un apaļ ā s brillē s, spē lē flautu "Cornobrivtsi sē ja " nopirku, kā parasti, suvenī rus, suvenī rus. Mē s piegā jā m pie S. Bandera pieminekļ a, un tur atradā m brī niš ķ ī gu attē lu: dā rzā pie pieminekļ a uz soliņ iem sē dē ja ar saviem bē rniem inteliģ enta izskata vienī go tē ti. Kā ds lasa grā matu, kā ds kolekcionē Rubika kubu. Bē rni arī neguļ : kurš pū š ziepju burbuļ us, kurš brauc ar trī sriteni. Ī sā k sakot, nedē ļ as nogale ir savstarpī guma pilna. Un pie pieminekļ a - izpā rdotas (nemeloju) meitenes un puiš i vecumā no 15-16 gadiem, kas vē las ar viņ u fotografē ties.

Pastā sti, vai tev ir foto, kurā tu esi jauns/jauns ar pieminekli, nu es nezinu, Ļ eņ in? !!

Un viņ as bildē sevi, meitenes - "modeļ u" pozā s. Nu nezinu, varbū t tā da vietē jā tradī cija, kā saka, par laimi, par laimi: ).

Vē l pirms tikš anā s ar pieminekli viņ a veda visu kompā niju apbrī not Svē tā s Olgas un Elizabetes baznī cu. Jo viņ a joprojā m nebija iekš ā . Pā rsteidza visus. Baidos, ka fotogrā fijas pilnī bā neatstā s pilnu mē rogu, atturī gu smagumu, varenī bu un skaistumu.

Vakars tika pavadī ts laukumā . Tirgus un apkā rtē jā s ielas (mani "tū risti" spī tī gi negribē ja nekur citur iet). Aizgā jā m uz Magnē tu muzeju, skatī jā mies, nopirkā m (7-10-15-25 UAH). Muzejs kaut kā nebija ī paš i pā rsteigts.

Daudz vairā k sajū sminā ja viņ am blakus stā voš ā Sahera-Mazoha Leopolda fon figū ra (tieš i blakus - ieeja "Masoch Cafe").

Nu, kad es izrunā ju "patieso zī mi", ka, ja tu izsaki vē lē š anos, iebā z roku viņ a bikš u kabatā un berzi, kas tur ir, em, tur ir - tad tu bū si laimī gs un milzī gs (atvainojos par frā zes neskaidrī ba) ...Pilna zā le bija pilna, un pat pilnī gi ā rzemju tū risti, ar vā rdiem: "Un ko jū s š eit darā t? ”(C) ar tik laimī giem cilvē kiem klausī jā s manu radinieku komentā rus un arī entuziastiski ķ ē rā s pie darba.

Ļ vovā ir gluž i dabiski pirkt Ļ vovas "š okolā des" un kafiju "Ļ vovas š okolā des darbnī cā " un karameles "Karameļ u darbnī cā ". Pē dē jā ir tikai satriecoš a vitrī na, ja esat kopā ar bē rniem, noteikti aizvediet viņ us uz turieni. Un iekš pusē jū s varat redzē t, kā š ī s paš as karameles dara. Es nemaz neesmu saldumu cienī tā ja, bet Ļ vovā tikai kļ ū stu par š okolā des-karameļ u maniaku (par alus un kafijas mā niju klusē š u)!

Cenas ir saprā tī gas: parasta š okolā des tā felī te - 15 UAH. , daž ā di rokdarbi no 1-2 UAH.


(piemē ram, mazi lā č i vai neliela kvadrā tveida š okolā des tā felī te ar skatu uz Ļ vovu) lī dz š okolā des komplektiem par 60-80-100 UAH. Gardā ko karameļ u paciņ a ar smaidiņ iem - UAH 25. Maltā kafija (maltā kafija) ir kļ uvusi nedaudz dā rgā ka, tagad tā maksā.50-60 grivnas. (Rudenī bija 30-40).

Mē s devā mies uz "Leģ endu namu". Un viņ i nonā ca pie viņ a gandrī z nejauš i, bet izrā dī jā s, ka tas nebija velti. Magnē tu muzejs, vā rds pa vā rdam, runā ja ar pā rdevē jiem, un manas pretenzijas, ka, teiksim, simttū kstoš reiž u bija Ļ vovā , un man nav skursteņ slauķ a fotogrā fiju, tika sī ki norā dī ts, kā tur nokļ ū t. Nezinā tā jam: uz vecā s ē kas-restorā na "Leģ endu nams" jumta ir piemineklis skursteņ slauķ im.

Cilindrs rokā pie skursteņ slauķ a ir tukš s un bez augš as; daž us metrus no viņ a ir caurule, kurā pretendents uzkā pj pa kā pnē m, iepriekš izteicis slepenu vē lē š anos, un iemet monē tu cilindrā.

Ja monē ta atsitā s pret cilindru, vē lē š anā s piepildī sies. Monē ta caur caurumu cepurē iekrī t zemā k piestiprinā tajā notekcaurulē un ieslī d dā rgumu lā dē . Uz restorā na terases nokrī t monē ta, kas nav trā pī jusi cilindrā . Apmeklē tā ji tiek iepriekš brī dinā ti par iespē jamiem nokriš ņ iem un pat izsniegti lietussargi: ).

Kad atradā m ī sto ielu un mā ju, cilvē ku jau bija daudz. Droš i jautā jiet, kurš ir ekstrē ms un ko viņ i dod: ). Izrā dī jā s, ka visi gaidī ja, kad uz ē kas fasā des esoš ais pū ķ is izvirdī sies liesmā s. Parasti tas viņ am notiek pulksten 21.20 pē c Ukrainas laika vai Leģ endu nama ī paš ajā laikā - pulksten 21.

Vienā virzienā , otrā (uzreiz no pū ļ a piebilde "Mē s braucam garā m! ", Vispā rē ji smiekli : )) Un ī sā mirklī - bah, sievieš u kolektī vs sauciens "Ah! ”Un no mutes tas ir tas pats - liesma, bet ne kā uguns krā snī , bet kā salū ts. Ā tri, mazliet biedē još i un pē c tam smieklī gi.


Nu visi ir priecī gi stā vot, aplaudē , daž i kliedz “Bravo! Bis! ”. Visi atkal smejas. Un š ajā laikā brā lis atgriež as pie manis un saka: "Tevi š odien ar skursteņ slauķ i nefotografē sies. " Un es joprojā m nesaprotu visu viņ a než ē lī go taisnī bu. Bet ar acs kaktiņ u pamanu, kā viss pū lis vienbalsī gi ieiet ieejā un nepā rprotami grasā s š turmē t jumtu. Es diemž ē l saprotu, ka jā , man š odien tas nespī d...Bet es apsolu sev, ka nā kamreiz tas ir nepiecieš ams.

Ar prieku dodamies uz Svobody avē niju pie pieminekļ a Kobzaram (š odien notika masveida laternu palaiš ana, bet ne kā zibakcija, bet tikai atseviš ķ i palaiš anas gadī jumi).

bet masveidā , manuprā t, vī rietis bija tieš i tad, kad mē s atbraucā m), nopē rc lielo ķ ī nieš u lukturī ti un palaist to naksnī gajā s Ļ vovas debesī s (izmisī gi baidos, ka kaut kas aizdegsies). Laterna kā raķ ete paceļ as augš up un lido nezinā mā virzienā . Tā tas ir vienmē r, katri svē tki agri vai vē lu beidzas.

PAR KO APSKATĪ T. TIRGUS UN Ļ OTI Blakus (nu, š ī ir mana minimā lā programma, domā ju, ka visiem, kas ir bijuš i Ļ vovā ). Daž i galvenie objekti jau ir skaidri no teksta. Bet, ja kā rtī bā , tad:

+ Rā tsnams un skatu laukums

+ "Kryivka" (Rynok Square 14) - pat ja neesi amatieris vai fans - iesaku, tik un tā bū s interesanti

+ Aptieka-muzejs (Drukarska iela 2)

+ Melnā pilsē tas mā ja (Rynok Square, 4)

+ Kornyakta rā tsnams un itā ļ u pagalms (Rynok Square, 6)

+ Kafijas raktuves (Tirgus laukumā.10). Dodamies uz Kopaļ ņ u, jo bez kafijas ir arī "Ļ vovas rotaļ lietas". Stā vot ar muguru pret raktuvē m, jū s varat redzē t pa labi

+ Vasaras kafejnī ca "Diā na tirgū " (aiz vienas no 4 statujā m Tirgus laukumā ) - tur vakaros ļ oti forš i jaunieš i dejo salsu

+ ”Ļ vova Pļ atska (Pirmā pilsē tas siera kū ku un strū deļ u maiznī ca)” (Rynok laukums, 13) - ieejam, dzeram tē ju/kafiju, ē dam siera kū ku (neaizmirstiet par laistī š anu! ) - orientieris - milzī gas š ū poles testam virs ieejas.

Tā lā k mē s sasniedzam stū ri pa kreisi

+ Boima kapela (ņ emiet vē rā kapelas izmē ru ā rpusē un kupolu, kas paceļ as uz augš u, skatoties no iekš puses. Atš ķ irī ba garantē ta). Neaizmirsī sim augš ā sē doš o Kristus statuju. Adrese: Sq. Katedrā le, 1. Blakus un

+ Latī ņ u katedrā le (Katedrā les laukums, 1)

+ Armē nijas baznī ca un tā s pagalms, kurā atrodas armē ņ u kapsē tas paliekas (daž as plā tnes zem kā jā m ir vairā k nekā.600 gadus vecas) un skaistā kā koka kaplič a (Armē ņ u iela 7/13)


+ Gadalaiku mā ja (Virmenska un Drukarska ielu krustojums)

+ krogs "Petrolejas lampa" (st.

armē nis, 20) - jū s varat ē st un dzert, varat vienkā rš i uzņ emt pā ris fotoattē lus, sē ž ot pie galda ar petrolejas lampas izgudrotā ju

+ fotogrā fija Sahera Masoha statujā (un roka viņ a bikš u kabatā , lai veicas) (Serbijas iela, 7)

+ Magnē tu veikals-muzejs (Serbijas iela, 9)

+ Leģ endu nams (Staroyevreiska iela 48)

+ Ļ vovas operas nams (tam ir spoguļ zā le, bet lai tur nokļ ū tu - nepiecieš ama biļ ete uz izrā di). Adrese: 28 Svobody Ave.

+ suvenī ru-izš uvumu-antī ko tirdziņ š "Vernisā ž a" (protu staigā t ar kā jā m, bet nemā ku aprakstī t. Bet var pajautā t vietē jiem - visi rā dī s, turpat blakus Marijas Zankoveckas teā trim)

+ Aresanā la ieroč u muzejs (Pidvaļ na iela 5)

+ Sv. Jura katedrā le (Sv. Jura laukumā.5)

+ Sv. Olgas un Elizabetes baznī ca (saukta arī par Sv. Elizabetes baznī cu) un skatu laukums (Kropivnickoho laukums, 1)

+ Zinā tnieku nams (6. novembra iela)

Saraksts turpinā s un turpinā s : )

Savulaik man ļ oti patika ekskursija "Brī numvilcienā ".

Tie kursē no Rā tsnama apmē ram reizi stundā . Tas maksā.50 grivnas. Ir audio ceļ vedis 6 valodā s. "Brī numvilcienam" cenas necē lā s - speciā li precizē jot, cena palika nemainī ga.

SVARĪ GI: ceļ ojuma beigā s neizmetiet biļ etes.

Tajos redzama Magnet Store muzeja reklā ma. Un uzrā dī tā jam - 10% atlaide. Ja nopē rc tur daž us gabalus - tas var bū t svarī gi : )

KUR ES VĒ L NEESMU BŪ T, BET KUR SAPŅ OJU IZDEVĒ TIES:

Alus darī š anas muzejs

Stikla muzejs

Augstā pils

Š evč enkivska birzs (brī vdabas muzejs)

Mā ja ar krustvā rdu mī klu

Kafijas raktuves (iet lejā uz raktuvi)

Un š o sarakstu var turpinā t : )

Nepierā dī ts - bildē s : )

Tulkots automātiski no ukraiņu valodas. Skatīt oriģinālu
Lai stāstam pievienotu vai noņemtu fotoattēlus, dodieties uz šī stāsta albums
Фронтон Оперного. Вот что пишет о нем Википедия:Наиболее декорированной частью главного фасада является поле треугольного фронтона размерами 4,2х20 м. Его украшает скульптурная композиция «Радости и страдания жизни».
Львовские фасады можно разглядывать бесконечно
Львовский же Дом ученых
 Львовский Дом ученых.
 Львовский Дом ученых.
Львовский Дом ученых (он же - бывшее дворянское казино, он же - графское казино, он же - народное казино, он же - казино Герхарда)
Только делает вид, что спит. На самом деле он хитрый и все видит :)
Миляги-симпатяги
 Снова просто изумительный фасад
Львов во Львове не счесть. Некоторые из них (совсем как люди) плюют на то, о чем Минздрав предупреждает :)
Здесь тоже затаился лев )
КрасавчеГ
Какое лицо! То бишь морда!
Львівські цяцьки
Це він. Найулюбленіший мій львівський пляцек. Сирник. З ванільною поливкою (вона не в кадрі).
Тут ще штрудлі. З вишнею, яблуком і корицею, і ще з грушею був прекрасний.
То, пардон, такі світильники у туалеті
 Интерьеры „Пекарні сирників і штруделів”
Вход в „Пекарню сирників і штруделів”
Наблюдали, как мужик снимал мерки с Нептуна. А другой (справа его видно) с эскизом вышиванки стоял рядом, и как заправский портной, задавал вопросы типа:
А я-то наивная думала в прошлом году, что это просто тканью так искусно драпируют скульптуры. Ан нет, все по-взрослому. Вышиванку шьют для каждой статуи индивидуально.
Фокус-покус!
Классное название у магазина, правда?
Вот молодцы они. Раз
Таким увидеть Шевченко могли только во Львове.
Масонские знаки во Львове - повсюду. Такой себе город вольных каменщиков.
В мире всего 3 статуи Свободы. Единственная из них сидящая - во Львове.
 Цветочные часы возле
Доминиканский собор
Фрески в Армянском кафедральном соборе
Потолок в Армянском кафедральном соборе
Армянская церковь
Львов пахнет кофе. Я не преувеличиваю.
 Уличное пианино. Поиграть на нем может каждый прохожий
Совершенно обычная львовская картинка: колежанки (подружки) обсуждают, що за їхніх часів усе було інакше: і кава міцніша, і життя краще. І куди котиться цей світ?!
В прошлом годе на День Незалежності возле памятника Тарасу Шевченко. А в отеле, где мы жили, по случаю государственного праздника угощали шампанским.
Часовня Боимов. Согласно легенде, внутри часовни время замедляет ход. И проверить это можно самым простым способом: яблоко, оставленное в часовне, якобы не стареет и не портится.
Часовня Боимов
Часовня Боимов
Церковь Св.Ольги и Елизаветы
Костел Святой Эльжбеты был построен в честь и память императрицы Елизаветы Баварской (Сиси). Сегодня это самое высокое здание в городе, его высота 88 м. Теперь называется Церковью Св.Ольги и Елизаветы (так его переназвали, когда уже в современное время,
Да. Всего ОДНО фото
Вид со смотровой площадки Ратуши
Смотровая площадка на Ратуше открыта с 1851 (на минуточку!) года. Еще тогда жители города поднимались на башню, чтобы посмотреть на открывающийся с высоты замечательный пейзаж.
Здесь я хотела показать вам  вовсе не свои ноги, а ширину башенки, по которой нужно подниматься наверх. Всего предстоит преодолеть 408 ступеней (от земли до верха).
Витражи в здании Ратуши
Современная Ратуша (справа) имеет прямоугольную форму. Это четырехэтажное здание с внутренним двориком и трехъярусной квадратной башней высотой 65 м.
Вот так чудесно выглядит Черная камяница в полвосьмого утра в пятницу. Уже в 9,00 тут кишит
 Пл.Рынок ранним утром.
Тот самый Дракончик
Расписание
Парковка для великов
 Львовский оперный театр им. Соломии Крушельницкой. Уверена, что такое фото есть у каждого, кто хотя бы раз побывал во Львове :)
 Ну, и скажите, что она не беременна?
У каждого свое представление о красоте. Местный предприниматель на свой вкус украсил фасад старинного здания. Как говорится, как мог...
По центру видны Латинская катедра и слева от нее круглое коричневое здание - часовня Боимов
Воон аж куда мы залезали
Встреча веков :)
Отличное название у питейного заведения.
Вечерело. Пл.Рынок.
Līdzīgi stāsti
komentāri (32) Atstājiet savu komentāru
iemiesojums