Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Jautājums o Turcija

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
20246 abonenti tiks
informēti par problēmu
Interesanti jautājumi
Tēmu jautājumsа

Saistīts jautājums «Laikapstākļi un gadalaiki»
Vai Turcijā ir iespējams peldēties jūrā pēc saulrieta?
Vai Turcijā ir iespējams peldēties jūrā pēc saulrieta? Tur nepeld tumsā tuvāk krastam, visādi eži, kā Ēģiptē?
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
2 abonents  • prasīja 2008-06-2517 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  26
аватар VovaS
Peldieties veselībai!
аватар dgafarova
Protams, it īpaši, ja ūdens ir silts un nav nemiera.
аватар Bear-cub
Vai viesnīcas darbinieki neiebilstu? vai viņi mani neizmetīs krastā? Es ierados tikai 15:00, tāpēc es kavēšos viesnīcā.. bet jūs vēlaties peldēt pirmajā dienā! ))
аватар Bear-cub
atvainojos, 15:50
аватар Bear-cub
un mazās haizivis ir sastopamas tur, Alānijas reģionā?
аватар Varvara127
Vidusjūrā haizivju vispār nav, tās ir tikai Egejas jūras reģionā un arī tad tās ir maz un smilšainas, absolūti drošas)))
аватар nicifor
Viņi vienkārši peldēja no turienes pat pusnaktī - visi ir dzīvi
аватар Pers
Es peldējos no rīta un pēcpusdienā, un vakarā, un naktī un no rīta)) un es peldēšu;)
аватар HotLine
Jā, šī nav Ēģipte. Vidusjūrā viss ir mierīgi.
аватар smay28
Noteikti iespējams.
аватар Elle_N
Var - gan vasarā, gan pavasarī un rudenī pēc saulrieta ārā uzreiz kļūst auksts (lai gan ūdens ir silts). Par smilšu haizivīm rakstīja, ka šovasar aizpeldējuši uz Turcijas kūrortiem - pat Vidusjūrā un pludmales slēgtas :(
аватар Bear-cub
Es lasīju kaut ko par haizivīm, kas tagad nārsto Marmarisas līcī...
аватар Natalo4ka
Ja ieeja no krasta ir normāla, un apakšā nav lielu akmeņu, peldieties uz savu veselību!
аватар Bear-cub
Natalo4ka, tas ir tikai pirmais vakars, ka neko nezināšu par dibena stāvokli. Un jūs vēlaties peldēt! )))
аватар SUSHKO_T
Ja ieradīsies 15-50, tad es domāju, ka viesnīcā būsi maksimums 20-00, vai pat agrāk, un šis nav tāds vakars, tāpēc jūs uzzināsiet, kurš dibens un nopirkt to nebūs tik tumšs. Un par pludmali un dibenu tikpat labi varat uzdot jautājumu ekspertiem, norādot viesnīcas nosaukumu.. Tie, kuri bija jūsu viesnīcā vai tuvumā, pastāstīs sīkāk, kādi noteikumi ir viesnīcā attiecībā uz nakts peldēšanu. .ka naktī ieeja pludmalē bija slēgta, bet tā atrodas kalnos.
аватар 183
Aizmirsti par haizivīm Turcijā.Egejas jūrā haizivis nekad nav bijis un nebūs.Tikko atnācu no turienes.Tur haizivis nomirs badā,zivju nav.
аватар Ann28
peldējām arī pa nakti,super.Galvenais tikai peldēt,bez niršanas un īpašām tv kustībām pēkšņi akmeņi nāks pretī
аватар alex43
Var, tikai jāuzmanās ieejot ūdenī – var būt eži
аватар 1234567813
Tur noteikti nav haizivju. Man patīk makšķerēt un zemūdens medības. Nesen no Marmarisas speciāli pasūtīju jahtu, apbraucu visu līci, izbraucu atklātā jūrā, izņemot skujas, jūras ežus un astoņkājus (izņemot otršķirīgās zivis) nav nekā. Lai gan pirms ceļojuma pēc lasīšanas internetā berzēju rokas.Tātad, kurš baidās no haizivīm, var droši doties uz Marmarisu (paradīzes stūrītis, kur neesmu pirmo reizi).
аватар Elenka08
dažas viesnīcas neiesaka peldēties naktī, bet jūra ir droša.
аватар abysfinks
Peldieties veselībai! Esmu peldējusies daudzas reizes.
аватар Bear-cub
lai viņi neiesaka, galvenais nav ar varu viņus ārā no ūdens)
аватар smay28
Ja tev ir bail no dibena, tad nāc iekšā no mola. Un tevi ar varu neizgrūdīs, ja vien to neprasīs.
аватар Zlata28
Jā, atšķirībā no Egi, Turcijā pēc saulrieta nav problēmu nopeldēties
аватар nata97
Eži kur ir daudz akmeņu, bet ja ir, tad tie ir pa dienu :) nenozīmē, ka tie rāpo tieši naktī :)
аватар annutka-07
var! Es peldējos katru vakaru! ūdens silts, sargi stāv krastā un raugās, lai nenoslīktu) mums neviens nav izteicis pretenzijas uz visu brīvdienu
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par Turcija
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl