Jautājums o Turcija

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
20247 abonenti tiks
informēti par problēmu
Interesanti jautājumi

Saistīts jautājums «Vispārīgi jautājumi»
Sakiet, lūdzu, no kura tūrisma operatora vislabāk ir iegādāties kuponus uz labām viesnīcām un par zemu cenu? Un cik ilgi pirms izbraukšanas nopirkt
Jautājums
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
1 abonents  • prasīja 2008-02-1817 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  13
аватар angel-travel
atkarībā no tā, kurā periodā jūs interesē cenas ....
аватар AnnettKa
Neva ir dārga, jūs varat iegādāties no pasaules bez robežām, pakalpojums ir labs, viņi jūs neatstās nepatikšanās)
аватар xeops
Jautājums tika uzdots nepareizi, vai arī tika izteikta reklāma. Es ierosinu viņu boikotēt.
аватар lvenok
lielākie operatori - Teztour, Mostravel
аватар marytur
Kāpēc tas ir nepareizi, ja cilvēku interesē normāla cena un pieklājīga kvalitāte, nevis pārmērīgas cenas, kā to dara daudzi tūrisma operatori, tikai sava vārda dēļ
аватар Zlata28
Lielākie šajā virzienā ir TEZTUR un Turtess (Krievijā to sauc par Mostrevel)
аватар gmovv
Patiešām, jautājums ir nepareizs. Jebkurš operators var nodrošināt konkurētspējīgu cenu par labu viesnīcu, ja viņam ir spēcīgas pozīcijas šajā viesnīcā. Pareizi ir pašam apskatīties vietnes un salīdzināt cenas - informācija nav noslēpums!
аватар Rasa
Turcijā biju 2 reizes.Pirmo reizi braucu ar Tez tūri.Viss ļoti patika.Pieklājīgi gidi un vispār kaut kāda uzticamības sajūta.Bet cena augstāka par pārējiem dolāriem par 200.2 reizi braucu ar Pegas Touristik.Arī lielākais tūroperators Turcijā.Nepatika gidu attieksme.Sākot ar to,kurš mums iedeva talonus un beidzot ar tiem,kas mūs veda ekskursijās.Tīkā rupjība un tuvība.Un tomēr dariet neņem no viņiem ekskursiju talonus, lai nepasaka.nekā uz ielas, bet nav nekādas atšķirības!
аватар zinadin
Es nezinu, ko atbildēt. Mēs gājām ar Teztur un ar Anekstur, un ar Turtess. Varbūt paveicās, bet īpašu sūdzību nebija. Tiesa, gidi visvairāk patīk Tezturā.
аватар zinadin
Par cik ilgu laiku pirkt - atkarībā no tā, kurā periodā. Pavasarī ir daudz iespēju iegūt "pēdējā brīža" ekskursijas par vieglu cenu. Sezonas laikā tas ir gandrīz neiespējami, un labāk ir iegādāties biļetes iepriekš - vietas viesnīcās un lidmašīnās bieži kļūst par problēmu. Pagājušajā vasarā nevarējām izbraukt paredzētajā laikā – nebija vietu.
аватар blackledi
TEZ TOUR - NOTEIKUMI!!!
аватар HotLine
Es boikotēju. Tikai divi pielāgojumi.
1. Nevis "no kura operatora", bet "kura operatora tūre". Tūrisma operatori ekskursijas nepārdod.
2. Jums jāiegādājas vadošo operatoru tūres. Ukrainā līderiem ir vismaz 10 reisi nedēļā uz Ēģipti un Turciju. Uz Turciju ziemā lidojumi ir tikai līderiem.
Lūdziet aģentūrai parādīt piedāvātā operatora lidojumu grafiku.
аватар Mawa
dažādi tūroperatori, tagad visi strādā normāli, neviens nemetīs) un cenas īpaši neatšķiras, vienkārši vadītāji ir dārgāki, lai gan kvalitāte arī)) tāpēc ejiet no jebkura !!
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par Turcija
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl