Jautājums

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
2 abonenti tiks
informēti par problēmu
Interesanti jautājumi

Saistīts jautājums «Dokumenti un apmales»
Polijas valsts D vīza. Pēc atgriešanās Ukrainā vīza un aizliegums uz 6 mēnešiem tika anulēts. Viņi paņēma pirkstu nospiedumus un nofotografēja, vīza tika izsvītrota.
Polijas valsts D vīza. Pēc atgriešanās Ukrainā vīza un aizliegums uz 6 mēnešiem tika anulēts. Viņi paņēma pirkstu nospiedumus un nofotografēja, vīza tika izsvītrota.
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
6 abonenti  • prasīja 2016-03-139 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  18
аватар ollennka
Tātad, kāds bija izskaidrojums?
аватар i_am-scorpion
Viņi to skaidroja ar to, ka tas bija viltots ielūgums, un mēs iebraucām Polijā tāpēc, ka bija sestdiena un nevarējām pārbaudīt uzņēmumu muitā. Šī darba uzaicinājuma prezentācija situāciju nemainīja. Muitā viņi precizēja, ka nepieciešams pieteikties ieceļošanas aizlieguma atcelšanai un atkārtoti lūgt vīzu, vēstule viņiem nosūtīta muitā. Gaidīsim atbildi. Lūdzu, iesakiet, kā noņemt aizliegumu.
аватар i_am-scorpion
pievienots
аватар petromir
Kad cilvēki iemācīsies atšķirt muitu no robeždienestiem? Kāpēc mest visu vienā grozā, ja tiem ir pavisam citas funkcijas?
аватар ollennka
Acīmredzot tajā pašā laikā, kad viņi pārstāj uzdot jautājumus par darba vīzām tūrisma vietnē.
аватар i_am-scorpion
Lūdzu, iesakiet, ko darīt.
аватар ollennka
Ir daudz vietņu par darbu ārzemēs, kāpēc jums ir jāiet uz vietni, kur tūristi sēž ar šiem jautājumiem?
аватар i_am-scorpion
Šeit atradu līdzīgu pavedienu. Par manu problēmu ir aprakstīts ļoti maz, mēs esam neizpratnē, ko darīt.
Mana sieva devās uz Ukrainu, un viņas vīza tika atcelta, un es joprojām esmu Polijā, un mums ir uzaicinājums no vienas aģentūras, jūs saprotat.
аватар sigur62
Es domāju, ka jūs rīkojāties pareizi.
Neizjauciet, atzīstiet, ka tas tā ir.
аватар i_am-scorpion
Kas man jāatzīst?
Ka viņi mani ielaida valstī un pēc tam izdzina?
аватар goga504
Nu, mēs iebraucām ar viltotu. Ko tu gribi?
аватар i_am-scorpion
Un kā vīzu centrs pārbaudīja? Kā robežsargi pārbaudīja?
аватар sigur62
Kā robežsargi pārbaudīja?
Jā, jūs atbildējāt uz šo jautājumu pašā sākumā:
"Viņi to skaidroja ar to, ka tas bija viltots ielūgums, un mēs iebraucām Polijā tāpēc, ka bija sestdiena un mēs nevarējām pārbaudīt uzņēmumu muitā." (ar)
Darba dienā sazinājās ar firmu, ka par tevi nav ne sapnis, ne gars, tāpēc rīkojās pēc likuma - zem dupša ar netīro slotu. Tas ir tas, ko viņi dara ar daudziem dekorēšanas cienītājiem tā saukto. "darba vīza" caur t.s. "Uzticama ceļojumu aģentūra"
аватар ollennka
Autor, es nevaru saprast, ko jūs gaidāt no foruma tūristiem. Jūsu vīza tika anulēta vai tiks atcelta pirmajā pārbaudē. Tas ir tikai laika jautājums. Strīdēties ar robežsargiem ir bezjēdzīga nodarbe. Jo ātrāk pametīsiet valsti un izdzīvosiet sešus mēnešus ilgušo vīzu karantīnu, jo ātrāk varēsiet vēlreiz pieteikties vīzai. Seši mēneši nav tik traģēdija.
аватар i_am-scorpion
Jūs vienkārši daudz nezināt.
аватар goga504
vēl jo vairāk
аватар ollennka
"Tu vienkārši neko daudz nezini." – Labi, ka beidzot to dzirdēji un saprati. Mēs esam tūristi, maz zinām par darba vīzām, jāiet uz specializētiem forumiem.
аватар i_am-scorpion
Un tādi forumi man nestāsta?
iemiesojums
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl