Jautājums o Budva

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
655 abonenti tiks
informēti par problēmu

Saistīts jautājums «Ceļojumu aģentūras un operatori»
Cienījamie eksperti! Pastāsti man, vai augustā ir kādas pēdējā brīža ekskursijas uz Melnkalni?))
Tūrisma aģentūra teica, ka "Melnkalne nedeg." Ja jā, kāda ir vislielākā budžeta iespēja? (2-3 meitenes)))
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
5 abonenti  • prasīja 2010-04-2515 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  7
аватар Pachok
Visizdevīgākais variants ir autobusu tūre ar izmitināšanu villās un dzīvokļos.
аватар Alexey1983
budžeta variants ir braukt ar mikroautobusu uz priekšpilsētu. un tātad - Melnkalne nav lēta valsts, un tur nav nekā īpaša, ko redzēt (izņemot skaistos kalnus). Divas vai trīs meitenes ir iespēja Turcijai. Tā pati nauda,tikai liela uzmanība no turkiem.Melnkalnē var ietaupīt tikai uz pārtiku(ēdienu paņem līdzi un gatavo savā villas istabā).uz pludmali 1eiro,sauļošanās krēsls 1eiro,lietussargs 1 eiro dienā.divvietīgs numurs ar lidojumu apmēram 540 eiro no cilvēka (ar labām atlaidēm) uz 2 * viesnīcu.Ir tikai 2 plusi: dabūjām labu saimnieku un paveicās ar ekskursijām, lai gan daži nevarēja braukt .
аватар Alexey1983
Pilnīgi piekrītu Pačokam, ka autobusa tūre ir visbudžetākais variants no tūrisma aģentūras piedāvātajiem, tomēr ir vēl vairāki balles varianti: 1) braukt ar auto mežonī (ko ļoti neiesaku, ņemot vērā kalnu līkumotie šauri ceļi)
2) vienoties tieši ar villas īpašnieku, biļetes iegādāties patstāvīgi. Vīzu, cik atceros, izsniedz lidostā
аватар idris
paldies par padomiem! Turcija par turkiem neinteresē. Tie. Vai tiešām ir vērts gaidīt pēdējā brīža braucienus?
аватар yezhikha
pagājušogad bija tūres uz 7 dienām (parasti tās deg), ar gaisu, pie Hotours, villa uz St Stephen (Rajen, manuprāt), 250 eiro no deguna. bet šis ir jūnijs, ir pienācis laiks budžeta ceļotājiem. augustā vairs nebija tik lēti, mana ekskursija maksāja 650 eiro no gaisa deguna, 11 naktis, budva, villa bez ēšanas.
bet vispār var mēģināt pagaidīt līdz pēdējam - ja lidojumos ir vietas. autobusā vienkārši nogursi + taisi tranzītvīzu? + varat apskatīt specializētās vietnes, lai paši pasūtītu villas (no 20 eiro dienā), un harta jums izmaksās 250 eiro.
аватар idris
Pastāsti man, vai es varu bez problēmām nopirkt biļeti čarterreisam? Un regulāro lidojumu cenas ir nedaudz biedējošas)))
Paldies jau iepriekš!
аватар yezhikha
Jā, tas ir diezgan. pagājušogad bez sūdiem (atnāca - nopirku par skaidru naudu - aizlidoja) Zeta tika pārdota caur ceļojumu aģentiem un reisu-cues caur Gallop. bet! ja vēlies ietaupīt naudu, pameklē googlē tivat-kiev un paskaties, kurš aviopārvadātājs pārdod. ietaupiet 10-20 eiro, maksājot ar kredītkarti.
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par Budva
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl