Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Jautājums o Izraēla

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
512 abonenti tiks
informēti par problēmu

Saistīts jautājums «Dokumenti un apmales»
Mēs neesam precēts pāris, mēs gribam doties uz Izraēlu, pastāstiet man sīkāku informāciju par muitošanu
Mēs neesam precēts pāris, mēs gribam doties uz Izraēlu, pastāstiet man sīkāku informāciju par muitošanu
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
8 abonenti  • prasīja 2017-05-278 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  28
аватар Alex_classic
Izraēlas paražu pāriešanai nav nekādu smalkumu. Tūristiem, kuri neko papildus nenes (alkoholu, cigaretes...) nav problēmu.
Ja jūs pērkat kaut ko, kas pārsniedz normu beznodokļu režīmā, tad uzreiz pēc saņemšanas ievietojiet to savos koferos. Un tad, ja ratiņu augšpusē uzliksiet firmas iepakojumus, viņi tos var iesaiņot pārbaudei. Un ja būs par daudz, tad atņems :(
аватар vai.196824
Viņi saka, ka Ukrainas pilsoņiem ir grūti iziet muitu, viņiem ir aizdomas, ka viņi brauks strādāt.
аватар Alex_classic
Nē, ko tu, muitā nekādas diskriminācijas nav. Caur to iziet visi tie, kas valstī ierodas uz kopējiem pamatiem. Mutu parasti neinteresē brauciena mērķis.
Runājot par darbu Izraēlā, par to daudz noderīga ir rakstīts Forumā tēmā "Izraēla - atpūta un darbs". Šeit ir saite:
http://www.turpravda.com/forums/discussion/172456/izrail_-_otdyh_i_rabota#latest
аватар Pachok
vai.196824, Tu jauc muitu ar robežu un imigrācijas dienestiem. Muita interesējas tikai par preču, personīgo mantu u.c.pārvietošanu pāri robežai. Ja neveicat kontrabandu, muitai jums nebūs jautājumu.
аватар musja7
Pašlaik neviens jums neko nevar garantēt. Gadījumi, kad robežkontrolē tiek "ietīti" pilsoņi, tiešām kļuvuši biežāki. Vismazāk jautājumi rodas tiem, kuri ar ģimenēm ceļo uz Izraēlu pēc Izraēlas pilsoņu (radinieku, draugu) individuāliem ielūgumiem privātā vizītē. No Ukrainas tā saucamās skaņas pārstāvji tagad bieži ir apšaubāmi. tūristu ekskursijas (ja viņi dodas kā svētceļnieki no baznīcas organizācijas un priestera pavadībā, tas ir vieglāk)
аватар cnfybckfdf
Atmuitošanas smalkumi ir atbilde uz idiotiskiem jautājumiem ar visnopietnāko skatienu, piemēram, kurš tev iesaiņoja koferi? vai - tu nēsā ieročus un narkotikas?.Nekādā gadījumā nevajag jokot vai paspīdēt ar asprātību.
аватар kvi2007
Iepriekš pareizi tika atzīmēts, ka muita kontrolē preču un kravu kustību, visas Izraēlas robežas šķērsošanas grūtības rodas sazinoties ar robežkontroles un imigrācijas dienestu. Ja neesat laulātais, viņiem tas ir vienalga, jums vienkārši par to jārunā godīgi un atklāti, kā arī skaidri un konsekventi jāatbild uz daudziem stulbiem un ne pārāk (no jūsu viedokļa) jautājumiem. Viesnīcas rezervāciju pieejamība, vai ielūgumi no Izraēlas puses, atgriešanās biļetes, medicīniskā apdrošināšana ir obligāts nosacījums robežas šķērsošanai! Iebraukšanas atteikuma gadījumā iemesli netiek paskaidroti - tas ir dzelzsbetons !!! Esi gatavs tam visam! Imigrācijas dienestā viņš vai nu sēž blakus, vai uzdod jautājumus, profesionāls psihologs - jebkuras šaubas par jūsu sirsnību viņam netiek interpretētas par labu! Viņi var paņemt tālruņus, planšetdatorus un klēpjdatorus pārbaudei, tas viss, protams, ir kaitinoši, ja nopietni, bet tā ir Izraēlas bezvīzu režīma realitāte...;) bet ceļojums uz Izraēlu ir pūļu vērts!
аватар kvi2007
Jā, un neaizmirstiet par jautājuma finansiālo pusi - Izraēla ir dārga valsts, atbilstoša finanšu līdzekļu trūkums deklarētajam uzturēšanās laikam ir iemesls atteikt ieceļošanu!
аватар ollennka
Atvainojos, es novirzos no tēmas.
Tagad, ja ukraiņiem ir tādas grūtības ar Izraēlas robežas šķērsošanu, kāpēc tur braukt vispār? Vai arī man kā krievietei ir risks netikt uzņemta Ukrainā, tad kāpēc man ir vajadzīgas šīs grūtības un riski, tūrismam izvēlēšos citu valsti. Pasaulē ir daudz interesantu valstu, ukraiņiem ir pievienota vesela Šengenas bezvīzu režīms. Tātad, kāpēc tērēt savus nervus atvaļinājumā un uztraukties par robežkomplikācijām? Atvaļinājumā jums ir nepieciešams atpūsties un relaksēties.
аватар Pachok
Ilja,
Daudzi brauc pie radiem uz Izraēlu, lidojums ir lēts.
Daudzi vēlas redzēt, kur aug kājas no trim pasaules reliģijām.
Daudzi ir ticīgi un vēlas apmeklēt lūgšanu vietas.
Daudzi cilvēki dodas ārstēties uz Izraēlu.
Turklāt grūtības ar robežas šķērsošanu ir stipri pārspīlētas. Tas ir pazemojoši, ar apgrūtinājumiem un pierādījumiem, ka tu neesi kamielis, taču reti kurš tiek pa īstam ielaists.
Man personīgi Izraēla vēl nav manos plānos, bet nepavisam ne tāpēc, ka ir grūtības ar robežu. Proti, tāpēc, ka rakstīji - pasaulē ir daudz interesantu valstu, ar dzīvi nepietiek, lai apmeklētu visu, ko vēlies, ir jāsakārto prioritāte :)
аватар ollennka
Nu pie radiem un svētceļojumā, labi, bet vēsturi un ārstēšanu tiešām var dabūt kur citur, nervi dārgāki.
аватар kvi2007
ollennka
Jēzus dzimšanas un atdusas vieta šajās vietās, nāves jūra ar tās dziedināšanas brīžiem - pirmkārt psoriāzes slimniekiem - viena lieta visā plašajā pasaulē...;), nu visādi dažādi brīži, kas notiek tikai Izraēlā netiek apspriesti!!!;) Attiecībā uz Krievijas Federācijas pilsoņiem tas pats stāsts par robežšķērsošanas tēmu! Teikšu vēl - jebkuru citu štatu pilsoņi un karaliski pavalstnieki - zināmu šaubu faktoru klātbūtnē izturēs tādu pašu nesimpātisku pārbaudi uz utīm, Izraēlu ir vērts apmeklēt !!! Cilvēki, kuri dodas uz Izraēlu nelegālā darba dēļ, ir viņu izvēle!, kā arī mūsu problēma par robežas šķērsošanu... ((... - jautājums ir daudz dziļāks, ja mūsu valstis radītu saviem pilsoņiem ļoti apstākļi, kas gan sociālie, gan civilie, gan finansiālie - mēs būtu apsprieduši dažādus jautājumus par šo resursu - ko apmeklēt Izraēlā, kur labāk apmesties ... un citas lietas, kas der tūrisma resursam, bet tagad mēs apspriežam muļķības!!!
аватар ollennka
Jūs kaut ko jaucat par Jēzus dzimšanas vietu, Betlēme nav Izraēlā, bet Nāves jūra ir puse Jordānijā. Jebkurā valstī var atrast kaut ko tādu, kas būs viens pasaulē, vai kratīt nervus šo "vienīgo" dēļ ir liels, liels jautājums.
аватар kvi2007
Jā, un pēcvārdā tiem, kas vēlas braukt strādāt uz Izraēlu, bet dauzās ar dzīpariem par tēmu - mēs gribējām uz šo valsti kā tūristi - bet kas tur ir un kā? ... - legāli veidi, kā atrast darbu Izraēlā, nevis Izraēlas pilsoņiem - NĒ!!!!! Visādi starpnieki, visādi problēmu risinātāji - viņi tevi vienkārši apcep, nenovelkot bikses !!! Jā, ir cilvēki, kas strādā saskaņā ar līgumiem, es pieņemu, ka ir tie, kas interesē Izraēlas valsti un viņiem ir savas personīgās izvēles no šīs valsts, bet tas acīmredzami neattiecas uz tiem, kas gatavojas uz turieni doties un tikai pelni lieku naudu, tas daudz kas tur brauca pelnit papildus ir nelego imigrantu liktenis !!! Un es lūdzu jūs, kungi, apspriedīsim tūrisma jautājumus par tūrisma resursu !!! Es devos uz saiti šajā pavedienā par tēmu par darbu Izraēlā - admin, pievērsiet uzmanību, tas acīmredzami nav par tūrismu !!!!!!!!
аватар kvi2007
ollennka
Betlēme nav Izraēlā?...)))- nepāriet un neaiztieciet šī jautājuma politisko komponentu!!! Attiecībā uz Nāves jūru piekrītu, Čaits ir strups, uz Jordāniju var braukt, bet personīgie iespaidi ir, ka Izraēlā pie Nāves jūras būs interesantāk nekā Jordānijā, bija iespēja salīdzināt!
аватар ollennka
Jā, it kā Palestīnas un Izraēlas attiecības man nav īpaši interesantas, Palestīnas statusu neesmu izdomājusi es, bet gan ANO.
аватар Alex_classic
"Tu kaut ko jaucat par Jēzus dzimšanas vietu, Betlēme nav Izraēlā" ... kvi2007 NEKO nejauc!!!
Betlēmes pilsēta atrodas Izraēlas valsts teritorijā. Tas, ka tā atrodas Palestīnas pašpārvaldes kontrolētajā daļā, nenozīmē, ka šī pilsēta NAV Izraēlā. Tāpat kā Hebrona, Šehema, Jēriko atrodas Izraēlā...
Es domāju, ka daži pēdējie ieraksti ir vairāk kā dialogs FORUMĀ, nevis atbildes uz uzdoto jautājumu. Tāpēc es ierosinu turpināt diskusiju par PASU KONTROLES tēmu forumā - šeit ir saite:
http://www.turpravda.com/forums/discussion/187247/izrail_-_prohozhdenie_pasportnogo_kontrolya
аватар kvi2007
ollennka neapspriedīsim ar tūrismu nesaistītus jautājumus un beigsim pie tā, Palestīnas un Izraēlas jautājums viennozīmīgi nav šajā plānā! ... ;)
аватар Alex_classic
"Es izdomāju nevis Palestīnas, bet ANO statusu"... Reti kuram interesē, ko šie ekscentriķi ANO izdomāja! Sākumā tur "iedegās" Kremļa speciālisti, pēc tam savāca visāda veida antisimītus :(
Tātad, nav tādas lietas kā "Palestīna".
Jā, tas bija. Līdz 1948. gadam. Pirms Izraēlas Valsts proklamēšanas tā sauca VISI Jeruzalemes, Haifas, Betlēmes, Jaffas, Nācaretes u.c.
Tie. un ebreji, un beduīni, un arābi, un drūzi, un čerkesieši, un daudzi citi, kas bija PALESTĪNIEŠI. Tā tas ir bijis apmēram 18 gadsimtus pēc kārtas, kopš romieši 2. gadsimtā nolīdzināja Jeruzalemi ar zemi un nosauca Eliju Kapitolinu. Un tajā pašā laikā Jūdeju sauca par Palestīnu... Svētās pilsētas nosaukums neiesakņojās un to atkal sāka saukt par Jeruzalemi. Bet šo Zemi turpināja saukt par Palestīnu. Un attiecīgi visus tās iedzīvotājus, neņemot vērā viņu tautību un reliģiju, sauca par "palestīniešiem"!
аватар Alex_classic
kvi2007, es piekrītu gandrīz visam, ko jūs šeit rakstāt. Izņemot vienu lietu – saiknes trūkumu starp darbu Izraēlā un tūrismu.
Jā, iet kaut kur ar nolūku palikt strādāt un ar mērķi atpūsties/skatīties nav viens un tas pats. Tāpat kā "līgavu tūres", piemēram, tās nav saistītas ar tūrismu (lai gan Izraēlai tas ir aktuāli - šeit ļoti tiek novērtētas sievas no bijušās PSRS valstīm, galvenokārt no Ukrainas).
Bet sagadījās, ka tas, ko jūs atzīmējāt "... radīja vienādus apstākļus saviem pilsoņiem gan sociālajiem, gan civilajiem un finansiāliem..." attiecas, piemēram, uz Ukrainu. Un, ja kāds no Ukrainas pilsoņiem vēlas nopelnīt naudu Izraēlā, tad kāpēc gan nepalīdzēt ar to?
Es, piemēram, to daru jau pāris gadus. Padoms, protams - es neesmu starpnieks un neņemu naudu par informāciju. Turklāt nodarbinātības bizness Izraēlā ir krimināls pants. Es neesmu dzirdējis, ka kāds būtu ieslodzīts tieši par to, bet tomēr kaut kā nevēlos nonākt nepatikšanās ...
аватар ollennka
)) Puiši, ANO ģenerālsekretārs vietnē TurPravda, iespējams, nesēž un nelasa jūsu redzējumu par Izraēlas un Palestīnas attiecībām. Godīgi sakot, bez lielas vajadzības es nebrauktu ne tur, ne tur, un Izraēlas pasu kontroles specifika ir viens no iemesliem. Tikai TurPravda es jau izlasīju dažas atsauksmes, jo viņi atgriezās pie robežas.
аватар Alex_classic
Pareizi - no katra lidojuma izvieto vairākus cilvēkus (skaita vai desmitiem - grūti pateikt, man nav tādas statistikas... bet ir pirmreizēja informācija - no šoferiem, kuri gaida stundām ilgi un negaida tūristus , no radiem/draugiem, kuri arī gaida, gaida un negaida...).
Lūdzam jūs, ollennka, un jūs, kvi2007, neturpināt diskusiju šeit. Būsim ētiski un nepārblīvēsim ATBILDES vietu ar ierakstiem ārpus tēmas uz vai.196824 uzdoto jautājumu!
Dodieties uz forumu un tērzējam tur!
Vēlreiz atkārtoju atsauci uz tēmu "Izraēla - pasu kontroles izieta":
http://www.turpravda.com/forums/discussion/187247/izrail_-_prohozhdenie_pasportnogo_kontrolya
аватар kvi2007
Piekrītu, viņi nogalināja bazāru par svešām tēmām, es par to jau runāju!
аватар mishatour
Cienījamie vai.196824! Nav nekādu smalkumu!) Es vēl neesmu saticis nevienu cilvēku ne šeit, ne savā dzīvē, kurš būtu atgriezts, pārtraucot viņa labos nodomus apmeklēt Izraēlu. Ja jūs patiešām esat tūrists, tad jums nav no kā baidīties. Tie, kam vajadzēs, ātri vien izdomās (nav tik svarīgi, kā viņus sauc: robežsargi vai migrācijas dienesta darbinieki). Viņiem ir savi noslēpumi, un neuzminēsim tos. A. nelegālo imigrantu šausmu stāsti jau ir apnikuši, tie atbaida potenciālos tūristus. Lai gan, atkārtoju, neviens īsts tūrists vēl nav atgriezts. Ja ir, ļaujiet viņiem atbildēt. Esmu jau vērsies vietnes administrācijā ar lūgumu pārtraukt apspriest jautājumus par nelikumīgu uzturēšanos Izraēlā tūrisma forumā, bet diemžēl mani neuzklausīja.
Pilnīgi piekrītu kvi2007: Izraēlā gandrīz nav likumīgu iespēju dabūt darbu (izņemot speciālistus ar darba vīzu).
аватар mishatour
Tas ir "PELKAIS" bizness, ap kuru griežas visdažādākie dīleri, cenšoties atrast robu Izraēlas likumdošanā un kaut kā kaut ko legalizēt. Atkal atkārtoju, ka tas viss nav likumīgi, kas nozīmē, ka tas ir sodāms un krāpniecības iespējamība ir augsta.
Nu, tagad par to, kas man kā gidam Izraēlā ir tuvāks. Olja, kā vienmēr, jūs atbildēsit kompetenti. Jā, Betlēme, Šehema, Jēriko nav Izraēla de jure. Tev ir pilnīga taisnība! Lielākā daļa ANO valstu atbalsta šo PA suverenitāti. Taču de facto valsts nekad netika izveidota, tāpēc lielākā daļa no tās atrodas Izraēlas drošības spēku kontrolē. Visa PA teritorija ir sadalīta 3 daļās: A, B un C. A daļa ir pilnīgā PA militārajā un administratīvajā kontrolē. Izraēliešiem ir stingri aizliegts apmeklēt šīs teritorijas, un armija tur ierodas tikai speciālu operāciju veikšanai. Tieši A teritorijā atrodas Betlēme, Šehema un Jēriko, tāpēc jūs esat šeit un de facto. Teritorijas C un B ir cits stāsts.
аватар mishatour
Kopumā Tuvajos Austrumos nav viennozīmīgas atbildes, un viss ir jāstrīdas un jāatgūst. Tāpat ne viss ir skaidrs ar Izraēlas galvaspilsētu Jeruzalemi, ne visas valstis to atzīst, un viņi dod priekšroku savas vēstniecības izvietošanai Telavivā.
Es ļoti vēlos, lai Izraēlas filiāle atgrieztos pie galvenā tūrisma virziena un lai jautājumus par to, kā tikt cauri muitai, uzdod tie starpnieki, kuri sola darbu Izraēlā.Laba diena visiem!
аватар Alex_classic
Jā, Mihail, tev taisnība – bizness ir "pelēks". Bet viņš ir. Un valsts aģentūras ārkārtīgi nelabprāt ar viņu cīnās... Viņiem ir vieglāk notvert nelegālos imigrantus, piemēram, Netānijas ielās, nekā taisīt biznesu. Es zinu no pirmavotiem, kā viņi strādā - pirms pāris mēnešiem vairāki puiši melnā "uzkrita" man tieši Hercla ielas vidū... Viņi mani paņēma par nelegālu. Bet tas ir cits stāsts. Šeit nav īstā vieta, kur to apspriest. Kā arī to, ko par mums domā visādi ekscentriķi no ANO un UNESCO... Palestīniešu pašpārvalde ir tikai menedžeri, kas lieliski spēj "nogriezt" viņiem no visur nākošo naudu. Līdz ar to nav vēlmes veidot savu valsti - kurš tad viņiem "malku" sūtīs? Un šo menedžeru kontrole ir tikai un vienīgi policija - militārpersonām viņiem vajadzīga armija. Bet šī nav īstā vieta, kur to apspriest.
Es varu pastāstīt par to, kā ĪSTU tūristu neielaiž Izraēlā. Kā zināms, nodarbojos gan ar ekskursiju pārdošanu, gan ar transfēru realizāciju: http://www.classictravel.ru/uslugi-v-izraile
аватар Alex_classic
Līdz ar to diezgan daudz laika pavadu lidostā, runājot ar kolēģiem šoferiem... Tā viņi nemitīgi ķibeles ar tūristu sagaidīšanu no Ukrainas lidojumiem! Viņi bieži ierodas uz intervijām. Viņi nelaiž jūs retāk. Daži tūristi, kuri pēc tam neiebrauca, sazinājās ar mani pa e-pastu / whatsapp. Tātad viņu vidū bija cilvēki, kas devās ekskursijās. Bija arī tādi, kas devās ciemos. Katrā gadījumā robežsargiem bija savs iemesls viņus neielaist valstī.
Nav vērts te diskutēt, šim forums ir domāts. Par to es atvēru tēmu "Izraēla - pasu kontrole". Šeit ir saite: http://www.turpravda.com/forums/discussion/187247/izrail_-_prohozhdenie_pasportnogo_kontrolya#la test

Un paldies kvi2007, ka jau sāka publicēt noderīgus ierakstus. Pievienojies mums, Maikl!
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par Izraēla
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl