Jautājums o Izraēla

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
512 abonenti tiks
informēti par problēmu
Tēmu jautājumsа

Saistīts jautājums «Dokumenti un apmales»
Vai ciemos pie radiem Izraēlā var paņemt līdzi rokas adāmmašīnu?
Vai ciemos pie radiem Izraēlā var paņemt līdzi rokas adāmmašīnu?
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
4 abonents  • prasīja 2015-11-189 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  10
аватар Slav1
Teorētiski tas ir iespējams bagāžā (nevis rokas bagāžā)
Bet, ja jūs lidojat ar EL AL, es jums neiesaku, viņi mēdza "shman" un tagad vēl vairāk
аватар Alex_classic
Ar noteiktu ierīču transportēšanu nav problēmu. Paņemiet to rokas bagāžā vai bagāžā. Lai gan "El Alem", lai gan UIA ...
Un jums tas nav jādeklarē pie ieejas Izraēlā - tas nav nekāds komerciāls daudzums. Izraēlas robežsargiem vienalga, Izraēlas muitniekiem tāpat! Muita uztraucas par kontrabandu. Piemēram, cigaretes. Šodien viņi tikko publicēja ziņu, ka "Trīs ukraiņi tika aizturēti par mēģinājumu kontrabandas ceļā uz Izraēlu ievest aptuveni 500 cigarešu blokus". Sīkāka informācija šeit:
http://newsru.co.il/israel/27nov2015/sig_111.html
аватар mishatour
Noteikti ne tādā veidā. Nevajag jaukt robežsargus un muitniekus. Tās ir divas atsevišķas organizācijas ar dažādām funkcijām. Tagad pie lietas. Nesen man bija ciemiņi no Amerikas. Tātad viņi atveda iPhone (tikai vienu, nevis komerciālu daudzumu), bet, neapzināti, atstāja to oriģinālajā iepakojumā, kas bija kļūda, jo šī prece jau ietilpa dāvanu kategorijā, kas nav paredzēta personīgai lietošanai! Un dāvanas Izraēlā var ievest bez muitas nodokļa līdz 150 USD vērtībā. Rezultātā viesi samaksāja 250 USD (muitas nodoklis + soda nauda). Es domāju, ka no iepriekš minētā ir iespējams izdarīt secinājumu un pieņemt atbilstošu lēmumu.
аватар Alex_classic
Jums nav nepieciešams sajaukt — jums ir nepieciešami tūristi, lai saprastu atšķirību. Tāpēc atkārtošos par to, kas PATIEŠĀM notiek iebraucot Izraēlā.
To zinu no personīgās pieredzes (2014.-2015.gadā Izraēlā ievedu tūkstošiem dolāru vērtas elektroierīces un sadzīves tehnikas - pēc rubļa krišanas bija vēl izdevīgāk pirkt visu, ko var vest uz Izraēlu bagāžā / rokas bagāža).
Es to zinu, novērojot ienākošos tūristus, atrodoties Ben Guriona lidostas ielidošanas zālē. Un es tur esmu katru otro dienu - satieku tūristus no "Classic Travel" no dažādām Krievijas un Ukrainas pilsētām... Un redzu, kā viņi ieved mazo sadzīves tehniku ​​INTO OPEN. Parasti tās ir spilgtas Redmondas multivarku kastes. Izraēlā tie ir ļoti dārgi, tāpēc cilvēki tos nes gan sev (vietējiem), gan dāvināšanai (viesiem).
Dažkārt ceļotājiem jautāju, vai nav problēmas ar apsardzes darbiniekiem, reģistrējoties lidojumam izlidošanas pilsētā (El Al reisi no Maskavas un Kijevas), ar muitniekiem, iebraucot Izraēlā. 100% atbilde - NAV problēmu!
аватар mishatour
Un tagad par TIEŠĀM, Muitā lidostā. Ben Gurion ir divi koridori, zaļš un sarkans. Visi, kas domā, ka ar viņiem viss ir ok, brīvi iet cauri zaļajai zonai. Daudzās valstīs tūristiem jāaizpilda muitas deklarācija. Ben Gurionā nav deklarāciju! Pasažieriem, kuru īpašumā ir preces, kas nav iekļautas nodokļa atbrīvojuma sarakstā, ir jāiet cauri sarkanajam kanālam un par tiem jāziņo. Jebkuru šaubu gadījumā muitas iestādes VAR LŪDZĪT jebkuru tūristu iziet cauri sarkanajam kanālam. Ar nodokli apliekamo priekšmetu neziņošana tiek uzskatīta par pārkāpumu, par kuru tūristam būs jāmaksā naudas sods; priekšmetus var konfiscēt.
Pēc pieredzes varu teikt, ka man nekad nav lūgts iet pa sarkano koridoru. Bet es redzēju kā tika sūtīti cilvēki.. Mēs visi pārsniedzam ātrumu cerībā, ka policists mūs neredzēs, un cerēsim ar muitu, ka viņi mūs neredzēs. Tāpēc TIEŠĀM šeit nav viennozīmīgas atbildes un es nebūtu kategorisks
аватар Alex_classic
Nē, Maikls nav spītīgs. Maikls ir spītīgs!
Protams, saprotu, ka gids ar tūristiem sazinās bieži. Īpaši tas, kas vada grupu ekskursijas. Bet tiem, kas vairāk specializējušies uz individuāliem, komunikācijas nepietiek... Bet arī grupu ekskursijās gidam reti izdodas sarunāties ar tūristiem par abstraktām tēmām, t.sk. un par muitas iziešanu, ierodoties Izraēlā.
Nav nepieciešams biedēt tūristus ar naudas sodiem un daudzu zināšanu konfiskāciju. Vajag tikai būt klāt lidostā un redzēt savām acīm, komunicēt ar cilvēkiem... Tā es daru tūristu tikšanās laikā. Tāpēc JĀ ir kategorisks – nav jāuztraucas! Elektroierīču transportēšana nekomerciālos daudzumos, t.sk. un dāvanā NEinteresē muitnieki. Viņiem ir ko darīt. Un kad nekā nav, tad, lai nebūtu garlaicīgi, var palūgt kādam no garāmbraucošajiem pasažieriem nolikt bagāžu uz gaismas... Bet ne jau noteikt skrūvgriezi par pāris simtiem dolāru vai manuālo adāmmašīnu!
аватар mishatour
Nesen es uzgāju rakstu "Muita ņem labu". Aleks, tas nav priekš tevis. Tūristi jau tev visu ir izstāstījuši un ar tevi strīdēties ir bezjēdzīgi.) Un potenciālajiem tūristiem to vajadzētu izlasīt, pat ja viņi nav kontrabandisti.)) Ko darīt, ja Izraēlas muitas darbiniekam kļūst skumji vai paliek pavisam garlaicīgi, un viņš grib strādāt. uz 2 stundām?)) Saprotu, kas par tūri. forums ir daļa no sociālā tīkla, kas iztur visu un visus, bet no cilvēkiem, kuri uzskata sevi par tūrēm. bizness vēlētos sagaidīt vairāk nekā tikai tenkas. Jautājums tiešām nopietns, un ciklos tikai adāmmašīnā neietu. Viņi, iespējams, atšķiras.) Bet pats princips un vispārīgie muitas noteikumi alkoholam, senlietām, dāvanām, tabakai ir noderīgi zināt mums visiem!
Raksts (zemāk) ir par izraēliešiem, taču esmu pārliecināts, ka tas noderēs arī mūsu viesiem.
аватар mishatour
Izraēlieši, kurus piesaista atlaides Džeimsa Ričardsona veikalā Ben Guriona lidostā, samaksājuši par savu vēlmi ietaupīt naudu. Pārdevēji piedāvāja divas stiprā dzēriena pudeles ar 25% atlaidi un trešo ar 30% atlaidi, un daudzi nevarēja pretoties. Nepatīkams pārsteigums viņus gaidīja atgriežoties, kad viņi ar firmas pakām mēģināja iziet cauri "zaļajam koridoram".
Muitas amatpersonas atgādināja, ka neatkarīgi no atlaidēm bez muitas nodokļa var ievest tikai vienu litru stipro alkoholisko dzērienu un divus litrus vīna. Džeimsam Ričardsonam reklāmas tiek izliktas uz plazmas ekrāniem un karinātas virs kases aparātiem, bet izraēlieši ir pieraduši skatīties galvenokārt uz cenu zīmēm.Cigaretes, kas tika pārdotas blokos ar atlaidi, palielināja muitas darbinieku nozveju līdz 200 pārkāpējiem, tāpēc operācija Pasā laikā tika saukts par "Ziedošo pavasari", bija liels panākums. Muitniekiem kontrabandas ceļā centās vest ne tikai dažāda stipruma cigaretes un dzērienus, bet arī ar dārgakmeņiem inkrustētus pulksteņus, mobilos telefonus.
аватар Slav1
Piekrītu mishatour.
Izraēla ir valsts, kurā drošība ir visaugstākajā līmenī.
Un adāmmašīna izskatās ļoti specifiska.
Mēs izlidojām Jomkipuras svētku dienā. Aviokompānijas darbinieki pirms izlidošanas pārbauda visu bagāžu. Viņi sajauca katru lietu.
Viņi uzdeva virkni jautājumu VISIEM, kas reģistrējās lidojumam.
Tāpēc reģistrācija Izraēlā sākas pēc 3 stundām, bet iebraukšana ilgst 2.
Es nepiekrītu "robežsargiem vienalga, Izraēlas muitnieki dara to pašu". Viņi nevar rūpēties pēc definīcijas. Jo alga ir laba, jo tur ir prestiži strādāt. Jo viņi labi apzinās savu atbildību.
аватар Alex_classic
Šodien atkal biju lidostā un runāju ar tūristiem, kas ierodas valstī. Nekādu problēmu – daudzi no ciemos atnākušajiem ieradās ar dažādām dāvanām. Ieskaitot un dārgi. Nevienam nebija nekādu problēmu!
Kas attiecas uz drošību, tad ar muitu tai nav NEKĀDA sakara (izņemot ieročus un narkotikas).
Par bagāžas pārbaudi. Kā jau ne reizi vien rakstīju, tad Ben-Guriona lidostā jau sen nav pārbaudījuši tūristu koferus!!! Tūristus nepārbauda. Vienīgais, ko viņi lūdz, ir neaizvērt koferus ar slēdzeni.
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par Izraēla
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl