Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Jautājums o Jeruzaleme

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
59 abonenti tiks
informēti par problēmu

Saistīts jautājums «Vispārīgi jautājumi»
Es gribu nosūtīt zīmīti, vai varu par to samaksāt, lai tā nonāks līdz sēru sienai?
Es gribu nosūtīt zīmīti, vai varu par to samaksāt, lai tā nonāks līdz sēru sienai?
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
11 abonenti  • prasīja 2015-08-1610 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  34
аватар Alex_classic
Jums par to nav jāmaksā, nav pareizi maksāt par šo!
Uzrakstiet zīmīti, sarullējiet (jo mazāka zīmīte un ciešāk salocīta, jo lielāka iespēja to iebāzt spraugās starp Raudu sienas akmeņiem), aizlīmējiet ar līmlentes gabaliņu.
Pēc tam nosūtiet to uz mūsu tūroperatora "Classic Travel" Maskavas vai Sanktpēterburgas birojiem (un, ja iespējams, labāk atnest personīgi - lai vēstule pa ceļam nepazustu). Piezīmi vai nu pievienos kāds no mūsu darbiniekiem, vai arī jautāsim tūristiem. Jebkurā gadījumā viss ir atrisināts!
аватар poddub2008
Sveiki.
Manuprāt, ir nepareizi sūtīt piezīmi.
Tas ir ļoti personiski.
Labāk ir lūgt Dievu un tajā, ko vēlaties
Viņš noteikti palīdzēs.
аватар orbittours.ru
Daudzi lūdz kādam atsūtīt zīmīti, jo paši nevar aiziet. Ja esat pārliecināts, ka tas palīdzēs, atrodiet jebkuru personu, kas plāno apmeklēt Izraēlu vai dodas ekskursijā no Ēģiptes, un nododiet viņam zīmīti. Pagaidām neviens nav atteicies zīmi piegādāt. Ar pieprasījumu varat sazināties ar jebkuru tūrisma aģentūru savā pilsētā. Vai arī internetā atrodiet cilvēkus, kas ceļo. Paldies Dievam, mūsu cilvēki ir atsaucīgi.
аватар Pachok
Vai es kaut ko palaidu garām, vai kristiešu grāmatās ir instrukcija "Rakstīt vēstules"?
аватар orhideya21
Tas noteikti un pēc ebreju paražas ir dzirdams :)
аватар orhideya21
Lai gan mēs nezinām autora reliģiju.
аватар mishatour
Cienījamais Pačok, arī ebreju grāmatās nav tādu norādes.) Bet, ja jūs palasīsit kristiešu svētās grāmatas (Lūkas 2. nodaļa, 41-52), jūs sapratīsit, ka šī vieta nav tikai ebreju svētvieta ... Tāpēc pāvesti Jānis Pāvils II un Benedikts XVI ieguldīja savas piezīmes Raudu mūrī.Nošu rakstīšanas tradīcija aizsākās 17.-18.gadsimtā, zināms, ka ceļojums uz Svēto zemi bija briesmu un citu problēmu pilns. Tāpēc cilvēki, kuri nevarēja atļauties šeit ierasties un lūgties pie Raudu mūra, nodeva savas piezīmes kopā ar tiem, kas devās uz Svēto zemi.
аватар Pachok
Mājās var lūgties, nav obligāti kaut kur jāiet – rezultāts tāds pats. Vai nu tu tici vai netici. Nekur nav norādījumu pielūgt akmeņus, attēlus vai rakstīt vēstules radītājam.
аватар kolyan_cat
Iespējams, ar to ir domāts, ka Visvarenais ir kurls, un, ja tu lūdz citā vietā, viņš var nedzirdēt))) Vai arī viņam ir ērtāk, kad visi lūdz no vienas vietas - "jūsu ir daudz, bet es esmu viens!" :)
аватар miladka
uzreiz var redzēt, kurš bija pie Raudu mūra, kurš nebija. ironija šeit nepavisam nav piemērota. apmeklējiet tur vienreiz un visu sapratīsiet.
аватар poddub2008
Biju tur, vecpilsētā un Betlēmē, Nācaretē viss ir stalts, bet diemžēl
vietējie iedzīvotāji visu pārcēla uz banālu krāmu tirgu, kas savulaik izklīda
mūsu Glābējs.
аватар miladka
tirdzniecība mani mulsināja, kad pirmo reizi tur nokļuvu. bija pie radinieka Izraēlā. tāpēc dzīvošana nebija atkarīga no laika un gida. visvairāk viņu šokēja tas, ko viņai izdevās nopirkt pagrīdes ziepju tirgū un tā tālāk. Nāves jūra, ādas somas. apziņas maiņa bija no tā, ka, skatoties pa TV uguns nolaišanos, video kamera sižetam pielīp pa punktu, tirdzniecība paliek aizkulisēs. un tad viss pilnībā krita uz nesagatavotu psihi. un tīrīšanas asaras pie Mūra, un pirkumi, un rinda pie kuvukla... brālis mājupceļā bija ļoti pārsteigts, ka iespaidu vietā es rāvu kā ūdeni mutē. un es vēl ilgi visu sagremoju un sapratu sevi. nākamajā gadā mēs vienu dienu devāmies no Ēģiptes uz Jeruzalemi. un tur viss nostājās savās vietās. tagad dvēsele pat neprasa, prasa un atkal steidzas uz turieni.
аватар orbittours.ru
Katrs meklē savu ceļu pie Dieva. Kādam mājās ir lūgšana. Un kāds domā, ka zīmīte palīdzēs vairāk. Visam ir tiesības uz dzīvību. Galu galā mēs lūdzam Dievu. Kāda starpība, kādā veidā.
аватар mishatour
Man liekas, ka mēs jaucam jēdzienus lūgšana un svētceļojums... Svētceļojums tiek veikts, lai apmeklētu svētās vietas, ebrejiem un kristiešiem tā ir Jeruzaleme, musulmaņiem Meks... Un katrs, kurš tic vai vienkārši ievēro tradīcijas kaut reizi viņa dzīve cenšas apmeklēt šīs vietas. Ne visi to var atļauties, un tāpēc svētceļnieki pieraksta pie Raudu mūra un svētās uguns iedegtām svecēm... Tas ir svētceļojums... paskatieties, pieskarieties un palīdziet mājās palikušajiem... Un jūs varat lūdzieties visur, iekšā Jeruzalemē visiem nebūs vietas
аватар mishatour
P.S Ļoti jauki, ka Izraēlas filiāle ir atdzīvojusies!
аватар Pachok
miladka, Izraēlā vēl neesmu bijis, bet esmu bijis daudzās citās vietās, kuras dažādu reliģiju cilvēki uzskata par "svētām". Nekas nekur nekustējās. Atkal, vai nu tu tici, vai netici. Un, ja jūs ticat, un pat ļoti iespaidojami (nu, tur, "attīrīšanas asaras"), tad ... jā, ir jēga kaut kur speciāli doties un sūtīt piezīmes. Visi cilvēki izklaidējas dažādos veidos. Un tas ir ļoti labi atrakciju īpašniekiem.
аватар AllOverTheWorld
Puiši, būsim draugi. Mums visiem ir reliģijas izvēles brīvība. Un katram ir savs viedoklis, kas ir tā vieta, kur būt.
Uzskatu sevi par ateistu, bet cienu cilvēkus, kuri patiesi tic Dievam, nevis tāpēc, ka tas ir modē un "kas gan būtu nozīmīgs". Un kuram no mums ir taisnība....mēs nekad neuzzināsim.....
аватар mishatour
Tie, kas uzskata, ka reliģija, vēsture, arheoloģija.... tā ir atrakcija... Labāk atturēties no ceļojumiem uz Izraēlu, un tērēt savu naudu Kiprā, Ēģiptē un Turcijā.... lētāk un vairāk atrakciju.
аватар miladka
Interesanti, ka jautājuma par zīmīti autors jau ir izlēmis par tās nodošanas variantu? varbūt laiks slēgt tēmu, citādi Dievs zin par ko mēs te vienosimies?
аватар kolyan_cat
Jautājums nav par ticību Dievam, bet gan par cilvēku pagāniskajiem ieradumiem un komerciālajām atrakcijām, kas uz tiem parazitē. Neviens nestrīdas par ticību, bet ticēt, ka lūgšana no mūra apakšas Visvarenajam ir svarīgāka par sirsnīgu lūgumu mājas ikonas priekšā - nu, tas nav īpaši gudri, kā teikts, un ir pretrunā ar būtību. kristietības.
аватар Pachok
Un arī bez ikonas.
mishatour, kāpēc viss vienā kaudzē? No jūsu uzskaitītajām lietām tikai reliģija ir pievilcība. Ļoti kvalitatīvs, labi reklamēts, nes milzīgu peļņu daudzus simtus gadu.
Visiem tirgotājiem jāiemācās izveidot un pārdot produktu.
аватар Alex_classic
Es domāju, ka ir vērts atvērt foruma pavedienu tik aktīvai diskusijai. Galu galā komunikācijas mērķis šeit ir atbildēt uz jautājumu. Un tas ir atbildēts. specifisks.
аватар Slav1
Sveiki, tagad ir dievkalpojumi, pateicoties kuriem jūs varat nosūtīt lūgšanu bez maksas, tā tiks ievietota Raudu sienā.
Biju tur pirms gada. Es neuzrakstīju lūgšanu. Jo izdzīvojušo sienu uzcēlis Hērods (jā, tas pats).
Ja atrodaties Raudu mūra tuvumā. Ne jau tas, ka atradīsi vietu, kur to iebāzt.
Šeit ir mans fotoattēls ar vienu no sienas fragmentiem
http://www.turpravda.ua/action/tochki.php?mode=rating#listphotos& photo=503613
Pa kreisi (sieviešu daļā) ir pagraba miskaste, kur viņas iet. Daži izvelk citu cilvēku lūgšanas, lai izspiestu savas. Dažas no tām ir salīmētas vai pienaglotas ar neļķēm, lai tās ilgāk gulstas.
аватар mishatour
Slav1, tu to visu esi savām acīm redzējis? Atkritumu tvertne un akmenī iedzītas naglas? Es tur braucu diezgan bieži, bet neko tādu neesmu redzējis. Žēl, ka nevarēji izšaut neļķēm pienaglotu zīmīti)
аватар Pachok
Neskaties uzmanīgi. Parādītajā fotoattēlā ir nagla.
аватар mishatour
Jā, tiešām ir nagla (tieši vakar bilde viedā neatvērās). Bet neviens nezina tās rašanās vēsturi un katrs to var saprast pēc iespējas labāk... Katrā ziņā man grūti iedomāties sievieti ar āmuru pie Raudu mūra, ir daudz citu labdabīgāku versiju .... Saskaņā ar ebreju likumiem lūgšanu piezīmes nedrīkst izmest. Divas reizes gadā Mūrī atstātās piezīmes tiek savāktas un apglabātas ebreju kapsētā Eļļas kalnā. Varbūt iepriekš minētā miskaste ir NIT? Katrā ziņā autors redzēja to, ko gribēja redzēt... Domāju, ka vizīte bija patstāvīga, bez gida.
аватар Slav1
mishatour, protams, bez gida gids šo IHMO nebūtu parādījis)
Un miskaste sienas stūrī pa labi, sieviešu daļā, tāpēc arī neredzēja, jautājiet tūristiem.
Kaut kur ir pat miskastes foto - meklējiet lūžņus.
Ir tāda cilvēku straume ar savām piezīmēm – ko ar tām darīt?
Kas attiecas uz neļķi (viņš tur nav viens), visi vēlas, lai viņa lūgšana tur būtu ilgāk.
аватар Slav1
Un tā nav GENIZA, jo es nedomāju, ka piezīmēs var būt tas VĀRDS, no kura ebreji cenšas izvairīties.
Galu galā tas pat Torā tika aizstāts ar tirulām.
Esot ceļā, lai izvairītos no problēmām ar tekstu iznīcināšanu.
аватар mishatour
Toras komentēšana ir gudro prerogatīva! Un mums tas viss ir tikai jāizpēta. Kāpēc tu tik ļoti nemīli Hērodu? Viņš pat nebija ebrejs, vai ne?
аватар Pachok
Tieši tā, komerciāla atrakcija :) JāMAKSĀ gidam, lai PAREIZI novestu pie sienas :)
Parādīt vairāk »
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par Jeruzaleme
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl