Jautājums o Budapešta

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
155 abonenti tiks
informēti par problēmu
Tēmu jautājumsа

Saistīts jautājums «Ekskursijas»
Vai ir vērts doties uz Ungārijas garšu programmu nacionālajā restorānā?
Cik saprotu, tad bez ungāru ēdieniem tiks piedāvāta kultūras programma ar dziesmām un dejām. Prasītā cena 25 eiro. Kas BIJA... kā tu domā? Saskaņā ar atsauksmēm - nacionālajā restorānā jūs varat ēst divreiz lētāk. Taču tieši programmas muzikālā daļa piesaista. Un par to nav nevienas atsauksmes.
Vai šai darbībai ir alternatīva? Varbūt noteiktās dienās nacionālajos restorānos ir tādas pašas programmas, kā doties pašiem un ietaupīt naudu?
Starp citu, par līdzīgu programmu Bulgārijā runāja ar vēsumu - bet man ļoti patika. Tāpēc es gribu doties uz Ungāriju.
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
5 abonenti  • prasīja 2011-12-0614 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  16
аватар LaFifa
Es personīgi neesmu bijis, tāpēc neko nevaru ieteikt :) Nu ja sola "dziesmas un dejas", tad lai būtu jautri;)
аватар Biker_Oksana
Dyakuyu!)
аватар LaFifa
Jā, par velti;) Oksana, iesaku apmeklēt Ņujorkas kafejnīcu Budapeštā - šī ir viena no skaistākajām kafejnīcām Eiropā. Nav "dziesmas-dejas", bet interjers - jūs šūpot! Protams, tas ir pārāk dārgi. Tasīte espresso - 450 forinti (ap 3 eiro, atnesa ar cepumu), te nogaršojām arī ungāru kūku "Dobos" (Dobos) - 1500 forinti (5 eiro). Pēc kafijas vajadzētu "paprasīt" tualeti un vērīgāk apskatīt istabu, apsēsties uz mīkstajiem dīvāniem hallē ar stikla griestiem, kas atrodas tepat pieczvaigžņu viesnīcā (nosaukumu aizmirsu). Starp citu, kafejnīca "Ņujorka" jau izsenis ir slavena starp pašmāju rakstniekiem "bohēma", kas jums kā žurnālistam varētu interesēt;)
аватар Mila__
Visticamāk, mūziķi spēlēs vijoles, bet dejotāji dejos "Czardas".Biju Budapeštā restorānā ar koncertprogrammu. es och. Man patika, bet ne visiem patīk tautas dejas.
аватар Biker_Oksana
Paldies!
Saskaņā ar programmu: cik ilgi tas ilgst?
аватар Inessika73
Vairākas reizes esam bijuši Budapeštā, man patīk ungāru virtuve. Es nevaru pateikt konkrēti par piedāvāto programmu, bet varu sniegt priekšstatu par cenām. Vakariņas labā restorānā man un vīram izmaksāja 40-50 € (zupas - iesaku gvajašu (biezā zupa ar liellopu gaļu) vai "sarkano" zivju zupu, katram - otrais ēdiens ar alkoholu (vīnu vai izlejamo alu)), tāpēc cena ir diezgan pieņemama, un jūs Viņi piedāvā arī kultūras programmu.
аватар Hungary-tour
Laipni lūdzam "Ungārijas tūrē"! Tūrisma aģentūru piedāvātā programma restorānā vienmēr būs izdevīgāka nekā pašrezervācija. Bet paturiet prātā, ka tas joprojām ir restorāna līmenis. Un skaistām var doties uz Operetes teātri, kur biļetes maksā vidēji 15 eiro. Teātris atrodas blakus gājēju Franča Lista ielai, un to pamatoti var saukt par restorānu un kafejnīcu ielu. Tātad jūs varat apvienot visas izrādes restorānā, pasūtot ceļojumu aģentūrā vai sadalot teātri un neatkarīgu braucienu uz restorānu.
аватар Biker_Oksana
Paldies!
Es joprojām vēlētos uzzināt šīs programmas ilgumu.
аватар Hungary-tour
Cienījamā Oksana, visas ekskursijas ilgums ir 4 stundas, ieskaitot transfēru uz restorānu un vakariņām. Jūsu "Ungārijas tūre", tūroperators kopš 1999. gada.
аватар Hungary-tour
Bet mums tāda ekskursija maksā 35 eiro. Acīmredzot partneri pasūta citu restorānu no jūsu aģenta. "Ungārijas tūre".
аватар Biker_Oksana
Un nāciet, lūdzu, kontaktus uz manu "Ungārija-tūres" studiju;) Bet tikai līdz 18.00-18.30 - tad skrienu ceļojumā.
аватар Biker_Oksana
Un atvainojiet, es nelasīju, ka šeit ir lētāk. Bet jūs joprojām varat sazināties personīgi.
аватар Hungary-tour
Cienījamā Oksana, mūsu kontakti ir +7 812 323-8685, 710-3232 Sanktpēterburgā, +36 705 927001 Budapeštā, "Ungārijas tūre".
аватар Biker_Oksana
Sveiki, es jau esmu atpakaļ))) Paldies, pēdējo ziņojumu redzēju tikai tagad - tad steidzos paspēt uz vilcienu, es neiegāju filiālē)) Boom to know.
аватар Hungary-tour
Laipni lūdzam atpakaļ! "Ungārijas tūre"
аватар Biker_Oksana
Kösenem, "Ungārijas tūre"! ;))) Jūsu pārstāvētā valsts ir SKAISTA!!
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par Budapešta
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl