Jautājums o Horvātija

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
557 abonenti tiks
informēti par problēmu

Saistīts jautājums «Vispārīgi jautājumi»
Vai varat, lūdzu, pastāstīt, kur iegādāties apdrošināšanu Horvātijā?
Mēs vēlamies iztikt bez tūrisma aģentūru pakalpojumiem. Pagājušajā gadā sapratu, ka tā ir daudz lētāk un ērtāk (visur piedāvā vakariņas - izrādās, ka pieķeras vakariņām viesnīcā).
Pērn bija daudz dzīvokļu īrēšanai privātajās villās, bet šogad kā? Un kāda ir aptuvenā cena diviem cilvēkiem Brelas kūrortā, Bračā? Varbūt varat ko citu ieteikt. Pateicos jau iepriekš.
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
2 abonents  • prasīja 2010-06-1115 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  3
аватар Pachok
Šogad Melnkalnei-Horvātijai cenas ir krietni augušas (domāju villas un apartamentus) un kas labāks jau ir rezervēts kopš ziemas. Burtiski citu dienu draugs tomēr rezervēja villu par vairāk vai mazāk saprātīgu cenu, un sākās sāga ar biļetēm. Tagad nav datumu, tad vairs nav ekonomijas, tad online rezervācija nestrādā, bet līdz kasēm tikām biļetes sadārdzinājušās par +700 eiro uz trim. Man nācās atcelt savu rezervāciju. Tas, ka aģentūras viņai piedāvāja, vispār neiegāja nevienā vārtā. Beigās kāda aģentūra viņai piedāvāja Grieķiju, Halkidiki. Trīsvietīga villa, 30 metri no jūras, ar lidojumu izrādījās DIVREIZ lētāka, nekā piedāvāja Horvātijai bez lidojuma.
Ja vēlaties padomu par pašrezervāciju - sāciet ar aviobiļetēm.
Jūs varat iegādāties apdrošināšanu jebkurā apdrošināšanas aģentūrā. Vienkārši rūpīgi izlasi nosacījumus, sedz no 30 000 eiro un bez pašriska.
аватар Anetka-gan
apdrošināšana jebkurā lielākajā apdrošināšanas sabiedrībā. parasti vēstniecības mājaslapā ir saraksts ar apdrošināšanas kompānijām, kas sadarbojas ar ārvalstu darījuma partneriem.piemēram, ALLIANZ, alfa galvotājs, ingo, oranta, providna utt.
аватар WWWinter
Jā, ceļot uz Horvātiju ir problēma, tāpēc mēs nolēmām šogad uz turieni nebraukt. Tāpēc es apstiprinu, sāciet ceļu...
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par Horvātija
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl