Jautājums par viesnīca Flegra Palace 4*

Pašreizējās ekskursijas uz šo viesnīcu
Iegūstiet labāko cenu no ceļojumu aģentiem
  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
14 abonenti tiks
informēti par problēmu

Saistīts jautājums «Viesnīcas izvēle»
vajadzētu tuda ehati?
kak mne poniati eda tam nevkusnaia da?eto oceni vajno dlia menia... shtob bila svejaia eda ,cerez deni ia doljna vibrati oteli i tak boiusi ne popasti,kak vi dumaete?
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
3 abonents  • prasīja 2011-05-0114 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  3
аватар sigur62
Slikta pārtika ir ļoti relatīvs jēdziens. Ja jūsu brokastis mājās sastāv no 15 ēdieniem, ieskaitot svaigi spiestas sulas un svaigi ceptas bulciņas, tad, protams, viesnīcas ēdiens jums nekur nepatiks. Ticiet man, tie, kas raksta par bezgaršīgu un vienmuļu ēdienu, visticamāk, ēd mājās tikai kopā ar Doširaku un Gaļinu Blanku.
аватар DIANA_MUZ
Labdien))) Ja godīgi, mēs uzmundrinājām)))... sigur62 jums pilnībā piekrīt. Neuztraucieties, viesnīca atrodas ļoti labā vietā. 500 metri līdz Pefkohori ciemam, nu, avārijas gadījumā ēdiens negaršo .. var ēst ciemā.. Grieķu virtuve ir ļoti garšīga un daudzveidīga. Ja jūs uztraucaties par viss iekļauts, apskatiet NOSTOS viesnīcu, tā atrodas ciematā un strādā brokastīs))).
аватар miwonok2185
Mēs gatavojāmies doties uz šo viesnīcu uz savu jubileju, pašās pēdējās maija dienās un jūnija sākumā. Kurš pateiks, kā ir ar laikapstākļiem, kā ir ar jūru? Varam peldēt, vai nesasalsim? Un vēl jautājums, bet kā ar restorāniem, es gribētu uz pašu jubileju aiziet uz restorānu. Cik tālu viņi ir?
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par Flegra Palace 4*
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl