Jautājums o Gruzija

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
345 abonenti tiks
informēti par problēmu
Tēmu jautājumsа

Saistīts jautājums «Valstis un pilsētas»
Vai Baltkrievijas pilsoņi var kaut kā nokļūt no Gruzijas uz Abhāziju? Un no turienes jau ņemt biļetes uz Krieviju?
Vai Baltkrievijas pilsoņi var kaut kā nokļūt no Gruzijas uz Abhāziju? Un no turienes jau ņemt biļetes uz Krieviju?
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
9 abonenti  • prasīja 2019-04-276 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  25
аватар nastysha_96
no turienes*
аватар lazy_person
Nē . Tātad (no Gruzijas uz Abhāziju) tur nokļūt nav iespējams. Gruzija neuztur diplomātiskās attiecības ar Abhāziju. Turklāt Gruzija administratīvi vajā ikvienu, kas apmeklē Abhāziju. Jūs varat nokļūt Abhāzijā tikai no Krievijas Federācijas. Baltkrievijas pilsoņiem, kuri vēlas apmeklēt Abhāziju tūrisma nolūkos. vīza nav nepieciešama, ja uzturēšanās ilgums ir līdz 14 dienām.
аватар moy_contakt
Kāpēc šī Abhāzija jums padevās? Kāpēc jums ir vajadzīga šī galva. Pēc Abhāzijas apmeklējuma jūs neielaidīs Gruzijā, iespējams, šobrīd jums šķiet, ka tie ir atkritumi utt., Bet nākotnē jūs nekad nezināt, kā tas pagriezīsies, un iebraukšana valstī ir slēgta.
аватар ollennka
Jā, Gruzija nevienu nevajā par apmeklējumu Abhāzijā, nepārejiet no slimas galvas uz veselu.
Bet izbraukšana no Gruzijas caur Abhāziju noteikti novedīs pie aizlieguma turpmāk iebraukt Gruzijā. Ja esat 100% pārliecināts, ka nekad vairs nebrauksiet uz Gruziju, rīkojieties. Tie ir atļauti no Gruzijas līdz Abhāzijai, lasiet tūristu atsauksmes internetā.
аватар ollennka
Gan Gruzija, gan Abhāzija ir skaista: daba, vīns, kaukāziešu viesmīlība. Es saprotu jūsu vēlmi apmeklēt abas valstis. Bet labāk to sadalīt divos atsevišķos braucienos. Cik atvaļinājuma dienu jums ir? Ja tās ir standarta divas nedēļas, tad nemēģiniet piebāzt nepārspējamo, šajā laikā jūs tik tikko paspēsit apskatīt Gruziju, jums ir jāatliek vēl viena nedēļa Abhāzijai.
аватар moy_contakt
ollennka,informācijai.mans vīrs ar Gruziju strādā no 2013.gada, komanda bija internacionāla(Krievija,Indija,Ukraina,paši gruzīni,Gvatemala un vēl pāris valstis,neatceros tieši kā tur bija, bet pēkšņi vairākus cilvēkus no darba kolektīva neielaida Gruzijā.Kā vēlāk izrādījās atsevišķi apmeklēja Abhāziju,lai apbrīnotu daiļavas.Puiši strādāja attālināti,tā kā jautājums netika atrisināts,lai neielaida valstī.
аватар Kavkasia
Pilnīgi vienalga, kuras valsts pilsonis tu esi. Ieceļošana Abhāzijā no Gruzijas ir slēgta saskaņā ar Okupēto teritoriju likumu. Tiesības iebraukt ir tikai tiem, kam ir speciālas atļaujas.
аватар ollennka
moy_contakt, nejauciet ieceļošanas aizliegumu un "administratīvo apsūdzību", kā rakstīja lazy_person. Tās ir divas dažādas lietas. Ja mana vīra kolēģi izdomāja parādīt Gruzijas robežsargiem savas pases ar Abhāzijas zīmogiem, tad kādu citu reakciju viņi gaidīja? Protams, viņiem tika aizliegts iebraukt. Bet, ja viņi nomainītu pasi, gruzīniem nebūtu nekādu jautājumu.
Jā, tur robeža nav slēgta. Jāsaņem atļauja no Gruzijas, un arī vīza no Abhāzijas, šķiet, ja neiebrauc no Krievijas. Īsāk sakot, daudz birokrātisku problēmu.
аватар lazy_person
Situācija ar Abhāziju un Gruziju ir līdzīga Krimas un Ukrainas situācijai. Gruzija uzrauga pilsoņus, kuri apmeklējuši Abhāziju, un veic pret viņiem administratīvās darbības. 2008.gada 31.oktobrī tika pieņemts likums "Par okupētajām teritorijām". Ārvalstu pilsoņiem un bezvalstniekiem faktiski nav iespējas legāli ceļot no/uz Krieviju caur Abhāziju un Dienvidosetiju Gruzijas tiesiskajā jomā: pirmajā (no Krievijas Federācijas) gadījumā valsts robežas nelikumīga šķērsošana. notiek (iebraucot Gruzijas kontrolētajā teritorijā), otrajā gadījumā (Krievijas Federācijā caur Abhāziju) jāsaņem speciālas atļaujas (speciālo dienestu atļaujas).
аватар moy_contakt
ollennka, nu protams tu man teici .. kā ir lidot uz svešu valsti un neuzrādīt pasi ... lidostā iziet pasu kontroli vai arī tev ir īpašs, šķietami priviliģēts stāvoklis, kas ļauj šķērsot robeža neiesniedzot pasi .... lika smieties .. ..un .par pases maiņu protams smējās, īpaši ņemot vērā, ka pasi izsniedz uz 10 gadiem ... un mainot lai viņi neaptiniet to...
аватар ollennka
moy_contakt, Nu, tas, protams, ir atkarīgs no jums, mainīt vai nemainīt. Bet tad jums nav jābrīnās, ka viņi to nepalaida garām))). Visi ir informēti par situāciju, es personīgi nomainīšu savu pasi ar Armēnijas zīmogu pirms Azerbaidžānas vai ar Ziemeļkipru pret Dienvidkipru, neatkarīgi no tā, cik ilgi pase joprojām ir derīga.
Bet Ukrainā un Krimā joprojām ir atšķirīga situācija. Ukraina tieši uz robežas jautā, vai Krimā bija cilvēks, un pat pārbauda ar visiem pieejamajiem līdzekļiem. Gruzija netraucē un tikai slikti reaģē uz tiešu augstprātību Abhāzijas zīmoga formā))).
аватар lazy_person
Nianses ar pasi, kad Abhāzijā var iebraukt bez atzīmēm, attiecas tikai uz Krievijas Federācijas pilsoņiem, kas ieceļo Abhāzijā no Krievijas Federācijas atpūtas nolūkos. Ir "nepilnības" (ieliktņi utt.) Ir daudz Krievijas Federācijas pilsoņu, kuriem dienesta raksturs ierobežo ceļošanu uz ārzemēm, taču arī Abhāzijā viņiem izdodas atpūsties, "neapsmērējot" pases ar zīmogiem.
Šeit ir Baltkrievijas pilsoņi, kuriem parasti ir nepieciešama vīza, lai apmeklētu Abhāziju uz laiku, kas pārsniedz 15 dienas. Ārzemniekiem (Baltkrievija Abhāziju neatzina) ir pavisam cita pieeja. Viņi, Baltkrievijas Republikas pilsoņi, var apmeklēt Abhāziju no Krievijas Federācijas bez vīzas (līdz 14 dienām), taču nevar izvairīties no citām procedūrām (atzīmēm pasē).
аватар ollennka
Īsāk sakot, neesiet mantkārīgs. Nu šie kolēģi ietaupīja trīs kapeikas uz pases nomaiņu, un nu velns zina, cik vēl Gruzijā netiks. Vai tas bija tā vērts?
аватар lazy_person
ollennka
Ukraina un Krima (“... Ukraina tieši uz robežas jautā, vai Krimā bija cilvēks vai nebija...). Ārzemnieks no Ukrainas teritorijas Krimā vispār neiebrauks. ka ārzemnieks iepriekš ir bijis Krimā , tad viņam arī nav ļauts iebraukt Ukrainā.
аватар ollennka
slinks_cilvēks, nu nomainīs pasi, bizness.
аватар ollennka
slinks_persona, es plānoju pats pārbaudīt, vai cilvēks ir vai nav ieceļotājs Ukrainā pēc Krimas. Tad es uzrakstīšu atpakaļ.
аватар lazy_person
Vispār, kāpēc tas viss? Mainīt pasi tikai eksperimenta dēļ? Lai pierādītu ko? Ko jūs ceļosit uz Ukrainu ar jaunu pasi (tā teikt no jaunas lapas), pēc Krimas apmeklējuma no Krievijas Federācijas teritorijas?
Varbūt ielaidīs, ļoti grūti izsekot visiem, kas tagad brauc uz Krimu no Krievijas Federācijas teritorijas. Bet kāpēc? Cilvēki vēlas atpūsties, nevis eksperimentēt, starp kontrolpunktiem...
аватар moy_contakt
Uz robežas viss ir salabots. Man strādā meitene, viņas māte dzīvo Jaltā jau 15 gadus, bet mana meita dažreiz apmeklē viņu. Un mana vecmāmiņa vispār dzīvo Rostovā.Tad pagājušogad viņu apturēja uz robežas un uzdeva jautājumu saistībā ar ko viņa apmeklēja Rostovu,kāpēc viņa bieži brauc uz Krimu utt...visa informācija bija datorā . Šajā gadījumā es saprotu Krimas apmeklējuma iemeslus, es nesaprotu tos, kas tur brauc atvaļinājumā no Ukrainas puses.Pēc visa notikušā mēs uz turieni neaizbraucām, agrāk pēc inerces iegājām starp normālu. atpūties, un tagad pat neskatāmies tajā virzienā.bet tā ir katra personīga lieta.
аватар ollennka
No Ukrainas puses, protams, neiešu, bet no Krievijas puses nekas nav ierakstīts.
Un eksperiments nav pašmērķis. Es tikai sen gribēju aizbraukt uz Krimu un Ukrainu, visticamāk, Krima izdosies ātrāk.
Un vēlreiz iesaku jautājuma autoram apmeklēt Abhāziju atsevišķi no Gruzijas, tā ir vieglāk.
аватар manich
Kāds dīvains viltojums ar Abhāzijas apmeklējumu... Kāpēc tas hemorāģisks?
аватар Bovik
Vosche, dīvains kaut kāds ceļojums.
аватар ira.novo2000
Protams, ja jūs izvēlaties starp Gruziju un Abhāziju, kā tas bija padomju laikos, Abhāzija bija ieguvēja bez iespējām. Protams, Tbilisi ir visskaistākā pilsēta, taču Ritsa un New Athos to viegli pārtrauca. Gruzijas senās baznīcas ir skaistas, bet ļoti līdzīgas viena otrai – vienu ieraudzīji un uz citām vairs nevari skatīties. Lai gan, ja jums nav svarīga arhitektūra, bet, piemēram, gruzīnu baznīcas dziedāšana, tad ir atšķirība.
Tagad viss ir savādāk. Pirmkārt, slavētā gruzīnu viesmīlība deva ilgu mūžu. Otrkārt, Suhumi, Gagra un citas Abhāzijas trumpis tika bombardētas vēl 90. gadu sākumā un vēl nav atjaunotas, jo. tikai PSRS bija spējīga nopelnīt par tādiem varoņdarbiem un iztērēt to restaurācijai. Kopumā Gruzija un Adžārija izskatās civilizētākas un ceļošanai ērtākas, izņemot to, ka tās nav pielāgojušas savu piekrasti pludmales brīvdienām.
Bet es dotos, ja būtu tikai izvēle starp šiem maršrutiem (Ēģipte man parasti der), uz Adleru un no turienes uz Abhāziju.
аватар ollennka
Kāpēc izvēlēties? Patika gan Gruzija, gan Abhāzija, iesaku abus virzienus.
аватар ira.novo2000
ollennka, ko tu domā ar gruzīnu viesmīlību?
Tas noteikti nav tas pats, kas iepriekš.
Dārgās viesnīcās gandrīz vienmēr tiek rādīti viesmīlības brīnumi.
Bet, piemēram, man ir draugs, kurš uzaudzis ar cilvēkiem no Kaukāza un zina gruzīnu valodu.
Tāpēc viņa tika ievesta trīs pozīcijās kafejnīcā, ko viņa nepasūtīja uzņēmumam.
Viņi pat draudēja izsaukt policiju.
Iestādes īpašnieku kļūdu izraisīja tas, ka, vadoties pēc uzņēmuma jautrības, viņi izdarīja nepareizus secinājumus par sava reibuma pakāpi, taču patiesībā puse meiteņu alkoholu nelietoja vispār.
аватар ollennka
ira.novo2000, es nerunāju tik daudz par viesnīcām un restorāniem, bet gan par parastajiem cilvēkiem. Ļoti sabiedriski, palīdz, ja esi stulbs, tuksnesī, kur nav kafejnīcu un restorānu, viņi veikalā saputoja hačapuri un pagatavoja salātus, pabaroja badā izsalkušos tūristus par santīmu)).
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par Gruzija
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl