Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Jautājums o Kosta del Maresme

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
108 abonenti tiks
informēti par problēmu

Saistīts jautājums «Ekskursijas»
Lūdzu, rakstiet, kurš devās uz Cote d'Azur tūri ar cb tours.ru (iepriekšēja rezervācija Spānijā apmaiņā pret biļetēm), mani interesē, vai esat apmierināts
Lūdzu, rakstiet, kurš devās uz Cote d'Azur tūri ar cb tours.ru (iepriekšēja rezervācija Spānijā apmaiņā pret biļetēm), mani interesē, vai esat apmierināts
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
6 abonenti  • prasīja 2019-05-126 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  7
аватар 86jjj
Kāda jēga no Costa Maresme doties ekskursijā uz Azūra krastu? Tur arī bez LB ir uz ko tērēt laiku.
аватар blackswan461
Vai tu redzi jautājumu vai nē? Meklējiet jēgu savā vannas istabā.
аватар 86jjj
Jā, Dieva dēļ, pat Ķīnai, tam nav jēgas.
аватар 8kbwuqln
Un es tevi saprotu. Bijām arī no Spānijas ekskursijā uz Franciju, mums ļoti patika. Tiesa, ne uz Cote d'Azur, diemžēl par to neko nevaru teikt.
аватар camomille
Tas, vai esat apmierināts ar ekskursiju, lielā mērā ir atkarīgs no jums. Šīs ekskursijas ir ļoti bagātas, tās dod maz laika. Atveda, parādīja atrakciju, iedeva nedaudz laika, iekrāva autobusā un brauca tālāk. Tāpēc, ja vēlies kaut ko lēnām izpētīt, mierīgi pastaigājies, apbrīno skaistumu, pasēdi kafejnīcā utt. būs zināma neapmierinātības sajūta, jo maz ticams, ka jums to ļaus darīt. Ja svarīgs ir pats fakts, ka esat Azūra krastā un skaistas fotogrāfijas Instagram, tad viss būs ok - jums patiks.
Ekskursiju iepriekš rezervēt nav nepieciešams. To visu var viegli izdarīt uz vietas. Turklāt, pērkot vairākas ekskursijas, varat paļauties uz atlaidi.
аватар camomille
Starp citu, aizmirsu piebilst. Pozitīvas atsauksmes no tūristiem, kuri kādreiz ir bijuši ekskursijās, var neko nenozīmēt. Loretā atradām vietējo aģentūru un tur nopirkām visas ekskursijas. Ekskursiju kvalitāte bija super, gidi gudri. Nākamajā gadā pēc mūsu padoma radinieks nopirka ekskursijas tajā pašā aģentūrā. Ir mainījušies gidi, un ekskursiju kvalitāte ir kritusies par lielumu.
аватар AndreiMl
Un tūrisma firma, kuru atradām blakus viesnīcai ar biroju un labām cenām www.cocktailvoyage.com
Tāpēc, ja vēlaties izvairīties no līdzīgas negatīvas situācijas, kā tas diemžēl notika ar cbtours.ru (aka Seolla.com), lūdzu, sazinieties ar citiem uzņēmumiem.
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par Kosta del Maresme
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl