Jautājums o Bulgārija

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
2434 abonenti tiks
informēti par problēmu

Saistīts jautājums «Ceļojumu aģentūras un operatori»
Ceļojums uz Bulgāriju ar Join Up: autobusu stāvoklis un mīnusi, pārceļoties no Kijevas uz Saulaino krastu
Pastāsti man, lūdzu, kurš devās uz Bulgāriju ar autobusu no Join Up! Interesē autobusu stāvoklis un mīnusi, pārceļoties no Kijevas uz Saulaino krastu. Paskatījos atsauksmes par šo tūroperatoru un esmu neizpratnē. Plānojam atvaļinājumu septembrī kopā bez bērna. Jau iepriekš paldies par jūsu atbildēm!
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
8 abonenti  • prasīja 2020-01-285 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  15
аватар vedrogvozdey
Es nezināju, ka Join up jau ved autobusus. Un kādi var būt mīnusi aizbraukšanai no Kijevas? Iekāp autobusā un paēd pats, atkarībā no robežšķērsošanas no 20 līdz 36 stundām. Šajā brīdī, kā jūs izturēsiet šādu braucienu, autobuss acīmredzot nebūs īpaši grezns, jūs joprojām gulēsiet tajā pussēdus.
аватар 13Julia
Paldies par atbildi. Laikam jā, viņiem ir autobusu tūres, mums vismaz piedāvāja tikai šo tūrisma aģentūru. Esmu no Baltkrievijas. Ja autobuss ir ērts un nebojājas, ir gatavs braukt vismaz dienu), bet 36 stundas ceļā.... Tas ir kaut kas!
аватар vedrogvozdey
Nu viss atkarīgs no ceļa un robežšķērsošanas. Piemēram, es kādreiz braucu no Reni uz Odesu (240 km) ar autobusu 5 stundas, ceļš tika remontēts, tā bija miskaste! Robežu var šķērsot pēc 2 stundām, vai arī pēc 9. Turklāt, ņemiet vērā, ka autobuss sanitārās pieturas veic ik pēc 3-3,5 stundām, tas var ilgt 20 minūtes, vai varbūt stundu (viss atkarīgs no pasažieriem un ne tikai). Mans draugs reiz devās uz Bulgāriju uz 36 stundām, kamēr autobuss nesaplīsa, viņi vienkārši tā brauca (((
аватар 13Julia
Tas ir skaidrs) Jā, alva, protams. Varbūt velti nolēmām braukt ar autobusu. Vienkārši man ir šausmīgi bail no lidošanas, bet arī ceļot 36 stundas... Tas arī ir pārbaudījums, gan fizisks, gan morāls.
аватар vedrogvozdey
Nu, ne obligāti, jūs brauksit 36 ​​stundas))) Neuztraucieties, tas ir vairāk izņēmums nekā noteikums. Vienkārši principā esiet gatavs ilgam braucienam.
аватар Igor_m
Join Up pašam nav paveicies, viņam nav autobusu, tos pārvadā transporta firmas. Autobusi ir normāli, ceļš tagad no Odesas uz Reni ir ideāls, Rumānijā un Bulgārijā vienmēr ir bijis 4+, pieturas palielina brauciena laiku, ir 5-6, un trīs no tiem stāv pie robežšķērsošanas vietas. Pirmais Palankā (Ukraina-Moldova-Ukraina) ir ļoti nosacīts un ātrs, Reni (Ukraina-Moldova-Rumānija) var piebremzēt līdz 4-5 stundām, Rumānija-Bulgārija ne vairāk kā 1-1,5 stundas. No Kijevas līdz SB apmēram 1200 km nobraucu vienā gaišā dienā - no 5 līdz 23 vakarā. 2018. gadā viņš ar autobusu nosūtīja sievu uz Obzoru - runā normāli. Veiksmi !
аватар Alex714
Brauciena laiks ļoti atkarīgs no robežu šķērsošanas, braucām tur ilgi gandrīz 36-38 stundas, Odesa bija aizņemta, Reni iestrēgām gandrīz 5 stundas, un Durankulakā ieradāmies agri svētdienas rītā, gaidījām kontrolpunktu uz plkst. vaļā, un tad autobusu rinda izstiepās - pagāja kādas 7 stundas, atslīdējām ātrāk - katrā punktā ne vairāk kā 2 stundas, un pa Odesas šoseju, salīdzinoši tukšu Kijevas virzienā, diezgan ātri nobraucu ar a. minimālais sanitāro pieturu skaits.Ar autobusu,kā paveicās,stāvējām uz robežām-parunājām ar kaimiņu caurlaidēm,kuriem viss ok,kam kondicionieris ir švaka, un kādam smird pēc dīzeļdegvielas.dabisks vanna.
Kas attiecas uz Join, viņam bieži ir problēmas ar lidojumiem, īpaši Turcija-Ēģipte, un jūs ceļojat ar autobusu.
аватар 13Julia
Paldies visiem par atbildēm!) šķiet vairs nav tik biedējoši) galvenais, lai pēc tik gara ceļa iztaisnoju muguru)) ejam 6. septembrī, ceru, ka tvaika pirts nebūs autobuss. Un naktī droši vien būs forši... Paskatījos tūroperatora Joyp AP mājaslapu! viņu maršruts, un, ja pareizi sapratu, viņi tiek pārvadāti caur Čerņivci.
аватар vedrogvozdey
Autobusos ir kondicionieris, neuztraucieties, nebūs karsti.
аватар swet-matyuckewi4
Katru gadu ar autobusu braucam uz Bulgāriju. Līdz ar to varu teikt, ka ceļš tiešām labākajā scenārijā aizņem vismaz 36 stundas. Ja uz robežas ir kavēšanās, problēmas ar autobusu var būt daudz ilgākas. Apstājas reti pēc 3 stundām, tikai pēc pieprasījuma. Un tāpēc starp pieturām var būt no 4 līdz 6 stundām. Ir ceļu posmi, kuros apstāties nevar, tāpēc laiks var aizkavēties. Bet pieturas ir obligātas, pat piestāt uz siltu ēdienu. Ceļojām ar citu kompāniju, bet pa nakti palikām Ukrainā, pieklājīgā road hotel ar vakariņām un brokastīm. Tiesa gan, ēdienu sortiments un apjoms ir trūcīgs, bet tomēr... Piedzīvojumi ar autobusu gadās.... Ne vienmēr, bet tik tālā ceļā tas var būt.
Pa ceļam var būt mūzika, var būt filmas. Tiesa, ne visi ir apmierināti ar repertuāru. Tāpēc jūs varat paņemt savus diskus, un tie var atskaņot jūsu filmu. Ja vien, protams, autobusā neviens nav sašutis... Autobusi ir dažādi.
аватар swet-matyuckewi4
P/S Varbūt jauns autobuss ar labām sēdvietām, varbūt tāds, kas rada vēlmi staigāt. Mēs savai ģimenei izvēlējāmies šādu transportu, tas ir daudz lētāks, vienkārši atpūšamies parasti 3 nedēļas.
Pēc ieteikumiem varu piebilst, ka nepieciešams ērts apģērbs un apavi, vajadzīgs jebkurš spilvens un sega. Uzkodas, kas nebojājas un ūdens, tas ir skaidrs. un pats galvenais, labu garastāvokli atpūtai un nebojājiet sev nervus. Dažkārt tūristi paši sev tādas problēmas rada no nulles, kur visu var ātri atrisināt. Veiksmi visiem.
аватар foxxy.fes
Uz Bulgāriju ar autobusu devos divas reizes. Pirmo reizi 2013. gadā braucām cauri Kropivnickiem - bedres gar ceļiem vietām bija tādas, ka autobuss varēja viegli apgāzties. Ceļš no Harkovas līdz Zelta smiltīm ilga kādas 30 stundas, bijām izpūstas autobusā kondicioniera dēļ - vai nu pūta ar pilnu jaudu, vai bija izslēgts, regulēšanas nekādas.
Otro reizi, kad devos 2017. gadā, caur Kropivnicki vairs nebrauca, jo tur vairs nav ceļu, ir tikai bedres un bedres. Izbraucām pa Dņepru, Krivojrogu, Hersonu. Uz ceļa bedru dēļ disks bija saliekts, riepa saplīsa, nācās uzkavēties vispirms ar diska nomaiņu, tad labot. Ceļš uz Saulaino Krastu ilga 36 stundas.
Robežas izbraukšana ir vieglākais, kas bijis ceļā, salīdzinot ar brauciena apstākļiem. Atbraucot pagulējām vienu dienu, jo autobuss nevar ne normāli pasēdēt, ne atpūsties.
Kāpēc es par to rakstu - mums ir briesmīgi ceļi, es personīgi izlēmu, ja es braukšu uz Bulgāriju, kuru es neprātīgi mīlu, tad vai nu ar gaisu, vai vismaz uz Odesu ar vilcienu un tad apsēdos
аватар shmoel
Pats brauciens ilgāk par dienu ir diezgan saspringts, it īpaši ņemot vērā to, ka visu laiku sēžot gandrīz vienā pozā (attālumi starp rindām nav īpaši lieli, nedaudz šaurāk) un to, ka pieturu ir maz, tu dabūsi. t īpaši iesildīties pieturās. Grūti. Tāpēc uzkrājiet sev interesantu izklaidi, lai būtu vieglāk izturēt.
Mans vīrs arī baidās lidot lidmašīnās un tomēr ar manu morālo atbalstu un ar nomierinošām tabletēm viņš 2x gadā lido uz Eiropu. Mēs to stādām netālu no ejas, jo viņš ļoti baidās skatīties ārā pa logu no augstuma. Tātad, ko darīt? Bez lidojumiem īsti ceļot nevar. Tāpēc pierod.
Vēl viena iespēja - viņi saka, ka psihoterapeiti ārstē tās pašas bailes no augstuma.
аватар 13Julia
Paldies visiem par atbildēm. Sen nebiju šeit bijis. Mūsu atvaļinājums, visticamāk, bija pārklāts ar vara baseinu koronavīrusa dēļ. Bet cerība mirst pēdējā...
P.S. par shmoel. Man nav bail no paša augstuma, bet gan no tā, ka lidmašīnā jūtos kā brētliņa burkā. Un es visu laiku domāju, ka mēs tūlīt kritīsim. Visu lidojumu man bija panika. Tas ir ļoti sāpīgi), bet, ja nebūs citu iespēju, tad es cietīšu. Tomēr viņa lidoja vairāk nekā vienu reizi. Varbūt pēc autobusa ekskursijas vēlme braukt ar autobusiem pazudīs uz visiem laikiem))
аватар shmoel
Par paniku un kritieniem. Meklējiet internetā statistiku par aviokatastrofām - bojāgājušo procentuālo daļu (vidēji 800 cilvēku gadā), salīdzinot ar kopējo lidojošo skaitu. Salīdziniet ar nāves gadījumu skaitu autoavārijās (simtiem tūkstošu gadā). Skaitļi runā paši par sevi – automašīnas ir daudz bīstamākas, tās vienkārši mazāk runā par autoavārijām, jo. visi ir pieraduši. Tāpēc lidojuma laikā uztraukumam nav pamata. Viņi arī saka, ka psihoterapeiti daudziem palīdz atgūties no visādām fobijām ... Bet labāk ir mēģināt pārliecināt sevi, ka velns nav tik briesmīgs, kā viņš ir uzgleznots :)
Un šeit, piemēram, vairāk: https://letaem-bez-straha.ru/knowledge/bezopasnost-samoleta-i-rassledovanie-aviakatastrof/
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par Bulgārija
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl