Pastaigas okeānā: Teksasa un Atlantijas okeāna zvaigznes, ASV. (2. daļa)

05 Oktobris 2012 Ceļošanas laiks: no 16 Jūnijs 2012 ieslēgts 01 Jūlija 2012
Reputācija: +361
Pievienot kā draugu
Uzrakstīt vēstuli

Pastaigas okeā nā : Teksasa un Atlantijas okeā na zvaigznes, ASV. (2. daļ a)

Bostona-Seilema-Plimuta

Esot lidostā , es saskaņ oju savus turpmā kos ceļ ojumus, lai satiktu grupu, izmantojot aģ entū ru, kas organizē ja š o tū ri ("New Tours"). Viņ i strā dā ja labi, iepriekš ē jā vakarā piezvanī ja grupas gidam, kas brauca no Ņ ujorkas uz Bostonu, izskaidroja situā ciju ar "satriecoš o pasaž ieri" un iedeva man gida tā lruņ a numuru un tikš anā s vietu ar grupu. Atlika vien vienoties ar gidu, kur un kad man jā gaida autobuss.

Lidostā uz Informā cijas galda saņ ē mu informā ciju par to, kā nokļ ū t tuvā kajā metro stacijā , jo man bija jā sagaida grupa Harvard Square stacijā . Viņ i man iedeva karti un parā dī ja, kur jā iekā pj autobusā . Tač u, kā du laiku stā vot pieturā , negaidot savu autobusu, un pē c visā m raizē m man nepietika drosmes turpinā t braukt ar sabiedrisko transportu man pilnī gi nepazī stamā pilsē tā.


Un es paņ ē mu taksi, kurš ā tri un droš i nokļ uva man vajadzī gajā metro stacijā . Arī taksometra izmaksas izrā dī jā s normā las - pē c skaitī tā ja 35 dolā ri. Maksā t var ar karti vai skaidrā naudā , tač u neaizmirstiet arī par pā ris dolā riem dzeramnaudā vadī tā jam.

Es ierados tikš anā s vietā (laukumā iepretim Hā rvardas universitā tei Kembridž ā ), pirms ieradā s autobuss ar grupu, un man bija pietiekami daudz laika, lai paskatī tos un paē stu Starbucks. Pirmais iespaids no redzē tā – kā te viss izskatā s pē c Anglijas. Zemas vecas mā jas, parki, š auras ieliņ as.

Tā kā netā lu atrodas Hā rvardas universitā te un tas bija jū nija vidū , studenti ielā s dala skrejlapas, kurā s tiek reklamē ti vasaras kursi ar Hā rvardas studentu skolotā jiem. Apkā rt ir daudz daž ā du krā su jaunieš u, kaudze grā matnī cu, veikalu, stendu un vienkā rš i galdiņ i uz ielas ar grā matā m.

Un tad autobuss ar grupu piebrauca.

Redzot “mū su” sejas un dzirdot krievu runu, manam priekam nebija robež u. Beidzot jutos samē rā mierī gs (“salī dzinoš i” – jo joprojā m gaisā virmoja jautā jums par nesaņ emtajiem koferiem). Gide Tatjana, ļ oti patī kama sieviete, aizveda grupu ekskursijā pa Hā rvardas universitā ti. Mē s redzē jā m daudzas ikoniskas universitā tes vietas, Tatjana stā stī ja interesantus faktus no universitā tes vē stures. No tū ristiem bija daudz jautā jumu par to, kas un kā var iestā ties Hā rvardā , cik maksā izglī tī ba. Tatjana sniedza izsmeļ oš as atbildes uz visiem jautā jumiem.

Pē c ekskursijas pa Hā rvardas teritoriju un mazliet tā s apkā rtni, grupa atgriezā s autobusā , un mē s devā mies apskatī t citus Kembridž as apskates objektus. Kopumā Bostonu un Kembridž u sauc par universitā š u pilsē tu, tas ir, bez Hā rvardas ir arī citas labi zinā mas universitā tes, no kurā m viena ir MIT Masač ū setsas Tehnoloģ iju institū ts.

Nu, ē kas apkā rt atkal atgā dina veco Angliju.

Pē c tam š ķ ē rsojā m Č ā rlza upi un sā kā m izpē tī t paš u Bostonu. Nonā cā m Copley Square (Drops), kur atrodas viena no Amerikas skaistā kajā m ē kā m - Trī svienī bas baznī ca, Copley iepirkš anā s centrs, Hancock debesskrā pis un publiskā bibliotē ka. Te uz stū ra – Jaunā Vecā Dienvidu baznī ca.


Zilā stikla Dž ona Henkoka tornis ir augstā kā ē ka Jaunanglijā . No Hancock torņ a varat staigā t pa Boylston ielu lī dz Prudential Tower. Blakus Prudential Tower atrodas Kristus zinā tnieku centrs, Palladian stila ē ku komplekss ap lielu strū klaku.

Tatjana mū s aizveda uz Prudential Mall, kur mums tika dota 1.5 stundas pusdienā m un iepirkš anā s skrē jienam (kuram tas interesē ). Pusdienas bija pusdienu zonā , kur pa perimetru ir daudz daž ā du ā tro uzkodu (kā mums ir lielajos iepirkš anā s centros). Kā parasti, daudz un daž ā das lietas no picas lī dz ķ ī nieš u virtuvei, bet par maz normā lu ē dienu. Tomē r katram bija ko ē st.

Cenas ir vairā k nekā saprā tī gas. Man vē l bija laiks ā tri izskriet pa veikaliem, lai tikai paskatī tos.

Pē c tam devā mies uz centrā lo pilsē tas parku (Boston Common Park) - ļ oti skaistu parku vecā s Bostonas centrā , vienu no galvenajiem Bostonas apskates objektiem. Š eit var laivot, pabarot vā veres, kuras ir ļ oti daudz un ļ oti labi barojas. Pē c tam mē s pastaigā jā mies pa ē nainā m, klusajā m vecā s Bostonas ieliņ ā m - ī sts gabaliņ š vecā s Eiropas mū sdienu Amerikas centrā un š eit ir Bostonas dā rgā kie dzī vokļ i. Tad mums bija plā ns apmeklē t Quincy Market, bet sā ka lī t stipri, tikai ū denskritums no debesī m, un grupa nolē ma, ka mē s tur noteikti netiksim. Bija astotā vakara sā kums un Tatjana mū s aizveda uz viesnī cu, kas atradā s Bostonas priekš pilsē tā , Leksingtonā . Pa ceļ am piestā jā m iepirkš anā s zonā , kur varē jā m nopirkt pā rtikas preces vakariņ ā m, kas vē lē jā s.

Skrē ju pie tā paš a TJ Maxx, kas atrodas tajā paš ā vietā , lai nopirktu sev vismaz drē bes (jau 3. dienu nevar staigā t vienā un tajā paš ā vietā! ).

Uzziņ ai: TJ Maxx ir liels slavenu zī molu (drē bes, apavi, somas, koferi, kosmē tika utt. ) veikals. Amerikā ņ iem ļ oti iecienī ts veikals, kurā par ļ oti mazu naudu var iegā dā ties preces no Tomija Hilfigera, Kalvina Kleina u. c. pagā tnes kolekcijā m.


Apmetā mies Quality Inn tū ristu klases viesnī cā (Leksingtonā ) - ī sts motelis, kā rā da amerikā ņ u filmā s, tas ir, vairā kas paralē las 2 stā vu ē kas. Istabu durvis atveras uz vienu balkonu pa ē kas perimetru. Starp ē kā m atrodas peldbaseins, kuru uzreiz izmantoja vairā ki mū su grupas dalī bnieki. Istaba plaš a, ir kafijas automā ts un kafijas servī ze kā parasti, visi nepiecieš amie tualetes piederumi arī ir vietā.

Pā rsteigums izraisī ja tikai gaisa kondicionē š anu (kas visā s marš ruta viesnī cā s). Senatnī gs, milzī gs, atrodas tieš i zem loga, spē cī gs, auksts un galvenais trokš ņ aini pū š . Tā da zvē ra balsī gulē t nav iespē jams! Tā pē c vispirms bija rū pī gi jā atdzesē telpa un pē c tam jā izslē dz gaisa kondicionieris.

Telpā , kurā biju apmetusies, bija zī me “Smē ķ ē t aizliegts” un gide brī dinā ja, ka neviens no mū su grupas pat nemē ģ inā ja smē ķ ē t istabā – visi dā rzā ! Pretē jā gadī jumā uzņ ē mumam tiks piemē rots naudas sods. Tač u mana istaba bija tik piedū mota, ka vienkā rš i nebija iespē jams tajā uzturē ties. Turklā t kaimiņ i aiz sienas (un sienas ir plā nas) tik skaļ i "pieklauvē ja", ka, kad es pieklauvē ju pie viņ u durvī m, lai 23:00 palū gtu bū t nedaudz klusā k, viņ i pat nedzirdē ja manu klauvē jumu.

Tā pē c pē c ž ē labas sarunas ar administratores tanti, kura apgalvoja, ka visas istabas ir rezervē tas un pat pā rpildī tas, man tomē r izdevā s nomainī t istabu uz klusu un ne tik smirdī gu!

Jā , un mana ilgi cietusī bagā ž a nekad netika nogā dā ta viesnī cā . Pē c nespē jas tikt lī dz pazaudē tā s bagā ž as servisam (tā dā ziņ ā , ka var tikt cauri, tikai tad automā tiskais atbildē tā js, izmantojot balss tvē rē ju, lū dz nosaukt č ekā norā dī tos burtus un ciparus. Un te pat mana izcilā angļ u valoda, tomē r ar dzimto krievu akcentu, ar maš ī nu netika noķ erts nekā dā veidā ) zinot, ka rī t no rī ta izejam no viesnī cas un vairs tajā neatgriezī simies, man nā cā s uz ilgu laiku atlikt atpū tu viesnī cā un rī koties steidzami . Kopumā man bija jā dodas atpakaļ uz Bostonas lidostu un jā atrisina situā cija uz vietas. Un te atkal tante reģ istratū rā man palī dzē ja (laipns cilvē ks! ).


Taksometrs uz un no lidostas varē ja bū t ļ oti dā rgs (galu galā Leksingtona atrodas pusstundas attā lumā no Bostonas), bet viņ a piezvanī ja draudzenei, kura piekrita mani aizvest turp un atpakaļ par pusi no summas. Arī gide Tatjana man sniedza vispusī gu palī dzī bu, protams, jo viņ a ir atbildī ga par tū rista droš ī bu. Tas ir ļ oti svarī gi, kad sveš ā zemē , tik tā lu no mā jā m, tevi patvaļ ī gi nepamet, bet kaut vai morā li viņ i tevi atbalsta.

Lidostā uzzinā ju, ka mani koferi no Š arlotes vispā r nekur nelidoja, bet gaidī ja, kas zina, ko. Paldies Dievam, vakarā Luggage Claim strā dā ja jaunas meitenes un mē s ļ oti ā tri atradā m izeju no situā cijas ar viņ ā m - aizsū tī t manus koferus uz Ņ ujorku (jo rī t vakarā man uz vienu nakti bū s jā atrodas Ņ ujorkā ), bet ar iespē ju paņ emt koferus JFK lidostā bez piegā des uz viesnī cu. Es negribē ju atkal palikt bez lietā m.

Tagad nedaudz par ceļ otā ju grupu.

Mū su grupa Bostonā (uz 2 dienā m) bija salī dzinoš i neliela - cilvē ki 20. Attiecī gi arī autobuss bū tu mazs, ar 30 vietā m, bet ar visā m nepiecieš amajā m ē rtī bā m. Tiem, kas kā dreiz ir devuš ies organizē tā autobusu tū rē pa Eiropu, bū tu neparasti, ka tū ristu grupa katru reizi mainī tos atkarī bā no apmeklē tā s pilsē tas. Piemē ram, “mū su bijuš ie pilsoņ i” kopā ar mums devā s uz Bostonu, tagad pastā vī gi dzī vojot (un jau diezgan ilgu laiku) Ņ ujorkā , Č ikā gā . Interesanti bija klausī ties viņ u stā stus par to, kā viņ i nokļ uva ASV. Bet bija arī pastā vī gs mugurkauls (7 tū risti), kas speciā li Atlantic Stars tū rei ieradā s no Krievijas, Ukrainas un pat Bulgā rijas (krievu valoda ir viegli saprotama vecā kiem cilvē kiem). Tā kā grupa bija maza, visi viens otru diezgan labi iepazina, ā tri atrada kopī gu valodu un viegli komunicē ja.

Visa autobusa brauciena garumā gide Tatjana sniedza interesantu informā ciju par vietā m, kurā m braucam garā m, daž kā rt ieturot 10 minū š u pā rtraukumus. Atkal gribu atzī mē t, ka pieturas uz tualeti, uzkodā m vai vienkā rš i kā ju izstiepš ana ir diezgan biež as un gidi regulā ri ziņ o, cik kilometru un laiks ir atlicis lī dz nā kamajai pieturai, kas viņ us pozitī vi atš ķ ir no grupu organizatoriem (kuriem vispā r nav gidi) Eiropas autobusu tū rē s.


Vairā k par autobusu. Bija vasara, ā rā bija kā di +35, bet autobuss pē c amerikā ņ u tradī cijā m atdzisa lī dz +17 (š oferis gan bija mū sē jais). Tā pē c, lai pā rvietotos, ņ emiet siltus garus š alles / š alles / vieglus apmetņ us un ļ aujiet vienmē r tuvumā atrasties siltā m zeķ ē m)). Bez tā jū s patieš ā m varat nosalt.

Nā kamajā dienā pē c brokastī m braucā m uz Salem (Salem) pilsē tiņ u, kur bijā m ieplā nojuš i Raganu muzeja apmeklē jumu un pilsē tiņ as apskati.

Ilgi nepagā ja, precī zi neatceros, bet ne vairā k par stundu. Tā tad varam teikt, ka Seilema ir Bostonas priekš pilsē ta un viena no vecā kajā m pilsē tā m Jaunanglijā , kuru 1626. gadā dibinā ja angļ u puritā ņ i. Š ajā pilsē tā ir saglabā juš ā s daž as ē kas, kas datē tas ar laiku, kad Amerikā izkā pa pirmie kolonisti. Seilemas pilsē ta ir arī ļ oti slavena ar 1692.  gada raganu prā vā m, kurā s tika pakā rti 19 vī rieš i un sievietes, bet 80 gadus vecais Ž ils Korijs tika nomē tā ts ar akmeņ iem par atteikš anos atzī t savu vainu vai nevainī bu (abiem gadī jumiem tika konfiscē ts). ī paš umu, un viņ š vē lē jā s saimniecī bu paturē t ģ imenei).

Vispā r tolaik tautai ļ oti patika raganu medī bas, tač u Salemā š is process norisinā jā s visspilgtā k un vē rienī gā k.

Lai izprastu tā laikmeta gaisotni un raganu medī bu periodu, apmeklē jā m Raganu namu (celts 1651. gadā , kur notika raganu tiesa) un tā vizuā lo rekonstrukciju un stā stu (krievu valodā ). medī bas bija ļ oti skaidri parā dī tas. Turklā t, ja jū s lasā t Nataniela Hotorna grā matu "Scarlet Letter" vai noskatī jā ties filmu ar tā du paš u nosaukumu kopā ar Demiju Mū ru un Hariju Oldmenu, tad tas parā da tikai tā laika Seilemas cilvē ku paradumus un to, kā noritē ja "raganu medī bas". vieta (nabaga sievietes! ). Starp citu, arī pats Nataniels Hotorns ir dzimis Seilemā , kur atrodas viņ a piemineklis.

Papildus Raganu mā jai mē s apskatī jā m Pikeringa namu (1651) - vecā ko mā ju Amerikas Savienotajā s Valstī s, ko apdzī voja viena ģ imene. "Septiņ u spiru nams" - slavinā jis Hotorns tā da paš a nosaukuma romā nā.

Izstaigā jā m pilsē tiņ u un apskatī jā m muitas ē ku, kurā apkalpoja Hotorns, apskatī jā m krastmalu (nupat bija bē gums - netā lu bija okeā ns), kur ieraudzī jā m Friendship burukuģ a kopiju, uz kuras ieradā s viens no pirmajiem kolonistiem. Amerikā.


Turklā t mē s svē tdien bijā m Seilemā un tikko bijā m kaut kā dā "tautas festivā lā ", kas ietvē ra mī tiņ u, lai atbalstī tu cī ņ u pret vē zi. Vietē jie iedzī votā ji (arī mazi bē rni), tē rpuš ies savas kopienas krā su T-kreklos, devā s gā jienā pa pilsē tiņ as ielā m (visticamā k, pa iepriekš saskaņ otu marš rutu), un centrā lajā parkā tika organizē tas teltis, kur cilvē ki varē ja ziedot naudas summu un ziedot asinis. Interesanti, ka visi veikali bija slē gti, bet darbojā s teltis, kur par simbolisku samaksu varē ja nopirkt pudeli ū dens (bija ļ oti karsts! ).

Pē c stundas brī vā laika Seilemā mū su grupa brauca uz Plimutu.

Mē s pavadī jā m ļ oti maz laika Plimutā (apmē ram 1.

5 stundas), un mē s varam teikt, ka mē s redzē jā m ļ oti maz. Plimuta ir vecā kā eiropieš u apmetne Jaunanglijā un ilgu laiku bijusi tā da paš a nosaukuma kolonijas centrs. Ir daudz daž ā du muzeju, kas saistī ti ar š o tē mu, bet tas, ko mums izdevā s redzē t, ir tikai:

• Pilna izmē ra kuģ a Mayflower kopija, uz kuras ieradā s pirmie kolonisti (66 cilvē ki). Starp citu, tas ir atvē rts tū ristiem, bet mums nebija laika to apmeklē t, un es jums pastā stī š u, kā pē c zemā k.

• Plimutas klints – akmens, uz kura, pē c leģ endas, pirmie kā ju spē ra pirmie kolonisti. Netā lu no Plimutas klints atrodas piemineklis pirmajiem kolonistiem, ko dē vē par pieminekli dibinā tā jiem.

Un š ī s ir visas Primutas apskates vietas! Š eit es biju ā rkā rtī gi nelaipns, jo Plimutā (kā paskatī jos Google) bija pā ris interesantas vietas, kur varē jā m piestā t.

Piemē ram, Plimutas plantā cijā (Plimoth Plantatioin) - vē sturisks un etnogrā fisks komplekss, kurā papildus stacionā rajai ekspozī cijai ir divas atjaunotas apmetnes: 17. gadsimta kolonistu apmetne un tā paš a laika indiā ņ u apmetne. . Š ajos brī vdabas muzejos gidu vietā strā dā atbilstoš i tā laika modei ģ ē rbti cilvē ki. Viņ i it kā veido ciematu iedzī votā jus, veicot "ikdienas lietas", kas veidoja indiā ņ u vai kolonistu dzī ves pamatu.

Tā vietā mū s aizveda uz pielā gotu Plimutas vī nu degustā cijas veikalu, kur pavadī jā m stundu, degustē jot daž ā dus vī nus un stipros alkoholiskos dzē rienus. Izniekots laiks!

Protams, ņ ujorkieš iem, kuri ieradā s uz 2 dienā m, nebija grū ti nopirkt pā ris pudeles un uzreiz atnest mā jā s, bet kā pē c tas bū tu tiem tū ristiem, kuriem ir Bostona un tā s apkā rtne - tie bija pirmie punkti ASV apmeklē š ana un tā ls ceļ š uz ā rzemē m nekā dā gadī jumā nebija tū ristu š ā das š ķ irš anā s mē rķ is!


Pē c Plimutas mū su grupa devā s virzienā uz Ņ ujorku. Brauciens bija 4-5 stundas ar pieturā m apkalpoš anas zonā s. Gandrī z visu laiku Tatjana mums stā stī ja par dzī vi ASV, atbildē ja uz visiem tū ristu jautā jumiem. Tā pat ī si pirms Ņ ujorkas Tatjana ap autobusu nosū tī ja 2 aploksnes, lai dotu dzeramnaudu viņ ai un š oferim. Amerikā tā ir ierasta lieta. Visticamā k, visi tū risti tika iepriekš informē ti, un tā pē c par to jautā jumi vispā r neradā s. Standarta dzeramnauda bija 2 USD dienā vadī tā jam un gidam.

Ņ ujorkā ieradā mies 20:00, ē rtā metro krustojumā izlaidā m vietē jos pasaž ierus un tos, kuriem Bostona jau bija ceļ ojuma galamē rķ is, kuri tika izmitinā ti viesnī cā Pan American, kas atrodas Kvī nsā Kvī nsa bulvā rī - rajona centrā lā iela. No autobusa loga skata apkā rtne man ļ oti atgā dinā ja lielo pilsē tu guļ amrajonus, izņ emot to, ka tur bija daudzveidī gā ka populā cija, un tā lumā rē gojā s Manhetena ar debesskrā pjiem.

Par viesnī cu var teikt, ka tā ir ļ oti pieticī ga, nepretencioziem tū ristiem, nebija kafijas automā ts, bet atkal bija skaļ š un var pū st kondicionieri. Bet kas attiecas uz "vienkā rš i pavadī t nakti" - derē s. Interesanti, ka lielai daļ ai tū ristu bija tikai viena reģ istratū ra, kura izskatī jā s ļ oti nomocī ta, tomē r vienmē r bija gatava palī dzē t.

Turklā t, kad kā da tū ristu meitene pienā ca klā t un mē ģ inā ja kaut ko pateikt lauzī tā angļ u valodā , lamā joties krieviski, viņ š no biroja sauca palī gā kā du krieviski runā još u jaunkundzi. Viņ š arī palī dzē ja man tikt galā ar bagā ž as pieprasī jumu par manu ilgi cietuš o bagā ž u, un pē c tam man paskaidroja, kā nokļ ū t JFK lidostā ar sabiedrisko transportu un taksometra "politiku" no lidostas (skaitī tā js nedrī kst bū t lielā ks par 37 USD lī dz viesnī cai).

Daž i vā rdi par autobusiem Ņ ujorkā . Lai es no Queens nokļ ū tu JFK lidostā , nebija jē gas braukt ar taksi, jo liela pilsē ta nozī mē arī attī stī tu transporta infrastruktū ru. Tā pē c ņ ē mu vē rā reģ istratū ras padomu izmantot autobusu, kas mani aizvestu uz ā trgaitas JFK AirTrain, kas, savukā rt, aizved mani uz visiem lidostas terminā ļ iem. Lū dzu, ņ emiet vē rā , ka autobusā var norē ķ inā ties tikai ar monē tā m! (2.


Ja nemaldos, JFK gaisa vilciena cena ir 5 USD. Sistē ma ir tā da pati kā metro vai, piemē ram, Maskavā , Aeroexpress darbojas arī Domodedovā . Vispirms nopē rc biļ eti automā tā , kas piekā rts pie sienas (var maksā t skaidrā naudā vai ar karti), tad ar š o biļ eti ej caur turniketu. Vienmē r ir darbinieki, kuri ir gatavi palī dzē t un paskaidrot, kas un kā . Pē c tam vilciens ved pasaž ierus uz visiem š ī s milzī gā s JFK lidostas terminā ļ iem (nosaukts Dž ona Ficdž eralda Kenedija vā rdā ). Pie ieejas var paņ emt karti, kurā redzams, kuras aviokompā nijas kuram terminā lim ir pieslē gtas, un platformā ir arī interaktī va karte ar valodu izvē li, tai skaitā krievu. Kopumā ļ oti ē rts un tautas vidū populā rs risinā jums – izvairī sities no jebkā diem sastrē gumiem, kuri Ņ ujorkā ir pilni pat naktī.

Lidostā atradu US Airways bagā ž as servisu un pē c neilgas gaidī š anas saņ ē mu savu bagā ž u.

Tad braucu ar taksi (galu galā negribē ju vest 2 lielus koferus ar sabiedrisko transportu ar pā rsē š anos, turklā t bija jau pusvienpadsmit naktī ), kā reģ istratū ras darbiniece pamā ca, tikai dzeltena kabī ne! viņ i nemelo par braukš anas maksu un nokļ uva viesnī cā par 35 USD.

Nā kamajā dienā mums bija ļ oti agra izbraukš ana uz Vaš ingtonu (5:30), bet vairā k par to mana stā sta nā kamajā daļ ā …

Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Lai stāstam pievienotu vai noņemtu fotoattēlus, dodieties uz šī stāsta albums
Отель Quality Inn, Лексингтон (пригород Бостона), где наша группа останавливалась на ночлег
Гарвард
Гарвард
Типичный домик напротив Гарварда
Гарварду уже 375 лет
Центальная библиотека Гарварда
Гарвард
В такой одежде ходят лицензированные экскурсововы, Гарвардский университет, Кембридж
Туристический автобус Бостона
Домик в Кембридже (Бостон)
Студенты стоят в очеред на подачу документов в Гарвардский университет
Кембридж
Prudential Tower, Бостон
Христианский центр Христа-ученого (Christ-scientist center) — это комплекс зданий в палладинском стиле вокруг большого фонтана.
John Hancock Tower, Бостон
Trinity Church, Бостон
Популярный автобус-амфибия, ездит и по суше и по воде.
Тихие улочки Бостона
Нью-Йорк.
Музей ведьм, Салем
Один из старейших домом в Новой Англии, Салем
Плимутская скала - камень, на который, по преданию, в 1620 году впервые ступили первые поселенцы.
Копия парусника Friendship (Дружба), на котором прибыли одни из первых поселенцев
Здание морской таможни, Салем
Салем - его историческая часть
Типичный домик под Бостоном
Плимут, Массачусетс, США
Плимут, бухта. Сюда прибыли первые поселенцы из Англии
Полноразмерная копия судна Мейфлауэр (Mayflower), на котором в 1620 году прибыли в Америку первые колонисты (66 человек).
На подъезде к Нью-Йорку
Домик в Нью-Йорке
Типичный вид жилого дома в районе Квинс, Нью-Йорк
Līdzīgi stāsti
аватар Igor12
Igor12

Liels paldies, ļoti interesanti.

Sat, 06 Oct 2012, 23:51
аватар LANGIS
LANGIS

paldies par stāstu,piedzīvojām īstu piedzīvojumu...Man ir šausmīgi bail nokavēt reisu un īpaši pazaudēt bagāžu ceļojumā.Lai gan tas ir sapnis murgos...Vai pienākas kāda kompensācija par piespiedu pirkumiem bagāžas aizkavēšanās vai nozaudēšanas gadījumā

Tue, 05 Feb 2013, 11:43
аватар LANGIS
LANGIS

vārds Bagāža jums ir kļuvis pazīstams šajā ceļojumā

Tue, 05 Feb 2013, 11:46
iemiesojums