ES iesaku! Lieliska viesnīca, tirkīza jūra – pasaka

Rakstīts: 29 maijā 2017
Ceļošanas laiks: 7 — 14 maijā 2017
Kam autore iesaka viesnīcu?: Relaksējošām brīvdienām; Ģimenēm ar bērniem; Atpūtai ar draugiem, jauniešiem
Viesnīcas vērtējums:
8.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Viesnī cu izvē lē jā mies tikai pē c atsauksmē m: pirmā lī nija, pasakaina jū ra, baltas smiltis, ē diens, sakopta teritorija, adekvā ta cena. Ieradā mies ap 19:00. mū s sagaidī ja kompā nijas Oasis Bielel gide. Ceļ š no Kartā gas lidostas lī dz viesnī cai aizņ em gandrī z trī s stundas. Pa ceļ am uz Mahdiju Bilels pē c iespē jas vairā k stā stī ja par valsti, par kū rortu, par noteikumiem, par iespē jamā m niansē m ceļ ojot - par ko viņ am liels paldies! Viņ š arī atstā ja savu tā lruņ a numuru un vienmē r sazinā jā s!
Ņ emot vē rā , ka Tunisijā laiks ir mī nuss divas stundas no Kijevas, plus no 19.00 lī dz 20.00 Tunisijā iestā jas tumš a nakts, it kā kā ds bū tu izslē dzis gaismu)) ieradā mies viesnī cā gandrī z 22.00 un bija nakts. Ieejot viesnī cā "nogalinā ja" skaļ u mū ziku gara un plaš a gaiteņ a galā , kur notika diskotē ka. Bet tie bija pirmie iespaidi. Š eit viss notiek pē c grafika. 24.00 - viss nomierinā s! izņ ē mums ir brī vdienas (mums bija 9. maijs un nedē ļ as nogale - diskotē ka ir garā ka).
Mū s sagaidī ja reģ istratū rā , iedeva istabas atslē gu, š veicars paņ ē ma koferus un veda uz istabu. Tajā paš ā laikā mums lika iet lejā pavakariņ ot (lai gan vakariņ as jau sen bija beiguš ā s, bet restorā ns mums atstā ja ē st diviem, kas bija patī kams pā rsteigums).

Istaba: liela, izrā dī jā s ar trī s gultā m - mums bija ē rti (papildu vieta mantā m))), lielisks panorā mas skats no balkona uz jū ru un viesnī cu, logam biezs aizkars, kas neielaiž saules gaismu un tas ir liels pluss tiem kam patī k pa dienu gulē t , istabā ir TV, seifs (bet par papildus samaksu) krē sli, galdi, brilles, lieli spoguļ i, vannas istabā mums bija vanna ar duš u, liels spogulis, iebū vē ts fē ns, rozete, krē sls, ziepes, š ampū ns, tualetes papī rs - katru dienu tiek atjauninā ts.
Istabas uzkopš ana katru dienu + gultas un dvieļ u maiņ a (tas pat bija nedaudz kaitinoš i))
atsauksmē s lasī ja, ka ņ em tē ju, jo istabā s ir viena televizora ligzda un nav kur uzlā dē t gadž etus: tieš ā m istabā redzē jā m, ka no sienas norauts kabelis pie televizora (kā ds to norā va, lai piekļ ū tu ligzda - viņ am rokas bū tu norautas par nedarbiem ). Bet istaba ir pilna ar rozetē m: zem naktsgaldiņ iem (un tie nav redzami) un vannas istabā pie fē na, tas ir aizvē rts ar vā ku no mitruma))) tā pē c nevelciet tē jas)
Ē diens ir daudzveidī gs. Ikdienā ir viss: gan gaļ a (tī tara, vista, teļ a gaļ a), gan zivis, visā di piedevas (no kartupeļ iem lī dz kuskusam), rī vē tas zupas (bet visur pieņ em), saldumi tiiik garš ī gi, kafija tik garš ī ga , tē jas no kurā m izvē lē ties , ē d augļ us - pā rē d, salā tus - daudz! Es personī gi daž us salā tus apē du lī dz sā ta sajū tu! Mans vī rs arī sliecā s uz salā tiem un zivī m. Pat piedevas neņ ē ma. Alkohols restorā nā : alus un vī ns (sarkans, balts, rozā (man patika rozā!! ! )). Viesnī cas teritorijā no 10.00 darbojas divi bā ri (viens viesnī cā , viens baseinā ). ir plaš s alkohola klā sts! Uzsveru, ka garda kafija no aparā ta! Uztaisī ju sev vienu ī su + garu + atkal ī su! )) Personā ls viss draudzī gs, visi saprot krievu valodu, izņ emot apkopē jas (viņ as zina franč u valodu). Dež uranti ir vī rieš i. tī rī š anas sievietes un redzē ju vairā kas meitenes no virtuves izņ emam traukus.

Laba animatoru komanda, kas izklaidē s Jū s un Jū su bē rnus no plkst. 10.00. Tas ir ļ oti ē rti tiem, kam ir bē rni! Ļ oti labi, ka teritorijā ir trī s baseini: viens bē rniem, viens pieauguš ajiem (lai gan dziļ ums parā dā s pamazā m un tajā peldē jā s arī bē rni) un viens ar slidkalniņ iem! Pie baseina bē rniem ir rotaļ u istaba. Arī tur animatori strā dā s ar jū su bē rniem.
Pludmale: tī ra, ar bezmaksas sauļ oš anā s krē sliem un matrač iem, pludmales dvieļ us var ņ emt kā depozī tu reģ istratū rā . Pludmali apsargā gan viesnī cas darbinieki, gan bruņ oti policisti. Viesnī cas apsardze it kā padzina stoļ u, gultas pā rklā ju, tunikas, palmu, augļ u tirgotā jus (mums bija garš ī gā ko un smarž ī gā ko zemeņ u, meloņ u un arbū zu sezona). tā pē c pā rdevē ji stā vē ja netā lu no pludmales robež ā m, un jū s varē tu nā kt klajā un kaut ko nopirkt. Lielā kā daļ a nopirka savus vietē jos stieņ us (tie ir ar rokā m austi un izskatā s kā mū su mā jas dvieļ i, tikai lielā kos izmē ros). Tā s paš as stoles, lai neatstā tu 20 dinā ru depozī tu par pludmales dvieli, tika izmantotas sauļ oš anā s krē sliem. Jā , ja esat pazaudē jis pludmales dvieļ u č eku, depozī ts jums netiks atgriezts. un vispā r labā k visus č ekus turē t š ajā valstī . Ī paš i č eks valū tas iegā dei. Bez tā jū s netiksiet apmainī ti dinā rus pret dolā riem. tā pē c jums ir jā saglabā vismaz viens č eks. Tā kā papī ra dinā ru izveš ana no valsts ir stingri (kriminā latbildī ba) aizliegta, izbraukš anas brī dī tos var samainī t atpakaļ pret dolā riem vai eiro. To var izdarī t gan bankā , gan lidostā . nekur citur. Par apmaiņ u. Naudu var samainī t viesnī cas reģ istratū rā . Tā tad garš , tievs vī rietis, kurš vakarā aizvieto meiteni un strā dā pa nakti, nekaunī gi nedod jums daž us dinā rus: mums, piemē ram, divi, sievietei aiz mums ir č etri. Pā rrē ķ inot saņ emto summu, vī rs jautā ja, kur paliek pā rē jā nauda? Viņ š , grimasē damas, sā ka bļ aut, ka, sak, š ie divi dinā ri tev, bet man arī vajag kaut kā dzī vot. Sieviete bija saš utusi: viņ a nekaunī gi skatā s man acī s un nedod č etrus dinā rus! ! ! Tas, iespē jams, mums bija vienī gais negatī vais š ajā viesnī cā ! Tas vienkā rš i ir kaitinoš i! ! ! Nekaunī gi, nekaunī gi un nekaunī gi!! ! ! Mainot, esiet uzmanī gi!
Internets viesnī cā ir maksas. Piemē ram, 16 USD nedē ļ ā . Bet jū s varat iegā dā ties vietē jā mafijas operatora karti un tur tiek uzskatī ts internets par jū su izmantoto laiku. tas ir, 24 stundas var izstiept, jū s zinā t, kā . Tiek ņ emts vē rā nevis izmantotais apjoms, bet laiks. Bet, ja jū s uzkā pjat treš ajā stā vā uz numuriem 2211-2201 un 1201-1215, tad, ejot pa koridoru, jū s saņ emsiet bezmaksas Wi-Fi no blakus esoš ajā m viesnī cā m El Mansour vai Iberostar). Ja atnā kat atpū sties un darbs netraucē , tad pietiks ar š o bezmaksas internetu: var zvanī t, sū tī t SMS, video un fotogrā fijas.
Par pilsē tu. Š ī ir musulmaņ u valsts. Salī dzinā jumam ar vienu braucienu uz pilsē tu (zem viesnī cas ir taksometri un ar tiem var kaulē ties) man pietika, lai tur vairs nebrauktu: izbraucot no viesnī cas uz ceļ a un pagriež ot pa labi, jū s ieraudzī siet vairā kus veikalus, pā rdodu pilnī gi visu to paš u kā un pilsē tā tirgū ! pā rsteigts, ka daudz preč u, kas ir lē tā kas nekā mē s pirkā m pilsē tā . Ī paš i tas attiecas uz suvenī riem! Tā pē c, izbraukuš i ekskursiju pa pilsē tas civilizē to tū risma zonu, mē s atteicā mies doties uz Mahdijas centru!

Kopumā esam ļ oti apmierinā ti ar pā rē jo! ES iesaku!!! ! !
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu