Daļēji apkārtceļš: Kijeva - Parīze - Losandželosa - Franču Polinēzija (Ta

2000 km no mā jā m. Ideja apmeklē t pasaules skaistā ko salu uz zemes mani un manu sievu (pareizā k sakot) apciemoja tā lajā.2008. gadā.
Izvē lē jā s viesnī cas un tū re kā vienmē r gara un sā pī ga. Par laimi, es saņ ē mu labu tū risma operatoru, kas konsultē ja Č e un kā . Un kas nav mazsvarī gi, viņ i jau ir sū tī juš i tū ristus uz tā du attā lumu un bija arī cilvē ki no viņ u darbiniekiem - vā rdu sakot, saņ ē mā m adekvā tus aprakstus par to, ko mums vajadzē ja redzē t.
Izvē loties marš rutu, tik ilgi gaidī to tū ri, vadī jā mies no tā , ka ceļ ojā m kopā un vē lē jā mies vienkā rš i romantisku atpū tu - tā pē c pirmā pilsē ta, kurā bija jā apstā jas, bija Parī ze. Es par to nerakstī š u, manuprā t, ir pietiekami daudz atsauksmju.
Starp citu, izņ emot caur Parī zi (AirFrance) uz Taiti, ar JAL var nokļ ū t arī caur Tokiju - paldies Dievam, ka mē s tā nelidojā m - vienkā rš i Fukuš imu pā rņ ē ma cunami.
Jā , un no praktiskā viedokļ a tas nav tik ē rti - fakts ir tā ds, ka Franč u Polinē zija ir Francijas aizjū ras teritorija - tas ir, patiesī bā , Francijas teritorija ar ļ oti plaš u autonomiju - nu, metropole atbalsta tā s "kolonijas" visā dā ziņ ā , kas pozitī vi ietekmē biļ etes cenu, piemē ram, mums tas maksā ja ap 2300 $ (ekonomiskā klase) vienai personai - domā ju, ka par š ā du attā lumu tas ir santī ms - salī dzinā jumam biļ ete uz Maldivu salā m no Kijevas maksā.2500 USD, un attā lums ir trī s reizes mazā ks.
Tā tad 2011. gada 9. maijā lidojums no Kijevas uz Parī zi. Ir trī s dienas, un pirmais garais lidojums uz Losandž elosu lido 12 stundas. Mē s lidojā m ekonomiski, jo vissvarī gā kajā brī dī biznesam nepietika finanš u lī dzekļ u. Manai sievai viss ir vienā ds, man ir standarta izmē ra meitene 90:60.90. Bet man ar divu metru augumu un 110 kg svaru domā ju, ka bū s grū ti.
Bet par to, ko es mī lu ne-zhlobsky Eiropas aviokompā nijā s - par to, ka tur ekonomika ir labā ka par biznesu Ukrainas aviosabiedrī bā s, kuras es biež i izmantoju dež ū ras laikā . Un lidojums pagā ja diezgan normā li, vietas pietika, sē dekļ i ļ oti labi noliecas, un ne par diviem centimetriem, lidmaš ī na pavisam jauna, ceļ galiem vietas pietiek un teleskops ir - atradu pat pā ris Krievu filmas. Lai gan arī iPad klā tbū tne nebija mazsvarī ga.
2009. gada 11. maija lidojums no Parī zes uz Losandž elosu. Mē s reģ istrē jā m savu bagā ž u Parī zē tieš i uz Taiti un Losandž elosā , neskatoties uz visā m baž ā m, mums tā nebija jā paņ em pā rreģ istrā cijai. Sestdiena ir garā kā diena manā mū ž ā , likā s, ka tā nekad nebeigsies. Sestdien 15:00 pacē lā mies no Parī zes un pē c 12 stundu lidojuma 19:00 tajā paš ā sestdienā trā pī jā m Amerikā.
Daž i vā rdi par lidostu Losandž elosā - tas ir MURGS par visā m pā rbaudē m, kas notiek tik ilgi, ka lidmaš ī nas dē ļ tā dē ļ nā cā s aizkavē t divas stundas. Padoms: Tiklī dz izkā pjat no lidmaš ī nas, nekavē joties lidojiet uz pasu kontroles galdu (turpmā k - PC) un, ieejot tā paš a datora zā lē vai pat lidmaš ī nā , paņ emiet zilā s veidlapas, kas nepiecieš amas tranzī ta iebraukš anai Amerikas Savienotā s Valstis no valstī m, kurā m ir nodroš inā ta vī za ieceļ oš anai ASV. Jo lidmaš ī nā izdala visā dus un daž ā dus un kā likums ES pilsonim š ī s veidlapas slidina, bet tā das mums neder. Un, kad jū s stā vē siet rindā stundu vai divas (ja nevarat bū t pirmais, kas izsteidzas no lidmaš ī nas pie datora), jums tiks nosū tī ts aizpildī t š ī s veidlapas un pē c tam pā riet, lai atkal stā vē tu rindā.
Beidzot izgā jā m š o pasu kontroli un devā mies augš ā uz uzgaidā mo zā li - kā vienmē r, pendos tika izkrā ptas lī dz galam - filmē ja visu un visu, nu, tā das lietas.
Tomē r, tā pat kā citur Eiropā , nekas ekskluzī vs.
Trī s stundas Duty Free - kas tur ir maz un ne pā rā k labi, un beidzot esam lidmaš ī nā uz Taiti un atkal 11 stundas lidojuma. Š oreiz lidmaš ī na bija pat labā ka nekā no Parī zes, un pateicoties š im komfortam, kā arī tam, ka Ukrainā tobrī d bija jau vē la nakts, mē s izslē dzā mies un pamodā mies uz Taiti tuvoš anos pā ris stundas. Mē s izkā pā m no lidmaš ī nas un bija tikai pulksten trī s svē tdienas rī tā - sestdiena patieš ā m bija ļ oti gara))).
Un tad patī kamā kais lī dz 7 rī tā bija jā gaida pā rsē š anā s uz apm. Moorea, kas atrodas 17 kilometrus no Taiti. Pirms tam vienkā rš i nebija iespē jams nokļ ū t! ! ! Un tas ir satraucoš i.
Franč u Polinē zijas vietē jā iezī me ir tā da, ka pē c saulrieta tā izmirst. Nekas nekur nestrā dā , visi iet gulē t 20 vakarā . Nav naktsdzī ves kā tā das, nav kur iet naktī un nav kur staigā t.
Bet tas nav biedē još i, tā pati 12 stundu atš ķ irī ba no Kijevas. Tas ir, tu pats lī dz pulksten 21, kad sē dē si ā rā , uzskatī si sevi par varoni.
par. Moorea
Salī dzinot ar citiem kū rortiem Dominikā nas Republikā , O. Bali, Maldivu salā m u. c. , Franč u Polinē zija mū su izpratnē par vā rdu “civilizā cija” izskatā s pē c absolū ti neapdzī votas valsts, un š eit tā s ir ļ oti maz – š ķ iet, ka tā ir. iestrē dzis pagā juš ā gadsimta 50. gados. Senie autobusi, vecas ē kas, un patieš ā m ir ļ oti maz ē ku. Ierodoties ap plkst. Moorea mū s pieklā jī gi sveicinā ja un aicinā ja uz autobusu, kas visus aizveda uz viesnī cā m. Viesnī cas uz Moorea, labi, maigi izsakoties - ne tik karsts, un visas, kurā m mē s gā jā m garā m, nespī dē ja ar savā m reģ istratū rā m. Mē s paš i atpū tā mies INTERCONTINENTAL RESORT & SPA MOOREA ***** well-u-u-u-u-u par 5 zvaigznē m, tas nav tā , ka tas nevelk 4 * ar lielu stiepš anu.
Ļ oti vecs - serviss labs, ē diens restorā nā parasts bez liekš ķ erī bā m - saka, ka š ī viesnī ca ir labā kā , kas ir uz Moorea, par pludmali kā tā du var teikt, ka tā s š eit nemaz nav - ir kaut kā ds no peļ ķ es - lai gan bildē s viss izskatā s tik pā rsteidzoš i. Mē s bijā m apmetuš ies villā.507 un š ajā rindā no 501 lī dz 510 tā s bija labā kā s villas, tā s bija uz ū dens, uz ū dens, kur ir dziļ ums, un es no paā trinā juma no gultas ielecu jū rā . Ī sā k sakot, ir forš i - uzreiz ir neliels koraļ lis, var peldē t, redzē t zivis un vienkā rš i nirt, kam patī k - man tas patī k. Bet kas uzduras tā m villā m, kas ir dziļ ā k viesnī cā , tā s arī ir kā uz ū dens, viņ iem tur nav ī paš i paveicies, protams, viss ir garlaicī gā k un stulbā k - vajag iziet ā rā un uz pludmali, bet kā jau teicu, tas nemaz nav labi! Snorkelē š ana uz salas Moorea, godī gi sakot, nē - ja viņ š bū tu vietā s, kur viņ u uzskata par labu.
Ir ekskursijas, mē s bijā m tikai daž ā s - Tiki Village ir mā kslī gi izveidots polinē zieš u ciemats, kur viņ i saprotamā angļ u valodā stā sta, kā viņ i dzī voja un dzī vo, ko viņ i ē d un ko raž o un nedaudz vē stures, pē c vakariņ ā m, aizdedzinoš as dejas . Ir ļ oti svarī gi rezervē t š o ekskursiju kaut kur treš ajā uzturē š anā s dienā - pretē jā gadī jumā jums bū s vismaz neē rti - darbī ba ievelkas lī dz 11:00, un 2:00 gribas tik ļ oti, ka atdotu visu par spilvenu. . Un ļ oti svarī gi ir arī paņ emt lī dzi fotoaparā tu – uz š o ekskursiju tevi atved pats saulriets – un nekur citur neesmu redzē jis skaistā ku saulrietu kā Polinē zijā!
Otrā ekskursija - Haizivis un Rajas - tiem, kas ar viņ iem lī dz š im nav peldē juš ies, kā , piemē ram, mē s, ir ļ oooooti aizraujoš a! Jū s tiekat aizvesti 300 metrus gar rifu no viesnī cas, un tur ir vieta ar ē smu, kur pieredzē jis gids pabaro stintes un rifu haizivis. Jums ir dots pabarot dzeloņ rajas un skatī ties tikai uz haizivī m.
Ļ oti forš i – tie ir tikai pusotru metru gari, bet izskatā s brī niš ķ ī gi. Pē c tam jū s aizvedī s uz Motu salu. Mē s tur rezervē jā m pusi dienas ekskursiju un paldies Dievam. Visu dienu tur nav ko darī t. Viņ i (Otley vadī ba) arī domā , ka snorkelē š ana tur ir laba - nē , tas nav labi, tas ir tik un tā - es teiktu.
Kas attiecas uz ekskursijā m pa paš u salu, tad tajā s nedevā mies, jo neskaitot Belvederi, ko redzē jā m un bildē jā m pa ceļ am uz viesnī cu no lidostas, tur nav ko redzē t, pē c krievu domā m. -runā još ie tū risti - starp citu, š ī bija pirmā un pē dē jā reize, kad Polinē zijā satikā m krievvalodī gos.
Kas attiecas uz vakara ē š anu un aizieš anu kaut kur pasē dē t. Biež i vien, kad mē s satikā m kā du Polinē zijā (ā rzemniekus, kuri ieradā s Polinē zijā pļ aut), viņ u stā sti bija daž ā di, bet viss sastā vē ja no tā , ka viņ i š eit atrada harmoniju.
Un visi apprecē jā s ar taitietē m - laikam Eiropā normā lu sievieš u vairs nav - inkvizī cija visas atņ ē ma. Skaistas Taiti sievietes neesmu redzē jis divas nedē ļ as. Ir bail uz viņ iem skatī ties, es jau klusī bā apprecē jos. Tajā paš ā laikā visur tiek pā rdotas pastkartes ar skaistā m kailā m meitenē m, un, salī dzinot tā s ar realitā ti, jū s saprotat, cik mā nī ga ir reklā ma. Tā tad par restorā niem - mē s bijā m trī s daž ā dos restorā nos un divi no tiem bija, tā teikt, š ķ irš anā s tū ristiem, vidē jais rē ķ ins diviem ar vī nu ir 120-150 USD un ē diens, nu, vienkā rš i liesa. Bet Tata Nuiti (tulkojumā Mazais Bruņ urupucis) ir tikai pasaka - paradī ze vē deram. Tur š efpavā rs ir francū zis, viņ š , tā pat kā visi franč i, apprecē jā s un atrada harmoniju, un tajā paš ā laikā viņ š taisī ja restorā nu - ē dieni ir vienkā rš i brī niš ķ ī gi! ! ! Un viss, ko esam mē ģ inā juš i, man nav nekā labā ka un nav kur ē st! ! ! Romantika!
Tu sē di terasē pie jū ras, jū ru izgaismo prož ektors un var redzē t, kā no labā s puses plunč ā jas stintes un haizivis, un te ē dat zupu no viņ u ķ emmī š gliemenē m.
Viņ i arī pē rles nopirka pē rļ u fabrikā - nu, tas meitenē m ir interesantā k. Varu pateikt vienu, augstas cenas izvē le arī - bet kaulē ties var bez problē mā m, pā rspē ju 40% procentus - lai gan pē c tam, kad uzzinā ju, kas ir mā kslī gā s pē rles, kā tā s top un cik grū ti ir pā rbaudī t biezumu no perlamutra slā ņ a (tikai zem rentgena) sapratu, ka velti to darī jā m - izmetā m.
Apkopojot vispā rē jos iespaidus par Fr. Moorea ar pā rliecī bu var teikt, ka tur var braukt, bet ne uz ilgu laiku - tikai Tiki ciemata un saulrietu panorā mas dē ļ , un vispā r, kam kaut ko no dzī ves vajag - tur nav labu viesnī cu, kā es to saprotu, bet, piemē ram, mē s bijā m apmierinā ti ar to, kur mums bija jā iet un jā redz .
par. Bora Bora
Pē c 3 dienā m apmē ram. Moorea beidzot tuvojā mies savam sapnim.
Bora Bora - tā tiek uzskatī ta par Klusā okeā na pē rli un, manuprā t, tā arī ir. Viņ š ir patieš ā m, patieš ā m izskatī gs.
Apmetā mies INTERCONTINENTAL TALSSO AND SPA ***** - ļ oti laba viesnī ca. Istabas (precī zā k villas uz ū dens - citu nav) ir brī niš ķ ī gas, tī ras, jaunas, koptas, vairā kā s istabā s ir viss nepiecieš amais, viss, kas pietrū kst, tiks atvests pē c Jū su pieprasī juma. Gultas priekš ā ir liels stikls - tā tad, guļ ot uz gultas, varat baudī t skatu uz lagū nu vai Otemanu kalnu (atkarī bā no tā , kura villa jums ir). Turklā t, neskatoties uz to, ka villas tur visas saucas daž ā di, starp tā m nav nekā das atš ķ irī bas - tikai pē c izskata! ! ! Un cena ir atkarī ga tikai no skata uz kalnu vai lagū nu. Villā s atš ķ irī bas nav, tač u to atraš anā s vietā tā ir ļ oti liela.
Viesnī ca ir uzbū vē ta divu sirž u formā , un, ja skatā s uz tā m no augš as, tad nevajadzē tu ņ emt villas, kas atrodas kreisajā sirdī , tur villas atrodas ļ oti zemā dziļ umā , tas ir, ir sekla ne vairā k kā metra dziļ umā - tu ej lī dz viduklim. Bet tā s villas, kas ir ī stajā sirdī , ī paš i tā s, kas ir tā lu no krasta tur plaš ums - dibenu diez vai var dabū t vismaz divus metrus dziļ u.
Baseins ir mazs, apmē ram 10*10 metri, ir trī s restorā ni un arī ē diens tajos ir ļ oti labs un kvalitatī vs. Visas Ala Carta trī s reizes nedē ļ ā Bufete - bet es neko tā du neesmu redzē jis, viņ i pasniedz tik skaisti sagrieztu tunci, Mahi Mahi daudz jū ras velš u un viss ir ļ oti kvalitatī vs. Paņ ē mā m puspansijas brokastis un vakariņ as – domā jā m, ka aiziesim kaut kur pasē dē t kaut kur restorā nos. Nē , nekā tā da nebija. Viesnī ca bija labā ka, tā pē c iesaku paņ emt pilnu pansiju.
Apkalpojoš ais personā ls ir ļ oti pretimnā koš s, un pilnī bā sastā v no polinē zieš iem, tikai vadoš ie amati ir franč iem - pamatiedzī votā ji nav apguvuš i saimniekoš anu. Ja jā izlemj, vai veikt pasū tī jumu restorā nā vai rezervē t galdiņ u vai kur doties ekskursijā - sazinieties ar francū ž iem! Tad tas bū s izdarī ts! Es neiedziļ inā š os detaļ ā s par savu komunikā ciju ar polinē zieš iem, bet varu teikt, ka viņ i saprot tikai franč u valodu - ar angļ u valodu ir ļ oti grū ti un bezalkoholiskā Mojito pasū tī t - pā rvē rtā s par garu skaidrojumu, kas ir "bez alkohola"! ! !
Spa viesnī cā ir brī niš ķ ī gs, par vidē jo cenu 200-400 dolā ri, klasiskā masā ž a, protams, ir nedaudz dā rga, bet tomē r!
Par internetu visā s viesnī cā s maksā ap 25 dolā riem dienā gan Moorea, gan Bora Bora.
Boraboras viesnī cā , lai justos vairā k vai mazā k normā li un neko sev neliegtu, ir jā paņ em apmē ram 5000 eiro nedē ļ ā par diviem. Tas ir bez suvenī riem, ar kuriem Polinē zija sasprindzina pilnī gas muļ ķ ī bas. Ja esi uz Moorea, pē rc labā k tur - tur ir lē tā k un ir kur dabū t - uz Bora Bora ir lielas galvassā pes viesnī cā , niecī ga izvē le un trakas cenas, un Vaitapa vajag kā pt pa š o. ciems, bet tas pats par sevi nav ī paš i patī kams un netī rs.
Tirgū nopirkā m mango - tik forš u nekur neesmu mē ģ inā jusi. Un labi, un pats galvenais, ņ emiet lī dzi eiro, neņ emiet dolā rus - dolā ri ir ļ auni - valū tas maiņ as kurss tur ir vienkā rš i verdzī ba - ī paš i viesnī cā s jū s zaudē jat apmē ram 150 dolā rus no katra gabala krustojumā , un tas ir minimums. Tā tad, ja jū s esat apkrā pts un paņ ē mā t lī dzi dolā rus, nomainiet tos uz Taiti bankā s, lī dzi ņ emot pasi - bez tā nekas nedarbosies.
Nu vē l var aizbraukt uz Vaitapi - tas ir spē kstacija uz Bora Bora - apē d pā ris bankas un tur var nomainī t valū tu pē c pieņ emamā ka kursa nekā viesnī cā vismaz par 10 procentiem, bet tik un tā kurss ir sliktā ks nekā Taiti.
Ekskursijas par. Bora Bora.
Uz galveno salu bijā m tikai vienu reizi - bijā m uz Bloody Mary restorā nu - lieliska ē dienkarte, forš s interjers - š ausmī ga apkalpoš ana! ! ! ! Vienkā rš i murgs! ! ! Bet ir vē rts apmeklē t! Starp citu, š ī ir vienī gā pienā cī gā kafejnī ca ā rpus viesnī cā m, kas atrodas apmē ram. Bora Bora. Pats Vaitapes ciems pē c mū su standartiem ir ļ oti pā rpildī ts ciems - bet tajā paš ā laikā ir bankas, nevis krā jkases))))) Nav apskates vietu kā tā das - baznī cas un tas arī viss, jū s joprojā m varat doties uz pē rļ u fabrika tur sī ki pastā stī s un parā dī s kā un no kā raž ots un audzē ts, un tad sapratī si, ka mā kslī gā s pē rles ir selekcionā rs.
Diemž ē l mē s neiekļ uvā m ekskursijā ar mini-zemū deni – vienkā rš i tā pē c, ka par to uzzinā jā m izbraucot. Bet, ja palaimē jas apmeklē t apm. Bora Bora, noteikti pamē ģ ini š o lietu - tur ir daudz daž ā du zivju un droš i vien ir ļ oti forš i tā s redzē t zemū denē - tur zemū dens pasaule nav tā da kā Maldivu, visas zivis ir daudz lielā kas un ir daudz mazā k koraļ ļ u, pā rsvarā akmeņ i apakš ā!
Mē s devā mies ekskursijā s Haizivis un Stingrays kā par. Moorea - un es gribu teikt, ka uz Bora Bora ir daudz forš ā k - haizivis sastopas gan ar rifu, gan lielo citronu, tī ģ eri, smiltī m un visā diem citiem daž ā diem - es nezinu nosaukumus! Mē s esam elpu aizraujoš s skats, kad ieradā mies nirš anas vietā , es redzē ju rifu haizivis un kā forš s nirē js (es jau peldē ju ar viņ ā m apmē ram.
Un tad mū s aizveda uz Skatu un uz snorkelē š anas punktu. Visi brī niš ķ ī gie dzeloņ rajas spē lē jas, peld jū su tuvumā un, š ķ iet, ir mū ž ī gi izsalkuš i. Lai gan turpat viesnī cā ir tas pats, katru dienu divos pē cpusdienā mazais puika dodas pabarot stintes un visi var viņ am pievienoties.
Bet vieta snorkelē š anai ir brī niš ķ ī ga. Es ļ oti iesaku! Boraborā ir divas starpkontinentā lā s viesnī cas. Viena uz galvenā s salas – tā ir veca un nož ē lojama Intercontinental La Moana un tā , kurā atpū tā mies Talasso Spa. Tā tad starp viņ iem ir vē stī jums. Ir grafiks un bezmaksas laivas kursē no vienas viesnī cas uz otru. Jū s varat ierasties citā InterContinental La Moana viesnī cā , lai tur aizbrauktu ar kajaku un patstā vī gi izpeldē tu uz tiem paš iem koraļ ļ u rifiem, uz kuriem mū s veda ekskursijā s - tur ir 50 metri no viesnī cas. Ir ļ oti forš as zivis un vispā r dzī vas radī bas.
Paš ā viesnī cā ir arī vieta snorkelē š anai, un tur ir arī ļ oti brī niš ķ ī gas un brī niš ķ ī gas zivis, bet tomē r, lai mainī tu, jū s varat peldē ties uz rifa.
Zemū dens pasaule ir ļ oti daudzveidī ga, gide stā stī ja, ka vē l pirms 10 gadiem paš ā lagū nā bija tik daudz Mantas raju, ka nebija iespē jams ienirt, nesatiekot viņ us, bet tagad viņ i visi ir devuš ies prom daudzo laivu dē ļ ((( (
Kopumā mums Bora Bora ļ oti patika, ļ oti aizraujoš a ir pati atziņ a, ka atrodies okeā na vidū planē tas vistā lā kajā vietā no savā m mā jā m. Bet, kad tu vakarā pē c saulrieta sē di ē rtos krē slos pludmalē un dzer franč u vī nu, skatoties uz lagū nu un sludinoš o Otemanu kalnu, tu domā par pirā tiem un piedzī vojumu meklē tā jiem, kas te bijuš i pirms tevis, izbaudi primitī vo klusumu un harmoniju. - tas ir brī niš ķ ī gi.
Pati sala ir vulkā na kaldera, un, lai gan tā s vidū dziļ ums ir ne vairā k kā.60 metrus aiz tā s robež as (no otras puses, viesnī ca patiesī bā ir), okeā ns maksā savu maksu un divdesmit metrus no zemes dziļ ums jau pā rsniedz 800 metri - ū dens tur ir tik zils un tī rs - tas ir lielisks karsotes skats - civilizā cijas minimums)))) un tas ir labi. Es nezinu, vai es vē l kā dreiz apmeklē š u š o brī niš ķ ī go vietu, bet, ja iespē jams, nedomā jot, es atraisī š os. Polinē zijā ir vē l daudz brī niš ķ ī gu vietu, kuras var apmeklē t, un es domā ju, ka labā k ir doties uz Raitea vai uz daž iem atoliem, nevis Moorea, vai kā viņ i tos sauc par motu. Bet Bora Bora noteikti jā apmeklē!
Un tagad atpū tas beigas 1.00 izrakstā mies no viesnī cas un dodamies uz lidmaš ī nu uz vietē jo lidostu ap 2.00 vakarā esam jau Taiti. Mū su lidmaš ī na izlido tikai 2:00 un mums bija jā sē ž restorā nā lī dz 22:00, un tad jā dodas uz lidostu.
Atkal divi gari lidojumi ar ļ oti mazu pā rsē š anos ASV un te Parī ze, un tad mā jā s. (Starp citu, atpakaļ ceļ ā man nevajadzē ja dabū t bagā ž u uz LA un vē lreiz pā rbaudī t - sasodī ts stulbums) Atpakaļ ceļ š nebija absolū ti nogurdinoš s, atmiņ as par brī niš ķ ī gu un aizraujoš u ceļ ojumu uz pasaules galiem pazibē ja manā prā tā . Jā , tie ir ceļ ojumi, jo Maldī vija, Dominikā nas Republika, Turcija, Ē ģ ipte ir tū ristu brī vdienas, bet Polinē zija ir tieš i ceļ ojums nesenā pagā tnē un vieta, kur izprot visu dabas varenī bu.
Par to vē l varu uzrakstī t kā das piecas lappuses, bet nav spē ka, tā pē c kam interesē konkrē tā k rakstiet, ja zinu, ka atbildē š u, cenas, laiks, lidojumi utt.
Ļoti emocionāli uzrakstīts!
Gribētos apskatīties foto...
Очень душевно написано!
Еще бы на фото взглянуть...
Pagājušajā gadā bijām arī Dienvidāfrikā. Viņi apmeklēja arī Zambiju. Velna dobums ir kaut kas. Iesaku visiem! biedējoši - tikpat šausmas, bet lieliski!
Мы тоже в прошлом году были в ЮАР. И тоже посетили Замбию. Впадина Дьявола - это что-то. Всем рекомедную! страшно - аж жуть, но здорово!
tev taisnība!! uz safari viņi "apsēžas" uz vienu-divi-trīs!!!))) Lielisks apskats !!! rnStarp citu, jūs pareizi pamanījāt par gada laika izvēli ceļošanai augusts - ļoti svarīgi ir doties ziemā, ja maršrutā ir "malārijas" zonas. Ziemā odu nav. Dienvidāfrikā malārijas principā nav, bet Zambijā, Botsvānā, Zimbabvē var iepazīties ar bīstamu odu.
вы правы!! на сафари "подсаживаются" на раз-два-три!!!))) Отличный отзыв!!! rnКстати, правильно заметили о выборе времени года для путешествия Август - очень важно ехать в зимний период,если по маршруту есть "малярийные" зоны. Зимой комаров нет. в ЮАР малярии нет впринципе, а вот в Замбии,Ботсване,Зимбабве можно познакомиться с опасным комариком.
Pienācīga Āfrikas reakcija. Mēs aizkaitinām! Es iegrimu tēmā - sāku sastādīt maršrutu.
Достойный Африки отклик. Раззадорили! Погружаюсь в тему - начинаю составлять маршрут.