Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Marokas imperatora pilsētas + atvaļinājums okeānā

16 Septembris 2013 Ceļošanas laiks: no 13 augusts 2013 ieslēgts 24 augusts 2013
Reputācija: +130
Pievienot kā draugu
Uzrakstīt vēstuli

Operators - Delta Travel, aģ ents - Mandrujs ir lē tā ks, tikš anā s ballī te - New Approach Holidays, gida vā rds bija Rafik.

Programma: Agadira - Marakeš a - Beni Mellal - Feza - Meknesa - Rabā ta - Kasablanka - Marakeš a - Esauira - Agadira

Ekskursijas programma paredzē ta 5 dienā m. Uzreiz jā saka, ka ir arī citas tū res, garā kas, tajā skaitā liela tū re 20 (kā das) dienas. Tieš i tik daudz, pē c NAH domā m, nepiecieš ams nesteidzī gai un kvalitatī vai Marokas iepazī š anai. Un tam var ticē t, jo visas ceļ ā esoš ā s pilsē tas bija pilnī gi atš ķ irī gas un interesantas, un bija maz laika iepazī ties. Turklā t vairā kas pilsē tas (piemē ram, Urzazata) nebija iekļ autas programmā.

Ī sumā par programmu.

Ekskursijas sā kumā ir liels piespiedu gā jiens uz ziemeļ iem, un no turienes lē nā m un ar pieturā m atgriež amies atpakaļ Agadirā . Tā pē c pieturas nebija biež as, stingri pē c nepiecieš amī bas. Viņ i pat neļ ā va man fotografē t.


(Jā piebilst, ka gaisma tur ir ļ oti cieta un intensī va - ļ oti grū ti fotografē t)

1. Marakeš a.

Pirmā pietura Majorelles dā rzs. Dā rzs ir vairā k dī vains nekā skaists. Vai varbū t es vienkā rš i neesmu pieradis pie kaktusu un palmu skata. Pē c tam nedaudz pamaldī jā mies netā lu no Djemaa el-Fna centrā lā laukuma. Vakariņ as. Lai gan pusdienas bija par brī vu, Rafik uzņ ē mā s mums tā s noorganizē t un noorganizē ja par 150 dx. Vairā k par pusdienā m zemā k. Ejam tā lā k.

2. Beni Mellal.

Salī dzinoš i maza pilsē ta, lauksaimniecī bas reģ iona centrs. Pilsē ta attiecī gi ir garlaicī ga, bez apskates objektiem. Meitenē m, kuras vē las izpē tī t apkā rtni, ieteicams ģ ē rbties pieticī gi (t. i. , bikses, nevis minisvā rkus vai š ortus) - vietē jie sarkankaki ir ļ oti ortodoksā li.

Redzē t Ifrane izklausā s ļ oti forš i, jo tur nav ko redzē t, izņ emot pieminekli pē dē jai lauvai, kas nogalinā ta 1946. gadā . Nopirkā m ū deni tuvā kajos veikalos, saldē jumu un devā mies tā lā k.

4. Fez (kā saka vietē jie).

Ī sti viduslaiku pilsē ta ar lī kā m un š aurā m ieliņ ā m. Jū s nevarat izkļ ū t no medī nas bez gida, tā pē c visi centā s sekot lī dzi. Attiecī gi kaut ko nopirkt vienkā rš i nav iespē jams. Atveda mū s uz ā das un auš anas darbnī cā m, bet cenas tur nav bē rniš ķ ī gas. Gids mums atkal noorganizē ja pusdienas par 150 AH un jau sā kā m mazliet satraukties, jo jau pamanī jā m, ka kafejnī cā var paē st par 50-80 AH.

Fesas tirgū bija zemā kā cena augļ iem: persikiem - 7dh.

Jā piebilst, ka tā kā tuvumā ir lauksaimniecī bas reģ ions, pa ceļ am var nopirkt augļ us un dā rzeņ us (melones - 3dh), tač u gids neļ ā va. Pē c tam viņ š stingri atturē ja mū s pirkt pā rtiku no izkā rtojuma, tostarp augļ us. Bet es ē du lī dz nā vei.

5. Meknes. Rabā ta.

Nav nekā super izcila. Arhitektū ra, parki, karaļ a Ets pils. Visinteresantā kais bija Mohameda mauzolejs 5. Rabā tā nolē mu neiet ar visiem pusdienā s un ē du kafejnī cā - 50dh.

6. Kasablanka.


Seno pieminekļ u nav – pilsē tai ir 100 gadu. Hasana 2 moš eju var apskatī t tikai no ā rpuses – neticī gajiem ieeja nav atļ auta. Turklā t teroristu apkaroš anai tika ieviesta ļ oti stingra pagaidu kontrole – moš ejā drī kst atrasties tikai lū gš anu laikā . Kasablankā izrā dī jā s forš ā kā kuce (viņ u valodā bazā rs). Vienā no stū riem meitenes var nokrā sot rokas un pieri. Ļ oti forš i patiesī bā . Pie centrā lajiem vā rtiem tiek ceptas desiņ as - diezgan garš ī gas. Gribē jā m iepazī ties ar ī sto marokā ņ u garš u, tā pē c devā mies tā lā k pa medinas sienu uz veco daļ u (ne no krastmalas puses, bet gan no pilsē tas puses). Izrā dā s, ka tirgus turpinā s arī š eit - iela ir pilna ar izkā rtojumiem ar precē m, un katrā bedrē ir veikals. Š eit ir zemā kā s cenas. Izvē le ī sti nav tā labā kā . Speciā ls raupjš cimds mazgā š anai, kurā ieliktas ziepes tika atdots par 10dx, lai gan citviet cenas sasniedza lī dz 80dx.

Zī da kleitu iedeva par 200dx (kaulē š anā s sā kā s no 400). Š eit viņ i varē ja to piegriezt formā.

Un blakus okeā nam gaisā ir daudz sā ls, š ķ iet, ka tā pielī p pie ķ ermeņ a.

7. Marakeš a.

Nu...Marakeš a ir Marakeš a...Tas ir kā milzu zars, š ķ iet, ka tas darbojas visu diennakti. Turklā t visi ceļ i ved uz tirgu. Medinā ir viegli apmaldī ties pat ar karti. Visspilgtā kais iespaids ir Djemaa el-Fna centrā lais laukums (blakus galvenajai ieejai souk))). Pa dienu laukumā atrodas tirgotā ji, daļ a teritorijas atdota apelsī nu svaigo sulu tirdzniecī bai (š ķ iet, ka tirdzniecī ba ir visu diennakti). Stikla cena ir 4dx. Tā s bija zemā kā s cenas. Tiesa, ir viena lieta. Viņ u "toč iem" ū dens netiek piegā dā ts un glā zes mazgā speciā los spainī š os. Cik biež i ū dens mainā s š ajos spainī š os, ir tumsā tī ts noslē pums. Vakarā laukumu pamet tirgotā ji un parā dā s daž ā di amatiermā kslinieki, č ū sku burvē ji u. c.

Daudzi mū ziķ i spē lē ļ oti iespaidī gi, daudz labā k un spilgtā k nekā , piemē ram, Fantā zijas š ovā . Tuvā k naktij joprojā m ir mini veikali ar pā rtiku.

Netā lu no viesnī cas (riad Magador (netā lu no dzelzceļ a stacijas)) bija neliels lauksaimniecī bas tirgus, ļ oti krā sains. Cenas augstā kas kā lielveikalā : persiki 18dh. Pē c fotogrā fijā m. Tas ir Dž emā el Fna. Pū lis centrā un pa labi ir cilvē ku bars, kas pulcē jas ap mā ksliniekiem. Kreisajā pusē aiz pū ļ a atrodas svaigo preč u tirdzniecī bas punkti, pa vidu - veikali ar pā rtiku. Tā migla, kas paceļ as virs veikaliem – tā s ir sū cas no ē diena gatavoš anas.

8. Essuera - tā saka vietē jie.

Pilsē ta ir ievē rojama ar ostu, Portugā les cietoksni un ...zaru. Un arī shawarma klā tbū tne))). Suvenī ru tirgus ir salī dzinoš i neliels, viss ir nosē ts ar koka izstrā dā jumiem. Ja jū s interesē koka suvenī ri, tad ir jē ga tos iegā dā ties š eit, jo citā s pilsē tā s izvē le ir daudz pieticī gā ka.

Paejot nedaudz tā lā k un pagriež ot pa labi, varat nokļ ū t parastajā tirgū.


Uh… Š avarma. Daudz garš ī gā ka par mū sē jo un mazā ka izmē ra. Vienvietī gs - 25dh, divvietī gs -40dh. Turklā t viņ i to iesaiņ o folijā.

Pa ceļ am uz Agadiru piestā jā m pie argana kooperatī va - eļ ļ a dā rga.

9. Agadira - mū su izvietoš anas vieta pā rē jiem.

Š is ir lielā kais un labā kais kū rorts Marokā . Daž i saka, ka vienī gais. Pilsē ta ir iecienī ta gan ā rzemnieku, gan vietē jo iedzī votā ju vidū . Ieradā mies sezonas kulminā cijā un pie pilsē tas ieejā m bija lieli sastrē gumi. Pati Agadira ir maza pilsē tiņ a apmē ram 5x5 km. Vislabā k ir braukt ar taksi - uz jebkuru punktu cena ir 20dx robež ā s. . Turklā t tur kartē s ir slikti saprast, kur ir ļ oti grū ti, Google arī neatš ķ iras pē c precizitā tes, tā pē c taksometrs ir uzticamā ks un ā trā ks. Agadirā ir ļ oti labs tirgus. Ir kafejnī ca, kur puslitrs svaigas sulas maksā.12dh.

Ceļ ojumu aģ enti ir labā ki. Š ie biroji atrodas tā lā k no promenā des, tā teikt otrajā rindā . Biroji ir nobrieduš i un nopietni, viss ir solī ds. Tū ristus sū ta lielos tū ristu autobusos, gidi visu atkā rto franč u, angļ u un vā cu valodā . Trū kums ir tā ds, ka visas ekskursijas notiek stingri pē c grafika. Cenas visiem vienā das – tas liecina, ka operators ir viens un tas pats. Hassan Avenue 2 blakus viesnī cai bija 2 biroji: Holiday Service un Atlas Tours. Biju uz izrā di "Fantā zija".

Labā ki ceļ ojumu aģ enti. Atrodas tieš i promenā dē , netā lu no pludmales. Un Petrovič a pā rstā vis pat visu laiku parā dā s pludmalē . Un tieš i Petrovič am ir viszemā kā s cenas (lai arī diž oš anā s zemā kas, bet tomē r). Š ie biroji sū ta cilvē kus minivenos, kas pā rveidoti par 8 sē dvietā m. Gidi arī runā.3 valodā s, bet, ja grupā ir franč u valoda, tad lielā kā daļ a informā cijas tiks sniegta franč u valodā . Nav skaidra grafika.

Vienkā rš i sakot, ja viņ i pieņ em darbā cilvē ku grupu, kas vē las, viņ i dosies jebkurā dienā . Es devos uz Tafraout/Tiznit ar š ā du biroju.


Tafraout ir ciemats kalnos. Kad sā kā m kā pt kalnos, izrā dī jā s, ka lī dz š im redzē tie kalni ir pilnī gas muļ ķ ī bas. Tur bija patieš ā m majestā tiski, milzī gi, ļ oti skaisti un gleznaini kalni. Un arī neveiksmes. Š oferis lidoja pa serpentī nu kā cepts un saī sinā ja lī kumus pagriezienos, kā dē ļ.3 reizes pacē lā mies pretim pretim braucoš u maš ī nu. Mē s biež i apstā jā mies un fotografē jā mies, cik gribē jā m. Cilvē kus tū risti nelutinā ja, palī gu nebija. Kazas, kas kā pj kokos, varē ja nofotografē t bez jebkā das izspieš anas. Tē ja maksā ja 8 dh. Mī nuss bija tas, ka gandrī z neviens nerunā angliski. Tafraout ir savs zars, bet mazs, lauku zars. Var nopirkt lē tas garš vielas (maisiņ us!! ), č ī bas-vecmā miņ as, tē jkannas, augļ us utt. Tiznit atrodas daudz tuvā k okeā nam, tajā nav tik karsts.

Tā lielā kā atrakcija ir dā rgmetā lu juvelierizstrā dā jumu tirgus. Bija arī š o paš u rotu izgatavoš anas cehā . Vispā r zelts un sudrabs ir 2x lē tā ki nekā Ukrainā (ja prot kaulē ties).

Legzira ir tā da pludmale. Ļ oti skaistas alas. Joprojā m gandrī z neapdzī vots. Š eit okeā na spē ks un spē ks ir jū tams vislielā kajā mē rā (Agadiras pludmale faktiski atrodas lī cī ), Peldē ties var tikai vietā s, kas klā tas ar akmeņ iem no okeā na. Atceļ ā piestā jā m argana eļ ļ as raž oš anas kooperatī vā . Un tur bija tieš ā m zemas cenas. Eļ ļ a bija neatš ķ aidī ta. (Jums ir jā saprot, ka produktiem ir komerciā las prasī bas un, pamatojoties uz š ī m prasī bā m, eļ ļ a tiek panā kta lī dz noteiktai konsistencei, sastā vam utt. - nav noziegumu vai viltu. ) Tā tad š eit jū s varat iegā dā ties ī stu, biezu, ne atbilst komerciā lajā m prasī bā m eļ ļ a 200dkh litrā.

Agadiras kucē parastā (komerciā lā ) eļ ļ a - no 250.

Daž i vā rdi par valodu. Angļ u valoda iet ar blī kš ķ i. Agadirā daudzi cilvē ki to runā vienā vai otrā pakā pē . par laikapstā kļ iem var runā t. Bet dziļ i sirdī tā ir problē ma. Braucot uz Tafraout, ar viesmī li tika galā tikai ar gida palī dzī bu. Ē dienkartes restorā nos parasti ir vairā kā s valodā s, un pē c pieprasī juma ir pieejama arī krievu valoda. Turklā t palī gi specializē jas daž ā dā s valodā s un var palī dzē t (atvieglinā t jū su kabatas))).

Suvenī ri. Jautā jums ir ļ oti sarež ģ ī ts un milzī gs. Lielā kā daļ a suvenī ru tiek pā rdoti kā ar rokā m darinā ti priekš meti. Tam var uzticē ties. Jo, aizejot uz lielu veikalu, biež i var redzē t rā mi, kas kaut ko pulē , griež , kaļ , slī pē , veido. Nu izstrā dā jumiem biež i ir redzami defekti, kurus maš ī na neatstā s - skatī t foto ar paplā ti, te perforators ir izgā jis tā lā k par iedzī š anas zonu.


Uz lā dī tē m aizmugurē jā s sienas (ā rē jā s) ir slikti pulē tas, pa vidu apakš ā redzamas zā ģ a pē das. Uz tē jkannā m ir lodē š anas pilieni, vā ks slikti pieguļ . Viņ iem ir ļ oti interesantas tē jkannas, kas inkrustē tas ar daž ā diem metā liem, bet atkal ir lodē š anas svī tras, greizi ievietots inkrusts, bet skaists. Ā da. Forš i. Par vieglu jaku var sarunā t par 100$. Bet ā da ir smirdī ga. Tas ir, iekš ā , kur gaiss slikti iekļ ū st un smarž a nepazū d, tas smird. Kopumā var teikt, ka viņ i nesasniedz meistarī bas augstumus. Un ir vē l viens dī vains brī dis. Uz metā la izstrā dā jumiem reā li ir tikai 2-3 zī mē jumi. Uz tē jkannā m izskatā s tikai viens, skatī t attē lus. Jautā jums, vai tieš ā m nevienam meistaram neienā ca prā tā kaut kā daž ā dot savu sortimentu, jo ī paš i tā pē c, ka tas ir roku darbs un var darī t, ko vien sirds kā ro. Arī lā dī tes ir nabadzī gas ar rakstiem.

Kopumā jā patur prā tā , ka suvenī rus labā k iegā dā ties ekskursijas programmas laikā , nevis Agadirā.

Alkohols. Briesmī gi. Turklā t dā rgi. Kā blakus piezī me. Viņ iem ir ļ oti slikts ū dens. Ū dens viesnī cā s ir ķ ī miski caurs, ar zilganu nokrā su, nav caurspī dī gs. Viņ u dzē rieniem ir arī raksturī ga pē cgarš a. Mē s turpinā m. Labā kais alus tiek raž ots Fesā . Tur ir labā kais ū dens. Viņ i raž o vairā kas š ķ irnes, visfigā kā - Flag Pils, labā k - Flag Speshil, vē l labā k - Casablanca. Ir vairā kas ā rzemju š ķ irnes, piemē ram, Heineken. Karogs ir parasts pulvera alus, kas neatš ķ iras no Č erņ igovas. Kad ieraudzī ju alkohola cenas, nolē mu, ka izturē š u lī dz Ukrainai. Flag Special - 40 dx uz puslitru, Kasablanka - 60 dx. Tas pats stā sts ir ar vī nu. Vī ni lī dz 50dh - parasts shmurdyak, daudz sliktā ks par vī niem Ukrainā par tā du paš u cenu.

Viņ u ļ oti slavinā tais pelē kais vī ns ir parasts sā rtais vī ns (lai gan daž reiz ar dzeltenu nokrā su). Vī ni restorā nos maksā.140 - 160dh. Starp citu, Duty Free vī nam (vietē jam) cenas izrā dī jā s nedaudz zemā kas - ap 6 eiro. Beigā s tiku lī dz izpā rdoš anai Uniprix (tas ir lielveikals). Alu varē ja nopirkt ap 10-15dh par skā rdeni. Un tā lā k. Viņ i saka, ka marokā ņ i nedzer, jo Allā hs ir aizliedzis. Neticiet man, viņ i dzer. Satikt piedzē ruš os marokā ni ir ļ oti grū ti, bet, ja pamē ģ ini, tad var. Jā , gandrī z aizmirsu. Ja nevarat iztikt bez alkohola, ņ emiet to lī dzi.

Garš vielas Marokā . Garš as ir ļ oti spilgtas. Daudz gaiš ā ks par mū sē jo. Un ir maisī jumi tū ristiem un savē jiem. Daž i parā da atš ķ irī bu. Tū ristiem tas ir daudz sliktā ks, bet tomē r labā ks par mū sē jo. Nopirku 100 gramus speciā la maisī juma gaļ ai (teica, ka izturē s 3 gadus), visa virtuve smarž oja, lī dz pā rliku hermē tiskā traukā . 60dh vē rts. Nopirku arī.100 gramus tē jas.


Paskatoties tuvā k, izrā dī jā s, ka tā ir piparmē tra (man tā liekas), smarž o vē l spē cī gā k nekā gaļ as maisī jums. Nolē mu to vienkā rš i pievienot tē jai. Bet man ir aizdomas, ka nopirku ļ oti maz. Nu atgā dinā š u, ja saproti garš vielas, tad Tafraoutē var nopirkt par smieklī gā m cenā m.

Vakariņ as. Ē dienkartes cena un veids ir atkarī gs no tā , kur jū s pusdienojat. Agadiras promenā dē visas kafejnī cas un restorā ni strā dā ar à la carte pasū tī jumu. Visdā rgā kie ir no 150 dh. Bet lielā kā daļ a ir nedaudz lē tā kas - par 100-120 hh ir pilnī gi iespē jams ē st. Wi-fi var bū t un var nebū t - jums jā iet un jā jautā . Aptuvenā s cenas: salā ti -25... 40 hh, steiki - 70... 100 hh, zivju grils -80... 120 hh, svaigas sulas (250 ml ar ledu): apelsī ns - 12 hh, citrons -15, augļ i sula (ī stenī bā ne sula, bet biezenis neremdē slā pes) -20 ...25dh, tē ja -12 ...16dh.

Izejot no piekrastes zonas, jū s varat atrast vairā kas vidē ja izmē ra kafejnī cas, kurā s var atrast kaut ko lī dzī gu ē dienkartei.

Š ā dā ē dienkartē parasti ir salā ti + gaļ a ar frī kartupeļ iem. Gaļ a - daž ā da veida kefta (pī rā dziņ i uz iesma), š aš liku kebabs. Ja pievienojat tam kafiju vai tē ju, jū s iegū stat apmē ram 50 dx.

Restorā nos ar nacionā lu garš u tiek izmantota kompleksā ē dienkarte no 90 dh. Iespē jas ir daž ā das, piemē ram: 1. Izvē le: salā ti vai harira zupa, 2 Izvē le: vairā kas iespē jas tagine vai š aš liku kebabam, visas ar piedevu, 3 apelsī nu deserts + kafija vai tē ja.

Kopē jais iespaids: viņ i gatavo viduvē ji, mū su virtuve ir labā ka. Salā tu maisī jums ar sardī nē m garš ī gs, zivs mī ksta un bezgarš ī ga, dā rzeņ i kā dā rzeņ i, gaļ a kā gaļ a, bet varē tu bū t daudz labā k, vistas tagī ns ir sauss jebkurā izpildī jumā ; jē ra tagī ns ir diezgan garš ī gs jebkurā izpildī jumā ; kafija ir laba; tē ja ir brī niš ķ ī ga, arī svaigas sulas.

Saldē jums. Jā ...š eit ...saldē jums ...Vidē ji - vidē ji. No saldē juma, ko pā rdod bumbiņ ā s, man ļ oti patika, piemē ram, augļ u (nu, piemē ram, š erbeta) apelsī ns.


Un nepatika vaniļ a, š okolā de u. c. Tas maksā.1 bumbiņ u - 10hb, 2 - 15hb un 3 - 20hb. Marshanā (analogs Auchan) saldē jums ir labā ks nekā McDonald's. No saldē jumiem uz kociņ iem man ļ oti patika pistā cijas piena š okolā dē “Titan”, tā s maksā.15 hx - vislabā k. Pat ne tā : LABĀ KAIS! Gardī gā kais saldē jums, kā du esmu ē dusi. Pā rē jie nemaz nebija pā rsteigti.

Palī gie. Neskatoties uz to, ka viss internets ir pilns ar iebiedē š anu, situā cija nav bē dī ga. Un nosū tī t tos FIG ir pilnī gi iespē jams. Tomē r neejiet uz veikaliem ar cilvē ku, kurš uzskata, ka, ja viņ š apņ ē mā s kaulē ties, viņ am ir jā pē rk. Tā dam pā rdos visu un trī sreiz dā rgā k. Tas ir pā rbaudī ts – man lī dzi bija tā ds grupas biedrs. Beigā s viņ š visu laiku brī nī jā s, cik viņ am nepaveicā s ar cenā m.

Kopumā mē s varam teikt, ka marokā ņ i ir ļ oti lieli laiki ...(guldeņ i). Ļ oti neuzmanī gs un neprecī zs. Vienā restorā nā , daļ ā zā les, bija virtuves smirdoņ a.

Bija brī dis, kad visam uzņ ē mumam palī dzē ja izrē ķ inā t pā rtikas izmaksas. Viņ i var arī kļ ū dī ties ar pasū tī jumu vai nepareizi aprē ķ inā t izmaiņ as. Nu, ubagus un viņ u rupjī bas var sastapt, bet, ja ī paš i nemeklē tikš anos ar viņ iem, var nesatikties vispā r. Viņ iem ir arī interesanta paraž a. Ja jū s kaut ko ē dat, bē rni var nā kt pie jums un lū gt jū s pabeigt ē st. Turklā t viņ us neinteresē apē stā ē diena pakā pe, ja sniegsi pozitī vu atbildi, viņ i pat paņ ems no rokā m neatvē rtu iepakojumu un aizbē gs. Kā ds grupas biedrs teica, tiklī dz ē diens bija nolikts, pienā ca rā mis un teica: "Tu mī li Maroku, es mī lu Maroku, tā pē c mē s esam draugi, tā pē c mums vajadzē tu ē st jū su ē dienu kopā "))).

Jā...Lū k...Kā kaulē ties. Vispā r uzskats, ka tur par visu vajag kaulē ties, ir nedaudz pā rspī lē ts. Biež i vien tirgotā ji tirgos nosaka fiksē tas cenas, un jū s saņ emat stingru nē , mē ģ inot tā s samazinā t.


Lai gan, ja jū s pē rkat par daudz, teiksim, 200 mā jsaimniecī bā m, tad jū s varat atgū t apmē ram duci. Kā kaulē ties: 1. Ar jums nedrī kst bū t neadekvā ti cilvē ki - tas ir, alternatī vi apdā vinā ti, cilvē ki, kas nesaprot, kas ir palī gs un kā viņ a lī dzdalī ba ietekmē cenu, cilvē ki, kas nekomentē notiekoš o utt. 2. Cenu lī meni labā k noskaidrot iepriekš , piemē ram, pie gida vai lielveikalā , jebkurā gadī jumā jā izlemj par pirkuma budž etu. Ja opciju nav, varat pagriezt tā lā k aprakstī to opciju. 3. Ja tomē r ir kā ds palī gs, kurš aktī vi piedalā s tirdzniecī bā , palū dziet pā rdevē jam viņ u izraidī t no veikala (ja principā tas ir iespē jams).

Pats process ir š ā ds. Lai izvē lē tos produktu, nepiecieš ams ilgs laiks. Tas ir, ilgu laiku nevis tā dā nozī mē , ka esat stulbs, bet gan tajā , ka jū s rū pī gi pā rbaudā t, novē rtē jat, attē lojat interesi par to. Jū s varat ierasties nā kamajā dienā un apsvē rt to paš u produktu. Viņ i to redz un nekavē joties reaģ ē.

Tā bū s ZEMĀ KĀ CENA, par kā du viņ š var pā rdot preces. Jū s varat iegā dā ties, un, ja neesat pā rliecinā ts, ka š ī ir zemā kā mē rķ a cena, varat kaulē ties ar citu tirgotā ju, izmantojot š o cenu kā bā zes cenu. Otrkā rt, viņ š var lū gt jū su pē dē jo cenu. Jū s saskaitā t lī dz 180 un vai nu darī jums notiek, vai ne. Š eit jums jā saprot, ka vienas un tā s paš as preces minimā lā cena daž ā dā s pilsē tā s var atš ķ irties. Meknē man pā rdeva misiņ a tē jkannu par 350 (tas ir, mani dzenā ja un piedā vā ja cenu). Kasablankā misiņ a tē jkannu ar vara dibenu piedā vā ja par 250. Agadirā notirgoju 240. Paplā te 430mm diametrā notirgoja 180 ar sā kotnē jo cenu 600. Par cenā m veikalā var kaulē ties kaut kur 10. -15% (tas ir tas, ko vajag zinā t aptuveno preces cenu). Vispā r, manuprā t, Agadirā cena bū tu jā samazina 3 reizes. Un vē l viens padoms: sagatavoš anā s katrai izsolei ir jā koncentrē , nepē rciet nejauš i.

Daž as cenas (Agadiras souk). medus - 30 ...200 dx (tas ir eikalipts tik dā rgs), maize, tā da plā tsmaize ar diametru 150 un biezumu 30 mm - 1 dx, tā da paš a izmē ra melnā marokā ņ u maize - 2 dx, sezama maize - 35 dx, svaigs sezams - 15 dx kilograms, datumi no 20 dx , populā rā kie - 40 hh (Uniprix, jau iepakoti - 30 hh), melones no 5 hh, persiki un apelsī ni no 11 hh. Kleitas no 200-250 ir ļ oti atkarī gas no kvalitā tes, bet tā das kvalitā tes kā Kasablankā nav. Š alles maksā no 20dx vienkā rš ā kā s kokvilnas (raž otas Turcijā vai Indijā ). Š alles ir dā rgā kas, bet cena ir ļ oti atkarī ga no kvalitā tes. Kaš mira š alli var nokaulē t kaut kur ap 100dh.


PS. Jū s nevarat pareizi organizē t galeriju. Fotogrā fijas ir nesakā rtotas.

Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Lai stāstam pievienotu vai noņemtu fotoattēlus, dodieties uz šī stāsta albums
Ифран
Фес. Сук, медина. Одно из самых просторных мест. Обычно там улочки в метр шириной, 2 метра - проспект.
Фес. Вид из кожевенного магазина на кожевенное производство. Вонища страшная.
Фес. Сук в медине.
Мекнес. Общий вид
Крепость рядом с Рабатом
А это и есть Джемма-Эль-Фна. Толпу по центру и справа собирают музыканты и артисты. Ларьки на горизонте - слева продают фреш, по центру - готовят еду. Дымка над ларьками - это дым и срань от приготовления пищи.
А это одна из банд на центральной площади Марракеша. Как только достаешь фотоаппарат сразу начинают вымогать деньги. Если бросишь десятку - могут ввести в круг избранных, т.е. предложить посидеть на лавочке в первом ряду.
Аргановый кооператив. Разбивает косточки.
Кооператив по производству арганового масла. Слева - моется мякать, которая потом пойдет на корм скоту, справа - перетираются семена на масло. В зависимости от вида обработки масло будет косметическим, кулинарным, шампунем этс
Крепость Эссуэры
Солнце в Агадире - редкое явление
Шоу Фантазия
Марокканцы почти ничего не ремонтируют. Все старое выглядит вот так. Включая дороги, тротуары, здания этс.
По пути в Тафраут. Там живут люди!
По пути в Тафраут
Агадир ночью
Гора над Агадиром (там где касба) Надпись: Аллах, Отечество, Король.
Перед главными воротами сука Агадира. Уж не знаю красят или это естественный цвет.
Лавка Джелаля.
Джелаль. Именно у него покупали специи и чай. Один из немногих, кто приглашает покупателя к себе и угощает чаем - традиция.
А тут видно, что рисунки на чайниках почти одинаковые.
В отмеченных областях пуансон вышел за пределы зоны обработки. И это не брак. Так небольшое упрощение.
Līdzīgi stāsti
iemiesojums