Romantiskā Parīze

Tā s bija atvaļ inā jums ar mū su bē rnu Parī zē . Mē s lidojā m uz Parī zi un ī rē jā m automaš ī nu no Herts un ceļ ojā m pa Franciju (tikai netā lu no Parī zes)). Gadu pirms tam mē s ar sievu ceļ ojā m vienkā rš i autobusa tū res programmā . Un, protams, tā s ir divas pilnī gi atš ķ irī gas lietas, pilnī gi atš ķ irī gi iespaidi, tu visu, kas notiek, uztver savā dā k. Bez milzī gas 30 cilvē ku kolhoza, bez grafika, ka jā bū t autobusā precī zā laikā , bez precī za marš ruta. Mē s bijā m paš i par sevi atbildī gi, veidojā m savu marš rutu bez steigas, bailē m kaut kur kavē ties, kā du pacelt utt.
1) Turklā t brauciet ar savu auto - jū s esat bez kolhoza. Jū s visu darā t pats un bez gida. Tu pats izlasi informā ciju par marš rutu, izvē lies, kur braukt un kur nebraukt. Jū s kļ ū stat par ī stu supermenu bē rnam, kurš ne tikai brauc ar automaš ī nu, bet arī ir vē sturnieks, gids, gids un animators)))
2) Autobusu tū rē s (eiro tū res) par ieejas biļ etē m viņ i iepriekš iekasē vairā k naudas. Patiesī bā biļ etes uz visā diem muzejiem ir lē tā kas, nekā rakstī ts programmā . Kad atrodaties steidzī gā apbrī nojamo tū ristu grupā , jū s tam pat nepievē rš at uzmanī bu. Pats forš ā kais ir tas, ka biļ etes visur pē rc pats, un galvenā problē ma ir tā , ka franč i nerunā angliski))) tas bija cirks))) ar Google tulkotā ju rokā s, mē ģ inot kaut ko pateikt franciski - neaizmirstamas emocijas uz mū ž u, protams )))
3) Autostā vvietas problē ma. Franč i ir briesmī gi braucē ji. TIKAI Š AUSMĪ GI! ! ! ! . Nav ne marķ ē juma, ne konkrē tu ceļ u satiksmes noteikumu, ne braukš anas kultū ras. Citas maš ī nas grieš ana un skrā pē š ana ir franč iem vienlī dzī ga. Sakarā ar to esiet uzmanī gi, uzmanieties un pievē rsiet uzmanī bu trakiem dž ekiem uz motocikliem, kuri vienmē r paliks nesodī ti...
Atstā jot automaš ī nu ā rpus ielu stā vvietā m - jū su automaš ī na nekad nebū s tā da pati, vienkā rš i un vienkā rš i. TIKAI PAZEMES Stā vstā vvietā s! ! TIKAI! ! !
4) Nakš ņ ojā m nevis paš ā Parī zē , bet gan priekš pilsē tā . Mē s paņ ē mā m istabiņ u hostelī uz trim "labā kajā hostelī " un maksā jā m 30-40 eiro par nakti par numuru)))
5) Pavadiet 2 dienas Disnejlendā . Apvija viņ u uz augš u un uz leju. Tā s ir emocijas un atmiņ as uz mū ž u gan pieauguš ajiem, gan bē rniem. Noteikti iesaku : )
6) Esiet piesardzī gs Eifeļ a torņ a tuvumā . Nepiekrī tiet ī sajai lī nijai. Mē s neredzē jā m uzrakstu TIKAI KĀ PNES - tikai pakā pieni))) mē s gā jā m, vā rdu sakot. Tas bija garš , bet jautri))))
Parī ze ir pilsē ta, kas noteikti jā apmeklē . Neatkarī gā ceļ ojumā jū s atklā jat tā s jaunā s puses, redzat š o pilsē tu pavisam citā dā ku. MĪ LESTĪ BA visiem MĪ LESTĪ BAS pilsē tā : )))