Ērta, mierīga un droša viesnīca Dokletā solīdam četriniekam!

Rakstīts: 24 janvārī 2016
Ceļošanas laiks: 1 — 7 janvārī 2016
Viesnīcas vērtējums:
9.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Mē s atpū tā mies White Sand Doclet Beach Resort and Spa 4 no 26. decembra lī dz 2016. gada 13. janvā rim.
Ekskursija iegā dā ta no tū roperatora Anex Tour (gidi lieliski! Tatjana, Alena, Kirils, Andrejs, Avasbeks ir profesionā ļ i! Atseviš ķ a cieņ a AnexTour apmā cī bu nodaļ ai un personā la daļ ai. Kopumā Anex tour ir lī deris Vjetnama, bez pā rspī lē jumiem, autobusi jauni, biroju ir daudz, personā ls viss "brendē ts" pieklā jī gs un atbild uz visiem jautā jumiem).
Lidojā m ar Azur Air (ir iespē ja iepriekš reģ istrē ties aviokompā nijas mā jaslapā un izvē lē ties sē dvietas lidmaš ī nā , no Nha Trang atpakaļ uz Maskavu online check-in nav).

Viesnī ca tika iekā rtota ā tri, 32. un 33. standarta numuriņ os pirmajā stā vā , numuri ir savienoti, kas ir ļ oti ē rti 5 cilvē ku ģ imenei.
Istabas tika tī rī tas katru dienu.
Peldbaseins 30 metri, Doclet pludmale (vai Zoklet pludmale) 70 metri, reģ istratū ra un restorā ns 100 metri. Viss ir tuvu un ē rti.
Ē d brokastis un vakariņ as. Brokastis daudzveidī gā kas un garš ī gā kas, ar ē š anu problē mu nebija. Nebija nekā du gremoš anas problē mu.
Personā ls ir pieklā jī gs, maz cilvē ki saprot krievu un angļ u valodu, bet nebija nekā du š ķ ē rš ļ u saprasties.
Teritorija liela un skaista, dā rznieki strā dā ja katru dienu.
Pludmale ir lieliska, tī ra katru dienu.
Netā lu no abā m pusē m ir zvejnieku ciemati un viesnī cas (kategorijas ir zemā kas un teritorija ir sliktā ka).
Kopumā viesnī ca Doclet ir ļ oti laba un apkā rtne ir skaista.
Mierī ga un kvalitatī va uzturē š anā s viesnī cā
Balto smilš u doklets!
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu