unikāla viesnīca

Rakstīts: 13 novembris 2013
Ceļošanas laiks: 3 — 14 novembris 2012
Kam autore iesaka viesnīcu?: Ģimenēm ar bērniem; Atpūtai ar draugiem, jauniešiem
Viesnīcas vērtējums:
10.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 10.0
apkalpošana: 10.0
Tīrība: 10.0
Uzturs: 8.0
Infrastruktūra: 10.0
Š ī ir unikā la viesnī ca! Es joprojā m esmu bijī bā un pā rsteigta. Tā es neiedomā jos Vjetnamu! Lai gan citā s vietā s var bū t savā dā k.
Es runā ju par saviem iespaidiem. Iesā kumā ar ievadu - visi vī rieš i ir mazi bē rni. . . Izvē loties viesnī cu, mans MCH kaut kur lasī ja par š o Vinperlu, un stingri nolē ma, ka ir vē rts tur aizbraukt un ī stenot savu bē rnī bas sapni - braukt daudz braucienu. Sā kotnē ji domā ju par Phu Quoc salu, bet, acī mredzot, mans sapnis nebija tik spē cī gs kā viņ a! ! ! Uzvarē ja izklaide.
Š ī s viesnī cas galvenā iezī me ir tā , ka tā atrodas uz salas, diezgan liela, ļ oti zaļ a. Uz tā s paš as salas ir arī atrakciju parks, kur var ierasties, nopē rkot biļ eti un pat nenakš ņ ojot viesnī cā . Un tie, kas š eit dzī vo, vienkā rš i nā k un izmanto visus braucienus bez maksas un vismaz visas dienas garumā . Tas tieš ā m ir krrrrto! Sajū ta, ka viss ir iespē jams un vienmē r un jebkurā daudzumā ! Daž kā rt uz pludmali devā mies tikai no rī ta, bet parkā nā cā m divas reizes dienā . Pats forš ā kais, kas mums visvairā k patika, ir automaš ī nas naktī . Nezinu š ī s atrakcijas nosaukumu, tā ds garš ceļ š cauri dž ungļ iem, tu pats brauc ar maš ī nu, tas ir saviļ ņ ojums. Un naktī viss ir arī apgaismots. Katru vakaru tiek rī koti skaisti š ovi. No rī ta devā mies uz akvaparku. Vispā r ne dienu bez atrakciju parka !!! !

Tikpat jautri bija braucot ar funikulieri - ļ oti skaisti, bet arī baisi! ! ! Ī paš i lieliski vakarā , kad stabi bija izgaismoti kā Eifeļ a torņ i. Tumsa un torņ i. . . Nereā li forš i! ! ! Nakts gā jā m pastaigā ties pa Nyachang - ne pā rā k skaidrs kū rorts, drī zā k pilsē ta, visas viesnī cas ir pā ri ceļ am, dī vaina izvē le. Es nenož ē loju mū sē jos. Starp citu, reiz pastaigā jā mies un funikulieris pā rstā ja darboties lī dz rī tam. Nu mums teica, ka ar ā trlaivu vē l varam braukt. Vairs nav vē lu.
Viesnī cas teritorija ir milzī ga, it kā tā vienmē rī gi nonā k paš ā salā . Tai pat ir savs klosteris, milzī ga Budas statuja kalnā . Tas ir ļ oti kluss un savrups, vieglprā tī gs apģ ē rbs un peldkostī mi nav atļ auti. Noteikti ej! Jū s redzē siet Budas statuju kalnā no pludmales - un š ajā zonā bū s kā pš ana pa kā pnē m.
Pats galvenais – pē c braucieniem – protams! Jū ra! ! Maģ ija ir vienkā rš a. Silti, ļ oti silti! Pludmale ir krā š ņ a. Ļ oti liels un gleznains. Vietu pietika visiem, lai gan viesnī ca diezgan liela - laikam puse aizgā ja uz pilsē tu vai aizbrauca uz apskates objektiem. Kā ds pavadī ja dienu pie baseina, bet š ie svē tki nav priekš mums. Kā pē c tas ir vajadzī gs, š is baseins, ja ir tā da jū ra!! !
Viesnī ca kopumā nav nekas ī paš s. Un kā pē c gan vē l funkcijas, ja tas jau ir unikā ls. Istaba maza, bet tī ra un stilī ga, lieliska vannasistaba!! !
Ē dinā š ana 3 reizes dienā . Mazliet noguris, godī gi sakot, no š ī s rezervā cijas un gaidī jis, ka viss bū s garš ī gā k. It kā daudz ē dienu, bet ne pā rā k garš ī gi. Gaļ a nav mī ksta, zivs nav garš ī ga. Pie vietē jā s zupas pieraduš i, jau tad to ē da brokastī s. Apkalpoš ana restorā nā nav ī paš i laba, tehnika nemainā s, kaut kā kopumā diezgan vā ja.
Viesnī cā ir Wi-Fi, periodiski labi uztver, pat istabā .

Krievu valoda viesnī cas jū rā . Un turklā t daudz no Tā lajiem Austrumiem, Sibī rijas. Es nevē los nevienu aizvainot, bet tas ir tā ds, atvainojiet, “tagil”. Ievē rojama auguma onkuļ i un tā das paš as diezgan mazas tantes. Un kā viņ i uzvedas. . . Reizē m bija kauns atzī ties, ka arī mē s esam krievi. . . Mū sē jie nez kā pē c ir pā rliecinā ti, ka vietē jiem vjetnamieš iem viņ i ir jā saprot, turklā t viņ u krievu folklora un neķ ī trī ba. Briesmī gi.
Kopumā kā viss. Neskatoties uz š ausmī go iespaidu no tautieš iem, tomē r kopumā emocijas no pā rē jiem ir pozitī vas. Vjetnama ir skaista, tā s cilvē ki ir smaidī gi un viesmī lī gi. Viesnī ca ir unikā la. Mē s atpū tā mies uz godu, it kā bū tu atgriezuš ies bē rnī bā . Tā ir taisnī ba. Tik daudz emociju un iespaidu!!!!! ! ! Bet nā kamreiz nolē mā m doties uz Phu Quoc.
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu