Filvarok 4*– Atsauksmes

2
Novērtējums 3.010
3.0 Numurs
3.5 apkalpošana
2.0 Tīrība
4.5 Uzturs
5.0 Infrastruktūra
Viesnīca atrodas 2 km attālumā no pilsētas centra. Slavske, 300 metru attālumā no pacēlāja "Crocus" un 1,5 km attālumā no tūrisma kompleksa "Zakhar Berkut". Veikals 300 m Viesnīca piemērota ikvienam, kurš izvēlas aktīvu atpūtu kalnos.Vairāk →
аватар mary.kurylas
 •  apceļots 5 gadiem atpakaļ
Novērtējums 1.0
Reti kad rakstu negatī vas atsauksmes, bet citas izejas vienkā rš i nav : ( Nedē ļ u atpū š amies 2. istabiņ ā , maksā jam 1200 grivnas dienā , bet nosaukt to par cipariem vienkā rš i nav iespē jams - mums iedeva kaut kā du saimniecī bas telpu ar neē rta gulta un akls logs, kura nemaz nav Istabā baigais aizsmakums, lai nenosmaktu - uzliek ventilatoru, proti, no 45 grā diem uztaisa kaut kur ap 38, istaba ļ oti maza, bez galdiņ a un bez darba televizora, atrodas bē niņ os ar avā rijas kā pnē m, atpū š os ar bē rniem - bī stami un neē rti : ( No mazgā š anas lī dzekļ iem tiek nodroš inā ts tikai tualetes papī rs; ne ziepes, ne š ampū nu nedeva, tī ra ik pē c 3 dienas, nav Wi-fi, televizors nedarbojas. … Tomēr ▾ Reti kad rakstu negatī vas atsauksmes, bet citas izejas vienkā rš i nav : ( Nedē ļ u atpū š amies 2. istabiņ ā , maksā jam 1200 grivnas dienā , bet nosaukt to par cipariem vienkā rš i nav iespē jams - mums iedeva kaut kā du saimniecī bas telpu ar neē rta gulta un akls logs, kura nemaz nav Istabā baigais aizsmakums, lai nenosmaktu - uzliek ventilatoru, proti, no 45 grā diem uztaisa kaut kur ap 38, istaba ļ oti maza, bez galdiņ a un bez darba televizora, atrodas bē niņ os ar avā rijas kā pnē m, atpū š os ar bē rniem - bī stami un neē rti : ( No mazgā š anas lī dzekļ iem tiek nodroš inā ts tikai tualetes papī rs; ne ziepes, ne š ampū nu nedeva, tī ra ik pē c 3 dienas, nav Wi-fi, televizors nedarbojas. Nepamatoti dā rgi, daudz neē rtī bas ar bē rniem, un ja var paciest beigtu gultu, nestrā dā još u televizoru, duš ā smirdoš s ū dens vai pa dienu ū dens vispā r nav, wi-fi trū kums, mazgā š anas lī dzekļ i, vadi un no griestiem slī d ā rā naglas - var samierinā ties ar 1200 grivnā m/dienā , tad š ausmī gais aizsmakums un logu trū kums istabā (neskatoties uz to, ka vietne norā da uz BALKONU), kā arī absolū tā vienaldzī ba. administratore visā m deklarē tajā m grū tī bā m padarī ja mū su atvaļ inā jumu par sliktā ko mū su dzī vē : ( Un diez vai ar tā du vadī bu kaut kas te kā dreiz mainī sies! Tā pē c apejiet š o dē monisko vietu pa 10. ceļ u, nesabojā jiet garastā vokli vai atpū tu, kalni ir skaisti, bet diemž ē l jū s to neredzē sit ar Chalet Filvarok: (((((
номер стандарт 1200 грн. в сутки
аватар irina1222
 •  apceļots 8 gadiem atpakaļ
Novērtējums 5.0
Viesnī ca tika atrasta kopā ar manu vī ru internetā . Patika fotogrā fijas un klientu atsauksmes. Fotogrā fija ir skaista, bet patiesī bā tā neatbilst realitā tei. Istabas ir netī ras, ī paš i vannasistabas, zem gultas tika atrasta sveš a veļ a. … Tomēr ▾ Viesnī ca tika atrasta kopā ar manu vī ru internetā . Patika fotogrā fijas un klientu atsauksmes. Fotogrā fija ir skaista, bet patiesī bā tā neatbilst realitā tei. Istabas ir netī ras, ī paš i vannasistabas, zem gultas tika atrasta sveš a veļ a. Gulta un dvieļ i ir nolietoti un acī mredzot ne pirmo gadu.
Mē s gaidī jā m reģ istrē š anos apmē ram 4 stundas, sakarā ar to, ka istaba netika iztī rī ta, jo cilvē ki izgā ja tikai stundu pē c mū su ieraš anā s, visu š o laiku mē s sē dē jā m restorā nā . Par š ī m neē rtī bā m mums pat nepiedā vā ja tasi tē jas.
Biju ļ oti saš utis par rež isora ​ ​ – Maksima uzvedī bu. Viņ š ir ļ oti nelī dzsvarots cilvē ks, nepā rtraukti bļ ā va uz darbiniekiem, apsaukā ja viesmī ļ us, un atpū tnieku klā tbū tnē dzē ra litrus alus un to visu. Viņ š arī sevi sauca par viesnī cas ī paš nieku, tad izrā dī jā s, ka viņ š ir tikai iestā des direktors. 80% negatī vā iespaida atstā ja viņ a než ē lī gā uzvedī ba.
Ē diens nav slikts un salī dzinoš i lē ts. Bet, tā kā darbinieku bija maz, kalpoš ana prasī ja ļ oti ilgu laiku.
Ja vē laties labi pavadī t ģ imenes brī vdienas, iesaku meklē t labā ku viesnī cu.


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI

Отель расположен в 2 км от центра с. Славское, в 300 м от горнолыжного подъемника «Крокус» и в 1,5 км от туристического комплекса «Захар Беркут». Магазин в 300 м. Отель подойдет всем, кто выбирает активный отдых в горах.

Atrašanās vieta Расстояние от отеля до железнодорожной станции «Славское» составляет 3,5 км, а до аэропорта Ужгорода – 151 км.
Viesnīcā

На территории комплекса работает кафе, где подают блюда европейской и украинской кухни. В распоряжении гостей комплекса «Фильварок» общая лаунж-зона. По запросу еда и напитки подаются в номер. Предоставляются гладильные принадлежности и принадлежности для барбекю. Оборудованы места для курения. Размещение домашних животных допускается по предварительному запросу. Этот объект размещения принимает только наличные.

  • kafejnīca/bārs
  • atklāts baseins
  • konferenču zāle/banketu zāle
  • autostāvvieta  FREE 
  • bezmaksas wi-fi
  • telpas cilvēkiem ar invaliditāti
  • nesmēķētāju numuri
  • slēpju noma
  • slēpju uzglabāšanas telpa
Bērniem
  • rotaļu laukums
  • bērnu klubs
  • bērnu ēdienkarte restorānā
  • bērnu gultiņa  FREE 
Izklaide un sports Игровая комната. Чаны. Спортивная площадка. Снаряжение для бадминтона
  • blakus pacēlājs (līdz 600 m)
  • sauna/vanna/hammam
  • biljards
  • galda teniss
  • izjādes centrs
  • makšķerēšana
Telpu apraksts

В отеле 23 номера и 2 корпуса.

Istabās

Wi-Fi, спутниковые каналы, телевизор с плоским экраном, отопление, шкаф/гардероб, сушилка для одежды, фен, бесплатные туалетные принадлежности, ванная комната, кровать, прикроватные тумбочки.

Adrese ул. М. Устияновича, 153-б, Славское, Львовская область, Украина
Tālruņi: +38 (095) 434-42-42
E-pasts: filvarok_s@i.ua
Tīmekļa vietne: Filvarok
FAQ
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам. . Вы можете прекрасно провести время за игрой в бильярд, настольный теннис. Любители конных прогулок могут обратиться в центр верховой езды. Рядом с отелем находится подъемник (до 600 м).Море и волны заиграют новыми красками если воспользоваться услугами рыбной ловли.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детской площадкой с горкой и качелями. Чтобы взрослые могли отдохнуть, детей каждый день развлекает детский клуб. В ресторане есть отдельное детское меню или зона с детским питанием.