Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Pirmo reizi Privetnoje

Rakstīts: 8 augusts 2013
Ceļošanas laiks: 23 jūnijs — 5 jūlijā 2013
Kam autore iesaka viesnīcu?: Relaksējošām brīvdienām; Biznesa braucieniem; Ģimenēm ar bērniem
Viesnīcas vērtējums:
10.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 10.0
apkalpošana: 10.0
Tīrība: 10.0
Infrastruktūra: 6.0
Nu, sā kš u no sā kuma ar pateicī bu mini viesnī cas ī paš niekiem, proti, Ludmilai.
Kurš ir noskaņ ots un meklē tikai pozitī vos sava brī vā laika aspektus, jū s esat š eit. Un visiem stulbiem, slampā m, bobiem utt..... JŪ S, puiš i, esat otrā virzienā , jo tas ir kluss, ģ imenes atvaļ inā jums. Un tad tā lā k var nelasī t!
Es, mans vī rs un divi bē rni, no kuriem vienam bija 7 mē neš i. Pirmo reizi atpū tā mies Privetnoje. Viesnī cu nejauš i atradu internetā , pa tel. Uzreiz sapratu, ka viņ i mū s tur gaida un priecā tos mū s redzē t. Tā nu viss izrā dī jā s.

Grezni apstā kļ i dzī voš anai, paš as viesnī cas atraš anā s vieta pā ri visam ir uzslavas(10 metri no jū ras). Istabā ir viss nepiecieš amais. Sā kot no higiē nas precē m(kas ne visur ir dabū jamas) un beidzot ar paklā ju. tī ri! ! ! Visur un vienmē r! To uzrauga kalpone Tatjana.
daž i vā rdi par virtuvi-gatavojā m paš i saviem spē kiem, tas tikai tā pē c, ka mums ir divi mazi bē rni. Bet tajā paš ā laikā UZMANĪ BU!! ! Es nekad nemazgā ju traukus, to darī ja trauku mazgā jamā maš ī na. Ludmilai ir aprī kota virtuve ar pilnu komplektu. Ir viss. Un nav vienalga, trauki ir dā rgi zī moli. Visa tī rī š ana veikta tikai ar Amway organisko ķ ī miju. Man ne reizi vien palī dzē ja veļ asmaš ī na..... var raksti daudz. Daudz laba!! !
Ilgi neuzdroš inā jos rakstī t savus iespaidus, kā tikai pozitī vos. Un laba vieta nekad ilgi nepaliek tukš a. Tagad mums ir Ludmila nā kamgad, rezervē jiet mū su likumī gā s divas nedē ļ as atvaļ inā jumu.
Par jū ru tā pat kā par jū ru raksta visur. Š eit gribē ju padalī ties ar savu atsauksmi par paš u viesnī cu. daudz. Tas ir manā ms vakaros.
Trakus karaoke cienī tā jus 14 dienu laikā neredzē jā m. Bē rns gulē ja, viss klusi un mierī gi.
PALDIES!! ! Sveicieni jums no Dņ epropetrovskas.
Ya. Dziuba Victoria rakstī ja, un Sergejs, Maš a un mū su mazā Daš a pilnī bā piekrī t.
8/8/2013
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu