









Kompromiss radā s no bē rniem, kuri, lai negulē tu ar sveš iem bē rniem citā ē kā , nolē ma gulē t pa pieciem. Istabā s bija tikai 2 mazi naktsgaldiņ i, un nobruž ā ts skapis, 4 gultas un aizbarikā dē ta izeja uz balkonu. Uzreiz pē c izlī guma tikā mies ar mū su korpusa apkopē jā m, kuras vienmē r kliedza, kā arī atbildē jā m uz visiem bē rnu jautā jumiem ar kliegš anu un neapstiprinā tā m apsū dzī bā m. Istabu atslē gas tika nodotas tikai audzinā tā jā m, kas tika skaidrots ar to, ka ugunsdroš ī bai aizliegts dot atslē gas bē rniem. Visas vē rtī gā s mantas bija jā glabā audzinā tā ju istabā.2 dienas. Vē lā k, pē c sarunas ar galveno ā rstu, atslē gas mums tomē r tika iedotas, bet slē dzenes bija pussalauztas, un kaut kā dā nestrā dā još ā stā voklī . Ļ oti biež i nā cā s saukt galdnieku, elektriķ i vai santehniķ i, jo viss izskatī jā s ļ oti vecs.
Kad atnesā m gultu, mū s atkal gaidī ja pā rsteigumi, gulta un dvielis bija vairā k kā lupatas, un spilveni istabā s bija pilni ap 30%. Uz piezī mē m un sū dzī bā m par apstā kļ iem tika atbildē ts, ka visi tā dzī vo. Tā viņ i dzī voja.
Teterivas sanatorija, kā mums stā stī ja, specializē jas kuņ ģ a-zarnu trakta slimī bā s. Kā izrā dī jā s, sū kņ u telpas ar ā rstniecisko ū deni nedarbojas jau ilgu laiku. Mums piedā vā ja savā kt ā rstniecisko ū deni no avota pie sanatorijas mež ā , kas ne vienmē r bija ē rti, jo pie avota nereti veidojā s lielas vietē jo iedzī votā ju rindas, kas savā ca desmitiem un reizē m simtiem litru lielu ū deni. Ē damzā lē mums (kā arī visiem sanatorijas atpū tniekiem) tika noteikta diē ta № 5, ti, tvaicē ts ē diens. Viņ i pat nav dzirdē juš i par visā m daž ā du slimī bu diē tā m, kas aprakstī tas sanatorijas oficiā lajā vietnē internetā.
Ļ oti biež i ē damistabā maizes grozos atradā m sapelē juš u maizi, arī trauki bija vē lreiz jā nomazgā pirms ē diena likš anas, dzeramā krū zes bija no plastmasas, ko visi cilvē ki uzskatī ja par vienreiz lietojamā m, mums tā s kļ uva lietojamas uz 21 dienu.
Krā na ū dens nebija piemē rots dzerš anai, bija sarkans. Sā kumā vē l bija karsts ū dens, un tad no krā niem sā ka pamī š us tecē t auksts un ļ oti karsts ū dens, un mazgā š ana bija ļ oti grū ta un nepatī kama.
Arī tualetes nebija apbrī nas vē rtas. Vienā no tualetē m no mitruma un aukstuma pat auga ī stas sē nes. Gliemež i bija arī katras tualetes "dekorā cija". Tualetes bija atsegtas, lielā kajā daļ ā istabu duš a bija salauzta, un bē rni bija spiesti doties uz citā m telpā m, lai mazgā tu veiksmi.
Vienī gais iemesls, kā pē c bē rni bija apmierinā ti ar procedū rā m. Tikai viens cilvē ks visā sanatorijā izteica mū su cieņ u. Viņ š bija medicī nas nodaļ as vadī tā js.
Lai gan bija daž i komentā ri par procedū rā m. Terapeitiskā s fizkultū ras kabinets tikai nedaudz atgā dinā ja kaut ko medicī nisku, tur simulatori visi bez izņ ē muma bija salauzti, tikai tenisa galds palika neskarts, raketes un bumbas mums nedeva, bē rniem paš iem bija jā brauc uz pilsē tu un jā iegā dā jas inventā rs. Mums arī nepietika ar ballē m, tā pē c mū su bē rniem nebija iespē jas izklaidē ties.
Konkursi notika gandrī z katru dienu, bet diemž ē l tas bē rnos interesi neizraisī ja, jo konkursi bija ļ oti zemā lī menī un katra scenā rijā bija arī bē rnu kritika.
Neskatoties uz to, mū su bē rni uzvarē ja futbola sacensī bā s (1. vieta), konkursā "Mis Teter" (1. vieta), konkursā "Karū ke laukumā ", volejbola sacensī bā s (2. vieta), kā arī piedalī jā s konkursā "Mr. . Teter" 2. vieta), uzmini melodiju, kazaku spē les un aktiermā kslas sacensī bas.
Mū su bē rni, kā du laiku uzturē juš ies sanatorijā , saslima un bija spiesti iegā dā ties medikamentus par saviem lī dzekļ iem, jo sanatorijai nebija atbilstoš u medikamentu ā rstē š anai vai arī viņ i tos vienkā rš i neizsniedza. Atrodoties aukstā , mitrā telpā.21 dienu, daž iem bē rniem attī stī jā s hroniskas slimī bas, piemē ram, astma un gastrī ts.
Uzturoties sanatorijā , bē rni tika nogā dā ti ekskursijā uz Kosmonautikas muzeju un Dabas muzeju, kas atrodas Ž itomirā.
Kopumā ne visi ir apmierinā ti ar pā rē jo.





