Viesnīca ir laba, bet ... "muša ziedē" un sabojāja pieredzi

Rakstīts: 22 augusts 2021
Ceļošanas laiks: 12 — 19 jūlijā 2021
Kam autore iesaka viesnīcu?: Relaksējošām brīvdienām; Ģimenēm ar bērniem; Atpūtai ar draugiem, jauniešiem
Viesnīcas vērtējums:
7.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 6.0
apkalpošana: 10.0
Tīrība: 2.0
Uzturs: 6.0
Infrastruktūra: 8.0
Atpū tā s 12 cilvē ku grupā . Telpas tika rezervē tas iepriekš . Ierodoties mū s sagaidī ja, 8.00 bijā m viesnī cā s. Viena no istabā m bija gatava reģ istrā cijai, pā rē jā s vakariņ ā m (vienojā mies ar saimnieci). Ir kur atstā t mantas, pā rģ ē rbties un doties uz jū ru.
Istabas tī ras, veļ a tī ra, viss kā rtī bā . Divguļ amā gulta un dī vā ngulta. (Mū s iekā rtoja 4-vietī gā istabā.8). BET pē c nakš ņ oš anas pirmajā naktī viņ i atrada caurumu, caurumu, iegremdē š anu dī vā nā ))) dī vā ns ā rē ji neizskatā s slikti, bet tas ir salikts no lī stē m un kokš ķ iedru plā tnē m, kas pā rklā tas ar audumu. Mani pā rsteidza administratores Svetlanas reakcija: - Tev ir bē rns, viņ š lē ca, tu staigā ji viņ am virsū ar kā jā m utt. Mē s centā mies nelamā ties un nesabojā t attiecī bas. brī vdienu, un tika nolemts uzlikt matraci uz dī vā na. Otrā nakts, rezultā ts tā ds pats. Sveta savā garā : "nav pareizi tev gulē t uz dī vā na"! Un tad mani nervi neizturē ja, dari ko gribi, bet sagā dā mums tā s ē rtī bas, par kurā m maksā jā m! ! ! Izsaku cieņ u saimniecei, viņ a piedā vā ja pā rvā kties uz citu istabu (2. izrā dī jā s daudz labā ka, ietilpī ga un ar divā m divguļ amajā m gultā m). Saimniece sabiedriska un atstā jusi labu iespaidu, ieliku +, administratore -.
Viesnī cas personā ls ļ oti labs, viss tī rs, ē diens ā tri pasniegts, tī ri labi. Ē diens viesnī cā ir diezgan garš ī gs, bet ē dienkarte ir 2 blu un porcijas kā bē rnam))) Bet sakarā ar to, ka viesnī ca atrodas diezgan tā lu no tirgus, kafejnī cā m un ē dnī cā m, mē s biež i ē dā m viesnī cā .

Jū ra š ogad izrā dī jā s netī ra (((bet diezgan silta)).
Ļ oti iesaku š o viesnī cu, labprā t atgrieztos. Man ļ oti patika divvietī gie numuriņ i 3 stā vu ē kā pretī virtuvei. Istabas ir apdarinā tas ar apš uvumu, gulta un matrač i ir ē rti. Joprojā m nav slikti numuriņ i ē kā pretī galvenajai ieejai, bet 4-vietī gā m istabā m ir ļ oti mazas vannas istabas. mezgli. Mū su pirmā istaba (8. ) Es nevienam neieteiktu, ja vien mē beles un matracis uz gultas nav atjauninā tas. Tas ir diezgan vecs, un iekš ā visi gredzeni un dā rdo)))
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu