
Vienstā vu villa atrodas San "Ozerny" teritorijā Kreminā . Luhanskas apgabals priež u mež a sirdī . Blakus ir liels skaists ezers, kur var peldē ties, laivot, makš ķ erē t, sauļ oties...Lī dz ezeram jā iet pa mež u, kas palī dz atveseļ ot un stiprinā t organismu.
… Tomēr ▾
Vienstā vu villa atrodas San "Ozerny" teritorijā Kreminā . Luhanskas apgabals priež u mež a sirdī . Blakus ir liels skaists ezers, kur var peldē ties, laivot, makš ķ erē t, sauļ oties...Lī dz ezeram jā iet pa mež u, kas palī dz atveseļ ot un stiprinā t organismu. Papildus var pasū tī t diē tas un fizioterapijas procedū ras. Mē s ar bē rnu devā mies uz masā ž u, Š arko duš u un sā ls istabu. Vakarā spē lē jā m badmintonu un devā mies uz diskotē ku. Teritorijā ir veikals, tā pē c var paē st, jo ī paš i tā pē c, ka ir visi apstā kļ i (individuā la virtuve). Villa ir 1-2-3 guļ amistabu dzī voklis ar visā m ē rtī bā m. Katram dzī voklim ir individuā la lapene ar bā rbekjū . Bē rniem ir smilš u kaste. ES iesaku!





Patīk
Tev patīk
• 1
Rādīt citus komentārus …


Es š ogad gā ju uz Arteku ļ oti patika pabarot izcilu istabu lielas gaiš as gultas divstā vu 12 cilvē ki istabā labi, vienkā rš i super patika gribu atkal uz Artek!!!!!!! : )=)
… Tomēr ▾
Es š ogad gā ju uz Arteku ļ oti patika pabarot izcilu istabu lielas gaiš as gultas divstā vu 12 cilvē ki istabā labi, vienkā rš i super patika gribu atkal uz Artek!!!!!!! : )=)




Patīk
Tev patīk