Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Krasnaia Gvozdika 3*– Atsauksmes

10
Novērtējums 4.610
№7 viesnīcas reitingā Primorska
5.2 Numurs
4.3 apkalpošana
5.1 Tīrība
4.1 Uzturs
4.1 Infrastruktūra
Atpūtas centrs "Red Carnation" robežojas ar valsts rezervātu "Obitochnaya Spit". 6,0 hektāros Azovas jūras piekrastē atrodas trīs divstāvu ķieģeļu kopmītņu ēkas, kas renovētas pēc rekonstrukcijas 2008. gadā. Strādā no maija līdz septembrim, uzņem pieaugušos un vecākus ar bērniem no 1 gada vecuma.Vairāk →
аватар jeffrhole
 •  apceļots 4 gadā atpakaļ
Novērtējums 2.0
Uzturē š anā s laikā , trī s dienas, istaba ne reizi netika uzkopta, tī rī ja paš i. Pirmajā dienā katls nedarbojā s. Pludmale grib to labā ko, krasts pilns ar gliemež vā kiem, kas var viegli sagriezt kā jas. Pludmale nav labi uzturē ta. … Tomēr ▾ Uzturē š anā s laikā , trī s dienas, istaba ne reizi netika uzkopta, tī rī ja paš i. Pirmajā dienā katls nedarbojā s. Pludmale grib to labā ko, krasts pilns ar gliemež vā kiem, kas var viegli sagriezt kā jas. Pludmale nav labi uzturē ta. Neiesaku š o viesnī cu, tikai nož ē loju, ka tur paņ ē mā t istabiņ u.
аватар garri0510
 •  apceļots 8 gadiem atpakaļ
Novērtējums 6.0
Katru gadu Neatkarī bas dienā mē s ar sievieti dodamies uz Primorsku. Š oreiz viņ i izvē lē jā s Sarkano neļ ķ i. Viņ i to nenož ē loja. Istaba 3. korpusa otrajā stā vā , standarta. Balkona nav. Logs plastmasas, ar tī klu, bez odiem. … Tomēr ▾ Katru gadu Neatkarī bas dienā mē s ar sievieti dodamies uz Primorsku. Š oreiz viņ i izvē lē jā s Sarkano neļ ķ i. Viņ i to nenož ē loja. Istaba 3. korpusa otrajā stā vā , standarta. Balkona nav. Logs plastmasas, ar tī klu, bez odiem. Gaisa kondicionieris darbojas. Vannas istaba ar duš u. 4 gultas. Ledusskapis gaitenī . Ē diens un dzē riens no tā nepazuda. 20 metru attā lumā no ē kas vasaras virtuve. Ē kas priekš ā atrodas mini zoodā rzs ar cā ļ iem un truš iem, kas brī vi pā rvietojas visā teritorijā . Grila zona ar bā rbekjū un krē sliem un galdiem. Ir ē damistaba 3 ē dienreizes dienā.200 UAH. Facebook. Neņ ē mā m, neko neteikš u. Pludmale atrodas 200 metru attā lumā . 2 nojumes, ir gultas (bezmaksas), duš a un laipa.
Personā ls, gandrī z neredzams. Pasū tī jumi tika pieņ emti bez problē mā m, priekš apmaksa tika samaksā ta par 1 dienu. Sanā ca un izsniedza 5 minū tē s. Automaš ī na bezmaksas stā vvietā.
Mums patika. Nā ksim vē lreiz! ! ! ! !
аватар lesoleil.dp
 •  apceļots 9 gadiem atpakaļ
Novērtējums 4.0
Mē s bijā m š ajā pansionā tā augustā ar diviem bē rniem 1.5 un 4 gadi. Mums nepaveicā s ar laikapstā kļ iem. Jū ra bija ne tikai auksta, bet arī netī ra. Mē s atpū tā mies 5 dienas, pā ris dienas vē l nebija nekā , un tad aļ ģ es peldē ja uz krastu))) Es nekad neko tā du neesmu redzē jis. … Tomēr ▾ Mē s bijā m š ajā pansionā tā augustā ar diviem bē rniem 1.5 un 4 gadi. Mums nepaveicā s ar laikapstā kļ iem. Jū ra bija ne tikai auksta, bet arī netī ra. Mē s atpū tā mies 5 dienas, pā ris dienas vē l nebija nekā , un tad aļ ģ es peldē ja uz krastu))) Es nekad neko tā du neesmu redzē jis. Viņ i aizsū tī ja visu piekrasti, un ū denī bija tikai aļ ģ es. Š is purvs beidzā s 7-10 metrus no krasta. Kopumā vannoš anā s nebija vā jprā tī ga lieta))) Administrā cija, protams, mē ģ inā ja š o lietu noskaidrot, bet bez rezultā tiem. Mē s izbraucā m ar ā trumu, un es nezinu, kā viņ iem tas beidzā s. Pati pludmale laba, ī paš i ģ imenē m ar bē rniem, ir nojumes un sauļ oš anā s krē sli, viss iztī rī ts, viss kā rtī gs.
Neskatoties uz to, ka peldē š ana un sauļ oš anā s ī paš i nevedā s, mū su bē rniem nebija jā garlaikojas. Tā ir š ī hosteļ a priekš rocī ba. Teritorijā atrodas tā sauktais mini zoodā rzs, tā s ir priekš pilsē tas ar dekoratī vā m vistā m un truš iem, kas varē tu brī vi klī st pa teritoriju, un dī ķ is-baseins ar mazā m zivtiņ ā m. Un arī rotaļ u laukums. Bē rni bija priecī gi.
Numurs. Par 250 UAH/dienā uz 2 pieauguš ajiem un 2 bē rniem principā neslikti: 4 gultas, galds, krē sli, kondicionieris un parasta vannasistaba ar duš u un boileri, nevienu dzī vu radī bu istabā nesatiku. Ledusskapis ir liels gaitenī , viens vairā kā m istabā m. Tī rī š ana - pē c pieprasī juma. Mē s prasī jā m - mums slaucī ja un mazgā ja grī du.
Ē diens ir diē tisks, porcijas lielas, mē s un bē rni ē dā m, kas viņ iem ir pā rsteidzoš i))) Sū dzī bu nebija. Ir arī "lauka" virtuve ar elektriskajā m plī tim, izlietnē m un ledusskapjiem. Tas neizskatā s ļ oti labi. Bet nekas, lietots - normā ls, dzī vs)))
Teritorijā ir stā vvieta automaš ī nā m, noteiktā vietā ir Wi-Fi, ir grila iekā rtas.
Rezumē jot, kopumā iespaids paliek normā ls, ī ss izbrauciens uz nedē ļ as nogali par saprā tī gu cenu derē s.
Здесь живут кролики и курочки))) Море Пляж Пляж с навесами Берег Корпуса, вид с моря Море
аватар ipetrov710
 •  apceļots 9 gadiem atpakaļ
Novērtējums 1.0
Atpū ties 2016. gada vasarā ! Jū ra ir viens pluss no pā rē jā m! Ē diens ir drausmī gs, telpas principā netī rī tas, tī meklis ieraš anā s dienā , pā rtikas drū mums, pā rē jais nav budž eta, vai cilvē ki nav redzē juš i normā lus apstā kļ us un ē dienu par tā du paš u cenu, vai arī viņ i nesaprotu, ka 9 tū kstoš i grivnu par 9 naktī m ir nauda! Neiesaku nevienam! Direktore nav atsaucī ga - pē c pagā juš ā gada izsaukumiem dienesta jautā jumos - neviena kļ ū da nav izlabota - cilvē ki uz tā diem netī rumiem neaizies!. … Tomēr ▾ Atpū ties 2016. gada vasarā ! Jū ra ir viens pluss no pā rē jā m! Ē diens ir drausmī gs, telpas principā netī rī tas, tī meklis ieraš anā s dienā , pā rtikas drū mums, pā rē jais nav budž eta, vai cilvē ki nav redzē juš i normā lus apstā kļ us un ē dienu par tā du paš u cenu, vai arī viņ i nesaprotu, ka 9 tū kstoš i grivnu par 9 naktī m ir nauda! Neiesaku nevienam! Direktore nav atsaucī ga - pē c pagā juš ā gada izsaukumiem dienesta jautā jumos - neviena kļ ū da nav izlabota - cilvē ki uz tā diem netī rumiem neaizies!
аватар _186608
 •  apceļots 10 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
Liela teritorija, lielas terases, aiz sē tas ī sti savvaļ as truš i, tie barojas no barotavas. Jū ra un pludmale ir tī ras. Ir nojumes. Rež isors ļ oti atsaucī gs. Atbild uz visiem jautā jumiem. No mī nusiem teritorijā un ciematā nav neviena laba veikala, tikai stends. … Tomēr ▾ Liela teritorija, lielas terases, aiz sē tas ī sti savvaļ as truš i, tie barojas no barotavas. Jū ra un pludmale ir tī ras. Ir nojumes. Rež isors ļ oti atsaucī gs. Atbild uz visiem jautā jumiem.
No mī nusiem teritorijā un ciematā nav neviena laba veikala, tikai stends.
аватар karina22
 •  apceļots 10 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Palikā m tikai nedē ļ u. Visi bija apmierinā ti, visiem patika. Meklē jā m bā zi, kur var vienkā rš i atpū sties no burzmas. Draugi ieteica sarkano neļ ķ i un nenož ē lojā m. Tī ri, omulī gi un kaut kā viss kompakts - jū ra blakus, ē damistaba blakus. … Tomēr ▾ Palikā m tikai nedē ļ u. Visi bija apmierinā ti, visiem patika. Meklē jā m bā zi, kur var vienkā rš i atpū sties no burzmas. Draugi ieteica sarkano neļ ķ i un nenož ē lojā m. Tī ri, omulī gi un kaut kā viss kompakts - jū ra blakus, ē damistaba blakus. Istabā ir labierī cī bas, kondicionieris. Uzreiz iztī ra pē c pieprasī juma. Pludmale arī patī kama, tī ra un ar nojumē m. Un bezmaksas sauļ oš anā s krē sli.
аватар czuprik1
 •  apceļots 12 gadiem atpakaļ
Novērtējums 2.0
Ceļ ojis ar ģ imeni. Nevienam neiesaku š o bā zi. Jā , jū ra un smiltis ir izcilas, bet citā di - viena reklā ma! Nav apkalpoš anas, bā rs ir ē stuve, ebreji ē d ē damistabā , pionieru nometne un tā s darbinieki. Ē diens bā rā pā rsvarā ir pusfabrikā ti, un tā ir puse no nepatikš anā m, salī dzinot ar trauku (un pat pirmsrevolū cijas) tī rī bu. … Tomēr ▾ Ceļ ojis ar ģ imeni. Nevienam neiesaku š o bā zi. Jā , jū ra un smiltis ir izcilas, bet citā di - viena reklā ma! Nav apkalpoš anas, bā rs ir ē stuve, ebreji ē d ē damistabā , pionieru nometne un tā s darbinieki. Ē diens bā rā pā rsvarā ir pusfabrikā ti, un tā ir puse no nepatikš anā m, salī dzinot ar trauku (un pat pirmsrevolū cijas) tī rī bu. Pā rtiku nav kur nopirkt, nav pat veikala, kur var nopirkt desiņ as. Ī sā k sakot, ē st var tikai krekerus un č ipsus. Degvī ns ne vienmē r ir bā rā , un, ja ir, tas ir par dubultu cenu un izvē le ir slikta. Uzturoties bā zē , nevarē ju pasū tī t č eburekus (atbilde bija - virtuve aizņ emta). Jautā jot par ekskursiju uz putnu salu, tika sniegta atbilde, ka laiva salū zusi. Diskotē kas nav. Ļ aujiet man tikai teikt, ka pakalpojumu vispā r nav. Stā vlaukumu neviens nesargā , vā rti tur vaļ ā pat naktī ! Tā nav bā ze — tā s ir tikai muļ ķ ī bas! Ja gribi ekstrē mu, ej!
аватар karina22
 •  apceļots 13 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Un mē s ar ģ imeni atpū tā mies gan š ovasar, gan pagā juš osezon, un brauksim arī nā kamsezon - mums tur ļ oti patī k, un ī paš i bē rniem: jū ra, ē diens, un ī paš i namatē vs D. Vova. Starp citu, mē s arī krustojā s ceļ i ar ebrejiem, bet nekas tik nā vē još s nebija - ebreju baroš ana, protams, "cieš " salī dzinot ar pamata (te vispā r ē da uz pilnu klapi), bet viņ u savdabī gā virtuve ir diezgan pieņ emama. … Tomēr ▾ Un mē s ar ģ imeni atpū tā mies gan š ovasar, gan pagā juš osezon, un brauksim arī nā kamsezon - mums tur ļ oti patī k, un ī paš i bē rniem: jū ra, ē diens, un ī paš i namatē vs D. Vova. Starp citu, mē s arī krustojā s ceļ i ar ebrejiem, bet nekas tik nā vē još s nebija - ebreju baroš ana, protams, "cieš " salī dzinot ar pamata (te vispā r ē da uz pilnu klapi), bet viņ u savdabī gā virtuve ir diezgan pieņ emama. Domā ju, ka kurš iet uz atpū ties ar pozitī vā m emocijā m atpū tī sies, un kam nav garastā vokļ a, viss bū s savā dā k. . . IMHO
аватар avtech.dn
 •  apceļots 13 gadiem atpakaļ
Novērtējums 1.0
Vē lamies padalī ties savā rū gtajā pieredzē par š ajā nometnes vietā pavadī to nedē ļ as nogali. Par pā rē jo vienojā mies iepriekš , veicā m avansa maksā jumu, jo pā rliecinā jā m, ka apstā kļ i bū s atbilstoš i aprakstam! Bet cik mē s esam mazprasī gi cilvē ki , bijā m š okā ieraugot š ī s ekonomiskā s istabas. … Tomēr ▾ Vē lamies padalī ties savā rū gtajā pieredzē par š ajā nometnes vietā pavadī to nedē ļ as nogali. Par pā rē jo vienojā mies iepriekš , veicā m avansa maksā jumu, jo pā rliecinā jā m, ka apstā kļ i bū s atbilstoš i aprakstam! Bet cik mē s esam mazprasī gi cilvē ki , bijā m š okā ieraugot š ī s ekonomiskā s istabas. Grū ti pat nosaukt par cipariem! Viss nobruž ā ts, naktsskapī š iem durvis nokrī t, matrač i netī ri, ieejas durvis ne tikai no eņ ģ ē m krī t ar saplaisā juš iem stikliem. Gandrī z uzkritu bē rnam virsū . Tualete ir pirmajā stā vā . sievietes. un nopē rc normā lu mikseri. Par smakā m negribu runā t! Tā nokļ uvā m, kad ebreju kopiena samaksā ja par bā zi! Lai gan priekš apmaksā mū s neviens par to nebrī dinā ja! Ebreji ielika virtuvē savu pavā ru! Traukus virtuvē ir pirmsdiluva. Tā dā paš ā sarū sē juš ā stilā . Krū zes laikam no 70. gadiem. Tas ir mantotas no nometnes. Porcijas daudz mazā kas kā ukraiņ u pavā rs gatavoja. (Bet atvainojos, tad cenai jā bū t trī s reizes mazā k). Viss svaigs un bezgarš ī gs, turklā t auksts. Nometnes tuvumā nav tirgus. Bijā m iepirkties Primorskā . Jū s vienkā rš i nicī gi tur to darī t!
Ž ē l bija divu meiteņ u (tā s ir tikai tā s ar kurā m izdevā s satikties 3 dienā s, un cik vē l ir. . . )Viņ as atbrauca no Baltkrievijas ar diviem maziem bē rniem. Turklā t meitene ir invalī de. viņ i izplē sa it kā no standarta istabiņ as, bet ieslē dza ekonomiskajā istabiņ ā , viņ i arī apmetā s otrajā stā vā ! Kā š ī meitene gā ja augš ā un lejā pa kā pnē m tev bija tikai jā redz. Neģ ē ļ i hosteļ a administrā cija ! ! ! tai skaitā par tā du cenu! ), tā kā ebrejiem svē tki! Turē jā s no visa spē ka (par laimi bijā m ar maš ī nu un tikai 3 dienas), lai nesarī kotu tur pogromu! Tuvumā nav nevienas kafejnī cas. Pludmalē tikai bā rs, kur cenas kosmiskas! Atseviš ķ s silts pateicī bas vā rds vī riem, kas vada diskotē ku. š ausmas! Rū pī gi izlasi atsauksmi un padomā : ja vē lies sabojā t atvaļ inā jumu sev un saviem mī ļ ajiem, uz priekš u, un ja nē , tad apbrauciet š o "hostelī ti"
аватар denis.tk1
 •  apceļots 14 gadiem atpakaļ
Vairā kas reizes atpū tos Krasnaja Gvozdika bā zē ar sievu un 4 gadus veco meitu. Vienmē r mitinā jā s divistabu apartamentos. Bā ze ir bijusī pionieru nometne, tā pē c teritorija ir liela. Uzreiz ā rpus teritorijas, no vienas puses, sā kas apmetne ar tirgu ar veikaliem un kafejnī cā m, no otras puses, aiz ž oga sā kas rezervā ts! Pludmale tī ra ar trī s (!! ! ) veidu nojumē m katrai gaumei un sauļ oš anā s krē sliem, pludmale manā atmiņ ā nekad nav bijusi piepildī ta pat par 50%, vietas zem nojumē m pietika visiem. … Tomēr ▾ Vairā kas reizes atpū tos Krasnaja Gvozdika bā zē ar sievu un 4 gadus veco meitu. Vienmē r mitinā jā s divistabu apartamentos. Bā ze ir bijusī pionieru nometne, tā pē c teritorija ir liela. Uzreiz ā rpus teritorijas, no vienas puses, sā kas apmetne ar tirgu ar veikaliem un kafejnī cā m, no otras puses, aiz ž oga sā kas rezervā ts! Pludmale tī ra ar trī s (!! ! ) veidu nojumē m katrai gaumei un sauļ oš anā s krē sliem, pludmale manā atmiņ ā nekad nav bijusi piepildī ta pat par 50%, vietas zem nojumē m pietika visiem. Pludmalē ir laiva, skrejritenis, banā ns, "tablete" utt. Pludmales ī patnī ba ir tā da, ka piekraste ir izvietota tā , ka Sarkanajā neļ ķ ē , kad jū ra ir vē traina, gandrī z vienmē r ir mierī gs. ! Uz rezervā tu var aizbraukt ar kvadraciklu - diezgan ekstrē ma izklaide))) Istabas izcilas, plaš as, tikko izremontē tas un mē belē tas, duš as telpa arī nav maza ar labu duš u. Vienī gais mī nuss ir tas, ka duš a ir slikti vē dinā ta, un, lai ventilē tu, jums ir jā tur durvis vaļ ā . . Ē diens ir labs, protams, ne Eiropas bufete, bet diezgan garš ī gs un pietiekami daudz, mana meita ē da savu porciju, un tas man ir rā dī tā js))) Tomē r ē damistabā bija veci padomju ē dieni, Nezinu, varbū t jau nopirka jaunas, š ogad vairā k nebija. Vakarā ir vasaras kafejnī ca ar dzī vo mū ziku, katru vakaru ir bē rnu programma, mana meita to gaidī ja katru dienu))) Ē kā ir diskotē ka. Kopumā bā ze tiem, kas atnā ca atpū sties mierī gi un nevē rī gi, klusi un mierī gi. Pā rsvarā cilvē ki nā k ar bē rniem. Personā ls ir pieklā jī gs, iespē jams, galvenokā rt tā pē c, ka direktors ar ģ imeni visu laiku dzī vo bā zē un visu kontrolē . Kopumā Primorskā ir diezgan labi, manuprā t, ja ir labā ks, tas ir daudz dā rgā ks.


iemiesojums tkachenko50
Man ir divi bērni ar gremošanas problēmām, vai ir iespējams atteikties no ebreju šefpavāra gatavotā ēdiena, ja plānojam dzīvot apartamentos ar iekļautu ēdināšanu. Un kādas vēl neērtības ebreju puiši rada, piemēram, pludmalē, saziņā?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
VIESNĪCU EKSPERTI
Pārstāvis viesnīca
iemiesojums anlen.ru
‹ Viesnīca Krasnaia Gvozdika 3*

База отдыха «Красная гвоздика» граничит с государственным заповедником «Коса обиточная». На 6,0-ти гектарах побережья Азовского моря находятся три двухэтажных кирпичных спальных корпуса, обновленных после реконструкции в 2008 г.

Работает с мая по сентябрь, принимает взрослых и родителей с детьми возрастом от 1-го года.

Atrašanās vieta 100 м до пляжа. 30 км от г. Бердянск (аквапарк, дильфинарий, зоопарк, аттракционы «лунопарк», сувенирный рынок).
Pludmales apraksts Cобственный, в 100 м от корпусов, шириной 115 м, на котором: теневые навесы, шезлонги, душ с пресной водой, дежурный матрос-спасатель. Организован прокат: мячей, банбентона, водного велосипеда, лодок для рыбалки, гидроцикла, катамарана, «шайба», катер (прогулка в акватории и на птичий остров).
  • privātā pludmale
Viesnīcā

Cтоловая, бар с летней площадкой и живой музыкой, конференц зал-кинотеатр, места для приготовления барбекю, шашлыка, круглосуточная охрана, трансфер от вокзалов (платно, свой автобус на 12 мест).

  • restorāns
  • kafejnīca/bārs
  • konferenču zāle/banketu zāle
  • autostāvvieta  FREE 
  • transfērs uz/no lidostas
Bērniem
  • rotaļu laukums
Izklaide un sports 6 бильярдных столов, сауна, спа бассейн.
  • sauna/vanna/hammam
  • biljards
  • galda teniss
  • basketbola laukums
  • futbola laukums
  • disko klubs
Telpu apraksts

3 двухэтажных кирпичных спальных корпуса реконструкции 2008 г:

8 двухкомнатных и 4 однокомнатных номера «люкс», 48 однокомнатных номера «стандарт», 15 однокомнатных номера «эконом». Возможно проживание в номерах "стандарт" и "люкс" с самостоятельным приготовлением питания.

Istabās

Люкс: кондиционер, телевизор, холодильник, ванная: душ с гидромассажем, туалет, умывальник, водонагреватель, балкон.

Стандарт: 4 спальных места, кондиционер, душ, туалет, умывальник, водонагреватель.

Эконом: 4 спальных места. Душ, туалет, умывальник, водонагреватель и кухня находятся на этаже.

Adrese 72105 Запорожская обл., Приморский р-он, пос. Набережный, ул. Ковпака 1
Tālruņi: +38 (06137) 68388
+38 (066) 5679445 - администрация
+38 (067) 6130801 - зам. директора
+38 (067) 6130310 - директор
E-pasts: krasnay_gvozdika@i.ua
Tīmekļa vietne: Krasnaia Gvozdika
FAQ
Какой пляж у отеля?
У отеля собственный
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам. . Вы можете прекрасно провести время за игрой в бильярд, настольный теннис, баскетбол, футбол. Танцы-шманцы до утра или как позволит администрация отеля, вот что Вас ждет в Диско-клубе.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детской площадкой с горкой и качелями.