
Istabā s sadalī ta privā tmā ja ar nelielu iekš pagalmu un lapeni pagalmā apmē ram 10 cilvē kiem +/-. Tikai 8 istabas. Katrā numurā ir sava mini virtuve, kas aprī kota ar nepiecieš amajiem piederumiem, vienvietī gā istaba ir mazā kā vā rda tieš ā kajā nozī mē , pā rē jā s telpas paredzē tas 2-4 personā m. Labi matrač i un izvelkami dī vā ni pē c vajadzī bas, dī vā ni ļ oti ē rti. Gulta ir krā saina (ne balta), bet nav nekā du tī ru pretenziju.
Mē s ī rē jā m visu mā ju, visas 8 istabas, tā pē c administrā cija atstā ja mū s vienus))
Ir 4 veidu brokastu iespē jas. Pankū kas un siera kū kas ir visgarš ī gā kā s olu kultenis C klasei. Brokastī s pagatavota tē ja, dabī ga kafija! Kopumā viesnī ca ir laba.




No esoš ajiem mazajiem aplokiem (turklā t, lai jū s saprastu, uz ko jū s ejat):
1. Brokastis ir iekļ autas cenā , bet labā k tā s neņ emt - visi trauki ir Ļ OTI slikti mazgā ti. . .
2. Suns aiz ž oga ir liels un ļ oti skaļ i rej - visu laiku. . .
3. "Apsargā ta autostā vvieta" - tikai platforma ā rā pretī ž ogam uz ielas...
4. Alerģ ijas slimniekiem - tur vispā r ir aizliegts iet - 4 kaķ i, kas iet visur gan iekš ā viesnī cā , gan lapenē , kur jums tiek pasniegtas brokastis. . .
5. Vienā istabā nestrā dā TV - teica "pavelciet izvadu aiz gultas, tur kaut kas nā k nost"...
6. Vannasistabā nav lē ta aizkara - duš ā jā ieiet vai nu sē ž ot vannas istabā , vai ū dens pat lidos istabā...Vienā no istabā m nebija stiprinā juma lejkannai. sienu, lai gan atkal bez aizkara jums joprojā m ir jā izmanto viena roka, vienmē r turiet to paš u lejkannu
7. Dvieļ i un gultas veļ a neizž ū st - smird un ļ oti stipri smird pē c pelē juma. . . Tieš ā m ļ oti stipri. . . Jā paņ em no dī vā na viens no dekoratī vajiem spilveniem, jo nav spē ka smirdī gu š ņ aukt. spilvens visu nakti. . .






Saimnieki zvanī ja - ī si sakot, viesnī cas administrā cija jau 12. datumā visu dienu iepriekš zinā ja, ka atbrauksim un kaut kur izmitinā sim. Protams, neviens mū s pat nemē ģ inā ja par to brī dinā t. Lī dzekļ i no biļ etē m. ua viņ i nā ca, viņ i tos dabū ja - bet nav kur apmesties. Un saimniece atvainojā s, ka parasti rezervā ciju apstiprina caur biļ etē m.
ua manuā li - un š eit mē s rezervē jā m viesnī cu "iepriekš ē jā dienā un viņ ai nebija laika atcelt mū su rezervā ciju. "
Tad mums par saviem lī dzekļ iem lū dza apmesties viesnī cā Pantagruel. Pā rliecinot, ka biļ etes. ua atgriezī s naudu - viss bū s apm. Solī ja pā rskaitī jumu (tas ir vienī gais, ko var atzī mē t). Izvē rtē jot situā ciju, mē s ar sievu nolē mā m doties nevis uz citu viesnī cu - bet gan doties uz autoostu, lai nokļ ū tu Dņ ipro pilsē tā (nav bijusi vē lme atkal tē rē t naudu un palikt citā viesnī cā ).
Nu tad stā sta apogejs - pievē rsā mies suportu biļ etē m. ua, kas sazinā jā s ar š o viesnī cu. Viņ i (viesnī cas administrā cija) atteicā s atdot naudu - pamatojot to ar to, ka reģ istrē š anā s brī dī numuriņ š mums nebija aktuā ls un mē s nolē mā m doties uz autoostu (!!!!!! ).
Tā du nelieti tirgus lī menī sen nebiju saticis - lai gan pa Ukrainu braucu diezgan biež i. Tik daudz, ka uzņ ē mē jam ir jā bū t gatavam noslī cinā t par 800 UAH.
, kas sanā ca tieš i tā pat, neskatoties uz iespē ju saņ emt negatī vas atsauksmes un atsauksmes. Lai gan paldies par pā rsū tī š anu – tas mums tieš ā m nedaudz izmaksā ja.
Pirms pasū tā t š o viesnī cu, iesaku visiem pā rē jiem trī sreiz padomā t - kur un kā jū s nobiedē t vai pamest, jo kā vē sture rā da iepriekš - par brī vu 800 UAH. gatavs noslī kt.
Nekā p uz kā da cita grā bekļ a.
Veiksmi visiem.







Viesnī ca atrodas klusā ielā mā jā aiz ž oga. Netā lu no pilsē tas centra, bet jā brauc ar autobusu. Ap mā ju ir smarž ī gs dā rzs. Istaba iekā rtota gaumī gi, kvalitatī vi, labi un ē rti. Spilvendrā nas krā sa sasaucas ar flī ž u krā su virtuvē , dzī vos puķ upodos, eleganti un ļ oti tī ri. Dvieļ i vannas krā sā , ir ē rta naktslampiņ a, daudz rozetes, ē rtas mē beles. Jo bē niņ i ir diezgan plaš i griestu ziņ ā . Ir neliela virtuvī te, mikroviļ ņ u krā sns un izlietne, tē jkanna, ideā li tī ras glā zes. No rī ta mū s baroja ar brokastī m istabiņ ā , izvē le maza, bet viss tika izdarī ts ā tri un ļ oti pieklā jī gi. Es gribu atgriezties un vienkā rš i dzī vot pā ris dienas, neko nedarot. ) Bū tu jauki, ja viesnī cā bū tu neliela kafejnī ca vai iespē ja vismaz iepriekš pasū tī t ē dienu tiem, kas ierodas vē lu. Duš ai nav aizkara, un duš as galva stipri izsmidzina ū deni. Telpā diezgan auksts, par agru apkurei, bet pulti no kondicioniera varē tu atstā t apkurei.
