Meridian 1*– Atsauksmes

4
Novērtējums 3.010
2.0 Numurs
3.0 apkalpošana
2.0 Tīrība
3.0 Uzturs
3.0 Infrastruktūra
Tas atrodas Ros upes krastā jauktā mežā. Šī bāze šajā vietā tiek uzskatīta par ērtāko citu starpā. Karkasa koka mājas, 3-4-vietīgas vienistabas, 5-vietīgas - divistabas.Vairāk →
аватар avtozapchast
 •  apceļots 5 gadiem atpakaļ
Novērtējums 2.0
Tur nav nekā ! Teritorijā nav dvē seles, nav laivu uz stieņ a, mā jā s nav trauku, nav trauku, nav mazgā tuvju, nav tī rī š anas bā zē , NEKAS NAV! ! ! Mā jas brū k un brū k. TUMŠ A! … Tomēr ▾ Tur nav nekā ! Teritorijā nav dvē seles, nav laivu uz stieņ a, mā jā s nav trauku, nav trauku, nav mazgā tuvju, nav tī rī š anas bā zē , NEKAS NAV! ! ! Mā jas brū k un brū k. TUMŠ A!
аватар masik_lena
 •  apceļots 11 gadiem atpakaļ
Novērtējums 3.0
Bijuš ā direktora (Viktora Ivanovič a) vadī bā š ī bā ze (agrā k saukta par SP Koroleva) bija nevainojama un patieš ā m labā kā un priekš zī mī gā kā starp pā rē jiem. Pirmo reizi viņ i atveda uz b / o 1 gada laikā un lī dz 18 gadu vecumam atpū tā s katru gadu. … Tomēr ▾ Bijuš ā direktora (Viktora Ivanovič a) vadī bā š ī bā ze (agrā k saukta par SP Koroleva) bija nevainojama un patieš ā m labā kā un priekš zī mī gā kā starp pā rē jiem. Pirmo reizi viņ i atveda uz b / o 1 gada laikā un lī dz 18 gadu vecumam atpū tā s katru gadu. Bā zē bija viss nepiecieš amais lieliskai atpū tai: kafejnī ca-bā rs, diskotē ka, kinoteā tris, TV istaba, biljarda zā le, sporta inventā ra noma, lieliski tenisa galdi un iekopts sporta laukums un rotaļ u laukums, kā arī kā lieliska pludmale ar ikgadē ju tī ru smilš u piegā di un kā rtī gā m, labi uzturē tā m laivā m. Jā , un pats galvenais, koptas mā jas ! ! ! Cenas š ajā bā zē vienmē r bija augstā kas nekā citā s bā zē s, bet tas bija tā vē rts.
10 gadus negā ju uz bā zi, bet, kad pati kļ uvu par mammu, radā s jautā jums, kur ar bē rnu doties vasarā un, protams, atbilde nebija ilgi gaidī ta - uz manu MĪ LĀ KĀ bā zi ! ! ! Kā ds bija mans pā rsteigums vai drī zā k vilš anā s no redzē tā , ir grū ti izteikt vā rdos.
Izrā dā s, ka bā zei 8-10 gadus jau ir jauns direktors (precī zā k, deriktrisa), "pateicoties" kuram bā ze ar katru gadu paliek arvien novā rtā un izmirtā ka (ar bē rnu ceļ ojā m 2 gadus pē c kā rtas š ogad nolē mā m doties uz citu bā zi, kas atrodas netā lu).
Mī nusi b / o "meridiā ns"
1. Teritorija aizaugusi ar blī viem brikš ņ iem + pē c tumsas iestā š anā s visā pamatnē nav apgaismojuma. Tagad iedomā jieties, ka naktī dodaties uz tualeti. . . Man š ķ iet, ka viss ir skaidrs.
2. Bā zes pludmale nav redzē jusi jaunas smiltis vismaz 5 gadus! Un viss bū tu kā rtī bā , tikai tā pē c, ka pludmale atrodas tieš i zem paš as bā zes, ū dens plū sma no visas bā zes pē c lietus caur pludmali ieplū st upē , tā dē jā di izskalojot smiltis. Rezultā ts - vairā k nekā viena gada laikā pludmalē noteiktā vietā izveidojā s ievē rojama izmē ra izteka, visa pludmale pā rsvarā bija aizaugusi ar zā li, kā principā ar aļ ģ ē m aizaugusi ū denskrā tuve.
3. Laivu/katamarā nu noma 20 UAH stundā . (pagā juš ā gada cenas) pie kā da laivas tiek nokautas un atstā j daudz ko vē lē ties.
4. Duš a 20 UAH/pers pē c pieraksta un tikai noteiktā s dienā s. BET pat ja tu pieraksties nav garantijas ka tu tur nokļ ū si! ! ! Pagā juš ajā gadā pierakstī jos ar vī ru, bet tā pē c nesaņ ē mā m vajadzī go skaitu gribē tā ju, mums š is prieks tika liegts (tā kā nav jē gas diviem sildī t ū deni, kā !! ! ), rezultā tā uztaisī jā m duš u no kaimiņ u mā ju kā atpū tniekus un tā dē jā di atrisinā ja š o problē mu (starp citu, ļ oti daudzi atpū tnieki pie savā m mā jā m bū vē duš as).
5. Sports un rotaļ u laukumi atstā j daudz ko vē lē ties, vā rdu sakot, nogalinā ti lī dz neiespē jamī bai.
6. Tualetes ir tikai atseviš ķ s jautā jums, diezgan lielā bā zes teritorijā ir tikai 2, un viss pā rē jais tiek tī rī ts 1 reizē m 2 reizes dienā , un viss pā rē jais, tualetē s nedarbojas kanalizā cijas sistē ma. Tagad varat iedomā ties š o attē lu ar retu tī rī š anu un bez notekas (es atvainojos par detalizē to aprakstu).
7. Un, protams, viens no svarī giem faktoriem ir mā ju pā rbū ves trū kums!! !
Plusi:
1. Bā zes klā tbū tne pie paš as bā zes ar lielu preč u sortimentu, gan pā rtikas, gan rū pniecisko.
2. Tiem, kas nevē las gatavot, ir kafejnī ca-bā rs, kur var paē st kopā ar visu ģ imeni (gatavoju pati, bet no atsauksmē m dzirdē ju, ka gatavo ne slikti).
3. Un, protams, brī niš ķ ī gais gaiss un daba š ajā s vietā s, kā arī lieliska makš ķ erē š ana.
Secinā jums: š ogad cena ir 70 UAH / dienā / cilvē ks, kā , manuprā t, ņ emot vē rā š ī s bā zes kopē jo priekš statu, tas ir ļ oti dā rgi, neskatoties uz to, ka citā s kaimiņ u bā zē s 40-55 UAH / dienā / cilvē ks. Ž ē l, ka pē dē jā laikā , pat pirms sā pē m, mī ļ otā bā ze "nomirst mū su acu priekš ā " ((((
аватар nkfff
 •  apceļots 13 gadiem atpakaļ
Novērtējums 6.0
Mums š eit vienmē r patī k atpū ta - mež s, makš ķ erē š ana, vakara š aš liku kebabi ar draugiem. Ikviens sagaida no atpū tas 50 UAH dienā - duš a, draudzī gi klusi kaimiņ i, 3 ē dienreizes dienā utt. Š ajā bā zē ir vienī gā aprī kota pludmale ar uzplaukumu. … Tomēr ▾ Mums š eit vienmē r patī k atpū ta - mež s, makš ķ erē š ana, vakara š aš liku kebabi ar draugiem. Ikviens sagaida no atpū tas 50 UAH dienā - duš a, draudzī gi klusi kaimiņ i, 3 ē dienreizes dienā utt. Š ajā bā zē ir vienī gā aprī kota pludmale ar uzplaukumu. Š eit vienmē r tiek ķ ertas zivis, ir laivas un katamarā ni. Ē diens kafejnī cā ir izcils - bet cik ilgi Kijevas kafejnī cā s jā gaida pasū tī jums - pusstunda ir daudz? vai atvaļ inā jumā jū s barojat pa stundā m? Tirgus, kas arī ir tikai pie š ī s bā zes - no rī ta vienmē r ir pelmeņ i, kā postu rullī š i, pī rā gi - var arī pasū tī t kaut ko atseviš ķ i, augļ i, dā rzeņ i, veikals lī dz vakaram, cenas normā las. Vissvarī gā kais ir mā jas - tā s ir daž ā das - tā tur tiek, ir arī ar jaunā m gultā m, nevis rež ģ i, bet ir tek jumts. Bā zē vienmē r ir pilna mā ja - ja tas bū tu briesmī gi - kā pē c viss ir pilns? Mež s ir tā ds, ka mā jas nav logs lī dz logam, kā pie citā m bā zē m, puķ es, bet kur var laist vienu bē rnu uz 1.5 gadu jebkurā mež ā ? ? ? Taciņ as vienmē r ir tī ras un rotaļ u laukumā ir parastas š ū poles un slidkalniņ š , bet viens ir. Mē s vienmē r tur staigā jam. Vakarā kompā nija - ja bā zes pilnas - protams, tuvumā kā ds trokš ņ os, makš ķ ernieki celsies un izies agri no rī ta, bē rni bļ aus - var bū t jebkuram. Mani bē rni uzauga š ajā bā zē , katru gadu braucam vairā kas reizes - pā rē jais lieliski, var rezervē t konkrē tu mā ju, kad jau zini, kura ir laba. Un, ja kopā ar kompā niju - kopumā viss vienmē r ir brī niš ķ ī gi. . . Ne Turcija, protams, un pat ne Berdjanska - parastā bā ze mež ā ar makš ķ erē š anu... .
аватар Vika-Tori
 •  apceļots 14 gadiem atpakaļ
Novērtējums 1.0
Gribu uzrunā t visus, kas vē las atpū sties Meredian bā zē . Tikko atgriezos no turienes. Telefonā direktore aprakstī ja tā , ka dienas tika skaitī tas pirms brauciena. Tas, ko redzē jā m, kad ieradā mies, bija vienkā rš i š ausmī gi. … Tomēr ▾ Gribu uzrunā t visus, kas vē las atpū sties Meredian bā zē . Tikko atgriezos no turienes. Telefonā direktore aprakstī ja tā , ka dienas tika skaitī tas pirms brauciena. Tas, ko redzē jā m, kad ieradā mies, bija vienkā rš i š ausmī gi. Zvanī ja pirms izbraukš anas kā sarunā ts. Atbraucā m, mū s negribē ja laist (un mums maš ī nā ir 1.5 gadus vecs bē rns, kurš maš ī nā brauca 2 stundas). Direktors ir prom darba darī š anā s. Viņ i viņ ai piezvanī ja. Kad zvanī jā m, prasī ja nevis lē tā ko mā ju, bet normā lā ko. Viņ i teica, ka viņ i visi ir vienā di. Mums iedeva trī s mā ju atslē gas. To, ko mē s tajā s redzē jā m, nevar jums nodot: tas ir vraks, kurā ir netī rumi, mitrums un smaka. Bikses zem matrač iem. Pusi dienas tī rī jā m. Bā zes teritorijā ir mež s, labi, bet viss stipri aizaudzis, bē rnu laist nav reā li, jo zā le pilna trokš ņ a, skā bi gurķ i utt. . Teritorijā ir 2 tualetes, bet viņ i ir lielos attā lumos, viņ i mums solī ja duš u katru otro dienu, bet mē s saņ ē mā m, mē s tajā esam reizi nedē ļ ā un tad ar skandā lu, par 12 UAH. vienai personai. Direktors teica, ka tā esot ideā la vieta atpū tai ar bē rniem, bet patiesī bā bā rā mū zika bļ auj lī dz 3 naktī , un tad viss dzē rā ju kontingents kā pj bā zē lī dz rī tam un bļ auj. Un no rī ta viņ i atraugas pa visu bā zi. Atvainojos par tā diem tieš iem precizē jumiem, vā rī ts. Pludmale nav slikta, un kafejnī cas gatavo ne slikti, bet jums ir jā pasū ta pusstundu iepriekš . Ī sā k sakot, mē s atbraucā m no atvaļ inā juma ar slimiem bē rniem. Apbraukā jā m visas bā zes un sapratā m, ka Meredian ir sliktā kais, un cenas š ā dam atvaļ inā jumam nav tā s lē tā kā s.


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI

Расположена на берегу Роси в смешанном лесу. Эта база считается самой благоустроенной среди прочих в этом месте.
Каркасные деревянные домики, 3-4-х местные однокомнатные, 5-и местные - двухкомнатные.

Pludmales apraksts Пляж на территории.
Viesnīcā

Лодочная станция (лодки, катамараны), два теннисных корта, волейбольная площадка, детская площадка, сауна, кафе, магазин, около входа в базу - базар.

Adrese с. Хлеривка, Корсунь-Шевченковский р-н
Tālruņi: +38(04735) 30-987
+38(097) 334-17-92
FAQ