Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Ekaterina 2*– Atsauksmes

2
Novērtējums 3.010
3.5 Numurs
3.0 apkalpošana
4.0 Tīrība
5.0 Uzturs
3.0 Infrastruktūra
Viesu nams "Jekaterina" atrodas Kirillovkā, netālu no centra. Trīsstāvu ēka, atklāta 2013. gada jūnijā.Vairāk →
аватар sasha-rao
 •  apceļots 7 gadiem atpakaļ
Novērtējums 3.0
2018. gada augustā ģ imene atpū tā s Kirillovkā viesu namā "Jekaterina" uz ielas. Charivna 8. Viesu nama "Jekaterina" droš ī ba un apsardze - zemā kajā lī menī jū su ī paš uma droš ī ba ir jū su problē ma. Un rezultā tā mē s un mū su kaimiņ i zem mums (istaba ar restē m uz balkona) tika aplaupī ti. … Tomēr ▾ 2018. gada augustā ģ imene atpū tā s Kirillovkā viesu namā "Jekaterina" uz ielas. Charivna 8. Viesu nama "Jekaterina" droš ī ba un apsardze - zemā kajā lī menī jū su ī paš uma droš ī ba ir jū su problē ma.
Un rezultā tā mē s un mū su kaimiņ i zem mums (istaba ar restē m uz balkona) tika aplaupī ti. Viņ i mū s aplaupī ja, kad bijā m prom uz 2 stundā m, devā mies uz atrakciju parku (š ī viesu nama ī paš nieks Jevgeņ ijs Jurjevič s Š ikula zinā ja par aizbraukš anu). Tika izsaukta policija, kas savu darbu izdarī ja. Un no pirmā acu uzmetiena pieklā jī gs cilvē ks Jevgē ņ ijs Š ikula, kuram bū tu jā kā rto atpū tnieku ī paš uma droš ī bas un droš ī bas jautā jumi, ar apbrī nojamu mieru pakā pā s malā - viņ š š eit nebija iesaistī ts. Viņ š pat atteicā s saukt policiju – teica, lai zvanam mums. Es negribē ju runā t par naudas atdoš anu par izmitinā š anu kompensā cijas veidā , lai gan mē s palikā m pilnī gi bez naudas, pat par atgrieš anos. Viesu nama Jekaterina iemī tnieki, pē c policijas domā m, apzagti vairā kkā rt, tač u Jevgeņ ijs Š ikula nekā dus pasā kumus neveic: logiem restes nav, balkonos restes ar lielā m spraugā m (ar š ā du stieni apzagta viena istaba ), mā jas teritorija nav apgaismota, nav apsardzes vai videokameru, telpu ieejas durvī m ir vaļ ī gas slē dzenes, kā arī pats Jevgeņ ijs Š ikula nedod nekā das garantijas par ī paš uma droš ī bu. Ir radī ti visi apstā kļ i, lai aplaupī tu atpū tniekus.
Kurš ir gatavs uzņ emties risku?
аватар larachayka68
 •  apceļots 7 gadiem atpakaļ
Novērtējums 3.0
2018. gada jū lija beigā s atpū tā mies viesu namā "Jekaterina" uz ielas. Charivna, 8. Mē s ī rē jā m istabu par 1000 dienā . Tajā paš ā laikā duš as telpa kopā ar tualeti un izlietni ir ļ oti maza, smacī ga, nav plauktu (ziepju krā jumi bija jā noliek uz izlietnes vai uz grī das), tualetes papī ram nav turē tā ja. … Tomēr ▾ 2018. gada jū lija beigā s atpū tā mies viesu namā "Jekaterina" uz ielas. Charivna, 8. Mē s ī rē jā m istabu par 1000 dienā . Tajā paš ā laikā duš as telpa kopā ar tualeti un izlietni ir ļ oti maza, smacī ga, nav plauktu (ziepju krā jumi bija jā noliek uz izlietnes vai uz grī das), tualetes papī ram nav turē tā ja. Biež i vien nebija pietiekami daudz karstā ū dens, lai mazgā tos, viņ i gaidī ja, kamē r tas uzsils. Kondicionieris atrodas tieš i virs pusdienu galda, tas bija jā izslē dz katru reizi, kad ē dā m. Pagalma lapenē s nav gaismas, lai uzceptu kebabus un pasē dē tu ē st, bija jā izceļ ar lukturī ti.
Jū ra ir tā lu - pastaigā jieties 20-25 minū tes zem saules, pludmale ir š aura, ir tumsas cilvē ki.
Maltī tes ir paš apkalpoš anā s – ē diet, kur vien vē laties.
No administratora Jevgeņ ija uzzinā jā m, ka no istabā m bijuš as atkā rtotas zā dzī bas. Mums bija ļ oti ž ē l, ka ī rē jā m istabu g/d "Jekaterina".


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Pārstāvis viesnīca
iemiesojums Ksunya7777
‹ Viesnīca Ekaterina 2*

Гостевой дом «Екатерина» находится в Кирилловке, рядом с центром. Трехэтажное здание, открыто в июне 2013 года.

Atrašanās vieta 5-10 минут до моря. Рядом автостанция и центр Кирилловки (Аквапарк, дельфинарий, рынок, магазины, кафе, дискоклубы).
Viesnīcā

Стоянка для автомобилей, WiFi.

  • autostāvvieta  FREE 
Telpu apraksts

6 двухкомнатных номеров на 4 человек (номер вмещает от 4 до 6 человек), 4 однокомнатных на 2 человек.

Istabās

Двухкомнатный номер: кухня с кухонным уголком, комплектом посуды, с электрочайником, электроплитой, сплит система; в одной комнате находится двуспальная кровать, диван (на 2х человек), прихожая, ЖК телевизор (спутниковые каналы); в другой комнате 2 односпальные кровати (ширина 90см) и шкаф; санузел с горячей водой постоянно.

Однокомнатный номер: двуспальная кровать, прихожая, ЖК телевизор, холодильник, сплит система, небольшая кухня с полной комплектацией посуды; туалет и душ с горячей водой (круглосуточно).

Adrese Запорожская область, Акимовский район, пгт. Кирилловка, ул. Чаривная 8
Tālruņi: +38 (096) 8284436
E-pasts: chik-chirik18@mail.ru
Tīmekļa vietne: Ekaterina
FAQ