
Laba viesnī ca, lapenes, ļ oti uzmanī ga administratore
… Tomēr ▾
Laba viesnī ca, lapenes, ļ oti uzmanī ga administratore
Patīk
Tev patīk
• 1
Rādīt citus komentārus …


Apstā jā s š ajā iestā dē uz vienu nakti. Krū ve un lapene mums nav noteicoš ā , bet pā rē jā sajū ta ir negatī va. No plusiem tika konstatē ts tikai tas, ka viesnī ca ir salī dzinoš i jauna. Skaisto skatu uz kanjonu, kura dē ļ izvē lē jos to apstā ties, pilnī bā aizsedza koki.
… Tomēr ▾
Apstā jā s š ajā iestā dē uz vienu nakti. Krū ve un lapene mums nav noteicoš ā , bet pā rē jā sajū ta ir negatī va. No plusiem tika konstatē ts tikai tas, ka viesnī ca ir salī dzinoš i jauna. Skaisto skatu uz kanjonu, kura dē ļ izvē lē jos to apstā ties, pilnī bā aizsedza koki. Tas ir, skats ir iespē jams tikai ziemā . Mī nusu saraksts ir daudz iespaidī gā ks. Uz ā rdurvī m ir zī me "Smē ķ ē t aizliegts", bet telpā ir spē cī ga dū mu smaka. Noteikumus neviens nepilda. Naudas saņ emš anu admins uzskata par vienī go uzdevumu. Viss pā rē jais viņ u maz interesē . Piemē ram, viņ i iekā rtojā s un es uzreiz devos uz duš u. Pē c vannoš anā s izrā dā s, ka ir tikai sejas dvielis. Izejot no telpas, palū dzu administratoru nodroš inā t mū s ar vannas dvieļ iem. Viņ š saka: Labi, darī sim to tū lī t. Pē c atgrieš anā s no cietokš ņ a un vakariņ ā m pē c 3 stundā m joprojā m nav dvieļ u. Vē l viens joks - vienvietī gs segas pā rvalks uz divguļ amā s gultas. Izvietots kopā ar sievu pā ri. Spilvena biezums trī s centimetri : ) Televizors nestrā dā . Nav vienreizē jā s lietoš anas ziepju vai š ķ idro ziepju duš ā , nav krū zes zobu birstē m. Bet pats interesantā kais sā kas naktī . Viesnī cas ā rdurvis no iekš puses ir aizslē gtas ar atslē gu, un cilvē ks, kuram ir jā atbild uz domofona zvaniem (administrators? ), vienā no istabā m cieš i guļ un nedzird ne tikai dilin-dilin, bet arī sekojoš ie iekš ā gribē tā ju klauvē jumi un kliedzieni. Ak, mū su istaba atrodas tieš i blakus ieejai, un mē s klausā mies š o troksni 5-6 reizes naktī , un pē c tam tiek parā dī ta kā rš u kā rts ar pavadoni. Pē dē jais - istaba ir iztī rī ta ļ oti virspusē ji, daudz vietas ar putekļ u nogulsnē m un pat zirnekļ u tī kliem, aizauguš i ar putekļ iem. Vai joprojā m cerat, ka santehnika ir dezinficē ta? ))) Manuprā t, viesnī cas vadī ba ir neprofesionā la un slinka. Ī paš nieks veica ieguldī jumus viesnī cas celtniecī bā , tač u par apsaimniekoš anu nav parū pē jies. Tā dā s vietā s es neapstā jos otro reizi, un es jums neiesaku pirmo reizi.
Patīk
Tev patīk
• 2

‹ Viesnīca Kapriz 2*
• apceļots 14 gadiem atpakaļ
Ļ oti forš a vieta Smotrič as upes kanjona malā . Ap gleznaino dabu tuvumā nav nevienas ē kas, aizas malā s koku mā jas, zem jumta grils, ū dens no akas, Lieliska apkalpoš ana!
… Tomēr ▾
Ļ oti forš a vieta Smotrič as upes kanjona malā . Ap gleznaino dabu tuvumā nav nevienas ē kas, aizas malā s koku mā jas, zem jumta grils, ū dens no akas, Lieliska apkalpoš ana!
Patīk
Tev patīk