Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×

Anerissa ir 3* viesnīca un tas visu izsaka.

Rakstīts: 26 septembris 2018
Ceļošanas laiks: 6 septembris 2018
Anerissa ir 3* viesnī ca un tas visu izsaka. Istabas ir ļ oti mazas, pē c loģ ikas "pietiek nakš ņ ot, jo atnā ca pie jū ras. " Tī rī š ana istabā s ir slikta: slaucī ja ar slotu, noslaucī ja ar lupatu, duš as paliktņ os kanalizā ciju neviens netī ra, acī mredzot tai vajadzē tu bū t paš u atpū tnieku problē mai.
Norē ķ ins notiek ļ oti ā tri. Personā la attieksme laba.
Ē diens ļ oti pieticī gs, bet ar to jā pacieš as. Viņ i nebija izsalkuš i. No augļ iem vakaros - pā ris reizes ā boli (acī mredzot, pamatojoties uz 1 gab uz cilvē ku, jo visiem nepietika), 2 reizes - arbū zs, biež ā k - melone, bet viss pē c principa "kuram nebija laiks - viņ š kavē jā s"))

Bā rs ir atvē rts no pulksten 10:00 lī dz 22:00. Tač u biež i un ilgu laiku bā rmenis ir prombū tnē no darba vietas, ī paš i karstajā diennakts periodā , no 12-00.
Pludmale un jū ra ir brī niš ķ ī gas. Gultas ir pietiekami daudz.
Vakari ir ļ oti garlaicī gi. Labi, ka autobusi uz Marmarisu kursē ik pē c 15 minū tē m, maksa 2.5 tū res. lira.
Kopumā viss nav slikti, bet gribē tos nedaudz labā kus dzī ves apstā kļ us un pā rtiku, vē lams uzlaboties.
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu