Slikta viesnīca

Rakstīts: 18 jūnijs 2018
Ceļošanas laiks: 5 — 12 jūnijs 2018
Viesnīcas vērtējums:
3.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 4.0
apkalpošana: 2.0
Tīrība: 2.0
Uzturs: 5.0
Infrastruktūra: 3.0
Ģ imenes atvaļ inā jums 2018. gada 5. -12. jū nijs
Viesnī cas priekš rocī bas:
- teritorija - priedes, palmas. tī rī ba
- ē diens: ū ū ū , var teikt normā li. Vienī gais, ka bē rniem nav ko dzert, izņ emot ū deni, karsto š okolā di un tē ju. Ķ ī miskā s sulas un soda no tirdzniecī bas automā tiem neskaitā s.
- peldbaseins: ok. Slaidi darbojas.
Mī nusi:
- pludmale: tā nav. 2 sauļ oš anā s krē slu platu un 30 gabalu garu joslu nevar uzskatī t par pludmali. Visi sauļ oš anā s krē sli ir aizņ emti lī dz pulksten 7:00.
- jū ra: smiltis tikai paš ā sā kumā , tad aļ ģ es un akmeņ i. Ū dens ir netī rs, jo š ī s paš as aļ ģ es atdalā s un aiznes pa visu virsmu lī dz paš am krastam. Ir zils karogs – tie ir meli.

- istabas: vecs istabu skaits, neviens neremontē . Mū s uzreiz iekā rtoja 303. istabiņ ā.2 stā vu mā jas pirmajā stā vā ar š ausmī gu slapju smaku, salū zuš ā m mē belē m, vecu š ausmī gu santehniku ​ ​ un sē nī ti. Tad nomainī ja uz 225 (2. stā vs) - labā k, bet arī ne strū klaka.
- tī rī š ana: par C pakā pi, kamē r es personī gi nepajautā ju kalponei, viņ i nedeva ceturto dvieli. Pats tī rī š anas process: netī ra mopa ar balinā tā ju uz visā m virsmā m. Izdega spuldzes un neviens nedomā ja mainī t. lai gan viņ i atstā ja pieprasī jumu reģ istratū rā .
- attieksme pret viesiem: visiem ir vienalga. Nomainot numuru - ar skandā lu.
- restorā ns: godī ga ē damzā le ar sakultiem traukiem, netī riem galdautiem un galda piederumiem. Vakariņ ā m nepietika vietu.
- animā cija: nož ē lojams un tas pats
- Auditorija: krievi. Ukraiņ i, baltkrievi
- atraš anā s vieta: netā lu no Kusadasi, mikroautobusi ir lē ti un biež i. BET: lai dotos uz pilsē tu, jā š ķ ē rso š oseja ar ļ oti intensī vu satiksmi.
- Wi-Fi: tikai reģ istratū rā un vestibilā
NEIESAKU.
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
аватар Natasha59
Natasha59

Kusadasi! Kādreiz izķeršu laiku un naudu, un tas ir tikai viens, paņemšu grāmatu "Korolok dziedošais putns" un atpūtīšos !!

Mon, 10 Jun 2019, 17:45
аватар Natasha59
Natasha59

Kusadasi! Kādreiz izķeršu laiku un naudu, un tas ir tikai viens, paņemšu grāmatu "Korolok dziedošais putns" un atpūtīšos !!

Mon, 10 Jun 2019, 20:45
аватар Natalia1421
Natalia1421

Jā, Kušadasi ir jauka pilsēta! Varbūt kaut kā izdosies uzrakstīt par pastaigām

Tue, 11 Jun 2019, 06:35
аватар Natalia1421
Natalia1421

Jā, Kušadasi ir jauka pilsēta! Varbūt kaut kā izdosies uzrakstīt par pastaigām

Tue, 11 Jun 2019, 09:35
аватар