Laba 3 zvaigžņu viesnīca

Rakstīts: 28 jūlijā 2023
Ceļošanas laiks: 19 — 26 jūlijā 2023
Kam autore iesaka viesnīcu?: Relaksējošām brīvdienām
Viesnīcas vērtējums:
8.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 8.0
apkalpošana: 9.0
Tīrība: 8.0
Uzturs: 7.0
Infrastruktūra: 9.0
Izlasot negatī vā s atsauksmes, aizbraucot uz š o viesnī cu, jo biļ etes jau bija izpirktas, man palika slikts, bet tad iespaids mainī jā s.
Kā rtī bā:
1. Jā , istabiņ a maza, balkona nav, bet uzkopš ana tika veikta katru dienu, mainī ti dvieļ i, duš as ž eleja, š ampū ns, tualetes papī rs. Karstais ū dens darbojā s bez pā rtraukuma, noteka duš ā bija normā la. Televizors ne reizi netika ieslē gts 7 naktis, bet š ķ iet, ka viens krievu kanā ls darbojā s.

2. Viesnī cai nav teritorijas, kur pastaigā ties, bet patiesī bā mums tā arī nebija vajadzī ga, jo viesnī ca atrodas pirmajā lī nijā un, ja vē laties pastaigā ties, varat doties pa krastmalu uz pa kreisi, sē diet restorā nos, apskatiet citas viesnī cas, ejiet uz nakts tirgu (15 minū tes lē nā m);
3. Pretī Dragut Point 4 * (atrodas blakus vienai viesnī cai pa kreisi) pā rdod Tito ekskursijas, jū ras braucienu, maksā.20-30 USD no cilvē ka, jū s atstā jat uz kuģ a uz visu dienu, pusdienas ir iekļ autas, dzē rieni uz kuģ a tiek apmaksā ti.
Ir vē rts doties, lai daž ā dotu ceļ ojumu un apbrī notu Turcijas skatus no kuģ a, peldē tu un nirt no kuģ a, sauļ oties kuģ a otrajā stā vā , klausī ties mū ziku un uzņ emt skaistas bildes, nav jē gas iet tā lu un pē rc no citiem, jo ​ ​ visur viens un tas pats patiesī bā viesnī cas gids ir 3x dā rgā ks par ekskursiju, lai pie viņ a mierī gi var nopirkt
4. Viesnī cā ir neliels peldbaseins, atvē rts no 10-19, tī rs, var peldē ties, ir pieejami sauļ oš anā s krē sli, kā arī dvieļ i
5. Liels pluss ir viesnī cas atraš anā s vieta 1. lī nijā , pagā ja 2 minū tes un esi pie jū ras, ieeja jū rā ir smiltis pie viesnī cas. Jā , pludmale nav liela, ne vienmē r ir pietiekami daudz sauļ oš anā s krē slu, bet mē s pabraucā m garā m vai nu pa labi, vai pa kreisi un mierī gi atradā m vietu. Liels pluss ir tas, ka vē jiņ š pū š no jū ras, karstums nav tik jū tams kā , piemē ram, Bodrumas centrā (tur viņ i bija, bija ļ oti karsts, neizturami smacī gs un nebija ko elpot)
6.
Jā , personā ls nerunā krieviski, bet reģ istratū rā un restorā nā daž i cilvē ki runā angliski, turklā t vienmē r var izmantot tulku. Personā ls ir jauni cilvē ki, bet draudzī gi un smaidī gi, vienmē r cenš as palī dzē t;

7. Ē diens, ja esi atpū ties Antā lijā , Kemerā u. c. . 5 zvaigž ņ u viesnī cā s, tad protams saki, ka nav ko ē st, bet man nebija lielas cerī bas, jo tā tomē r ir 3 zvaigž ņ u viesnī ca. Es nevaru teikt, ka biju patieš ā m izsalcis. Vienmē r bija svaigi dā rzeņ i, olī vas, garš ī gi rī si, vista, frī kartupeļ i, konditorejas izstrā dā jumi, kafija, ne slikts rož vī ns un alus un garš ī ga maize. Gaļ a, desa, atklā ti sakot, ne pā rā k)
8. Viesnī cas teritorijā nav animā cijas, lī dz 17.07.
23 varē ja izmantot visas otrā s viesnī cas iespē jas (blakus Dragut Point 4*), kur ir animā cija, pē c vakariņ ā m iedod burgerus, baseins labā ks, bet diemž ē l š ī iespē ja tika izslē gta, kā saka dē ļ Sū dzī bas no tū ristiem no š ī s viesnī cas, jū s varat ierasties baudī t bā ru un klausī ties mū ziku š ajā viesnī cā tikai pē c pulksten 21:00.
Kopumā iespaids par pā rē jo ir labs, ja nepievē rš uzmanī bu sī kumiem, piemē ram, ka dakš iņ as beidzā s, nebija augļ u daudzveidī bas (tikai arbū zs, apelsī ni, ā boli), neliela istaba un pludmali, bet paskaties uz skaistumu apkā rt, izbaudi jū ru un sauli, esi labā noskaņ ojumā , š ajā viesnī cā vari pavadī t nedē ļ u.
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu