Selectum Colors Bodrum 5*– Atsauksmes

20
Novērtējums 7.710
№11 viesnīcas reitingā Bodruma
7.5 Numurs
8.5 apkalpošana
7.8 Tīrība
8.5 Uzturs
8.7 Infrastruktūra
Viesnīca atrodas jūras krastā, Gumbet ciematā. Uzcelta 1999. gadā, pēdējo reizi renovēta 2018. gadā. Lieliska izvēle ģimenes brīvdienām.Vairāk →
аватар drunia78
 •  apceļots 4 gadā atpakaļ
Novērtējums 3.0
Recenzijas parasti nerakstu, bet š oreiz nevarē ju pretoties. Tas ir vienkā rš i š ausmī gi, viesnī ca nevelk pat 4. Netī rumi sā kas reģ istratū rā un tad ir visur. Tī rī š ana istabā vispā r iztrū kst no vā rda, ē diens ir minimā ls, nemaz nerunā jot par tā kvalitā ti. … Tomēr ▾ Recenzijas parasti nerakstu, bet š oreiz nevarē ju pretoties. Tas ir vienkā rš i š ausmī gi, viesnī ca nevelk pat 4. Netī rumi sā kas reģ istratū rā un tad ir visur. Tī rī š ana istabā vispā r iztrū kst no vā rda, ē diens ir minimā ls, nemaz nerunā jot par tā kvalitā ti. Personā ls nav profesionā ls, viņ u skaits nav pietiekams š ā dai viesnī cai.

Viesnī cā tiek izmitinā ti vientuļ i vī rieš i, tie ir 60% no kopē jā viesu skaita un galvenokā rt vietē jie iedzī votā ji. Viesnī cā nav iespē jams gulē t, nav skaņ as izolā cijas, interesanti pilsoņ i trako lī dz 4-5 no rī ta, savukā rt tū roperators nebrī dina, ka viesnī cā š ā da veida naktsmī tne ir atļ auta. Vā rdu sakot, izņ emot jū ru, š ajā viesnī cā nav ko darī t, badoooo. . .
аватар yusakhno
 •  apceļots 4 gadā atpakaļ
Novērtējums 8.0
2021.  gada jū nijā atpū tā s kū rortā Asteria Bodrum. Esmu ar diviem bē rniem vecumā no 5 un 14 gadiem un draugu ar diviem bē rniem vecumā no 2 un 10 gadiem. Skaitļ i ir 1222 un 1223. Kopumā ar atpū tu un viesnī cu bijā m apmierinā ti. … Tomēr ▾ 2021.  gada jū nijā atpū tā s kū rortā Asteria Bodrum.

Esmu ar diviem bē rniem vecumā no 5 un 14 gadiem un draugu ar diviem bē rniem vecumā no 2 un 10 gadiem.

Skaitļ i ir 1222 un 1223.

Kopumā ar atpū tu un viesnī cu bijā m apmierinā ti.

Plusi:

Teritorija - specifiska, zaļ a, skaista, kopta.

Numurs - otrajā mē ģ inā jumā deva labu istabu ar skatu uz jū ru. Istabā viss darbojā s, gulta tika mainī ta vairā kas reizes nedē ļ ā , dvieļ i tika mainī ti katru dienu. Minibā rs tika papildinā ts katru dienu (ū dens ar un bez soda, kokakola, fanta, alus).

Ē dieni un dzē rieni - mums viss derē ja, izsalkuš i nebijā m, bet karantī nas pasā kumu dē ļ galvenajā restorā nā bija rindas uz omletē m un griliem. Apelsī nu sula brokastī s, iepakotas sulas (kas ir svarī gi bē rniem), vietē jais alkohols lī menī un imports ar milzī gu izvē li (kam tas ir svarī gi - tas ir liels pluss viesnī cai ar ultra all sistē mu).

A la carte restorā ni (zivju un itā ļ u) - lielisks serviss un ē dienkarte, neslavē jams! Pieteikties ir nepiecieš ams viesu stafetē plkst. 9, vē lā k brī vu vietu vairs nav.
Uzkodu bā rs (itā ļ u restorā na teritorijā no 12 lī dz 17) - tajā pusdienot ir ē rtā k nekā galvenajā restorā nā , pasū tā t no ē dienkartes un viss tiek atvests, bez rindā m. Ē dienu klā sts plaš s, ir gatavie salā ti 2 veidu, garš ī gi burgeri, pica, makaroni (prasī ja bē rniem bez tomā tu mē rcē m - bez problē mā m).

Konditoreja pie zivju restorā na - ļ oti garš ī gs saldē jums, ļ oti iesaku!

Kafija galvenajā restorā nā nav ī paš i garš ī ga, bet jū s varat pasū tī t graudu un turku kafiju vestibilā un kafejnī cā.

Saldē jums pludmales bā rā - milzī ga izvē le katrai gaumei.

Labs bē rnu klubs, bē rni bija priecī gi.

No izklaidē m liels pluss ir bezmaksas biljards un teniss.

Laba trenaž ieru zā le - tī ra, viss darbojā s. Pirmo reizi atvaļ inā jumā devos sportot, kamē r bē rni no rī ta gulē ja.

Mī nusi:

Istabā stipri smirdē ja pē c cigareš u dū miem no ventilā cijas ar ieslē gtu gaisa kondicionē tā ju. Sū dzē jā s viesu stafete, ceram, ka izlabos.
No mū su istabas paveras skats uz itā ļ u restorā na jumtu un biež i vien stipri smirdē ja pē c deguma, it ī paš i pē dē jā vakarā tas bija neizturami. Viņ i arī sū dzē jā s un solī ja pā rbaudī t ar medu. pā rstā vis. Ceram, ka viss tiks salabots.

Viesu stafete - par neko, no viņ iem praktiski nav palī dzī bas, viņ i nerunā krieviski un gandrī z nesaprot angļ u valodu, bet mē s nezinā m turku valodu.

Viņ i neatrada pazaudē tā s lietas, varbū t nemeklē ja (š orti izlidoja no balkona, viņ i aizmirsa savu vā ciņ u vestibilā - viņ i neko neatrada un neatdeva).

Animā cijas praktiski nav, vakarā vairā kas reizes sarī koja karaoke vai viktorī nu, bet mums tas nederē ja, negā jā m. Nebija mini diskotē kas.

Akvaparks - nepretenciozi 2 slidkalniņ i, pā ris reizes gā ju, lielā kie bē rni negā ja.

Lielā kais mī nuss ir Anex. Anex pā rstā vjiem ir svarī gi tikai ekskursijas pā rdot par augstā ku cenu, pā rē jais nav viņ u atbildī ba un palī dzī bu necer.
Viņ i slē pjas aiz apdroš inā š anas, kas nedarbosies, ja nedosies ekskursijā ar Anex, tā ir krā pniecī ba.

Vairā k mī nusu neatradu : )

Ar atpū tu un viesnī cu apmierinā ts! Uz Asteria dotos vē lreiz - jā , ar prieku!
аватар super-zatvor
 •  apceļots 4 gadā atpakaļ
Novērtējums 10.0
Mē s bijā m ģ imene no 14. lī dz 21. jū nijam. Saņ ē ma tikai pozitī vas emocijas. Viesnī ca nav jauna, bet viss ir tī rs. Personā ls ir draudzī gs un vienmē r gatavs palī dzē t, pat bez furgona dolā ra). Istaba tika tī rī ta katru dienu, mini bā rs tika regulā ri papildinā ts, bē rni istabas tuvumā , satikuš i apkopē ju, ņ ē ma ū deni pilnī gi bez maksas. … Tomēr ▾ Mē s bijā m ģ imene no 14. lī dz 21. jū nijam. Saņ ē ma tikai pozitī vas emocijas. Viesnī ca nav jauna, bet viss ir tī rs. Personā ls ir draudzī gs un vienmē r gatavs palī dzē t, pat bez furgona dolā ra). Istaba tika tī rī ta katru dienu, mini bā rs tika regulā ri papildinā ts, bē rni istabas tuvumā , satikuš i apkopē ju, ņ ē ma ū deni pilnī gi bez maksas. Mē s barojā m tikai nokauš anai, milzī ga izvē le no visa, un mē s, iespē jams, neizmē ģ inā jā m ne pusi. Bā rs visu diennakti, vī rs bija sajū smā ). Lielisks baseins, tī ra pludmale, daudz sauļ oš anā s krē slu. Pludmalē pie mola vecmā miņ a gatavo gardu guzlamu. Mē s iesakā m š o viesnī cu un noteikti atgriezī simies!
аватар viktserg
 •  apceļots 4 gadā atpakaļ
Novērtējums 3.0
Kā izrā dī jā s pē c ieraš anā s, viesnī ca nebija gatava viesu vizī tei. Nepietiek darbinieku. Visur ļ oti netī rs: lifti, kā pnes, galdi - viss noklā ts ar nezinā mas izcelsmes traipiem. Numuri ir nož ē lojami. Ja nav skata uz jū ru, tad nekas cits neatliek kā gulē t. … Tomēr ▾ Kā izrā dī jā s pē c ieraš anā s, viesnī ca nebija gatava viesu vizī tei.
Nepietiek darbinieku. Visur ļ oti netī rs: lifti, kā pnes, galdi - viss noklā ts ar nezinā mas izcelsmes traipiem.
Numuri ir nož ē lojami. Ja nav skata uz jū ru, tad nekas cits neatliek kā gulē t. Mē beles ir vecas, nobruž ā tas, nobruž ā tas. Durvī s milzī gas spraugas, pa kurā m pie jums var nokļ ū t vietē jie dzī vnieki (piemē ram, mums bija ķ irzaka, skudras un tarakā ns). 1. kanā ls ir krievu, pā rē jie nav mū su. Ledusskapis tikpat kā nestrā dā , tik knapi, temperatū ra par pā ris grā diem zemā ka kā ā rā .
Tualetes pods padara ū deni sliktu, vajadzē ja 10 reizes nospiest pogu, lai ū dens aiziet).
Un droš i vien telpas galvenais "izcē lums" ir kopī gu durvju klā tbū tne ar kaimiņ u istabu, var braukt ciemos, ja kā dam ir garlaicī gi vai paklausī ties, kurš ko š obrī d dara.
Pludmalē ū denī ir daudz jū ras ež u, neiztikt bez č ī bā m!
Piestā tnes slē gtas ar ž ogu, tā s nestrā dā ja.
Vienī gā vieta, kur pavadī jā m laiku, bija galvenais baseins, bet ne tā pē c mē s š eit ieradā mies, vai ne?
Ir daž i plusi, bet tie tieš ā m nevarē ja izlī dzinā t visus negatī vos punktus, diemž ē l! (pilsē ta ir blakus, minibā ra papildinā š ana ir laba katru dienu, vannas istaba bija tī ra un paldies par to, internets ķ eras visur un ir bezmaksas).
Š ī viesnī ca ir pā rā k dā rga. Tā nav Turcija, bet labā kajā gadī jumā Berdjanska vai kaut kas. . .
аватар ANCHO1SEN
 •  apceļots 5 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Viena no labā kajā m (es teiktu, ka labā kā cenas un kvalitā tes ziņ ā ) viesnī cā m Bodrumā . Mē s devā mies 2019.  gada oktobrī uz 11 naktī m kā ģ imene 2+1. Atraš anā s vieta: Atrodas Gumbet rajonā , 10 minū š u braucienā ar taksometru vai dolmusu lī dz Bodrumas centram. … Tomēr ▾ Viena no labā kajā m (es teiktu, ka labā kā cenas un kvalitā tes ziņ ā ) viesnī cā m Bodrumā . Mē s devā mies 2019.  gada oktobrī uz 11 naktī m kā ģ imene 2+1.
Atraš anā s vieta: Atrodas Gumbet rajonā , 10 minū š u braucienā ar taksometru vai dolmusu lī dz Bodrumas centram. Ir arī vieta, kur iziet, netā lu no iepirkš anā s ielas un Bodrumas dzī vojamo rajonu, kas vē las redzē t vietē jo krā su, viss ir kā rtī bā . Ī paš i iesaku paņ emt bezmaksas velosipē du (Asterijā tā ds ir, bet nereklamē , jā jautā paš am) un braukt pa apkā rtni. Var aiziet uz dzirnavā m, var uzreiz apskatī ties un skats uz jū ru ir ļ oti skaists.
Teritorija: Grieķ ijas pilsē tiņ as stilā , ļ oti forš a un zaļ a. Viens liels baseins netā lu no galvenā restorā na un baseins ar slidkalniņ iem netā lu no pludmales. Bā ri ir visur, kur tie ir vajadzī gi. Pludmale ir plaš a un plaš a, ir arī lieliska mola, no kuras var mesties ū denī .
Numurs: bijā m pa labi no galvenā s ē kas otrajā lī nijā no ceļ a. Numurs teicamā stā voklī , nav par ko sū dzē ties. Mini bā rs ir liels un tiek papildinā ts katru dienu. Tas attiecas arī uz š ampū nu un ziepju piederumiem, sieva teica, ka arī tie bijuš i kvalitatī vi.
Ē dienreizes: 10 no 10. Liela izvē le un izcila kvalitā te, nav jē gas visu aprakstī t, kā labā kajos Antā lijas pieciniekos. Katru dienu bija laš a steiki. Brokastī s dod speķ i (! ), svaigi spiestu sulu, burciņ ā s ir bē rnu barī ba. Viesmī ļ i galvenajā restorā nā ir produktī vi, tē jai vē l maigā ka)
Vietē jais un importē tais alkohols, gandrī z visi populā rie veidi saprā tī gā s robež ā s, jums nekas nav jā lū dz, viņ i to ielej bez problē mā m. Par tē jas dolā ru jū s saņ emat arī smaidu dā vanā )). Turku restorā ns patika, itā ļ u ne tik ļ oti.
Animā cija Izklaide pā ris reizes bija amfiteā trī , neslikta izrā de ir tā lu no kolhoza lī meņ a.
Kontingents: 80% vā cieš i un briti, pā rē jie Krievija un Ukraina.
Rezumē jot: lieliska viesnī ca, lieliska atraš anā s vieta.
аватар irushka24
 •  apceļots 6 gadiem atpakaļ
Novērtējums 9.0
Izvē lē jā mies Bodrumas reģ ionu, jo iepriekš te nebijā m bijuš i. Viesnī ca ir lieliska - skaidrs, ka tī kls, cenš oties saglabā t zī molu. Tī rs, ē rts, skaists. Iekā rtojies kā nā kas 14-00, Standarta istabiņ a Land View, tī ra, ē rta, viss strā dā pareizi. … Tomēr ▾ Izvē lē jā mies Bodrumas reģ ionu, jo iepriekš te nebijā m bijuš i.

Viesnī ca ir lieliska - skaidrs, ka tī kls, cenš oties saglabā t zī molu. Tī rs, ē rts, skaists.

Iekā rtojies kā nā kas 14-00, Standarta istabiņ a Land View, tī ra, ē rta, viss strā dā pareizi. Bija ē rti, ka viņ i apmetā s pirmajā stā vā - kā mē s bijā m ar ratiem. Tika nomainī tas gultas un dvieļ i, labi iztī rī ts, papildinā ts minibā rs un pastaigu lī dzekļ i. Manē ž a-gulta tika atvesta pat bez pieprasī juma.
Personā ls: smaidī gs, draudzī gs un diezgan daudz darbinieku, pilnā noslogojumā visu paspē j. Daž kā rt galvenajā restorā nā sagā dā grū tī bas mainī t galdautus un uzklā t galdus.

Ē diens: garš ī gs un ļ oti garš ī gs, daudzveidī gs, domā ju, ka visu pat neizmē ģ inā ju. Brokastī s var pagatavot svaigu, ir filtra kafija, kafija no automā tiem, augļ i, pā rpilnī ba sieru, olī vu, dā rzeņ u. Daž ā da veida olas, pankū kas. Ir atseviš ķ s stū rī tis veģ etā rieš iem, bē rnu stū rī tis (ar konservē tiem biezeņ iem, graudaugiem un blenderi), tvaika trauki.
Papildus galvenajam restorā nam varat pusdienot arī turku un itā ļ u restorā nā . Ļ oti garš ī ga un jauka apkalpoš ana. A la carte restorā ni 3 - itā ļ u, turku un zivju. Visur bija - viss ir kā rtī bā ! Saldē jums garš ī gs, turku kafejnī cā - pē c svara, pludmalē a la carte, bet ļ oti laba Algida.

No viesnī cas paveras skaisti skati, ir kur pastaigā ties pa teritoriju. Ir pakā pieni, lifti un nolaiš anā s. Visur staigā ja ar ratiem bez problē mā m.

Animā cija un miniklubs ir labi, svarī gi, lai viss, kas notiek viesnī cā , netraucē atpū tai. Teritorijā , piemē ram, nav dzirdama mū zika no amfiteā tra. Var traucē t tikai blakus esoš ā s viesnī cas mū zika.

Pludmale un jū ra atš ķ iras, ir ieeja jū rā ar smiltī m, ir akmeņ i, ir pat neliels oļ u gabals. Tī rs un atsvaidzinoš s, ā tri pierod. Bē rni 5 gadi un 7 mē neš i peldē ja ar blī kš ķ i.

Ē rta atraš anā s vieta: jū s varat nokļ ū t pilsē tā , peldē ties Grieķ ijā vai vienkā rš i atpū sties paš ā viesnī cā.
Izklaides pietiek visiem, gan bē rniem un jaunieš iem, gan pieauguš ajiem.

Paldies par brī niš ķ ī go atvaļ inā jumu! Es atgriezī š os vē lreiz.
аватар jizhachok19881
 •  apceļots 6 gadiem atpakaļ
Novērtējums 10.0
Jū nija sā kumā bija 11 dienas. Viesnī ca nav jauna, jo nav remontdarbu. Mē beles vecas, bet viss strā dā un funkcionē , ​ ​ pretenziju nav. Jū ra ir tī ra, bez vē trā m, pateicoties tam, ka viesnī ca atrodas lī cī . Gultas krē sli pludmalē pietiekami, tī ri. … Tomēr ▾ Jū nija sā kumā bija 11 dienas. Viesnī ca nav jauna, jo nav remontdarbu. Mē beles vecas, bet viss strā dā un funkcionē , ​ ​ pretenziju nav. Jū ra ir tī ra, bez vē trā m, pateicoties tam, ka viesnī ca atrodas lī cī . Gultas krē sli pludmalē pietiekami, tī ri. Jū ra veldzē , bet tā da ir reģ iona ī patnī ba.
Telpas tiek uzkoptas regulā ri un pirmajā pieciniekā ) Viesu attiecī bas ir atsaucī gas, vienmē r palī dzē s atrisinā t jebkuru problē mu.
Reģ istrē š anā s bija ā tra, lai gan mē s ieradā mies pulksten 7:00. Man nebija jā gaida vakariņ as. Ē diens restorā nā ir neslavē jams. Bija tematiskā s dienas – turku virtuve, meksikā ņ u virtuve un jū ras velš u diena. Vienmē r visa ir pietiekami, ē damistabā rindu praktiski nebija. No rī ta - apelsī nu sula. Augstas kvalitā tes alkohols, imports. Tikai vietē jais alus.
Bē rnu klubs ir ļ oti interesants, bē rnu animatori daudz dara ar bē rniem. Vā rdu sakot, bija grū ti dabū t ā rā no pulciņ a 6 gadus vecu bē rnu.
Animā cijas komanda ir pelnī jusi ī paš u PALDIES. Interesanti š ovi, daudz izklaides visas dienas garumā .
Vienī gais negatī vais, iespē jams, ir tas, ka Wi-Fi ir diezgan vā jš . Ne visur ķ er un signā la kvalitā te nav ī paš i laba. Video komunikā cija nevilka. Bet mē s atbraucā m pē c pā rē jā s, un tā nebija problē ma
аватар Lelik--
 •  apceļots 7 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Mē s ieradā mies vakar. Viesnī ca jauka, skaista, daudz zaļ umu, tī rī ba. Visur ir pieejams bezmaksas Wi-Fi, pat pludmalē . No priekš rocī bā m: numuriņ i ir labi, katru dienu tī rī ja, katru dienu tika papildinā ts bezmaksas mini bā rs (kola, sula, alus, ū dens), istabā ir arī tē jkanna (tē ja un kafija, cukurs, krē jums). … Tomēr ▾ Mē s ieradā mies vakar. Viesnī ca jauka, skaista, daudz zaļ umu, tī rī ba. Visur ir pieejams bezmaksas Wi-Fi, pat pludmalē . No priekš rocī bā m: numuriņ i ir labi, katru dienu tī rī ja, katru dienu tika papildinā ts bezmaksas mini bā rs (kola, sula, alus, ū dens), istabā ir arī tē jkanna (tē ja un kafija, cukurs, krē jums). Ē diens vienkā rš i super, visu pat nepaspē jā m izmē ģ inā t, bija izvē le katrai gaumei, bija arī garneles, mī dijas, un daudz daž ā du zivju, krā jumā bija arī gaļ a. Brokastī s var paņ emt apelsī nu sulu utt. Vispā r ar ē dienu viss ir labi un daudz. Arī alkohols ir lielā sortimentā . Jū ra ir tī ra, pludmale tiek pastā vī gi tī rī ta. Animā cija ir ļ oti laba (gan angļ u un franč u valodā ), bet 70% atpū tnieku no Eiropas, saskaitī jā m tikai 15 cilvē kus no Ukrainas.
Trū kumi: Pie baseina ne vienmē r bija pietiekami daudz sauļ oš anā s krē slu (bet pē c novē rojumiem vainī gi ir cilvē ki, nevis viesnī ca, viņ i aizņ emsies gan pie jū ras, gan pie baseina un brauks š urpu turpu). Telpā m ir ļ oti slikta skaņ as izolā cija, kaimiņ i zinā ja pē c balss)). Manuprā t, trū kumu vairs nav.
Es ļ oti iesaku)
аватар tour_in_life1
 •  apceļots 7 gadiem atpakaļ
Novērtējums 10.0
Bodruma, Turcija Dzī vojā m tajā no 06.03. 2018 lī dz 06.05. 2018 reklā mas tū res ietvaros. 3 a la carte, jū s varat apmeklē t 1 bp par 7 dienu uzturē š anos viesnī cā . Ir bp akvaparks, 2 slidkalniņ i, ļ oti ē rti, ka tieš i pie jū ras. … Tomēr ▾ Bodruma, Turcija
Dzī vojā m tajā no 06.03. 2018 lī dz 06.05. 2018 reklā mas tū res ietvaros.
3 a la carte, jū s varat apmeklē t 1 bp par 7 dienu uzturē š anos viesnī cā .
Ir bp akvaparks, 2 slidkalniņ i, ļ oti ē rti, ka tieš i pie jū ras.
Mini bā rs bp katru dienu.
Uz vietas ir 7 bā ri, vestibils ir atvē rts visu diennakti, kur bā rmenis gatavo elegantus kokteiļ us un izgatavo izcilu turku kafiju.
Wi-Fi bp vestibilā un telpas labas kvalitā tes. Ir vakara animā cijas š ovi un diskotē ka.
Visa viesnī ca ir veidota ar terasē m, ne visur, kur var nokļ ū t ar liftu. Cilvē kiem ar sā poš ā m pē dā m uz turieni neiet!
Jo ir vietas, kur uzkā p kalnā .
Istabas normā las, tī ras, vidē ji plaš as, vannasistabā ir duš a, viss darbojas. Ū dens no duš as izplū st uz grī das, bet tas ir daudzā s viesnī cā s ar š ā du duš u.
Dzī vojā m standartos, ja ņ em, tad ņ emiet vē rā , ka telpas ir tī ras, bet sen nav remontē tas un nomainī tas mē beles. Un odu daudz, bet tas ir viegli atrisinā ms, zvanot uz reģ istratū ru. Pietiek piezvanī t un palū gt fumigatoru.
Teritorija tī ra, skaista, ielu veidā daž ā dos lī meņ os.
Personā ls ļ oti izpalī dzī gs, daudz kautiņ u (puikas), kuri veic un informē , un palī dz atvē rt durvis, ļ oti pieklā jī gi. Ir ļ oti ē rti sazinā ties ar darbiniekiem, viņ i kalpo ar sirsnī gu smaidu, lai jū s atpū stos no š ā dā m rū pē m. Vestibila bā rā visu diennakti bā rmenis gatavo elegantu turku kafiju.
Brokastī s svaigi spiesta apelsī nu sula. Ē diens viesnī cā ir vienkā rš i pā rsteidzoš s. Š ī ir pirmā reize visā manā septiņ u gadu pieredzē tū rismā , ka viņ i brokastī s dod gaļ u franč u valodā .
Gaļ a, zivis, augļ i, dā rzeņ i tā dā sortimentā , ka acis saskrien.
Viesnī cas pludmale ir pietiekami liela, lai to netraucē tu aizmugures punkti. Ieeja ir maiga, smilš aina, mā kslī gi piepildī ta. Tā lā k akmeņ i, kā patieš ā m visā s š ī reģ iona pludmalē s.
Es noteikti dotos uz viesnī cu atpū sties ar lielu prieku. Paldies visiem par uzmanī bu, rakstiet jautā jumus un komentā rus, es ar prieku atbildē š u.
аватар sidic
 •  apceļots 13 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
Atpū tā s no 01.07 lī dz 10.07. 12, divi pieauguš ie un bē rns 6 gadi. Pirmkā rt, par laikapstā kļ iem š ajā gadalaikā (š is mani visvairā k interesē ja). Klimats ļ oti sauss, peldkostī ms uz balkona izž uva 2 stundu laikā . … Tomēr ▾ Atpū tā s no 01.07 lī dz 10.07. 12, divi pieauguš ie un bē rns 6 gadi. Pirmkā rt, par laikapstā kļ iem š ajā gadalaikā (š is mani visvairā k interesē ja). Klimats ļ oti sauss, peldkostī ms uz balkona izž uva 2 stundu laikā . Laiks karsts, no paš a rī ta jau karsts, pusdienlaikā.40 grā di, vakaros pū š stiprs vē jš (pat ļ oti patī kams). Jū ra: pirmā s 7 dienas ir pat ļ oti siltas, bet atlikuš ā s 3 dienas ir atsvaidzinoš i vē sas (var peldē ties).
Tagad par tū risma operatoru, kurš mū s sū tī ja no Maskavas. Tā bija Anex Tour. Ierodoties Bodrumā un izejot no lidostas, mū s gaidī ja neuzkrī toš a meitene ar A4 lapiņ u, uz kuras bija rakstī ts anex. Mē s bijā m vienī gie tū risti no š ī tū roperatora. Viņ i mū s aizveda uz mikroautobusu, meitene nerunā krieviski, tikai angliski, iedeva mums milzī gu aploksni un mē s klusē dami braucā m uz viesnī cu. Uz aploksnes redzē jā m mū s sagaidī tā tū rista vā rdu - Pinesulla, un tikš anā s datumu un laiku ar viesnī cas gidu. Sanā ksmei bija jā notiek tajā paš ā dienā pulksten 14:00. Viesnī cā ieradā mies pē c 30 minū tē m (apmē ram 12.30), istabiņ a vē l nebija gatava, un devā mies vakariņ ā s, pē c vakariņ ā m mums pasniedza istabiņ as atslē gas. Droš i iemetuš i koferus istabiņ ā (par viesnī cu un istabiņ u apakš ā ), devā mies uz zā li sagaidī t gidu 13.55. Kad nonā cā m vestibilā , tur nevienu neatradā m. Nogaidī jā m 30 minū tes - neviena (pie mums pamanī š u mazu bē rnu, kuru bija grū ti pierunā t apsē sties uz krē sla). Viesnī cā nerunā krieviski, tikai angliski (diemž ē l mē s to zinā m ļ oti vā ji) nav jē gas ar kā du sazinā ties. Un, lū k, sē ž krievu Pegaza gids. Mē s vē rsā mies pie viņ as pē c palī dzī bas (liels paldies Jū lijai!!! ! ). Mē s iedevā m viņ ai mū su gides tā lruņ a numuru un lū dzā m viņ ai piezvanī t. Viņ a viņ ai piezvanī ja, stā stī ja, ka viņ u gaida krievu tū risti, viņ a atbildē ja, ka maš ī na salū zī s pē c 30 minū tē m. Vē l 40 minū tes gaidī š anas iiiii- NEVIENS!! ! ! Mē s paš i viņ u saucam, lauzī tā angļ u valodā kliegt)))) viņ a saka atvainojos vē l 10 minū tes. Protams, pē c 10 minū tē m viņ a nenā ca, bet parā dī jā s tikai pē c 30 minū tē m. Rezultā ts no 2 stundā m, kas pavadī tas vestibilā ar mazu bē rnu. Un tad parā dī jā s mū su karaliene, kreklā ar Pinesulla logotipu. Viņ a pasmaida un sā k runā t angliski, mē s ar brillē m sakā m, ka nerunā jam angliski, viņ a atbild piedod ar plecu paraustī š anu. Klusa aina. Un mē s nelikā m savā istabā papildu gultu, mums nebija treš ā dvieļ a utt. , t. i. , jautā jumi, kas bija jā atrisina reģ istratū rā ar gida palī dzī bu – izlemiet paš i! Esam pilnī gā š okā ! Nekad mū ž ā mē s vairs neatkā psimies no piebū ves un nedodam padomu saviem draugiem.
Tagad par viesnī cu. Viesnī ca ir lieliska. Ļ oti liela viesnī ca un liela teritorija. Sakarā ar to, ka Bodruma un Egejas jū ra ir kalni, kalni un atkal kalni, ē kas atrodas it kā kaskā dē (ļ oti skaista). Lī dz jū rai bū s jā pā rvar lielas kā pnes (starp citu, kaktos ir lifts). Istaba standarta, istabiņ ā viss kā visur citur, vienī gais, ka pufā un krē slā atrodamas dzeltenas mazas skudriņ as, pirmajā dienā bē rns ļ oti smagi sakodis. Pē c pā rbaudes un skudru pū ž ņ a atklā š anas pufa un krē sls tika droš i izmesti uz balkona, kur skudras tika ceptas)))) (lai gan tas joprojā m ir nepieņ emami pieciniekam !! ! ). Ē diens bija lielisks!! ! ! Viņ i labi iztī rī ja. Divi kalni. Baseins ir liels. Visa animā cija ir angļ u valodā . Visā viesnī cā bija tikai 3 krievu ģ imenes, pā rē jā s bija angļ i, holandieš i, francū ž i, azerbaidž ā ņ i un daudz turku. Smiltis ir jū rā , bet ir arī akmeņ i, gan lieli, gan mazi, principā ieeja nav ledus. Nav atklā tas jū ras, ir tikai lī č i un lī č i. Guļ ot pludmalē , jū s vē rosiet ostu, ar kuģ iem un jahtā m (vismaz 30 gab. ) un ar visā m no tā izrietoš ajā m sekā m.
Principā svē tki bija izdevuš ies. Bodrum paskatī jā s Egejas jū rā nopirka ir pienā cis laiks doties tā lā k))))). Lai visiem labas brī vdienas! ! !
Parādīt vairāk »


iemiesojums Baimukhametova
standarta divvietīgs numurs šajā viesnīcā?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
VIESNĪCU EKSPERTI
Pārstāvis viesnīca
iemiesojums infobodrum
‹ Viesnīca Selectum Colors Bodrum 5*
Atrakcijas
Bodrumas pils un Zemūdens arheoloģijas muzejs
Novērtējums 9.5
Turcija, Bodruma
Arhitektūra, Muzeji, Reliģija, Stats
kamieļu pludmale
Novērtējums 9.3
Turcija, Bodruma
Pludmales
Myndos vārti
Novērtējums 10.0
Turcija, Bodruma
Arhitektūra, Stats

Отель расположен на самом берегу моря в посёлке Гюмбет. Построен в 1999 году, последняя реновация проведена в 2018 году. Прекрасный выбор для отдыха всей семьёй.

Atrašanās vieta 4 км от центра г. Бодрум. 35 км от аэропорта г. Бодрум.
Pludmales apraksts Пляж протяжённостью 200 м. На территории пляжа есть вип-шатры (платно). 2 пирса + 1 пирс с шатрами.
  • 1 rinda
  • privātā pludmale
  • oļu pludmale
  • pontons vai mols
  • sauļošanās krēsli  FREE 
  • lietussargi  FREE 
  • pludmales dvieļi
Viesnīcā

3 открытых бассейна с пресной водой (без подогрева): основной бассейн площадью 1052 кв.м, бассейн Релакс, площадью 120 кв.м, бассейн с водными горками площадью 85 кв.м. 1 крытый бассейн с пресной водой, площадь 65 кв.м. 2 конференц-зала.

  • restorāns
  • A la carte restorāns
  • kafejnīca/bārs
  • atklāts baseins
  • iekštelpu baseins
  • konferenču zāle/banketu zāle
  • autostāvvieta
  • autonoma
  • bezmaksas wi-fi
  • veļas mazgāšana
  • frizētava/skaistumkopšanas salons
  • telpas cilvēkiem ar invaliditāti
  • valūtas maiņa
  • apmaksa ar maksājumu kartēm
Bērniem Открытый детский бассейн 50 кв.м. Детская секция в большом закрытом бассейне. С июня по сентябрь: мини-клуб для детей в возрасте от 4 до 7 лет, Джуниор клуб для детей от 8 до 12 лет, от 13 до 16 лет. Аренда детских колясок – по запросу, количество ограничено.
  • bērnu peldbaseins
  • rotaļu laukums
  • bērnu klubs
  • bērnu gultiņa
Izklaide un sports 2 водные горки для взрослых. Живая музыка, аэробика, аквааэробика, теннисный корт, твердое покрытие (освещение платно), водные виды спорта (платно), мини-футбол, стрельба из лука, дартс, бочча, игровая зона (платно), пляжный волейбол.
  • akvaparks un slidkalniņi  FREE 
  • sauna/vanna/hammam
  • galda teniss
  • tenisa korti
  • skvošs
  • volejbols
  • basketbola laukums
  • futbola laukums
  • sporta zāle
  • ūdens aktivitātes
  • disko klubs  FREE 
  • animācija
Telpu apraksts

Всего в отеле 496 номеров. Отель состоит из одного основного 2-х этажного здания и комплекса двухэтажных бунгало.

Istabās

балкон/терраса, ванная комната с душевой кабиной, тапочки, халат (платно), фен, прямой телефон, Wi-Fi (бесплатно), центральное кондиционирование, мини-бар (безалкогольные напитки, вода и пиво - пополнение ежедневно, бесплатно), сейф (бесплатно), спутниковое ТВ с российскими каналами, набор чай-кофе, доп.спальное место - диван или раскладушка.

  • vanna/duša
  • fēns
  •  FREE 
  • droši  FREE 
  • gaisa kondicionieris
  • kabeļtelevīzija/satelīttelevīzija
  • tālrunis
  • balkons/terase
Adrese Bodrum Resort Adnan Menderes Cad. No: 63 48400 Gümbet-Bodrum / Türkiye
Tālruņi: +90 (242) 431 24 00
E-pasts: info.bodrum@asteriahotels.com
Tīmekļa vietne: Selectum Colors Bodrum
FAQ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 1-й пляжной линии. У отеля собственный галечный пляж. Вход в море или с берега или с понтона. Пляжные полотенца в отеле (бесплатно).
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам. . Вы можете прекрасно провести время за игрой в настольный теннис, теннис, сквош, волейбол, баскетбол, футбол. Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает посетить тренажерный зал. В отеле есть водные развлечения. О том чтобы Вы ни минуты не скучали позаботится анимация.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной, детской площадкой с горкой и качелями. Чтобы взрослые могли отдохнуть, детей каждый день развлекает детский клуб. По Вашей просьбе отель предоставляет детскую кроватку (бесплатно).