Laba viesnīca, bet varētu iztikt ar remontu

Rakstīts: 1 jūlijā 2019
Ceļošanas laiks: 23 — 30 jūnijs 2019
Kam autore iesaka viesnīcu?: Ģimenēm ar bērniem
Viesnīcas vērtējums:
7.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 4.0
apkalpošana: 9.0
Tīrība: 9.0
Uzturs: 9.0
Infrastruktūra: 9.0
Vakar atgriezā mies no kā rtē jā s reģ istrā cijas Kornē lijā un, kā solī ts, uzreiz publicē ju atsauksmi par to, kā viesnī ca ir mainī jusies pē dē jos gados (pē dē jā reģ istrē š anā s bija 2014. gadā ).
Uzreiz jā saka, ka ir maz izmaiņ u, kas strā dā stabili, nepiecieš amas tikai nelielas korekcijas un daž viet arī remonts. Viesnī cā ieradā mies ap pulksten 12, iekā rtojā mies burtiski 10 minū tē s, mū su dati jau bija acī mredzot viesnī cas datubā zē .
Istaba ar tieš i tā dā m paš ā m mē belē m kā.2014. gadā , un, kā vē lā k izrā dī jā s, tieš i š ajā numurā bija redzama viesnī cas renovā cijas nepiecieš amī ba. Nu pā ris reizes nā cā s ieprogrammē t ieejas karti, nā kamajā dienā pat istabene nevarē ja iekļ ū t mū su istabā , pē c mums pusdienlaikā ieradā s divi viesnī cas darbinieki, kuri sā ka pā rprogrammē t paš u slē dzeni durvī s, tas palī dzē ja dienā , tad atkal karte bija "jā atjaunina" reģ istratū rā . Treš ajā dienā , atgriež oties no pusdienā m, viņ i uzreiz atrada strā dnieku uz kā pnē m, kas rakņ ā jā s pa ventilā cijas kanā lu un izklaidē jā s.... 4. vai 5. dienā strā dnieki atkal mē ģ inā ja ielauzties telpā ar kā pnē m - kā paš i teica, pā rbaudot trauksmes sensoru. Es tikko ieslē dzu televizoru, lai pā rbaudī tu - visi kanā li rā da ar “viļ ņ oš anos”, principā tas nav biedē još i, mē s to neskatī jā mies. Kopumā iekā rtas telpā jau sā k “drū pē t” no laika un mitruma. Mitrums telpā arī ir viens no mī nusiem, brī ž iem vienkā rš i sā c no tā "nosmakt", viss, kas uz tausti ir papī rs ar laiku "uzbriest". Vanna ir labā stā voklī , tī rī š ana ir lieliska (vienu dienu tā netika iztī rī ta iepriekš aprakstī tā iemesla dē ļ ).

Kas ir uzlabojies. Internets ir lielisks gandrī z visā viesnī cā (arī pludmalē ), Youtube skatī jies bez problē mā m. Mē s uzstā dī jā m jaunus slaidus - tagad no 4, nevis 3 (palika viens no vecajā m opcijā m - tika pievienoti 3 jauni). Pludmale ir sadalī ta zonā s smē ķ ē tā jiem un nesmē ķ ē tā jiem.
Pā rē jā viesnī ca palika tā da pati kā manā pirmajā pā rskatā . Pat š efpavā rs nav mainī jies, un š ķ iet, ka arī par animatoriem atbildī gais ir tas pats.
Ko vē l vajadzē tu darī t - izlikt amfiteā trī aizliegts smē ķ ē t - kad bē rni sē ž un sā k smē ķ ē t tuvumā , piedodiet. . .
Kopumā viss ir kā rtī bā , bet telpas jau sā k prasī t remontu…
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu

аватар k-valeriy
k-valeriy

Sakiet, lūdzu, vai istabā ir zobu birstes, zobu pasta, ķemme, vates diski, skuveklis, vates kociņi?

Thu, 25 Jul 2019, 19:11
аватар k-valeriy
k-valeriy

Sakiet, lūdzu, vai istabā ir zobu birstes, zobu pasta, ķemme, vates diski, skuveklis, vates kociņi?

Thu, 25 Jul 2019, 22:11
аватар