Mehmet Arif Bey Boutique Hotel 3*– Atsauksmes

Dizaina viesnīca atrodas 450 metru attālumā no Mermerli pludmales. Tuvumā ir tādas iecienītas apskates vietas kā Adriana vārti, Antālijas pulksteņa tornis un vecpilsētas jahtu piestātne. Piemērots relaksējošai romantiskai atpūtai.Vairāk →
Vēl nav nevienas atsauksmes
Gaida, kad kāds
izkļūs no šejienes dzīvs
un pievienos atsauksmi.


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Kaleiču vecpilsēta
Novērtējums 9.5
Turcija, Antālija
Arhitektūra, Ielas, laukumi, skatu punkti, Stats
Antālijas akvārijs
Novērtējums 9.3
Turcija, Antālija
Daba, Izklaide

Бутик-отель расположен в 450 метрах от пляжа Мермерли. Рядом можно посетить такие популярные места, как ворота Адриана, Часовая башня Антальи и пристань для яхт Старого города. Подойдет для спокойного романтического отдыха.

Atrašanās vieta Расстояние от этого отеля до аэропорта Антальи составляет 9 км.
Pludmales apraksts Мермерли — старейший платный городской пляж Анталии, который находится в маленькой каменистой бухте Старого Города. Лежаки с зонтами занимают всю территорию, часть из них расположена на каменных платформах, выступающих в море. Спуск в воду крутой, сразу у берега довольно глубоко. Дно покрыто галькой и камнями. От порта пляж отделяют скалы и нагромождения камней, где любят нырять снорклеры. Вода очень чистая, спокойная. От ветров территория защищена скалами.
  • pirms 3 dienām
  • pilsatas pludmale
  • oļu pludmale
  • pontoni un moli
  • bez sejas
Viesnīcā

Бесплатный континентальный завтрак каждое утро с 8:00 до 10:30. Круглосуточная стойка регистрации, услуги консьержа, бесплатные газеты в холле, камера хранения багажа. Wi-Fi предоставляется в общественных зонах бесплатно.

  • restorāni
  • kafejnīcas/bāri
  • droši
  • Nomax Wi-Fi
  • veļas mazgāšana
  • telpas cilvēkiem ar invaliditāti
  • izmitināšana ar dzīvniekiem  FREE 
  • neveselīgs uzturs
  • naudas vērtība
  • apmaksa maxi kartē
Bērniem
  • apdegusi gumija  FREE 
Izklaide un sports
  • organizēta ekskursija
Telpu apraksts

Всего 14 номеров.

Istabās

Телевизор, телефон, ванна/душ, фен, туалетно-косметические принадлежности, кондиционер, мини-бар, сейф, чайник/кофеварка, набор для чая и кофе, балкон/терраса.

Adrese Kandiller Geçidi NO 8-10, Калеичи, 07100 Анталья, Турция
Tālruņi: 0532 399 39 33
E-pasts: mehmetarifbeybutikotel@gmail.com
Tīmekļa vietne: Mehmet Arif Bey Boutique Hotel
FAQ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 3-й пляжной линии или далее. Рядом с отелем находится городской галечный пляж. Вход в море или с берега или с понтона.
Какие развлечения есть в отеле?
В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.