Nav ieteicams ģimenēm!

Rakstīts: 7 augusts 2017
Ceļošanas laiks: 25 jūlijā — 4 augusts 2017
Viesnīcas vērtējums:
2.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 4.0
apkalpošana: 3.0
Tīrība: 2.0
Uzturs: 3.0
Infrastruktūra: 7.0
Piektdien, 04.08. 2017, mē s atgriezā mies no Turcijas, Alā nijas, poz. Konakli, Titan Garden 4+ viesnī ca.
Š o viesnī cu ģ imenē m ar bē rniem (2 mammas, 3 bē rni: 3 gadi, 5 gadi un 12 gadi) mums ieteica ceļ ojumu aģ ente Tukana (gā jā m rezervē t pavisam citu viesnī cu).
Mū su galvenā s prasī bas bija: smilš u pludmale bē rniem, bē rnu animā cija, ģ imenes istaba, internets, jo man bija jā strā dā atvaļ inā juma laikā.
Rezultā ts "pā rspē ja" visas mū su cerī bas:

1. Internets ir tikai reģ istratū rā centrā lajā ē kā , un tad ar lieliem ierobež ojumiem ar š o, protams, ir pilnī gi neiespē jami strā dā t - viber ziņ ojumi un tie aizgā ja pē c 3-5 mē ģ inā jumiem. Tiesa, taisnī bas labad 1 reizi 10 dienā s pat 1 viber zvans izgā ja cauri ar pieļ aujamu skaņ as kvalitā ti. Bet š ī ir 1 reize.
2. Pludmales oļ i no vidē jiem, maziem un ļ oti maziem akmeņ iem, kas ir sakrauti visur. Pie ieejas ū denī pā ris metrus no krasta dibens nosē ts ar akmeņ iem, pret kuriem pat ar vieglu sajū smu sita kā jas. 10 dienas nekad nebija mierī gas jū ras.
Ir lieliski braukt ar bē rniem pa viļ ņ iem, bet viņ i pastā vī gi jā ķ er, un kā jas lū zt uz akmeņ iem katru dienu. Koraļ ļ u č ī bas nepalī dz, jo tajā s vienā mirklī tiek iebā ztas tā s paš as smalkā s akmens smiltis un 5 minū š u laikā izdzē š pē das uz ā das č ī bas.
3. Animā cija bē rniem: 2 stundas no rī ta un 2 stundas vakarā atseviš ķ ā telpā , krieviski runā još a vidusskolas meitene palī dz bē rniem nokrā sot T-kreklu vai rokassomiņ u ar ī paš ā m krā sā m par 15 USD, un pā rē jais bē rni paš i spē lē jas dizainerā vai kā pj manē ž ā ar plastmasas bumbiņ ā m. Pē c vakariņ ā m tiek spē lē tas arī multfilmas. Mū su 5 gadus vecais bē rns reiz piekrita tur palikt uz stundu, jaunā kais - nemaz. Galu galā viņ us tur neizklaidē ja, nenesa prom, neko ar viņ iem nedarī ja - jā , sagā dā ja zī muļ us un papī ru. Varbū t, protams, citā s dienā s, kad neieradā mies, bija kaut kas cits, bet mē s to neatradā m. Mē s veicā m tikai 2 neveiksmī gus mē ģ inā jumus.
4.

Tagad par ģ imenes istabu. Pati istaba ir labi ieplā nota: 1 guļ amistaba ar divguļ amo gultu un garderobi, 1 ar 2 atseviš ķ ā m gultā m 90 cm (smagā s nepā rvietojas kopā ) un garderobi, un 1 istaba ar vienguļ amo gultu, dī vā nu, 2 atzveltnes krē sliem, antī ks televizors un neliels ledusskapis. Ir izeja uz balkonu. Un tajā nav gaisa kondicionē š anas. Mū su vecā kais bē rns gulē ja š ajā istabā.
Viņ u bija gandrī z neiespē jami atvē sinā t. Lai to izdarī tu, vajadzē ja guļ amistabā s uzlikt kondicionieri pie 16 grā diem un atvē rt durvis uz koridoru un š o istabu, tač u pietika ar pā ris stundā m. Neskatoties uz to, ka katrā guļ amistabā ir 2 kondicionieri, uz tiem ir tikai 1 pults. Bē rniem vienmē rī gi pū š gultā un gaisa plū smas temperatū ra netiek regulē ta - pū š auksti, protams. Lai bē rni nesaaukstē tos, uz nakti nā cā s to izslē gt, un, kad tas kļ ū st pavisam neizturami, apsegt ar galvā m un uz ī su brī di ieslē gt kondicionieri, lai atdzesē tu istabu.
Pietiek ar daž ā m stundā m. Un tā kā ir 2 istabas ar kondicionieriem un tā lvadī bas pults 1, tad naktī vismaz 2-3 reizes vajag atvē sinā ties, tā pē c viņ i visu nakti skrē ja viens pie otra pie pults.
Istabā bija nobruž ā tas sienas, noplucis balkons un turpinā ja birt apmetums. Nav ko pakā rt uz balkona peldkostī mus vai dvieļ us ž ū t. Salauzts 1 no 4 balkona plastmasas krē sliem. Ž ā vē š ana bija jā izklā j uz krē sliem un galda.
Mē beļ u durvis noslī dē ja un slikti aizveras. Vienas no 2 duš as kabī nes bī dā majā m durvī m neaizvē rā s, pareizā k, mē ģ inot aizvē rt, nolidoja no rullī š a un katru reizi bija jā pakar vietā . Un tomē r tajā paš ā laikā kabī ne nebija pietiekami hermē tiska un pē c duš as ap to bija ū dens, kuru nebija ko noņ emt, izņ emot vienī go dvieli piecā m pē dā m.

Neskatoties uz norā dī tajā m 4+ zvaigznē m, nebija š ampū na un matu kondicioniera.
Pie izlietnes bija lieli dozatori š ķ idrajā m ziepē m un duš ā duš as ž elejai. Tiesa, tas bija nolauzts no sienas, uz kuras bija paredzē ts nostiprinā t un ievietots pie sienas stiprinā mā statī vā aksesuā riem (š ampū ns, ziepes), tā pē c nebija kur likt - tikai uz grī das.
Pludmales vai baseina dvieļ u nebija, un vannas dvieļ us bija aizliegts iznest no istabas.
Vannas istabā , vienā no guļ amistabā m un koplietoš anas telpā bija spoguļ i. Tač u tā s bija pakā rtas tā , ka sevi tajā s ieraudzī t bija vairā k vai mazā k pilnī gi neiespē jami: vannas istabā var redzē t tikai seju, istabā s - tikai rumpi bez kā jā m un galvas. Jā sē ž as, lai redzē tu sevi, bet istabā s nebija krē slu, kā taisī t, piemē ram, grimu, ģ ē rbties un izķ emmē t matus uz vakaru ir pilnī gi nesaprotami. Varbū t numurs bija liliputieš iem, es nezinu. Spogulis vannas istabā vietā m nomelnē jis.
Priekš ē jā m durvī m ap stiklu norauta apdare - sī kums, veiktspē ju tas neietekmē , bet tik un tā nepatī kami.

Tagad par apkalpoš anu un ē dinā š anu viesnī cā:

viesmī ļ i nenā k pie tevis pie galda, viņ i tevi vienkā rš i ignorē : 10 dienu laikā ar 3 klaš u maltī ti mē s viņ iem sazvanī jā mies divas reizes - pirmajā dienā viņ i pienā ca 1 reizi un jau gandrī z pē dē jā , kad es tikko aizķ ē ru viņ u aiz piedurknes. Galdiņ u nepietiek: ar gandrī z 100% viesnī cas noslogojumu, galdiņ u visiem noteikti nepietiek. Neviens nesteidzā s tos sakopt pē c ē š anas, lai citi varē tu tī kot un ē st. Biež i nā cā s vienkā rš i pā rvietot netī ros traukus un nosē dinā t bē rnus pie nenotī rī tā galda. Nekad nebija pietiekami daudz tī ru š ķ ī vju, tasī š u, naž u un dakš iņ u, un mums bija jā gaida. Bet viņ i nevarē ja sagaidī t viesus, kuriem nebija laika paē st pirms noteiktā laika maltī tes beigā m - viņ i piegā ja klā t un sā ka no rokā m pacelt š ķ ī vjus un galda piederumus.
Ē diens bija ā rkā rtī gi vienmuļ š , neē dams, ī paš i bē rniem, un absolū ti negarš ī gs. Visas uzturē š anā s laikā.1 reizi bija garš ī ga zivs un 1 reize laba gaļ a. Viss pā rē jais bija vai nu bezgarš ī gs, bezgarš ī gs vai ar pipariem. Vairā k vai mazā k brokastis. Pusdienas - vakariņ as ir sū dī gas. Pē c tam sā kā m iet pusdienā s uz uzkodu bā ru pludmalē : tur vienmē r bija frī kartupeļ i, zaļ umi salā tiem, arbū zs un neē damas "kotletes", iespē jams, no sojas pupiņ ā m lī dz hamburgeriem. Daž kā rt bija arī sautē jums ar dā rzeņ iem vai vistu. Bē rni labi paē da.
Bet nepatī kamā kais š ajā viesnī cā ir tas, ka bē rnu baseinā ir infekcija, herpetiska, par to zina un klusē viesnī cas veselī bas darbinieki. Ā rste viesnī cā nepieņ ē ma 3 gadus vecu bē rnu ar temperatū ru virs 39, jo viņ u nesedz mū su apdroš inā š ana un piedā vā ja doties uz slimnī cu. Mē s, protams, gā jā m.
Kā du infekciju ā rsts neteica, izrakstī ja 3 zā les no slimnī cas aptiekas turku valodā , piemē ram, var parā dī ties izsitumi - tas ir no viņ as, var parā dī ties caureja - tas ir no viņ a, bet treš o imunitā tes stiprinā š anai, un nosū tī ts.
Arī zā lē m nav instrukcijas angļ u vai krievu valodā , tikai turku valodā , tā pē c sapratā m, ka viens no tiem, aciklovī rs, bija tikai tad, kad bē rns izlē ja visu, arī pē das, un kļ uva otrs un tad pieauguš ie. inficē ts.

Katrai 2 dienas bija temperatū ra 39, tad tā pazeminā jā s un bija iesnas, kakls kā ar angī nu (arī rī kles gļ otā da tika skarta un bē rni atteicā s ē st), un vispā rē js nespē ks. Un tā du bē rnu viesnī cas vestibilā bija daudz, jo ā rsti viņ iem neieteica sauli, jū ru un baseinus. Viņ i sē dē ja pie daž u vecā ku tā lruņ u vai istabā s ar savā m mā tē m - kuras ir jaunā kas.
Slimnī cā bija bars ar tā diem cilvē kiem un kad mē s devā mies prom, aptieku meklē ja vē l viens tē tis, kurš tikko bija atbraucis ar 6 gadus vecu meitiņ u pulksten 23.00, jo viņ iem tā pat kā mums beidzā s pretdrudž a zā les. zā les pirmajā dienā , un temperatū ra nepazeminā jā s.
Ar reģ istrē š anos/izrakstī š anos uz/no viesnī cas: ieradā mies 12os, lī dz tam laikam jau bijā m ceļ ā ar bē rniem gandrī z 20 stundas, jo lidojā m caur Kijevu un sasniedzā m ar maš ī nu ar Ukrainas muita, 5 stundas garš . Reģ istrē š anā s no 14h saskaņ ā ar viesnī cas noteikumiem. Mū s lū dza pagaidī t vestibilā . Mums nepiedā vā ja atstā t bagā ž u bagā ž as nodalī jumā , kā iet paē st, nerā dī ja viesnī cas teritoriju, kā arī neiedeva tā du ikdienas rutī nu kā ē dienreizes, bā ru grafikus, bē rnu istabas, animā cijas pieauguš ajiem un bē rniem. Rezultā tā bē rnus tualetē vienkā rš i pā rģ ē rbā m gaiš ā s drē bē s un aizsū tī jā m uz baseiniem atvē sinā ties. Pusdienas, protams, izpalika – tā s bija lī dz 14:00, un mums par to nebija ne jausmas.
14.00 nebijā m iekā rtojuš ies, jo 15.00 nā cā s stā vē t viņ iem priekš ā reģ istratū rā ar stabu ar kliedzoš iem bē rniem un stā vē t neizejot, lai 15.20 mū s aizveda uz to paš u nogalinā to istabu attā lā kā un vecā kā viesnī cas ģ imenes ē ka. Bet, kad mums bija laiks izbraukt (atgā dinā š u, mū su transfē rs bija 1.55), no 12 naktī mums sā ka zvanī t no reģ istratū ras un lū gt laicī gi atbrī vot istabu, jo ieradā s jauni ī rnieki, bet mē s joprojā m esam. aizbraucot, un tas neskatoties uz to, ka paskaidrojā m, ka pirms garā ceļ a iemidzinā m bē rnus. Zvanī ja 3 reizes. Kad autobuss nā ca pē c mums, protams, neviens nenā ca palī dzē t ar guļ oš iem bē rniem uz rokā m, lai vilktu koferus uz autobusu. Š eit ir tik jauks un neuzkrī toš s serviss viesnī cā Titan Garden.

Un vē l nedaudz par ceļ ojumu aģ entū ru: papildus nepareizai viesnī cas izvē lei viņ i mums “nozaga” arī vienu atpū tas dienu: mū su ceļ ojums ietvē ra 10 naktis un 11 dienas saskaņ ā ar lī gumu, bet mē s atstā jā m viesnī cu plkst. 10. nakts, plkst. 01.55, t. i.
ne tikai nepavadī jā m tur 10. nakti, bet 11. solī tajā un apmaksā tajā dienā jau bijā m Kijevā.
No priekš rocī bā m: Toucan mums pā rdeva ceļ ojumu no Pegas Touristik tū risma operatora ar iekļ autu medicī nisko apdroš inā š anu. Varē jā m daļ ē ji izmantot: bē rnam no slimnī cas atsū tī ja maš ī nu un pē c apskates atveda atpakaļ . Tiesa, par to visu nā cā s samaksā t 30 USD - izrā dā s, ka tas apdroš inā š anas polisē ir noteikts ar vienu vā rdu “franš ī ze” uz š ķ ī vja, un, pā rdodot tū ri, par to, protams, nebrī dina, plkst. vismaz aģ entū rā Tukan. Tas ir, apdroš inā š ana jums faktiski izmaksā par 30k vairā k, nekā tas ir noteikts lī gumā . Un to visu redzi pē c ekskursijas apmaksas, kad pirms doš anā s ceļ ā paņ em vauč erus no ceļ ojumu aģ enta. Mē s visi pirkā m zā les par savu naudu, jo
lai apdroš inā š ana tos kompensē tu, jā brauc uz Kijevu, jā raksta iesniegums, jā iesniedz dokumenti un tad, ja pierā da, ka visas š ī s zā les bija vajadzī gas, jā brauc pē c š ī s naudas. Dabiski, ka par to visu narkotiku izmaksas ir 40 USD, tam nav nekā das jē gas.
Secinā jumi:
1. Neiesaku Titan Garden Hotel Konakli, Alanijā , Turcijā ģ imenē m ar bē rniem.
2. Neiesaku ekskursijas izvē li uzticē t Tukan tū risma aģ entū rai (Minska), jo neviens no klienta prasī tajiem kritē rijiem netika izpildī ts. : Vai nu viņ i nav kompetenti, vai arī zinā ja, ka viesnī ca neatbilst standartam, bet tomē r to mums pā rdeva.
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu