maija svētki

Rakstīts: 8 novembris 2018
Ceļošanas laiks: 12 — 25 maijā 2018
Kam autore iesaka viesnīcu?: Atpūtai ar draugiem, jauniešiem
Viesnīcas vērtējums:
6.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 5.0
apkalpošana: 5.0
Tīrība: 4.0
Uzturs: 6.0
Infrastruktūra: 7.0
Kopē ju no Tophotels.

Pirmo reizi bijā m atvaļ inā jumā ar bē rnu (1.5g). Plā nu bija daudz, daudz kas tika gaidī ts no pā rē jiem, un, kā izrā dī jā s, velti. Jā atpū š as bez bē rniem, tad bū s ī stas brī vdienas)))


Tā tad: lidojums turp un atpakaļ Onur, viss kā rtī bā un laikā . Ekb-Gazipasha-Ekb, mums, protams, bija jā piemaksā , bet tas mums bija tik svarī gi: mē s ī paš i izvē lē jā mies ne uz Antā liju, jo negribē jā m trī s stundas turē ties pie pā rsē š anā s. Ieradā mies no rī ta, ap 9.00 bijā m viesnī cā . Reģ istrē jies 14.00, jebkurā gadī jumā agrā k, viesnī ca ir pilna. Istaba jauka, jaunbū ve, bet balkons stulbas formas un niecī gs. Divi krē sli un galds, daž i no tiem bija acī mredzami lieki. Ļ oti cieš i. Ir drē bju ž ā vē tā js, kas ir svarī gi. Neapmierinā ti ar tī rī š anu, nekad neatstā ja dzeramnaudu, par ko ?? ? Pļ ā pā t ar mopu duš ā un pē c tam noslaucī t visu istabu š ā dā veidā ? Tiklī dz bē rns uzkā pa uz š ī s grī das tī rā s zeķ ē s, zeķ es varē ja uzreiz mazgā t. Daž i nemaz nesasniedza, izmeta.
Gultas veļ u un dvieļ us gan mainī ja gandrī z katru dienu, neaizmirsa ielikt papī ru. Bet grī das skā rda. Mazie atkritumi, drupatas, smiltis - tas viss tika sabā zts stū ros un ne vairā k.

Ē diens... gā jā m ar cerī bu, ka bē rnam bū s ko ē st, bet...Protams, katram gadī jumam paņ ē ma lī dzi, plus atceļ ā galu galā atnesa pusi, jo meita paē da diezgan maz, salī dzinot ar mā jā m. Bet es uzreiz saku tiem, kuru bē rni stingri ē d konservus: veikalos ir ļ oti niecī gs sortiments, galvenokā rt augļ i, dā rzeņ us es vispā r neredzē ju, ir syutlach (rī su putra) - mana meita ē da. Viņ i aptiekā redzē ja gaļ u un dā rzeņ us, bet neņ ē ma. Vietē jo pienu pirkā m kastī tē s un pudelē s, to dzē ra meita, savu maisī jumu un ū deni. Man gandrī z visā ķ ermenī parā dī jā s spē cī ga alerģ ija pret sulā m. Bē rnu sulas veikalos nav, pamē ģ inā jā m parastā s, dzē rā m divas dienas un pā rtraucā m, Zirtek mani izglā ba.

Atgriezī š os pie viesnī cas ē diena: pieauguš ajiem un tiem bē rniem, kuri kopā ar vecā kiem kaut ko ē d kopš gada, bū s labi. Ē dienkarti nekrā soš u sī kā k, ko mē s personī gi ē dā m - mums patika. Tiesa, pirmo reizi katru rī tu redzu lē cu zupu...Nekad neko tā du nebiju redzē jusi. Turklā t gadī jā s, ka iedeva gan no rī ta, gan pusdienā s...It kā bez lē cā m vairs nebija ko gatavot. Daudz dā rzeņ u, no augļ iem: ā boli, apelsī ni, greipfrū ti un vē l kaut kas. Saldumi ir tik un tā , izvē le liela, bet gandrī z viss ir par neko. Mē s divreiz tikā m pie kalmā ru gredzeniem - yummy. Liellopu gaļ a vienā no vakariem bija vienkā rš i pā rsteidzoš a, ar sē nē m, mī ksta-mī ksta. Nu viss ir vistas un tī tara gaļ a, daž ā di pagatavoti, garš ī gi.

Par alkoholu teikš u maz: alus mums derē ja, garš ī gs. Pā ris reizes paņ ē mu dž inu un toniku, labi. Mans vī rs reiz dzē ra raki, ar to mū su sortiments beidzā s, ar bē rnu daudz dzert nevar.
Izdomā ju paņ emt kā du maksas kokteili, bet kamē r domā ju - atvaļ inā jums beidzies)))

Atsauksmē s daudz tika runā ts par pludmali, neko ī paš u nepievienoš u, uzmanies ar š ķ ī vjiem, es pirmajā dienā iegriezu kā ju divā s vietā s un roku tā pat, vī rs dziļ i iegrieza pirkstu svē tku beigas. Pā rsvarā bijā m Avenas pludmalē , neņ ē mā m sauļ oš anā s krē slus, atkal nevar pietikt ar bē rnu, kad viņ a saprata, ka ū dens ir vē ss un slapjš - viņ i nevarē ja to izvilkt no jū ras. Nekad neesmu bijis pludmalē.12.

Viņ a nosū tī ja savu vī ru 4 ekskursijā s: divreiz bagijs, nirš ana, visurgā jē ji. No trim daž ā dā m aģ entū rā m varu pastā stī t sī kā k personī gi, ja kā dam ir interese. Mē s paš i braucā m uz centru ar autobusu un kopā un pa vienam, Waikiki, Coton, vienreiz darba darī jumā devā mies uz tirgu un arī paš as viesnī cas apkā rtnē daudz staigā jā m. Braucā m ar ī rē tu auto Sidē , draugs mū s veda. Man personī gi pā rē jais izrā dī jā s diezgan pasī vs, jo Alanijā jau biju daudz redzē jis.

Protams, bija iespē ja apmeklē t funikulieri no jaunā m vietā m, bet kļ uva par slinku, es jau biju redzē jis š o kalnu un piekrasti no visiem leņ ķ iem))) Devlets Bahceli nemaz negrasī jā s nokļ ū t jaunajā parkā.

Izklaide viesnī cā : neizmantojā m baseinu (peldē jos tikai vienu reizi), ū denspī pi nesmē ķ ē jā m, apmeklē jā m tikai minidisko, pē c minidiskotē kas uz izrā di nepalikā m , jo mē s ar meitu gā jā m pastaigā ties, viņ a nesē ž uz vietas ne minū ti. No skaļ ā s mū zikas pirmajā vakarā bijā m nedaudz apstulbuš i, tad pieradā m, skatuve bija gandrī z pie mums, kam svarī gs mierī gs miegs - jautā jiet tā lā k vai augstā k no animā cijas. Mē s, pa dienu sabraukuš i, visi trī s nokritā m beigti. Kopumā animatori ir lieliski, un darbinieki gandrī z visi ir cienī gi, draudzī gi cilvē ki. Tur bija viens no viesmī ļ iem, pusmū ž ā , kurš bezgalī gi kaut ko murminā ja zem deguna, neticami kaitinoš i.
Citi smaidī ja vai teica sveiki vai ko citu, bet š is vienkā rš i bubububububububu ar sevi kā trakais vai nu angliski, vai turku valodā . Nu, bija vē l daž i brī ž i, piemē ram, viņ i mū s ilgu laiku turē ja ar gultiņ u, kurai faktiski bija jā bū t istabā reģ istrā cijas brī dī vai arī viņ i nevarē ja atbildē t uz jautā jumiem, kopumā tā nav. tam vairs nav nozī mes.


Uz informatī vo tikš anos ar gidu nemaz netikā m, kamē r gulē jā m, brokastojot vienkā rš i aizmirsā m, ka tas arī viss. Viņ i no š ī absolū ti neko nezaudē ja, klausoties muļ ķ ī bas par to, kā steidzami jā rezervē ekskursijas par dā rgā m cenā m, kā nekur nevar aizbraukt un sazinā ties ne ar vienu, izņ emot gidu utt. , utt - paldies, kaut kā bez š itā var iztikt.

Principā iesaku viesnī cu, bet otrreiz noteikti neieš u, galvenokā rt pludmales dē ļ . Tā lu no centra, bet tas netraucē ja, autobusi kursē biež i. Nu, tikai divas reizes vienā un tajā paš ā vietā man kaut kā nav interesanti.
Tas arī viss, iespē jams, jautā jiet, ja jū s interesē )))
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu