Chaweng Buri Resort 4*– Atsauksmes

8
Novērtējums 7.510
№5 viesnīcas reitingā par. Samui
7.6 Numurs
7.8 apkalpošana
7.6 Tīrība
7.6 Uzturs
8.4 Infrastruktūra
Šis ir grezns viesnīcu komplekss, kas uzcelts gleznainajā Taizemes piekrastē starp satriecošu tropu veģetāciju un okeāna debeszilajiem ūdeņiem. Šī ir vieta atpūtai un relaksācijai harmonijā ar dabu un sevi. Uzcelta 1995. gadā, renovēta 2012. gadā. Sastāv no individuālajām mājām. Mēs iesakām visu kategoriju tūristu izmitināšanai.Vairāk →
аватар ksenia-adv
 •  apceļots 14 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
Neliels komentā rs pie foto. Viesnī ca ir piemē rota relaksē još ā m ģ imenes brī vdienā m. Patiesī bā tas ir 2-3 *, bet jū s varat pievienot vē l 2 * viesnī cai tā s atraš anā s vietai. Tā kā tas atrodas Chaweng rajonā , kur ir lieliska pludmale un jums nav jā brauc ar taksi, tuk-tuk vai motociklu, lai ē st visu tuvumā , tieš i pretī viesnī cai, tas patieš ā m ietaupa naudu un laiku. … Tomēr ▾ Neliels komentā rs pie foto. Viesnī ca ir piemē rota relaksē još ā m ģ imenes brī vdienā m. Patiesī bā tas ir 2-3 *, bet jū s varat pievienot vē l 2 * viesnī cai tā s atraš anā s vietai. Tā kā tas atrodas Chaweng rajonā , kur ir lieliska pludmale un jums nav jā brauc ar taksi, tuk-tuk vai motociklu, lai ē st visu tuvumā , tieš i pretī viesnī cai, tas patieš ā m ietaupa naudu un laiku. Un viesnī ca viss ir apstā dī jumā un vakarā nav dzirdams ielas troksnis. Š eit mū su tū risti ir laipni gaidī ti restorā nos ir krievu ē dienkarte. Viesnī cas personā ls ir draudzī gs un uzmanī gs (ciktā l viņ u izpratne par pakalpojumu). Ja jū s nolemjat atpū sties un izklaidē ties vienlaikus, š ī ir jū su viesnī ca. Galvenais, ka š ī nav Pataja. Labi atpū ties.
пляж кафе напротив
аватар kiril27
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Novērtējums 6.0
Uz Koh Samui biju 2010. gada oktobrī treš o reizi, š ajā viesnī cā - otro. . . Pirms tam biju tajā.2010. gada maijā . Protams, bū s daudz atkā rtoš anā s ar iepriekš ē jiem apskatiem, bet statistikai tas noder. : ) Kopumā es ceru, ka jū s nenož ē losiet, ka apmeklē jā t š o viesnī cu. … Tomēr ▾ Uz Koh Samui biju 2010. gada oktobrī treš o reizi, š ajā viesnī cā - otro. . . Pirms tam biju tajā.2010. gada maijā . Protams, bū s daudz atkā rtoš anā s ar iepriekš ē jiem apskatiem, bet statistikai tas noder. : )
Kopumā es ceru, ka jū s nenož ē losiet, ka apmeklē jā t š o viesnī cu. Tā s galvenais "pluss" ir laba atraš anā s vieta. Viesnī ca atrodas Č avengas centrā . Ieejas priekš ā ir vairā ki restorā ni. Paš i bungalo atrodas tropiskā dā rza klusumā , un š o krā š ņ umu papildina pā rsteidzoš a pludmale. . . Apakš daļ a ir diezgan plakana un perfekti tī ra. Nav ne aļ ģ u, ne oļ u, ne jū ras ež u...vienas baltas smiltis..... Brokastis viesnī cā pieticī gas un vienmuļ as - bet ja godī gi, man patī k labā k nekā Turcijā (baklaž ā ni krā jumā ). Parasti ir divu veidu desas (gov. un vistas), olu kultenis, augļ i, sulas, nu, tur ir graudaugi . . ievā rī jumi . . kafija . . tē ja . . un visas tā s lietas. Numuri ir nedaudz veci, bet tī ri. Viesnī ca ir lieliski piemē rota pludmales brī vdienā m. Restorā ni pretī viesnī cai ir garš ī gi un nav dā rgi. Visas ekskursijas, ja braucat paš i trī sreiz lē tā k nekā no ceļ ojumu aģ entū rā m. Ja nā kat ar kompā niju, iesaku veikt makš ķ erē š anas tū ri lielveikala Lotus kioskā . Tas maksā s gandrī z visu dienu ar pā rsē š anos un pusdienā m uz kuģ a apmē ram 20 dolā rus vienai personai. Ja jū s atstā jat viesnī cu - labajā pusē viņ i uzreiz atvē ra saldē juma kafejnī cu - tur ir tik garš ī gi naš ķ i! un jū ras veltes nav sliktas tieš i pie ieejas viesnī cā - nedaudz pa kreisi no restorā na. Un blakus tai, kas atrodas tieš i pretī ieejai, ir garš ī ga gaļ a. . . Ja nepievē rsī siet uzmanī bu nelielajiem viesnī cas trū kumiem, jū s bū siet ļ oti apmierinā ti. Tagad ar draugiem apsveru variantu braukt tur treš o reizi. . Lai visiem veicas!
аватар Levsalo
 •  apceļots 16 gadiem atpakaļ
Novērtējums 10.0
Mē s ar sievu trī s dienas bijā m Bangkokā ar tā lā ku ceļ ojumu uz Koh Samui. Bangkoka ir metropole, viss kustas, viss tiek gatavots, milzī gs tū ristu skaits, dzī ve rit pilnā sparā , it ī paš i naktī s. Karaļ a pils ir septī tais pasaules brī nums, kanā li mudž no zivī m, zivju veikali, tempļ i uz ū dens, vā rdu sakot, viss ir vienkā rš i pasakains. … Tomēr ▾ Mē s ar sievu trī s dienas bijā m Bangkokā ar tā lā ku ceļ ojumu uz Koh Samui.
Bangkoka ir metropole, viss kustas, viss tiek gatavots, milzī gs tū ristu skaits, dzī ve rit pilnā sparā , it ī paš i naktī s.
Karaļ a pils ir septī tais pasaules brī nums, kanā li mudž no zivī m, zivju veikali, tempļ i uz ū dens, vā rdu sakot, viss ir vienkā rš i pasakains.
Es iesaku visiem)
аватар getart
 •  apceļots 16 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
Sveiki. Es paliku kopā ar savu vī ru š ajā viesnī cā un nolē mu padalī ties savos iespaidos. Viesnī cas teritorija ļ oti skaista, daudz zaļ umu, pludmale tī ra. Ē diens bija labs, ē diens bija daudzveidī gs. Salī dzinot ar Turciju, mums š eit virtuve patika vairā k. … Tomēr ▾ Sveiki. Es paliku kopā ar savu vī ru š ajā viesnī cā un nolē mu padalī ties savos iespaidos. Viesnī cas teritorija ļ oti skaista, daudz zaļ umu, pludmale tī ra. Ē diens bija labs, ē diens bija daudzveidī gs. Salī dzinot ar Turciju, mums š eit virtuve patika vairā k. Kas attiecas uz numuriem: viesnī ca sastā v no bungalo, tie visi atrodas 1.5 metrus viens no otra un viens pret otru. Tas ir liels mī nuss. Atrodoties istabā , aizkari pastā vī gi ir jā aizver, visi skatā s logos. Koridora nav, atver durvis un uzreiz ir gulta, gaisma ir ļ oti vā ja. Tī ra katru dienu, ne pā rā k labi, sā ka atstā t 1 USD, maz ir mainī jies. Bet tas nekas. . . Istabā gar sienā m skraidī ja ķ irzakas, š ausmas! ! Viņ iem virs ieejas durvī m bija ligzda, tur arī bija pilnas, vakarā vē l daudz vardes lē kā pa teritoriju, ej un paskaties, tā lai neuzkā ptu. Č ū skas es neredzē ju, lai gan taizemieš u gids teica, ka to ir daudz. Man bija panika! ! Kas attiecas uz restorā niem, tad ko vajadzē tu kopā ē st ir kā di 30-35, tas ir 1000-1200 Taizemes bati. Dienā pusdienā m un vakariņ ā m mē s pā rtikai iztē rē jā m 70–100 USD. Ļ oti garš ī gas jū ras veltes tur, nav vā rdu! Izejot no viesnī cas no kreisā s izejas un pa labi uz restorā nu. izskatā s pē c badega badega, bet tikai tajā ir Ļ OTI garš ī gas jū ras veltes!! ! Un tur ir grū ti palikt izsalkuš am, viss ir izraibinā ts ar kafejnī cā m, ir salā ti, un gaļ a (cū kgaļ a, liellopa gaļ a, vista, pī le. . ), pica . Desertā jebkurā iestā dē tev pasniedz ananā sus un arbū zu, par brī vu, ja ņ em kā du gaļ as ē dienu, noteikti tajā ir kartupeļ i un dā rzeņ u salā ti. Kas attiecas uz dzē rieniem, tad uz ielas (ā rpus viesnī cas) ir lielveikals, kur pā rdod visu un maksā.2 vai pat 3 reizes lē tā k. Nopirkā m, ielikā m istabā ledusskapī un viesnī cā neko nepirkā m. Apnicis ē st restorā nos, var paņ emt taksi un doties uz lielu lielveikalu, un tur. ko tu gribi. Nopirkā m arī desu, speķ i, zivju konservus (ļ oti ē dami), augļ us u. c. Ja gribi vest lī dzi suvenī rus vai drē bes, pē rciet uz salas, kaulē jieties, cenas pazeminā tas 2-3 reizes. Mū su gids teica, ka jā pē rk viss Bangkokā , mē s tur atbraucā m un bijā m apstulbuš i! Cenas kosmiskas, viss ļ oti dā rgi. Galu galā mē s neko nepirkā m. Varbū t mans pā rskats kā dam noderē s. Pievienoš u foto ar ķ irzakas. Tas ir š ausmī gi! ! !
территория отеля Пляж ящерица над дверью ящерица в номере
аватар svtol
 •  apceļots 16 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
piezī me - MĪ LĀ KAIS SAMUI … Tomēr ▾ piezī me - MĪ LĀ KAIS SAMUI
территория отеля джунгли возле бунгало джунгли возле бунгало фото отеля пляж Чавенг Бури резорт вечерний ресторан днем
аватар svtol
 •  apceļots 16 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
Chaweng Buri kū rorts. Viesnī cā akcijas izdotie kuponi reģ istratū rā bez maksas: masā ž a, salas apskate un vakariņ as restorā nā . Biju š ajā viesnī cā pirms kā diem 5 gadiem. Viesnī ca arī laba. Ē diens 4 zvaigž ņ u lī menī . … Tomēr ▾ Chaweng Buri kū rorts. Viesnī cā akcijas izdotie kuponi reģ istratū rā bez maksas: masā ž a, salas apskate un vakariņ as restorā nā . Biju š ajā viesnī cā pirms kā diem 5 gadiem. Viesnī ca arī laba. Ē diens 4 zvaigž ņ u lī menī . arī serviss. Vā jā s puses : daudzi cilvē ki klepo - gaisa kondicionieri
tie pū š tieš i gultā , gaisa kondicionieri ir veci un slikti regulē ti (vai nu auksti, vai ne), un freons ā tri beidzas,
un neieslē dziet, tas ir karsts.
Lidmaš ī nas lido tuvumā , tač u tā s ī paš i netraucē - ir pat interesanti skatī ties.
Pa pludmali velk salū tu un naktī s lī dz rī tam biež i ir tā ds pē rkons, ka mā ja svā rstā s dabiskā nozī mē ! bet tā vairs nav viesnī ca. un tū risti ir idioti.
Vietas pludmalē jā ieņ em 7 no rī ta vai pusastoņ iem. citā di nav vietas! viesnī ca ir pilna! motorolleri palikuš i - zum un smird.
Pā rē jais ir viss-priekš rocī bas-zupa pludmalē -š iki! , daž ā di augļ i-jū ra, smiltis dā rzā pie viesnī cas. Un vakariņ as jū ras krastā tikai skaistā sapnī .
viesnī ca pilna, bet brokastī s nav rindu un pū ļ u. Visa pietiek. Brokastis daudzveidī gas, periodiski atkā rtojas.
Viesnī cā nav č ū sku!
Sā kumā vakariņ ot devā mies uz ielas, bet pē dē jā s dienas vakariņ ojā m viesnī cā - bezmaksas salā ti un augļ i, kompensē dā rgā s zivis. Viesnī cā pat gatavo cū kgaļ as iesmus, kas ir diezgan pieklā jī gi. Vispā r Chaweng ir ok. Krī ze ir jū tama – pilsē tā nav daudz cilvē ku – kā dreiz tā bija uz Lamai. Vā cieš u ir ļ oti maz, pā rsvarā angliski runā još ie un mū sē jie. deviņ i
Dienas gā ja, un mē s pat nepamanī jā m! Jū ra tī ra, nedaudz apmā cies, bet vē ss. Mitruma nav. Vestibilā ir internets, bet dā rgs-pilsē tā.1, 5x lē tā k.
аватар ganna55
 •  apceļots 17 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
2008. gada aprī ļ a beigā s – maija sā kumā es ar ģ imeni un draugiem atpū tos Taizemē . Ekskursija bija nā kamā - 5 dienas Pataja - viesnī ca Zign 4 *, 7 dienas apm. Koh Samui - Chaweng Buri Resort 4 * un 2 dienas - Bangkoka - Prince Palace Hotel 4 *. Uzreiz jā saka, ka ar ģ imeni ceļ oju kopš. … Tomēr ▾ 2008. gada aprī ļ a beigā s – maija sā kumā es ar ģ imeni un draugiem atpū tos Taizemē . Ekskursija bija nā kamā - 5 dienas Pataja - viesnī ca Zign 4 *, 7 dienas apm. Koh Samui - Chaweng Buri Resort 4 * un 2 dienas - Bangkoka - Prince Palace Hotel 4 *.
Uzreiz jā saka, ka ar ģ imeni ceļ oju kopš.2002. gada. Mē s jau esam redzē juš i diezgan daudz, lai gan no "eksotiskā " bija tikai Dominikā nas Republika. Turklā t es pā rvaldu 4 * viesnī cu Ukrainā , tā pē c sniegš u atbilstoš u vē rtē jumu)

Gribu atzī mē t, ka tā du tautu kā taizemieš i nekur neesmu satikusi. Laba daba, labas manieres un pieklā jī ba viņ iem ir ieaudzinā ta jau no bē rnī bas, tas attiecas uz cilvē kiem, gan viesnī cā s, gan restorā nos un Taizemes ciematos. Piezī mē ju - tas attiecas tikai uz taizemieš iem, Bangkokā ir daudz apmeklē tā ju uz nepilnu slodzi taksometros un tuk-tukos, vē lā k aprakstī š u savu uzturē š anos tur, esmu pā rliecinā ts, ka tas bū s ļ oti noderī gi, tas ir ž ē l, ka, braucot uz Taizemi, internetā neatradu padomu, kā uzvesties š ī s brī niš ķ ī gā s valsts galvaspilsē tā ).
Tā tad, Pataja ir izklaides centrs (diskotē kas, nakts tauriņ i, transvestī ti, visā di nakts š ovi, labi restorā ni) Pludmalē peldē ties nevar, ū dens ir ļ oti netī rs, jā brauc uz salā m, laivas atiet no plkst. galvenā mola, biļ etes cena ir aptuveni 5 dolā ri vienai personai, tas ir lī dz salai un atpakaļ . Izbraukš anas laiki katru stundu, sā kot no 8.00. Uz salu "Lamae" bijā m vienreiz, pē c Dominikā nas Republikas, nekā di nesajū sminā ja, bet tur ir ļ oti lē ts restorā ns ar forš ā m garnelē m, tā das cenas nekur citur Taizemē nav redzē tas. Dzī vojā m viesnī cā "Zign" 4*, bet viņ am jau iedeva 5*, un vē rtē ju 5+, super viesnī ca, mā kslas formā tā , darbinieki apmā cī ti lī dz slavai, brokastis - 5 veidu augļ i, vista, zivs, 3 rī su veidi, kartupeļ i, cepot tikai neskaitā mas desas, bekonu, omletes, olu kulteni, daudz dā rzeņ u, daudz taju virtuves ē dienu. Istabā ir peldmē teļ i, č ī bas, mini smarž as, ū dens un citi saistī tie atribū ti. Istabas kā rtī gas, tī ras, vannasistaba.
vanna un duš a, ir balkons. Divi lieli, skaisti apsildā mi baseini. Kopumā viesnī ca ir diezgan jauna, teritorija ir sakopta.

Ekskursijā s pat savu gidu neredzē jā m, visur pā rvietojā mies paš i, ar taksi vai tuk-tuk, pilnī gi droš i, galvenais uzreiz vienoties par cenu un kaulē ties, cenu var samazinā t 2x . Jā brauc uz Nong Nooch parku, tas ir ļ oti skaists, ziloņ u š ovs ir iekļ auts biļ etes cenā (20 dolā ri no cilvē ka). Tā lā k Mini Siam parkā , tur ir apkopoti visi pasaules apskates objekti, tikai mini eksemplā ros, pat Svē tā Bazila katedrā le, kas atrodas Krā na laukumā , ir) Ieeja aptuveni 8 dolā ri no cilvē ka. Nu un noteikti, vajag apmeklē t 2 dienu ekskursiju "River Kwai", ļ oti forš i, bijā m viesnī cā "Paradise on the River Kwai", tā saucas krieviski, man ļ oti patika, stā v tieš i pie ū dens, netā lu no krasta, dzidrs ū dens , tomē r liela straume.
Tā mē s pē dē jā s dienā s peldē jā mies baseinā . Tā pē c, ja ir iespē ja izvē lē ties atvaļ inā juma datumus, labā k to plā not pirms maija brī vdienā m.

Ekskursijas, braucam ar mopē du, 10 dolā ri dienā , tajā var ietilpt 3 (mazi) cilvē ki un braukā t pa salu visu dienu. Dienas laikā varat apbraukt visu salu.

Ir vē rts apskatī t krokodilu fermu (krokodilu un č ū sku š ovs), apmeklē t skatu laukumu, vā jus ū denskritumus, ir arī Budas sala (interesanti), ir arī orhideju parks, bet mē s tur netikā m. Nu izmē ģ iniet spa procedū ras, tā s piedā vā katra viesnī ca.

Padoms, labā k neiet uz krievu restorā nu Mango, porcijas mazas, un alkohols maksā debesu augstu naudu, piemē ram, ja labā Taizemes restorā nā Taizemes viskijs maksā.8 dolā rus, tad Mango mē s maksā jā m 20 dolā rus. . Turklā t visos restorā nos var ienest savu alkoholu, tikai jā paprasa glā zes un tev tā s atnesī s.
Un "Mango" mums teica, 20 dolā ri un jū s varat dzert savu alkoholu) Starp citu, tirgos taju viskijs maksā.1, 5 dolā rus (zoo ml), laba lieta, izmē ģ iniet to un atnesiet draugiem.

Bangkoka. Hotel Prince Palace 4 *, personā ls ir stulbs, apkalpoš ana klibs, izlidojot, bagā ž a no mums tika paņ emta 20 minū tes vē lā k, nekā mē s norunā jā m, un tas nav atļ auts izlidojot, un jū s varat kavē ties uz lidmaš ī nu. Brokastis, uzkopš ana, istabas iekā rtoš ana 4 personā m.

Mē s nesē dē jā m viesnī cā ne minū ti, tā pē c nevaru rakstī t vairā k komentā ru. Un nez kā pē c uz 3 personā m bija tikai viens mini smarž u komplekts un divi dvieļ u komplekti. Uz 2 dienā m var paņ emt š o viesnī cu, tai ir ē rta atraš anā s vieta, visi apskates objekti ir blakus.
Kur apmeklē t
1. Budas tempļ i. (Grand Palace - taksometru vadī tā jiem)
Tagad BRĪ DINĀ JUMS!!!!!
Tempļ i ir atvē rti no 8:00. Netā lu no ieejas ir daž as bū tnes, kas izskatā s pē c taizemieš iem, bet tā s nav taizemieš i (atcerieties, es rakstī ju par taju tautu, viņ u pieklā jī bu utt.
), lai gan tie izskatā s lī dzī gi. Tie ir visdaž ā dā kie cilvē ki no tuvē jā m Taizemes valstī m, kas stā sta, ka tempļ i ir atvē rti tieš i š odien, no pulksten 13.00, jo š odien ir guļ oš ā Budas diena un piedā vā tikai par 1.5 USD tuk-tuk pakalpojumus ar pilsē tas apskati. . Uzkritā m uz tā du ē smu, pazaudē jā m pusi dienas, veda mū s uz visā diem juvelierizstrā dā jumu veikaliem, viņ iem ir % no tā , ko viņ i ieved tū ristus uz š iem veikaliem, un cenas tur ir kosmiskas.
Arī taksisti ir ļ oti augstprā tī gi, atkal viņ i nav taizemieš i, viņ i lū dz iepirkties, un tad es jū s aizvedī š u uz vietu, nekavē joties izkā piet no maš ī nas vai paceliet balsi, jū s vairā kas reizes sapratā t) bet tas sabojā garastā vokli kā rtī bā..
Starp citu, taksometru pakalpojumi un tuk-tuki maksā tikpat.
nav jē gas tvaicē t uz tuk-tukiem, visi taksometri ir ar kondicionieri.
Tempļ os ir apģ ē rba kods, kā jas lī dz potī tē m un pleci lī dz elkoņ iem ir jā aizver, tas attiecas arī uz vī rieš iem, pretē jā gadī jumā jums bū s jā ī rē lietas, bet tā s nav pirmais svaigums, tā pē c labā k ģ ē rbties uzreiz biksē s un T-kreklā.

2. Okeanā rijs.
Tas ir kaut kas!! ! ieeja vienai personai maksā.25 buki, par bē rniem tiek uzskatī ti lī dz 120cm = 15 dolā ri. Haizivis, stari, bruņ urupuč i, pingvī ni utt. Tajā ietilpst arī.4D filmas skatī š anā s, neaprakstī š u, iespaidi ir klases!! ! Okeanā rijs atrodas lielā iepirkš anā s centrā "Paragon City", ir daudz kafejnī cu ar labu pā rtiku un cenā m, apģ ē rbu veikali, pat auto tirgotā ji, lielveikali.

3. Baiyoke Sky.
š ī ir viesnī ca 83. stā vā , skatu laukums 84. stā vā , maksa 8 dolā ri, kokteilis, alus vai sula ir iekļ auta 83. stā va restorā nā . Netā lu no viesnī cas ir iepirkš anā s centrs, š ķ iet, ka tur ir normā las cenas un visi tur iepē rkas, bet vairā k neteikš u, Taizemē lietas nepirku, bet atnesa daudz augļ u.

Š eit, vispā r, un viss.
Jā , Taizemes pilsē tu kartes ir lidostā s, tā s ir pieejamas arī viesnī cā s, restorā nos, ņ emiet lī dzi, ļ oti palī dzē s ceļ ot!
Esmu pā rliecinā ts, ka padomi jums noderē s, labi atpū tieties un labus iespaidus!

Ceļ otā ja Ž anna.
аватар marat
 •  apceļots 20 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
Viesnī ca atrodas Chaweng pludmalē , piekrastē , tā pat kā lielā kā daļ a viesnī cu Koh Samui. Skaista smilš u pludmale, eksotiska ainava, un tajā paš ā laikā , izejot no viesnī cas, uzreiz attopas uz ielas, kur ir bā ri, restorā ni, veikali. … Tomēr ▾ Viesnī ca atrodas Chaweng pludmalē , piekrastē , tā pat kā lielā kā daļ a viesnī cu Koh Samui.
Skaista smilš u pludmale, eksotiska ainava, un tajā paš ā laikā , izejot no viesnī cas, uzreiz attopas uz ielas, kur ir bā ri, restorā ni, veikali.
Pati viesnī ca aizņ em lielu teritoriju, starp palmā m knapi var redzē t vienstā va bungalo. Numuri ir iekā rtoti lauku stilā , ļ oti mā jī gi un ē rti.


iemiesojums byrmyr
Kā ar bēgumu, vai būs interesanti 8 un 11 gadus veciem bērniem, kādi laikapstākļi augustā un kā klājas pašā viesnīcā?
16 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Lielais Buda
Novērtējums 10.0
Taizeme, par. Samui
Arhitektūra, Pieminekļi un pieminekļi, Reliģija

Это шикарный отельный комплекс, построенный на живописном побережье Таиланда среди потрясающей тропической растительности и лазурных вод океана. Это место для отдыха и релаксации в гармонии с природой и собой. Построен в 1995 году, ремонт произведен в 2012 году. Состоит из отдельных домиков. Рекомендуем для проживания всех категорий туристов.

Atrašanās vieta Отель в 3 км от аэропорта, в восточной части острова Самуи, на пляже Чавенг, на самом берегу моря.
Pludmales apraksts Чавенг — это пляж на восточном берегу Ко Самуи (Ko Samui) с чистым белым песком и замечательной ночной жизнью, особенно сосредоточенной на его северном конце. Протяженность пляжа — 7 километров, и покрыт он мелким белым песком.
  • 1 rinda
  • privātā pludmale
  • smilšu pludmale
  • sauļošanās krēsli  FREE 
  • lietussargi  FREE 
  • pludmales dvieļi
Viesnīcā

2 бара, 3 ресторана, терраса для загара. В ресторане King Prawn подаются изысканные блюда интернациональной кухни, а также различные напитки. Кроме того, гости могут посетить различные кафе и рестораны, расположенные в 5 минутах ходьбы.

  • restorāns
  • A la carte restorāns
  • kafejnīca/bārs
  • atklāts baseins
  • autostāvvieta  FREE 
  • autonoma
  • droši
  • bezmaksas wi-fi
  • veļas mazgāšana
  • ārsts
  • nesmēķētāju numuri
  • apmaksa ar maksājumu kartēm
Bērniem
  • bērnu peldbaseins
  • bērnu gultiņa
Izklaide un sports Уроки кулинарии. Около бассейна и на пляже гостям курортного отеля Chaweng Buri предоставляются шезлонги.
  • volejbols
  • sporta zāle  FREE 
  • ūdens aktivitātes
  • sērfošanu
  • vindsērfings
  • ekskursiju organizēšana
Telpu apraksts

Всего в отеле 123 номера.

  • vanna/duša
  • fēns
  • čības un peldmētelis
  • droši
  • gaisa kondicionieris
  • kabeļtelevīzija/satelīttelevīzija
  • tālrunis
  • interneta wi-fi (ne visās istabās)
  • tējas/kafijas automāts
  • balkons/terase
Adrese 14/6 Chaweng Beach, Koh Samui, Surat Thani, 84320, Thailand
Tālruņi: +66 77 300 695
E-pasts: bookingchawengburi@gmail.com
Tīmekļa vietne: Chaweng Buri Resort
FAQ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 1-й пляжной линии. У отеля собственный песчаный пляж. Пляжные полотенца в отеле (бесплатно).
Какие развлечения есть в отеле?
Вы можете прекрасно провести время за игрой в волейбол. В отеле есть водные развлечения. Море и волны заиграют новыми красками если воспользоваться услугами серфинга, виндсерфинга. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной. По Вашей просьбе отель предоставляет детскую кроватку (бесплатно).