
Atbraucā m vakar, domā ju vajag uzrakstī t atsauksmi jo tieš i pē c atsauksmē m tiek izvē lē tas viesnī cas. Mē s izvē lē jā mies internetā bū t lē ti un ar pā rtiku. Atpū tā mies ar 2 gadī gu bē rnu un vecmammu, par 4 istabā m ar 3 ē dienreizē m dienā maksā ja nedaudz vairā k par 5 tr.
… Tomēr ▾
Atbraucā m vakar, domā ju vajag uzrakstī t atsauksmi jo tieš i pē c atsauksmē m tiek izvē lē tas viesnī cas. Mē s izvē lē jā mies internetā bū t lē ti un ar pā rtiku. Atpū tā mies ar 2 gadī gu bē rnu un vecmammu, par 4 istabā m ar 3 ē dienreizē m dienā maksā ja nedaudz vairā k par 5 tr. dienā , eirokotedž a ar vannas istabu, viesistaba, gludeklis, tē jkanna, tā lr. Auksts, kopumā viss ļ oti pieklā jī gi, kondicionieris, karstais ū dens, viss bija. Ē diens normā ls, ir ar ko pabarot bē rnu. Jū ra skaista, pludmale tī ra, ir sauļ oš anā s krē sli, baseins arī bē rniem, duš a ar saldū deni, dež urē još a medmā sa.
TRŪ KUMI: daudz kā pņ u, nokā pumu un kā pumu. Ja ceļ o veci cilvē ki, grū tnieces vai ar mazuļ iem, jā saprot, ka karstumā pa kā pnē m ir gandrī z neiespē jami (no situā cijas izgā jā m, pā rvietojoties pa teritoriju ar auto : )
Otrs nopietnais trū kums ir ķ ī miskais kompots, t. i. ja tev vai tavam bē rnam ir alerģ ija, jā domā ko dzert, bē rns ar tē ju un ū deni neizdzī vos ( zvē rē jā m, 2 dienas vā rī jā m, tad atkal iesita), vispā r uzvā ri kompotu vai atmasko sulas pā rā k slinks, viņ i pilda koncentrā tu kā yuppie.
Vispā r mums viss patika, vecs pansionā ts, nevelkas uz zvaigznē m, bet ar labu teritoriju klusā vietā , ar kā rtī gu ē dinā š anu, izpalī dzī gu personā lu.
Iesaku braukt ar auto un, ja finanses ļ auj iekā rtoties eirokotiņ ā s, greznī bā un dzī vokļ os 20 gadus nav remontē ti, kotedž as cena un standarts ir vienā ds. Tā pat noteikti jā jautā , ja prasi, visi visu atradī s un izdarī s, citā di var aizmirst vai iesist) : )
TRŪ KUMI: daudz kā pņ u, nokā pumu un kā pumu. Ja ceļ o veci cilvē ki, grū tnieces vai ar mazuļ iem, jā saprot, ka karstumā pa kā pnē m ir gandrī z neiespē jami (no situā cijas izgā jā m, pā rvietojoties pa teritoriju ar auto : )
Otrs nopietnais trū kums ir ķ ī miskais kompots, t. i. ja tev vai tavam bē rnam ir alerģ ija, jā domā ko dzert, bē rns ar tē ju un ū deni neizdzī vos ( zvē rē jā m, 2 dienas vā rī jā m, tad atkal iesita), vispā r uzvā ri kompotu vai atmasko sulas pā rā k slinks, viņ i pilda koncentrā tu kā yuppie.
Vispā r mums viss patika, vecs pansionā ts, nevelkas uz zvaigznē m, bet ar labu teritoriju klusā vietā , ar kā rtī gu ē dinā š anu, izpalī dzī gu personā lu.
Iesaku braukt ar auto un, ja finanses ļ auj iekā rtoties eirokotiņ ā s, greznī bā un dzī vokļ os 20 gadus nav remontē ti, kotedž as cena un standarts ir vienā ds. Tā pat noteikti jā jautā , ja prasi, visi visu atradī s un izdarī s, citā di var aizmirst vai iesist) : )
Patīk
Tev patīk
• 2
Rādīt citus komentārus …


Labdien! Vē los padalī ties ar nepatī kamu pieredzi. Mē s rezervē jā m istabu Yamal Geologist uz trim dienā m (2015. gada septembrī ), jo mums vajadzē ja kaut kur apstā ties ceļ ā uz galveno atvaļ inā juma vietu. "Jamalas ģ eologs" mums š ķ ita jauks atpū tas komplekss (kā izrā dī jā s, tikai no fotogrā fijā m).
… Tomēr ▾
Labdien! Vē los padalī ties ar nepatī kamu pieredzi. Mē s rezervē jā m istabu Yamal Geologist uz trim dienā m (2015. gada septembrī ), jo mums vajadzē ja kaut kur apstā ties ceļ ā uz galveno atvaļ inā juma vietu. "Jamalas ģ eologs" mums š ķ ita jauks atpū tas komplekss (kā izrā dī jā s, tikai no fotogrā fijā m). Visi labie iespaidi izkliedē ja jau piestā jot pie "Ģ eologa Jamala" stā vlaukuma. Skats uz stā vlaukumu ir vienkā rš i š ausminoš s (tas, protams, nav galvenais, bet tomē r "Teā tris sā kas ar pakaramo"). Mums piedā vā ja atstā t auto stā vvietā , paņ emt koferus un uzvilkt pietiekami daudz pa kā pnē m (30-40 pakā pieni) uz reģ istratū ru!!!! ! ! Protams, koferi atstā jā m, jo nolē mā m kā pt augš ā uz galveno ē ku un apskatī t teritoriju. Satikā m atpū tniekus, kuri ieteica pat neiekā rtoties, bet uzreiz doties uz citu vietu. Tā kā , pē c viņ u domā m, "Jamalas ģ eologā " nav ko darī t !!!!! ! ! No plusiem tikai privā tā pludmale!!!!! ! ! Istabas, ē dieni, teritorija - tas viss neatbilst vietnē esoš ajiem fotoattē liem! Pat baseins nedarbojā s. . Skumji!!!! ! Vadī tā js Romā ns, protams, ir draudzī gs (vairā kas reizes ar viņ u runā ju pa telefonu), bet esoš ā veselī bas kompleksa teritorija jā uztur pienā cī gā stā voklī! ! ! Diemž ē l nevaru pievienot foto. Ļ oti gribē jā s pē c iespē jas ā trā k no turienes aizbraukt! Tas ir mans subjektī vais viedoklis, bet tomē r... .
Atsauksmes avots — vOtpusk.ru
Patīk
Tev patīk
• 2

• apceļots 10 gadiem atpakaļ
Pirmā ģ imenes brī vdiena ar 2 gadus vecu bē rnu. Ja vē laties nogalinā t savus mazos bē rnus, vediet viņ us turpat. Duš as telpā nav neviena silikona paklā jiņ a, kā rezultā tā bē rns paslī dē ja un ar galvas lū zumu un smadzeņ u satricinā jumu tika hospitalizē ts ā trā s palī dzī bas automaš ī nā .
… Tomēr ▾
Pirmā ģ imenes brī vdiena ar 2 gadus vecu bē rnu. Ja vē laties nogalinā t savus mazos bē rnus, vediet viņ us turpat. Duš as telpā nav neviena silikona paklā jiņ a, kā rezultā tā bē rns paslī dē ja un ar galvas lū zumu un smadzeņ u satricinā jumu tika hospitalizē ts ā trā s palī dzī bas automaš ī nā . Istaba atrodas augš ē jā stā vā , lifts gandrī z nestrā dā ja, ū dens nebija 4 dienas istabā , logi vispā r klusi š ausmas, atvē rš anas sistē ma. Darbinieki un vadī ba tikai izliekas, ka ir pret tevi vē rī gi, patiesī bā , kad tieš ā m notiks nepatikš anas, viņ i pat neizsauks ā tro palī dzī bu, jo administrā cija aizliedza to darī t un piedā vā ja pasū tī t taksi un aizvest bē rnu pie savas paš u rē ķ ina (bezsamaņ ā ). Ē diens bija laba izvē le, laba kvalitā te. Mī ļ ais rindkopas pirmā s nosaukums ir par neko. Bē rnu istaba + labi, diskotē ka arī bē rniem. Visi š ie plusi ir nieks, salī dzinot ar kopē jo iespaidu par viesnī cu. Tas, ka administrā cija solī ja pā rrē ķ inā t uzturē š anā s izmaksas, jo no trī s rezervē tajā m nedē ļ ā m mē s tur pavadī jā m tikai 7 dienas, pā rē jā s slimnī cā s, tie ir tukš i vā rdi, lai novē rstu acis. . Ja vē lies piedzī vot ī stas š ausmas, nā c pie ģ eologa Jamalas ar bē rniem.
Patīk
Tev patīk
• 2

Man nepaveicā s apmeklē t š o vietu 2014. gadā . Neesmu izvē lī ga dzī ves apstā kļ iem, bet uztraucos par savu veselī bu. Stulbi, naivi, man likā s, ka iepriekš ē jai skolē nu grupai, kas izvā cā s tajā dienā , kad mē s ieradā mies, vienkā rš i nepaveicā s vai arī bija vainojami pie tā , ka apmē ram puse skolē nu gulē ja ar vemš anu un caureju.
… Tomēr ▾
Man nepaveicā s apmeklē t š o vietu 2014. gadā . Neesmu izvē lī ga dzī ves apstā kļ iem, bet uztraucos par savu veselī bu. Stulbi, naivi, man likā s, ka iepriekš ē jai skolē nu grupai, kas izvā cā s tajā dienā , kad mē s ieradā mies, vienkā rš i nepaveicā s vai arī bija vainojami pie tā , ka apmē ram puse skolē nu gulē ja ar vemš anu un caureju. Ko lai saka, š ī dieva pamestā vieta tiek uzturē ta tikai uz valsts darbinieku rē ķ ina, ar kuriem VALSTS TE PĒ RK TURĒ JUS (studenti, rū pnī cu un valsts iestā ž u strā dnieki). Veikala tuvumā nav, bankomā ts arī , tuvā kais 5-7 km attā lumā . Absolū ti vienaldzī gs pirmā s palī dzī bas punkts, kurā pā rmeta mums vemš anu un caureju, uzstā dot ļ oti komiskas diagnozes: viena bija stā voklī , otrs ē da arbū zus, treš ais dzē ra daudz vī na, ceturtais inficē jā s akvaparkā , piektais piedzē rā s. jū rā . Ja iepriekš ē jā maiņ ā apmē ram puse skolē nu gulē ja ar vemš anu un caureju, tad mū su skrē jienā izdzī voja tikai 3-5 cilvē ki. Slimi bija ne tikai skolē ni, bet arī pā rē jie atpū tnieki, ž ē l bija vecmā miņ as ar vecvecā kiem un maziem bē rniem, kuriem bija 2-3 gadi. Vietē jie iedzī votā ji, viņ iem par laimi, saslima un nekavē joties devā s mā jā s. . Bija liela vē lme vē rsties ar iesniegumu Tuapses prokuratū rā . Bet neskenē vienlaicī ga caureja un vemš ana 5 dienas!! ! ! nedrī kstē ja to darī t. Starp citu, pirmā s palī dzī bas postenī visiem iedeva filtrum un loperamī du, par stopdiā ru un enterofurilu vispā r nezin!!!!! ! Ja vē l gribi tur braukt pirkt enterofurilu vai stopdiā ru! ! Runā jot par infekciju, kas bija vai nu ū denī , kas vienkā rš i garš oja briesmī gi (un kā viņ i atš ķ aidī ja sulu un dzē rienus ar š o ū deni, no kuras mē mā s mucas viņ i izlē ja š o ū deni...............), vai pā rtikā , neviens par to nerū pē jā s. Un viņ i mē ģ inā ja apspiest visu informā ciju. Precī zi neatceros, uz grī das bija VAI 1, VAI 2 TUALETES, UN VISS STĀ VS TUR PASTĀ VĪ GI, TIKAI PAR BRĪ NUMU, NEVIENS NEIZDARĪ JA DAŽ US ATTIECĪ BĀ S, TIEŠ I KORIDORA VIDUS..... UN BIJA VAJAG! ! Ī PAŠ I MEDICĪ NAS PUNKTA DURVJU PRIEKŠ Ā UN, PROTAMS, ADMINISTRĀ CIJAS
Atsauksmes avots — vOtpusk.ru
Patīk
Tev patīk
• 2

Es nerakstī š u ne labu, ne sliktu. Es rakstī š u pē c fakta: komplekss neatrodas Olginkā , bet gan 5 minū tes ar automaš ī nu no tā . Nav kur iet, bē rnu animatori pamet darbu. Ja nebū tu maš ī nas, bū tu ļ oti grū ti. Tā du pludmali neesmu redzē jis 10 gadus: milzī gi laukakmeņ i un akmeņ i jū rā .
… Tomēr ▾
Es nerakstī š u ne labu, ne sliktu. Es rakstī š u pē c fakta: komplekss neatrodas Olginkā , bet gan 5 minū tes ar automaš ī nu no tā . Nav kur iet, bē rnu animatori pamet darbu. Ja nebū tu maš ī nas, bū tu ļ oti grū ti. Tā du pludmali neesmu redzē jis 10 gadus: milzī gi laukakmeņ i un akmeņ i jū rā . Tik netī ru jū ru nebiju redzē jis. Turklā t no rī ta tas ir tī rs un caurspī dī gs, un pusdienlaikā vai vakarā ū dens jau ir ļ oti duļ ķ ains, it kā kaut kur kaut kas bū tu iztukš ots.
Atsauksmes avots — vOtpusk.ru
Patīk
Tev patīk

Biju atvaļ inā jumā ar 5 bē rniem, tā pē c bija lielas baž as par ē dienu, komfortu, apkalpoš anu. Visas š aubas tika kliedē tas ierodoties. Teicama istabiņ a ar skatu uz jū ru(rezervē jā m bez balkona, lai pasargā tu bē rnus).
… Tomēr ▾
Biju atvaļ inā jumā ar 5 bē rniem, tā pē c bija lielas baž as par ē dienu, komfortu, apkalpoš anu.
Visas š aubas tika kliedē tas ierodoties. Teicama istabiņ a ar skatu uz jū ru(rezervē jā m bez balkona, lai pasargā tu bē rnus). Ē kā ir lifts, tā pē c ar ratiem tikt lī dz augš ē jam stā vam nebija problē ma.
Jaunas mē beles, tī ras telpas, paklā ju trū kums – viss, kas nepiecieš ams droš ai atpū tai.
Bufetes ē diens ir ļ oti piemē rots ģ imenei ar daž ā da vecuma bē rniem. Daudz piena un diē tiskie ē dieni ļ ā va bez problē mā m pabarot bē rnu 11 mē neš us bez papildus zī daiņ u pā rtikas iegā des. Vienmē r ir augļ i, svaigi dā rzeņ i, "savē jie " smalkmaizī tes.
Pansionā ts atrodas kalnā , nobrauciens uz pludmali pa serpentī nu ir 10-15 minū tes pa tā saukto "staigā š anas" pakā pienu.
Labiekā rtotajai pludmalei ir divi lī meņ i. Pirmais, pie jū ras, ir aprī kots ar nojumē m un sauļ oš anā s krē sliem. Baseins vairs nedarbojā s, bet nekā du diskomfortu par to neizjutā m).
Pludmale lieli oļ i. Ū denī ir arī oļ i un laukakmeņ i, bet tā das ir š ī reģ iona ģ eogrā fiskā s ī patnī bas. Kas baidā s no akmeņ iem, lai ņ em lī dzi speciā lā s gumijas peldē š anas č ī bas.
Ļ oti draudzī gs personā ls. Vadī tā ji risina problē mas bez kavē š anā s. Tī rī š ana istabā katru dienu.
Izklaides ziņ ā teritorijā nebija, par ko bijā m neticami priecī gi. Mū zika nedā rdē ja, nebija smoga no griliem. Kas vē las izklaidi, 5 minū š u brauciens ar taksi vai autobusu lī dz plkst. ciema centrs, kur ir izklaides un veikali.
Teritorija tī ra, kopta, ir rotaļ u laukums, lapenes, soliņ i. Daudz puķ u.
Mums viss patika! Gribam braukt 2014. gada sezonā .
Visas š aubas tika kliedē tas ierodoties. Teicama istabiņ a ar skatu uz jū ru(rezervē jā m bez balkona, lai pasargā tu bē rnus). Ē kā ir lifts, tā pē c ar ratiem tikt lī dz augš ē jam stā vam nebija problē ma.
Jaunas mē beles, tī ras telpas, paklā ju trū kums – viss, kas nepiecieš ams droš ai atpū tai.
Bufetes ē diens ir ļ oti piemē rots ģ imenei ar daž ā da vecuma bē rniem. Daudz piena un diē tiskie ē dieni ļ ā va bez problē mā m pabarot bē rnu 11 mē neš us bez papildus zī daiņ u pā rtikas iegā des. Vienmē r ir augļ i, svaigi dā rzeņ i, "savē jie " smalkmaizī tes.
Pansionā ts atrodas kalnā , nobrauciens uz pludmali pa serpentī nu ir 10-15 minū tes pa tā saukto "staigā š anas" pakā pienu.
Labiekā rtotajai pludmalei ir divi lī meņ i. Pirmais, pie jū ras, ir aprī kots ar nojumē m un sauļ oš anā s krē sliem. Baseins vairs nedarbojā s, bet nekā du diskomfortu par to neizjutā m).
Pludmale lieli oļ i. Ū denī ir arī oļ i un laukakmeņ i, bet tā das ir š ī reģ iona ģ eogrā fiskā s ī patnī bas. Kas baidā s no akmeņ iem, lai ņ em lī dzi speciā lā s gumijas peldē š anas č ī bas.
Ļ oti draudzī gs personā ls. Vadī tā ji risina problē mas bez kavē š anā s. Tī rī š ana istabā katru dienu.
Izklaides ziņ ā teritorijā nebija, par ko bijā m neticami priecī gi. Mū zika nedā rdē ja, nebija smoga no griliem. Kas vē las izklaidi, 5 minū š u brauciens ar taksi vai autobusu lī dz plkst. ciema centrs, kur ir izklaides un veikali.
Teritorija tī ra, kopta, ir rotaļ u laukums, lapenes, soliņ i. Daudz puķ u.
Mums viss patika! Gribam braukt 2014. gada sezonā .
Patīk
Tev patīk
• 1

PLUSI: nav slikts numurs, arī istabas uzkopš ana nav slikta, ē diens labs, viesnī ca klusa, ir TV un kondicionieris, vā rdu sakot - PENSIONĀ RU PARADĪ ZE! Mī nusi: jaunajiem pā riem tur nav ko darī t, bē rniem nekas nav nodroš inā ts, pludmale š ausmī gi netī ra, jū rā nav iespē jams peldē ties, viss dibens milzī gos bruģ akmeņ os, personā ls nesabiedrisks, nedraudzī gs (gandrī z visi ), vakaros nav ko darī t - ne diskotē kas, ne izklaides, ne solī tā s sporta zā les, baseins netī rs! pludmalē ir bā rs ar kosmiskā m cenā m, arī saskā rā mies ar problē mu - nekur nevarē jā m nopirkt cigaretes, bija jā brauc uz kaimiņ u ciemu.
… Tomēr ▾
PLUSI: nav slikts numurs, arī istabas uzkopš ana nav slikta, ē diens labs, viesnī ca klusa, ir TV un kondicionieris, vā rdu sakot - PENSIONĀ RU PARADĪ ZE! Mī nusi: jaunajiem pā riem tur nav ko darī t, bē rniem nekas nav nodroš inā ts, pludmale š ausmī gi netī ra, jū rā nav iespē jams peldē ties, viss dibens milzī gos bruģ akmeņ os, personā ls nesabiedrisks, nedraudzī gs (gandrī z visi ), vakaros nav ko darī t - ne diskotē kas, ne izklaides, ne solī tā s sporta zā les, baseins netī rs! pludmalē ir bā rs ar kosmiskā m cenā m, arī saskā rā mies ar problē mu - nekur nevarē jā m nopirkt cigaretes, bija jā brauc uz kaimiņ u ciemu. . . (((Mī ļ ie cilvē ki ! ! ! tur nav ko darī t, par tā du naudu var atrast ko labā ku! ! !
Atsauksmes avots — vOtpusk.ru
Patīk
Tev patīk

daž as atsauksmes ir vienkā rš i biedē još as!
… Tomēr ▾
daž as atsauksmes ir vienkā rš i biedē još as!
Atsauksmes avots — vOtpusk.ru
Patīk
Tev patīk

Gribu atzī mē t, ka par istabu sū dzī bu nebija (izņ emot to, ka tā netika iztī rī ta lī dz brī dim, kad sū dzē jos); ļ oti laba ē damistaba. Teritorijas oficiā lajā tī mekļ a vietnē rakstī tais ir tikai ļ oti izpuš ķ ots.
… Tomēr ▾
Gribu atzī mē t, ka par istabu sū dzī bu nebija (izņ emot to, ka tā netika iztī rī ta lī dz brī dim, kad sū dzē jos); ļ oti laba ē damistaba. Teritorijas oficiā lajā tī mekļ a vietnē rakstī tais ir tikai ļ oti izpuš ķ ots. Bē rniem nekas! Nož ē lojams rotaļ u laukums kalna malā (slī dkalniņ š , divi š ū puļ krē sli uz atsperē m un vē l viens NEFIKSĒ TS! Š ū poles), nav vienkā rš as smilš u kastes. Bē rnu baseins krastā bija tukš s, stā stī ja, ka bē rni, kas tajā peldē jā s, bijuš i ar izsitumiem. "Jamalas ģ eologa" vietnē nav teikts, ka viss norā dī tais ir pieejams par papildu samaksu (bē rnu istaba, diezgan nabadzī ga - 150 rubļ i dienā , lelles dabiskajā izmē rā bija 1 reize - 300 rubļ i, bija arī ā rsta apmeklē jums 300 rubļ i) Cenas restorā nos teritorijā parasti "kosmas" (glā ze piena kokteiļ a 100 r).
Patīk
Tev patīk

Jamalas ģ eologs bija vislabā kajā veidā - istabas, serviss, ē diens. Bet! Teritorijā bija nometne un jū ra brī ž iem bija ļ oti netī ra. . Kurš brauc tikai atpū sties no lielpilsē tas kņ adas - tas tā . Pat ja ū dens bū tu tī rā ks - cenas nebū tu!.
… Tomēr ▾
Jamalas ģ eologs bija vislabā kajā veidā - istabas, serviss, ē diens. Bet! Teritorijā bija nometne un jū ra brī ž iem bija ļ oti netī ra. . Kurš brauc tikai atpū sties no lielpilsē tas kņ adas - tas tā . Pat ja ū dens bū tu tī rā ks - cenas nebū tu!
Atsauksmes avots — vOtpusk.ru
Patīk
Tev patīk
Parādīt vairāk »