Mēs noteikti atgriezīsimies Leģionā!

Rakstīts: 4 jūlijā 2019
Ceļošanas laiks: 20 — 30 jūnijs 2019
Kam autore iesaka viesnīcu?: Ģimenēm ar bērniem; Atpūtai ar draugiem, jauniešiem
Viesnīcas vērtējums:
10.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 10.0
apkalpošana: 10.0
Tīrība: 10.0
Uzturs: 7.0
Infrastruktūra: 10.0
Sveiki visiem. ??? ? Nesen atgriezā mies no atvaļ inā juma, pirmo reizi atpū tā mies Leģ ionā . Viesnī cu izvē lē jos pē c atsauksmē m. Atsauksmes pā rsvarā bija pozitī vas, tā pē c nolē mā m palikt leģ ionā . Atpū tā s ar bē rniem (10 un 3 gadi)???????????????????? ? . Bē rniem ir paradī ze! ! Liels rotaļ u laukums, bauts, teniss, baseins(tieš ā m apsildā ms). Baseins tiek tī rī ts katru dienu. Dzī vojā m istabā pie baseina, tā pē c paš i redzē jā m kā tī ra!! !
Divas reizes nedē ļ ā ir animā cija bē rniem. Pievilina gan bē rnus, gan vecā kus, tā pē c ir ļ oti jautri. ??? ?
Viesnī cas platī ba ir liela, bē rniem ir kur paskriet, rotaļ ā ties un attiecī gi arī vecā kiem kur pasē dē t un papļ ā pā t.

Ļ oti viesmī lī gi saimnieki, vienmē r pateiks kur, kas un kā.... Istabas uzkopj 5dien. Istabā ir viss nepiecieš amais: TV, skapis ar spoguli, ledusskapis, kondicionieris. Liela divguļ amā gulta.
Jū ra nav tā lu 7-10 minū tes. ??????? ? Skatos kā iet.
Ļ oti vē lamies atgriezties. Paldies Svetlanai un Aleksejam par lielisko atpū tu!!!!!?? ? ?
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu