Atsauksmes raksta nevis rakstnieki, bet gan tūristi.Izmēģiniet to, tas ir iedvesmojoši!
Pievienojiet atsauksmi tūlīt Atgādināt man pa e-pastu ×
Iztuzu pludmale

Iztuzu - bruņurupuču pludmale
Novērtējums 8110

22 jūlijā 2020Ceļošanas laiks: 13 jūlijā 2020
Iztuzu pludmale ir smilš aina vieta starp Vidusjū ras ū deņ iem un Daljanas upes deltu. Š eit izveidojā s liels ezers ar sā lsū deni (sā ls raš anā s bija kā da ezera pā rpurvoš anā s un tai sekojoš ā s iztvaikoš anas rezultā ts saules staru ietekmē ).

Pludmales garums ir aptuveni 4 km, platums svā rstā s vidē ji no 120 lī dz 160 metriem. Smiltis pludmalē ir bronzas-zelta krā sā , smalkas un mī kstas. Ļ oti karsts pludmalē un mī ksts kā samts ū denī ! Pē das ir svē tlaime - bruņ urupuč i daudz zina par smiltī m.

Ieeja ū denī ir ē rta un maiga, dziļ ums palielinā s ļ oti pakā peniski (lai paslē ptu pieauguš o, bū s jā noiet ap 40 soļ iem).

Tā kā š ī vieta 2008. gadā tika atzī ta par uzvarē tā ju kategorijā "Labā kā dabas telpa Eiropā ", š eit jū s varat izbaudī t dabu pē c iespē jas vairā k, jo nav nevienas viesnī cas. Ir maksas sauļ oš anā s krē sli, duš as, tualetes.
Bet, var pasē dē t arī smiltī s tuvā k ū denim, lai nav par karstu...Burvī ga vieta.
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu

VIETAS TUVUMĀ
JAUTĀJUMA ATBILDE
Nav jautājumu