Apple Inn Hotel 2*– Atsauksmes

2
Novērtējums 6.010
7.0 Numurs
6.0 apkalpošana
8.0 Tīrība
8.0 Infrastruktūra
Viesnīca atrodas atjaunotā vecā muižā, tieši pretī Vondelparkam. Tā piedāvā numurus ar bezmaksas Wi-Fi un numurus ar privātu dārzu. Viesnīcas personāls nodrošina transporta pakalpojumus uz un no lidostas. Muzeju laukums, kurā atrodas populārais Vincenta van Goga muzejs, atrodas 15 minūšu pastaigas attālumā no viesnīcas. Jūs varat viegli nokļūt Amsterdamas Centrālajā stacijā ar tramvaju, kas atiet no pieturas, kas atrodas 50 metru attālumā no viesnīcas.Vairāk →
аватар o.j.f
 •  apceļots 12 gadiem atpakaļ
Novērtējums 6.0
Laba vieta, bet nav autostā vvietas, visā teritorijā.1 stunda stā vvieta 4 eiro (((. Mums tas bija dā rgi! Mazā viesnī ca, tā pat kā daudzas citas Amsterdamas centrā , ir renovā cijas stā voklī . Logi uz iela, precī zā k, milzī gas tvertnes ar bū vgruž iem. … Tomēr ▾ Laba vieta, bet nav autostā vvietas, visā teritorijā.1 stunda stā vvieta 4 eiro (((. Mums tas bija dā rgi! Mazā viesnī ca, tā pat kā daudzas citas Amsterdamas centrā , ir renovā cijas stā voklī . Logi uz iela, precī zā k, milzī gas tvertnes ar bū vgruž iem. Istaba vidē ja ar diviem logiem, jaunā m modernā m mē belē m, niecī ga vannasistaba ar tualeti, bet ar labu santehniku. Diezgan dā rgi - uz 3 naktī m uz trim (divi pieauguš ie un bē rns ) - 412 eiro. Tī rs, personā ls runā krieviski! Tas mums liels pluss, ir diezgan pieklā jī gi un atsaucī gi, kad iekā rtojā mies mums istabā dvieļ u nebija, pē c piebildes uzreiz atnesa. , tē ja par brī vu, kafija - 2 eiro. Viesnī cā dzī voja tikai ķ ī nieš i, diezgan trokš ņ aini. Vispā r - pacieš ami! ))))
аватар joegrec91
 •  apceļots 12 gadiem atpakaļ
Novērtējums 6.0
viesnī ca bija remonta stā voklī , dzī vojā m renovē tajā daļ ā , istabiņ a maza bet interjers nav slikts, viss jauns, sī ciņ a vanna, bet ar labu santehniku. 2 eiro. autostā vvietas trū kums, 4 eiro par stundu stā vē š anu pie viesnī cas un vispā r visā pilsē tā . … Tomēr ▾ viesnī ca bija remonta stā voklī , dzī vojā m renovē tajā daļ ā , istabiņ a maza bet interjers nav slikts, viss jauns, sī ciņ a vanna, bet ar labu santehniku. 2 eiro.
autostā vvietas trū kums, 4 eiro par stundu stā vē š anu pie viesnī cas un vispā r visā pilsē tā . remonta dē ļ , neliels diskomforts, skats pa logu uz milzī giem konteineriem ar bū vgruž iem, mums likā s, ka tikai trokš ņ ainie ķ ī nieš i dzī voja š ajā viesnī cā ! Es uzrakstī ju atsauksmi vietnē Booking com, caur kuru es rezervē ju istabu, viņ i nepublicē ja atsauksmi ! ! ! hehehe (tur, acī mredzot, š ā das atsauksmes nav gaidī tas)


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Van Goga muzejs
Novērtējums 9.3
Nīderlande, Amsterdama
Muzeji
Amsterdamas kanāli
Novērtējums 8.3
Nīderlande, Amsterdama
Arhitektūra, Ielas, laukumi, skatu punkti, Stats
Dimantu rūpnīcas Coster dimanti
Novērtējums 8.5
Nīderlande, Amsterdama
Muzeji, Ražošana

Отель расположен в отреставрированном здании старинной усадьбы, прямо напротив парка Вондель. К услугам гостей номера с бесплатным Wi-Fi, также есть номера с собственным садом. Сотрудники отеля представляет услуги по трансферу от и до аэропорта.

Музейная площадь, где находится популярный музей Винсента ван Гога, расположена в 15 минутах ходьбы от отеля. Легко можно добраться до центрального вокзала Амстердама на трамвае, который отходит от остановки, расположенной в 50 метрах от отеля.

FAQ