Šausmas un viltība

Rakstīts: 31 janvārī 2021
Ceļošanas laiks: 19 — 20 janvārī 2021
Viesnīcas vērtējums:
2.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 2.0
apkalpošana: 1.0
Tīrība: 1.0
Uzturs: 3.0
Infrastruktūra: 3.0
Š AUSMAS. Viesnī cas politika ir maldinā t tū ristu. Nebojā atpū tu, nervus un naudu.
Skaistumam var piedē vē t tikai baltā s smiltis, zilo okeā nu un š iko veģ etā ciju, ko radī jusi daba.
Ir daudz mī nusu. Mē s rezervē jā m luksusa numuru (225) ar skatu uz saulrietu un viss iekļ auts, kā rezultā tā apmetā mies zemā k esoš ā s kategorijas istabā saullē kta pludmales vila (311) - tā s ir villas, kurā s nav paviljonu un daudz smilš u maisi pludmalē , lai stiprinā tu krastu. (No villas 311, pa kreisi, ja nav krasta lī nijas pret okeā nu, tas viss ir pastiprinā ts ar smilš u maisiem, daž iem jā lec pā ri lā č iem, lai tiktu pie ū dens). Un, atbildot uz mū su lū gumiem mū s pā rspē t, viņ i iebilda, ka viņ iem nav pludmales villas kategorijas un ka š ī villa tiek uzskatī ta par luksusa numuru ar saulrieta skatu (311). Pē c neskaitā miem skandā liem mums tika piedā vā ts luksusa numurs (206), no kura paveras skats uz laivu stā vvietu un pludmalē ļ oti jū tama kanalizā cijas smaka. Mē s noraidī jā m tik lielisko piedā vā jumu un palikā m savā.311.

Istabā ir ļ oti vecas mē beles, kondicionieris pū š tieš i pa gultu un no vannas istabas krā niem nepā rtraukti tek tikai karstais ū dens. Naktī s nav iespē jams gulē t, ir ļ oti karsts un stā v istabā , un ar ieslē gtu kondicionieri, kas pū š pa gultu, viņ i kaut kā neuzdroš inā jā s gulē t. Tā bija elle. Un "paradī zes" atvaļ inā juma beigā s ar neskaitā miem skandā liem uz 2 naktī m izsitā m luksusa villu ar baseinu (280), villas atraš anā s vieta nebija ī paš i laba, bet ņ emot vē rā , ka bija baseins un lapene un villu nopū ta vē jš , attiecī gi bija labā k un naktī varē ja gulē t.
Kas attiecas uz uzturu. Viesnī cā reģ istrē jā mies ap 22.30. Istaba jau ir uz galda sakrauta uz salā tu un sviestmaiž u š ķ ī vjiem. Uz jautā jumu, kur varam vakariņ ot, mums atbildē ja, ka tas iespē jams tikai par papildus samaksu. Un atkal nā cā s kā du stundu pierā dī t, ka lidojums kavē jas un mums viss ir iekļ auts un ļ oti gribas ē st (tā kā UIA lidmaš ī nā mums bija tikai ē diens un ē diens bija drausmī gs (makaroni ar tomā tu mē rci), tē ja, kafija, sulas tika apmaksā tas)). Pē c skandā la mums ļ ā va no ē dienkartes izvē lē ties vakariņ as bez maksas un no bā ra paņ emt divas pudeles vī na (kas ir maksas), kas beigā s tika iekļ auts rē ķ inā , arī bija jā aizstā v. Brokastis ļ oti sliktas, tā das brokastis neesmu redzē jusi nevienā viesnī cā . Izņ emot auzu pā rslas, olu kulteni, jogurtu un kruasā nu ar barojoš u pā rtiku, nav normā la ē diena. Vakariņ ā s pirmajā dienā devā mies uz parastu restorā nu un bijā m š okē ti vē l vairā k - varē ja izvē lē ties tvaicē tu zivi vai vistu un VISU. Bē rni vispā r neko neizvē lē jā s.
Nā kamajā s dienā s pusdienā s un vakariņ ā s devā mies uz grila, itā ļ u, vjetnamieš u un franč u restorā niem (strā dā tikai vakariņ ā s). Liela problē ma bija arī restorā nu rezervē š ana vakariņ ā m. Ieraksti restorā nā tika vienkā rš i izsisti, uz mū su lū gumiem rakstī t restorā nam (franč u, itā ļ u, grila) pastā vī gi dzirdē jā m atbildi “jau paņ emts, ej uz parasto”. Un atkal pē c skandā liem mū s ierakstī ja vakariņ ā s pulksten 21-00. Visgarš ī gā kais ē diens franč u valodā ir ķ emmī š gliemenes, garneles, pī le, teļ a gaļ a. Bē rnu ē dienkarte visos restorā nos ir lī dzī ga. Itā ļ u restorā nā - pica, lasis, vistas pastē te ar grauzdiņ iem. Grilā - garneles, lasis, teļ a gaļ a. Vjetnamieš u valodā - garneles, Indijas riekstu vista, jē ra gaļ a. Š ajos restorā nos ē diens ir vairā k vai mazā k garš ī gs.
Izklaide ir smaiļ oš ana, haizivju baroš ana. Mā jas rifs ir ļ oti nabadzī gs. Zivju ir maz.

Dienu pirms izlidoš anas viņ i prasī ja rē ķ inu un bija š okē ti. Mū su rē ķ inā ietilpa:
1. Divas pudeles vī na (par ko viņ i teica, ka pirmajā dienā bū s bez maksas) - 86 USD.
2. Č etri mango svaigi, kurus nepasū tī jā m - 46$.
3. Un pats interesantā kais - moskī tu aerosols - 22$.
Un atkal jū s sā kat ilgu laiku pierā dī t, ka jū s to neizmantojā t. Galu galā nā kamajā dienā tas viss tika noņ emts no konta. Viesnī cas politika ir maldinā t tū ristu. Ja prasī tu rē ķ inu par 20 min. pirms izlidoš anas mums nebū tu bijis laika to visu pierā dī t, un nā cā s samaksā t un skriet uz hidroplā nu.
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu